Skocz do zawartości

Jakie produkty polecacie, które nie zawierają cukru i innych szkodliwych składników?


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie forumowicze :) 

 

Od początku grudnia do teraz mogę pochwalić się, że wypiłem tylko 4 piwa i całkowicie zrezygnowałem ze słodyczy, wszystkie swoje cukierki porozdawałem rodzinie i znajomym.

Moglibyście mi polecić słodycze, produkty zdrowotne które nie mają cukru, a mają cukier np. który zawarty jest naturalnie w owocach, gdzie nie ma żadnych słodzików ? Dodatkowo można łatwo kupić w każdej Biedronce, Lidlu, Żabce słodycze, produkty (ketchupy, musztardy, sosy do frytek etc...) które nie są wypchane cukrem, a są dobre tylko, żeby cena nie była z kosmosu.

 

 

 

Proszę o wasze rady

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyżej wymienionych sklepów, które wymieniłeś to nie liczył bym tam na dobre czy zdrowe jedzenie.

Nie raz było poruszane i przebadane, że żywność marketowa zwłaszcza ze sklepów niemieckich jest

gorszej kategorii, jakości czy droższe niż produkty w Europie zachodniej.

Zadałem kiedyś pytanie pracownicy marketu co to jest ta żywność eko czy bio i dlaczego tylko jeden

rząd tych produktów uważanych za zdrowe? to w takim razie czym jest 90% pozostałej żywności?

Nie wiedziała co odpowiedzieć bo wiedziała, że to syf.

Staram się kupować w małych sklepikach czy ryneczkach tam gdzie jeszcze żywność jest od rolnika

czy z gospodarstw ekologicznych.

Dodatkowo kolega weganin nauczył mnie jak rozpoznawać dobre produkty mianowicie na odwrocie

etykiety produktu musi być jak najmniej pozycji w opisie z czego jest zrobiony. 

Naturalnie nie może być tam substancji konserwujących, żelatyny, regulatorów czy oleju palmowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.