Jump to content

Randki na Facebooku, ktoś korzystał?

Recommended Posts

kolega korzystał ale mówił, że bez szału, + jest taki, że osoby które masz w znajomych nie będą widzieć, że korzystasz z tej funkcji, gdyż im się nie wyświetlasz. Nikt nie wejdzie Ci na profil fb tylko jedynie będzie mógł widzieć tylko to co udostępnisz w tym fb dating. 

Edited by Generał Szrama

https://spidersweb.pl/2020/10/randki-facebook-dating-online-tinder.html

Tutaj artykuł o tym.

Znajomi nas nie zobaczą o ile nie wejdziemy w specjalny tryb. Dobrze zrobili, że dopiero gdy obydwie strony się dodadzą, łączą w pary.

Ma być darmowe. Ekhm znaczy płacimy nie pieniędzmi tylko swoimi danymi (czyli standard na FB).

Początkowe randki to sam tekst (plus wideo jeśli ktoś chce). Bez zdjęć w wiadomościach itp.

Chciałbym zobaczyć jak to będzie działało w praktyce. Mam nadzieję, że to nie będzie tak: 

82226423.jpg

Edited by OdważnyZdobywca
10 minut temu, Bronisław napisał:

Korzystam i polecam 😉

No i jak wrażenia? Tinder 2.0 czy może jeszcze wszystkie dziewice stamtąd nie zdarzyły przejsc i znajdzie się kilka niespierdolonych umysłowo wypaczonych przez tindera dam 😂

12 minut temu, Bronisław napisał:

@Wolverine1993 Tam są realne osoby i zdjęcia mniej podrasowane, wiec fajna sprawa.

Do tego są opcje, które mogą się każdemu spodobać 😉

W takim razie jutro się pobawię 😃 możesz coś więcej napisać, bardziej szczegółowo 💪 

Jestem po jednym dniu korzystania i powiem Wam, że no gorzej niż na tinderku i badoo. Mam wrażenie, że najgorszy odpad internetu :D 

Madki już opanowały temat, jakieś 1/3 ma dzieci xD 

Dziś jedna zrobiła mi dzień opisem "szukam męża dla siebie i dwójki moich dzieci, oraz dwudziestu w pracy" czy cos takiego xD dupa 26 lat, ja pierdole. Już nie wspomne o liczbie wielorybów, często dobrze zamaskowanch, perełek mało, może jedną wyhaczyłem i coś klikamy :P ale znając życie okaże się jebnieta 

Korzystałem od grudnia. Obsługa jest prosta. Konto jest powiązane z Twoim kontem na FB i możesz wybrać sobie zdjęcia, które tam będą wprost z profilu na FB. Twoi znajomi nie będą wiedzieć, że masz randkowe konto, ale już znajomi znajomych tak. Oprócz tego możesz wpisać wzrost, informację czy masz dzieci i kogo oraz do jakiej relacji szukasz (przyjaźń, rozmowa, poważniejsza relacja albo luźna znajomość). Poza tym możesz odpowiedzieć na kilkanaście pytań odnośnie zainteresowań itp. które później pojawiają się na profilu. Przydatna jest też opcja wpisania odległości w jakiej może być poszukiwana osoba - w tym wypadku max było tam chyba 400 km. Jednocześnie aplikacja automatycznie ustawia Ci miejsce pobytu z telefonu czyli np. jeśli jesteś na wakacjach to nie możesz wybrać swojego miejsca zamieszkania tylko automatycznie wskakuje miejsce aktualnego pobytu w momencie zakładania profilu. W momencie kiedy „zalajkowana” osoba również Cię polubi możesz z nią wymieniać wiadomości tekstowe, ale nie można w nich umieszczać zdjęć.

Generalnie aplikacja jest prosta i przyjemna w obsłudze. A teraz dlaczego napisałem, że korzystałem? Bo zrezygnowałem kilka dni temu. Na kilkaset moich polubień odpowiedziało zaledwie 9 kobiet, w tym po krótkiej wymianie wiadomości kontakt się urwał. Mam wrażenie, że jest tam gorzej niż na Tinderze, bo babki nastawiają się tam nawet nie na seks ale na dorwanie księcia z bajki. Jest bardzo dużo mamusiek z bombelkami i zwykłych wariatek z przeróżnymi odchyłami. Polecam spróbować, ale nie należy się nastawiać na znalezienie tam partnerki. 

10 godzin temu, trek napisał:

No sporo kobietek z bąbelkami ale chyba mniej osób niż na Tinderze. Może jeszcze się rozbuja.

Zależy od miasta pewnie. Mamusiek full...  ;) Sporo małolatek ostrych też (po foto widac).

• Similar Content

• By Brat Jan
      Ciekawi mnie czy mocno zmieniło się podejście kobiet do spraw intymnych z nowo poznanymi mężczyznami.
      Czy tak jak dawniej łatwiej jest "zaliczać kolejne bazy" po alko i wieczorem?
      A za dnia i na trzeźwo panie robią się bardziej niedostępne?
    • By józekk
      Standardowo, jeśli zły dział, proszę o przeniesienie.

Kilka dni temu spotkałem się z 20parolatką, poznaną w necie. Od poznania do spotkania około tydzień czasu. Spotkanie trwało 3-4h, w tym czasie, rozmowy, lizanko, macanko itd. Rozstaliśmy się w dobrych nastrojach i raczej z obopólnym zadowoleniem.

Dzisiaj fochy, że jak mogłem się tak dobierać do niej itd. wyraźne ochłodzenie relacji. Shit testy z komplementami i inne kwiatki.

Fakt, że na spotkanie pojechałem nakręcony po sobotniej imprezie i może faktycznie trochę się rozpędziłem z poczynaniami.

Pytanie do starych wyjadaczy ocb?

Dlaczego po 3 dniach takie gożkie żale?

Pozdrawiam.
    • By Trevor
      Cześć,

Napisze wprost. Potrzebuję pomysłów na wyjście z dziewczyną, i kurde łeb mam pusty bo same szalone rzeczy mi przychodzą do głowy. Podzielcie się swoimi pomysłami na spotkanie/randkę. Piszcie jak wspominacie dobre, i złe spotkania (z naciskiem na dobre). Co podziałało, gdzie się wybraliście etc. Fajnie jak by tu powstał temat w którym post pod postem są podawane przykłady, a nie długa dyskusja o szczegółach (chociaż tego nie unikniemy). Pytanie jest też do pań. Co wam się podobało i gdzie was panowie zabierali. 

To pytanie jest tak na zaś. Póki co nic się nie święci, ale dobrze by było coś sobie powoli rozkminiać. 
    • By Ignac
      Hej. 
      Prowokująco zaczynam temat. Zwiedziłem wiele krajów. I jestem ciekaw opinii innych. W którym kraju kobiety was urzekły. Ja powiem szczerze Szwecja. Śliczne zgrabne na ogół wysokie 170+ blondynki. Delikatne bardzo kobiece zawsze rozmowne, uśmiechniete i kontaktowe  spotkałem też kilka lesbijek tam - na ogół niskie grube brunetki. A jak u Was?
    • By Kelner Panic
      Sprawa ma związek z pracami nad ustawą o przeciwdziałaniu alienacji rodzicielskiej. Madkom się ona oczywiście nie podoba. Mają prawo do swojego zdania, ale do tolerowania hejtu już nie. Dla tych, którzy nie kojarzą: pani Sabina Gatti jako jedna z pierwszych nagłośniła naganne poczynania Sylwii Spurek na stanowisku zastępcy RPO ds Równego Traktowania, prowadzi profile i strony poświęcone problemowi przemocy kobiet wobec mężczyzn i dzieci.
      Mamy MówiąDość po trzech dobach i kilku upomnieniach usunęły pierwszy komentarz z góry na tym screenie, ale nie zblokowały tej osoby i inne jej wypowiedzi nadal wiszą. W tym wątku, odpowiedzi dla Adam Kowalskiego. Może by Marek zrobił audycję, albo chociaż coś wspomniał?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.