Skocz do zawartości

Mistrzowskie zagranie


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak kiedyś raz jedna laska mi pisała w SMSie jak to jej nie jest ciężko, ale ona już nie może i powinniśmy  to wszystko zakończyć bo ona "już nic nie czuje, nie ma już tej chemii" i takie inne pierdolety,. A ja już trochę miałem doświadczenia z takimi sytuacjami to odpisałem jej "ok, jak tam chcesz xD" ... no kurwa wszystkie styki jej się przypaliły, nie spodziewała się, że wyjadę do niej z tak olewatorską kontrą 😂

Edytowane przez Generał Szrama
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Generał Szrama napisał:

Pamiętam jak kiedyś raz jedna laska mi pisała w SMSie jak to jej nie jest ciężko, ale ona już nie może i powinniśmy  to wszystko zakończyć bo ona "już nic nie czuje, nie ma już tej chemii" i takie inne pierdolety,. A ja już trochę miałem doświadczenia z takimi sytuacjami to odpisałem jej "ok, jak tam chcesz xD" ... no kurwa wszystkie styki jej się przypaliły, nie spodziewała się, że wyjadę do niej z tak olewatorską kontrą 😂

Laska myślała, że przewaga psychologiczna jest po jej stronie, po czym dostaje takiego SMS. No na bank wywaliło jej procesor i musiała się zastanowić co odpisać 😂

Edytowane przez Czarny Wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yea. Trzeba dużo przeżyć i wycierpieć, żeby kilku takich rzeczy się nauczyć, ale to jest warte wszelkich pieniędzy.

Też tak zagrałem swojego czasu.

Gdy mnie lala skreślała i proponowała, że będziemy przyjaciółmi - odmówiłem.

Wiedziałem już co to frienzdone.

 

Argumentacja a właściwie podsumowanie sytuacji było takie:

"Słuchaj, kochanie.

To jest tak, że ktoś, kto był królem w zamku nie może się teraz zgodzić na to, żeby być w nim portierem.

To chyba dla ciebie zrozumiałe?

Sama rozumiesz, że nie mogę skorzystać z twojej propozycji"

 

Chodziło, o to, żeby powiedzieć to tak prosto jak się da, żeby nie uciekła w zawiłości, subtelności i niuanse o jakich można dyskutować póki słońce zgaśnie.

To było tzw pierdolnięcie, owszem. Tego się nie spodziewała.

I zadziałało i nawet zanim zadziałało chodziłem dumny i blady, bo wiedziałem, że zagrałem według podręcznika mistrza.

Nie dałem się przerobić na pizdę w spodniach.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Generał Szrama napisał:

Bawi mnie zawsze tak samo mocno 😂 Po prostu MISTRZ!
comment_iiCHXiLOuKmUnj9NLbhwSF7RxuDFLFOD.jpg

 

HAHAHAHAH, leże, no mistrz :D Musze to sobie zapamiętać na przyszłość.

Mnie ostatnio laska rzuciła -> zapraszam do wątku o wersji demo, to używałem magicznego "ok, rozumiem" "ok" 

Myślę że to pali mózg jak miotacz ognia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Massamba, koniec z nami.

-No dobra, skoro tak będzie najlepiej to ok.

-Przyjedź po swoje rzeczy gdy znajdziesz czas.

 

Kilka dni później gdy już odebrałem swoje rzeczy.

 

-Gdy tylko Cię zobaczyłam to chciałam się z Tobą kochać długo i namiętnie.

Dlaczego pozwoliłeś mi odejść.

-Bo tak zdecydowaliśmy, zdecydowałaś a ja to zaakceptowałem.

-Szkoda tylko że to koniec bo nadal Cię kocham.

-Postanowiłaś zakończyć więc tego się trzymaj i nie rób z siebie idiotki.

-Ja nie chciałam kończyć związku, to za dużo powiedziane. Idą Święta i zamiast się cieszyć to jest smutek i tęsknota.

-Ok.

-Nie chciałeś wrócić? Nie przeszło Ci to przez myśl?

-Nie.

-Gdy zabierałeś swoje rzeczy czemu nawet nie wspomniałeś aby wrócić do siebie?

-Bo nie.

-Dlatego chcę dalej kochać i być szczęśliwa.

-Przecież mówiłaś że koniec i mam zabrać swoje rzeczy 

-Nie, nie chciałam.

 

Jednym słowem laska zakończyła związek ale nie chciała tego robić i tu kurwa taki zonk,Massamba zaakceptował i ma wywalone jaja zamiast jak ten na wpół zdechły, zapchlony pies w rowie zdychać i tęsknić i prosić o powrót po kilku dniach.

 

Do tej pory nie wiem czemu zakończyła ten cyrk aczkolwiek mam teorię, chyba się domyśliła że lada dzień ode mnie kopa w dupsko dostanie więc jak to baba, jej się nie zostawia tylko ona zrywa.

Hahaha ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Generał Szrama napisał:

Bawi mnie zawsze tak samo mocno 😂 Po prostu MISTRZ!
comment_iiCHXiLOuKmUnj9NLbhwSF7RxuDFLFOD.jpg

Ech to zdjęcie więc nie da się skopiować tekstu. Trudno przepiszę.

Najważniejsze zdanie z całości na które nikt nie zwrócił uwagi.

"Jak to ma wyglądać tak że ignorujemy siebie na wzajem to to nie jest dobre dla żadnego z nas" 

Buuuhahaha.

Odrazu w głowie wypłynęło mi zdanie

No jak ona by ignorowała jego a on jej nie to to było by dobre dla niej przynajmniej. A tak nie jest dobre dla każdego w hej mniemaniu.

Buuuhahahahaha.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.