Skocz do zawartości

Randki na Facebooku, ktoś korzystał?


Rekomendowane odpowiedzi

kolega korzystał ale mówił, że bez szału, + jest taki, że osoby które masz w znajomych nie będą widzieć, że korzystasz z tej funkcji, gdyż im się nie wyświetlasz. Nikt nie wejdzie Ci na profil fb tylko jedynie będzie mógł widzieć tylko to co udostępnisz w tym fb dating. 

Edytowane przez Generał Szrama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://spidersweb.pl/2020/10/randki-facebook-dating-online-tinder.html

 

Tutaj artykuł o tym.

 

Znajomi nas nie zobaczą o ile nie wejdziemy w specjalny tryb. Dobrze zrobili, że dopiero gdy obydwie strony się dodadzą, łączą w pary.

Ma być darmowe. Ekhm znaczy płacimy nie pieniędzmi tylko swoimi danymi (czyli standard na FB).

Początkowe randki to sam tekst (plus wideo jeśli ktoś chce). Bez zdjęć w wiadomościach itp.

 

Chciałbym zobaczyć jak to będzie działało w praktyce. Mam nadzieję, że to nie będzie tak: 

82226423.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez OdważnyZdobywca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bronisław napisał:

@Wolverine1993 Tam są realne osoby i zdjęcia mniej podrasowane, wiec fajna sprawa.

 

Do tego są opcje, które mogą się każdemu spodobać 😉

W takim razie jutro się pobawię 😃 możesz coś więcej napisać, bardziej szczegółowo 💪 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po jednym dniu korzystania i powiem Wam, że no gorzej niż na tinderku i badoo. Mam wrażenie, że najgorszy odpad internetu :D 

Madki już opanowały temat, jakieś 1/3 ma dzieci xD 

Dziś jedna zrobiła mi dzień opisem "szukam męża dla siebie i dwójki moich dzieci, oraz dwudziestu w pracy" czy cos takiego xD dupa 26 lat, ja pierdole. Już nie wspomne o liczbie wielorybów, często dobrze zamaskowanch, perełek mało, może jedną wyhaczyłem i coś klikamy :P ale znając życie okaże się jebnieta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem od grudnia. Obsługa jest prosta. Konto jest powiązane z Twoim kontem na FB i możesz wybrać sobie zdjęcia, które tam będą wprost z profilu na FB. Twoi znajomi nie będą wiedzieć, że masz randkowe konto, ale już znajomi znajomych tak. Oprócz tego możesz wpisać wzrost, informację czy masz dzieci i kogo oraz do jakiej relacji szukasz (przyjaźń, rozmowa, poważniejsza relacja albo luźna znajomość). Poza tym możesz odpowiedzieć na kilkanaście pytań odnośnie zainteresowań itp. które później pojawiają się na profilu. Przydatna jest też opcja wpisania odległości w jakiej może być poszukiwana osoba - w tym wypadku max było tam chyba 400 km. Jednocześnie aplikacja automatycznie ustawia Ci miejsce pobytu z telefonu czyli np. jeśli jesteś na wakacjach to nie możesz wybrać swojego miejsca zamieszkania tylko automatycznie wskakuje miejsce aktualnego pobytu w momencie zakładania profilu. W momencie kiedy „zalajkowana” osoba również Cię polubi możesz z nią wymieniać wiadomości tekstowe, ale nie można w nich umieszczać zdjęć.

 

Generalnie aplikacja jest prosta i przyjemna w obsłudze. A teraz dlaczego napisałem, że korzystałem? Bo zrezygnowałem kilka dni temu. Na kilkaset moich polubień odpowiedziało zaledwie 9 kobiet, w tym po krótkiej wymianie wiadomości kontakt się urwał. Mam wrażenie, że jest tam gorzej niż na Tinderze, bo babki nastawiają się tam nawet nie na seks ale na dorwanie księcia z bajki. Jest bardzo dużo mamusiek z bombelkami i zwykłych wariatek z przeróżnymi odchyłami. Polecam spróbować, ale nie należy się nastawiać na znalezienie tam partnerki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.