Skocz do zawartości

Witam bardzo serdecznie samców mam na imię Marek.


Markus-Mark

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie samców mam na imię MAREK jestem w średnim wieku  .Słuchałem Audycji Adama  Bytofa i tak  trafiłem na Radio Samiec 2  .Ćwiczę sztuki walki od bardzo wielu lat do tego siłownia obecnie jestem na rencie ale w klubie jestem można powiedzieć codziennie .Mieszkałem dłuższy czas w Kanadzie  .Pracowałem w dużej korporacji poznałem wystarczająco dobrze stosunek i prawa kobiet do mężczyzn prawdziwy dziki zachód Ale adwokaci  pomagają  Miałem sprawę iż byłem z dziewczyną przez parę lat i odszedłem do innej zadośćuczynienie dobry adwokat kasa i sprawa zamknięta. W Polsce to dopiero raczkuje zasady rodzina kultura minie jeszcze troszkę czasu jak to trafi pod strzechy Przeciętna kobieta będzie znała te prawa od podstaw  to będzie tragedia W Ameryce idzie równolegle do praw kobiet świadomośc dla praw mężczyzn by nie wdepnąć w minę .Nawet jak coś nie wiedziałem to zawsze pojawiali się faceci którzy doradzali jak przeciwstawić się przed atakiem kobiet Byli to najczęściej rodowici amerykanie .Racja Polska
bardziej skłaniała się w stronę Białych Rycerzy . Nie wszyscy ale też poznałem dużo Batboys  Ci robili z kobietami cuda popularne to branie żerowanie pożyczek pod zastaw domu który był spłacany przeważnie  przez jej  faceta np. od 15 lat  To temat rzeka Jestem po rozwodzie Od Pierwszych dni mego związku miałem intercyzę  płacz poczucie winy rodzina 
przez  dwadzieścia lat było regularnie czasami horor do czego kobieta w także jej koleżanki z odzysku  są zdolne Dom firma kamery mikrofony to podstawa przy rozwodzie podziale majatku itp Dziewczyna niewiadonmo skąd po jakiej szkole Ale z czasem wielka bizneswoman bez kija nie podchodz a w środku narcyz .Mam sporo znajomych facetów którzy nie mają pojęcia co to biały rycerz Jednemu doradziłem by go żona dopisała do domu to teraz stroni ode mnie  bo tak mu doradziła żona .solarium siłownia gdzie on nie był stały bywalec Dom działka na żonę .Nie warto czasami się odzywać  Piszę na przywitanie na forum . pozdrawiam.
 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.