Skocz do zawartości

Pan Artur Król rozpracowuje środowisko inceli i manosferę


deleteduser179

Rekomendowane odpowiedzi

https://blog.krolartur.com/incele-mity-i-propaganda-manosfery-oraz-nieco-o-faktycznym-ruchu-na-rzecz-praw-mezczyzn/

 

Nie natrafiłem wcześniej na prace tego pana. Po obejrzeniu kilku z jego nagrań (dostępnych na youtube) widzę, że to jeden z tych cwaniaków, którzy wiedzą, z której strony wieje wind of change.

Powyżej link do artykułu, który warto przynajmniej w części przeczytać. Natomiast to, co najciekawsze, znajduje się w dyskusji pod tekstem.

Pamiętajcie - wchodząc w polemikę z takimi typami, zawsze opierajcie się na twardych danych, zachowujcie spokój i nie grajcie emocjonalnie. Tacy jak on na początku zawsze będą starali się was przypisać do jakiejś kategorii (prawicowe szury/incele/foliarze), aby zdeprecjonować wasze uwagi. Osobiście uważam gościa za nabzdyczonego ćwoka.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły bełkot. Przeczytałem połowę, ale muszę do tego gówna wrócić. Ciężko uwierzyć, że to mężczyzna opublikował. Najlepsze, jak połączył incela z rekrutacją do ISIS 😆 W tym momencie stracił już wiarygodność w 100%.

Edytowane przez mac
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam dobrze ChangeMakera i cenię Króla za dziesiątki wartościowych materiałów, które do tej pory stworzył, m.in nt. toksycznych, motywacyjnych guru z Polski i zagranicy. Co do tego tematu, za zbyt cenny go nie uznaję. Uznaję raczej wpływ żony (fanatycznej feministki) na poglądy autora z tego tematu. I tyle. Jest w tym tekście parę ciekawych obserwacji, ale większość jedzie ideolo "po linii, na bazie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście zaciekawiło stwierdzenie, jakoby klienci pua byli mizoginami. Nie wiem, jak to stwierdzono, ale na moje oko klienci pua to raczej niepoprawni romantycy o niskim poczuciu własnej wartości, często uwznioślający kobiety (co innego ich "mentorzy"). Natomiast mizogin raczej nie jest klientem pua, bo jeżeli gardzi kobietami, to albo unika kontaktu z nimi, albo jest tak dobry w podrywie (bad boy/cham/osobowość zaburzona), że nie potrzebuje pua. Nie klei się to.

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Panowie, już chyba widzicie. To są rakiety w wojnie ideologicznej wystrzelone z obozu wroga (i nie są nim kobiety) tak samo jak ten głupawy artykulik pani doktor z drugiego wątku. Czasem są to rakiety bez numerów seryjnych, żeby nie było widać, kto je wyprodukował, jak to na wojnie hybrydowej, informacyjnej. Bierze się jakiegoś leszczyka, żeby w naiwności swojej przyjął na klatę uderzenie, tak jak jakiś tubylców w walkach terenowych, którzy wierzyli w 'ideały' wojny, na której potem sami zostali wydymani. 

 

Bo na wojnie, jak to na wojnie - tu pierdolnie, tam pierdolnie.

 

Czasem trzyliterowa agenda rzuci jakieś hajsy, bo wiadomo, wojna kosztuje, a jak się hajsy pokończą, albo front przeniesie, to taki tubylec będzie walił za darmoszkę, żeby tylko ze stołka na katedrze nie zlecieć, gdzie go posadzono, tak jak kiedyś z szańca.

 

Oni strzelają, my odpowiadamy ogniem, takie są reguły gry.

 

A nie, pardon... Nie ma już żadnych reguł. Jest napierdalanka bronią masowego rażenia po umysłach ludzi.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vishkah napisał:

Ja pierdolę..
Pseudo-intelektualista który uważa że tylko on ma rację.
Koleś reprezentuje zerowy poziom dyskusji.

Co nie? Szybko opadła maska ogłady. :)

15 minut temu, absolutarianin napisał:

Bierze się jakiegoś leszczyka, żeby w naiwności swojej przyjął na klatę uderzenie, tak jak jakiś tubylców w walkach terenowych, którzy wierzyli w 'ideały' wojny, na której potem sami zostali wydymani.

W naiwności albo w wyrachowaniu. Poza tym, autor to człowiek, który myślenie ma sformatowane 'akademickością'. Podobny rodzaj, co niejaki Konrad Pędziwiatr, który w jednej z publikacji wykminił termin "hidżabofobia"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BumTrarara napisał:

To ciekawe. Znaczy, tak na logikę, że kobiety nie chcą zakładać hidżabów i zostawać kurami domowymi bez praw?

Nie - dotyczyło to m.in. francuskich rozporządzeń zakazujących noszenia chust w szkołach i urzędach. Publikacja to "Od islamu imigrantów do islamu obywateli".

Wg Pędziwiatra każdy zakaz noszenia chusty jest hidżabofobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samego artykułu nie przeczytałem zbyt dokładnie, szkoda mi czasu.

Jednak moją uwagę zwróciła dyskusja między komentującym nieścisłości i przeinaczenia podpisującym się Tomasz Silpion, które jego zdaniem padają w tekście, a autorem wpisu.

 

A.K. potrafił tam zawrzeć tak ciekawe stwierdzenia, jak:


 

Cytat

 

Już Ci wskazałem - opracowanie powołuje się nawet w tytule na alienację rodzicielską. Alienacja rodzicielska to pseudonaukowa koncepcja, nie akceptowana w psychologii.

Jak zaczynasz coś od pseudonauki, to masz u mnie problem.

 

 

 

Osoby wierzące w istnienie alienacji rodzicielskiej porównuje do fanów Jerzego Zięby.

Oprócz tego, między swoimi argumentami umieszcza tam takie śmieszne ataki personalne i takie próby wbijania rozmówcy w poczucie wstydu:


 

Cytat

 

PA nie jest wpisana do DSM :D Co łatwo można sprawdzić. To, że jesteś ignorantem w temacie wciąż nie uprawnia do manipulacji :D

I masz rację, reprezentujemy inne poziomy - Ty nie ogarniasz podstaw tego o czym mówisz, a gadasz z ekspertem. Ale cóż, efekt dunninga-krugera jest efektem popularnym :D

 

 

 

 

Bardzo profesjonalny sposób rozmowy z czytelnikiem nie podzielającym jego zdania, wskazujący na zrównoważenie emocjonalne i prawdziwy dystans do ludzi i do świata, podkreślone emoticonem, żeby

na pewno każdy zauważył ten dystans. 😊

 

Ja nie jestem fanem chłopskiego rozumu i szukam wiedzy z różnych źródeł. Jednak w tematach które mnie interesują od dłuższego czasu widzę, że wiele paradygmatów uważanych za niepodważalne, w świetle nowych informacji mocno trzeszczą w podstawach.

Także nie odrzucam z automatu niektórych twierdzeń tylko z tego powodu, że nie ma na ten moment twardych dowodów, a jedynie przesłanki uprawdopodabniające jakąś tezę.

 

I w większości przypadków wyszedłem na tym całkiem nieźle.

 

Wybaczcie, jeśli ten wywód jest mało zrozumiały i bez wyraźnej puenty, trudno mi precyzyjniej w tym momencie określić co mam na myśli. 😊

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, ulżyło mi. Przeczytałem artykuł - prawie cały. Forum braciasamcy.pl nie spełnia tak sformułowanej definicji "środowiska inceli" nawet w 1%. Być może gdzieś tam są jakieś "środowiska incelskie", ale to nie tutaj.

 

@Analconda, jak sobie chcesz być incelem to idź sobie bądź incelem gdzie indziej! Tu jest zdecydowanie za mało toksycznie, za bardzo rzeczowo i konstruktywnie, Bracia są zbyt pewni siebie, a niektórzy samoocenę to mają wyjebaną normalnie w kosmos. No i są Rezerwatki 😁

 

Nie wiem, być może gdzieś tam w sieci są grupki popierdoleńców takich jak opisani w artykule. Ja nie spotkałem. Nie szukam - bo po co? Co mi po nich? Myślę jednak że autora artykułu poniosła fantazja na bazie opowieści amerykańskich. W Polsce z czymś takim się do tej pory nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jego "buzia":

 

http://blog.krolartur.com/wp-content/uploads/2017/03/DD011.jpg

 

Obstawiam:

90% - typowy beciak, myśli że jak się połasi to mu dadzą (wiadomo co);

10% - cwany sukinkot, który liczy na pieniążki od zbulwersowanych wszechobecnym maczyzmem i mizoginią pań;

 

Jedyne czego jestem pewien, to to że jest pożytecznym idiotą kolejnej już rewolucji bolszewickiej.

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt.

Kobiety są naturalnie hiperseksualne, ale lecą tylko na najbardziej atrakcyjnych mężczyzn.

 

To jedno zdanie jest tak piękną manipulacją o poważnych konsekwencjach poznawczych, że dyskredytuje red pilla w opinii publicznej na samym starcie, szacun  dla gościa, ciekawe czy zrobił to celowo. Mógłbym napisać o tym tekst na kilkanaście linijek, ale szkoda mi na to czasu. Napiszę tylko, że ten facet kłamie i nie obchodzi go prawda tylko udowadnianie swoich tez i poklask mas. W tym tekście jest tak wiele bzdur pisanych pod tezę, że głowa mała.

 

Czytałem też starsze jego teksty. Nic ciekawego moim zdaniem.

 

2 godziny temu, Ksanti napisał:

Coraz większy wysyp pseudo intelektualistów bezkrytycznie wierzących w religię zwaną nauką.

Masz jakąś alternatywę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mac napisał:

Niezły bełkot. Przeczytałem połowę, ale muszę do tego gówna wrócić. Ciężko uwierzyć, że to mężczyzna opublikował. Najlepsze, jak połączył incela z rekrutacją do ISIS 😆 W tym momencie stracił już wiarygodność w 100%.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zychu napisał:

Osobiście uważam gościa za nabzdyczonego ćwoka.

 

Gość wygląda jak typowy biały rycerz, który myśli ,że jak będzie się podlizywał kobietom to mu więcej kasy spłynie i może zamoczy😂

Przekona się kiedyś sam jak zostanie pomówiony przez kobietę, która przypiszę mu łatkę incela czy mizogina ciekawe czy dalej będzie tak uważał jak w artykule.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.