Skocz do zawartości

Dylematy pierwszego świata


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwie opcje. 

 

Kupić działkę 1.2ar blisko wielkiej stolicy za spore $$ wraz z wszystkimi tego udogodnieniami (autobusy, markety, sklepy, itp.) nawet niezgorzej usytuowaną blisko lasu z wszystkimi mediami. Cena jak za 2-pokojowe mieszkanie 😁

 

Oraz druga opcja pięknie położone na wzgórzu wśród pól i lasów 4 ary z widokiem na rzekę. Okolica turystyczno-letniskowa, do stacji kolejowej (35 minut do Stolicy) 4km, do większego miasta 8km, do powiatu 12km. Samochodem do wawy ok. godziny. Cena jak za 1/3 dwupokojowego mieszkania. 

 

Serce i portfel podpowiada żeby walnąć wszystko i wynieść się w Bieszczady. Rozum i logika mówi że bliskość miasta powinna być lepszą lokatą na przyszłość 🤔

 

I co tu robić, jak żyć 😁

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Gościu said:

1,2 ar czy hektar, bo jak ar to trochę mała działka? :D

 

Sorka 12 arow vs 40 arów. Nie obczajam arów jako miary 😁 Hektar pod stolicą to tak od 2 baniek w górę się zaczyna i to rolny. Bo jak budowlany to 5-10 mln😁

1 hour ago, GurneyHalleck said:

Obie ? Nawet za cenę kredytu ?

Tylko po co. Podwojne koszty budowy, utrzymania. Mi do mieszkania potrzebne, a nie "pod inwestycję". Zresztą daczę na zadupiu już mam, drugiej nie potrzebuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, maroon said:

I co tu robić, jak żyć 😁

Dla siebie czy jako lokata kapitału?

5 hours ago, maroon said:

1.2ar

A nie 12 arów czyli 1200m2?

54 minutes ago, Gościu said:

1,2 ar czy hektar, bo jak ar to trochę mała działka? :D

Nawet RODo są większe :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orybazydla siebie. poprawiłem już powyżej 😁 zawsze ary mi się mylą. 

 

Nie lubię spekulantów ziemskich. Przez te wszystkie kurwy "inwestycyjne" masa gruntów jest wyłączona z obrotu, a miasta się rozlewają coraz szerzej. A potem wszyscy narzekają, że drogo, nie ma infry, do centrum daleko, szkoły nie ma, itp. 

 

Rozmawiałem nawet z dzielnym rolnikiem, co goni deweloperów i sprzedaje tylko indywidualnie, to też stwierdził, że to masakra jest co się obecnie wyrabia. 🤔

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.