Skocz do zawartości

Jak odróżnić trzymanie ramy od chamstwa?


Turop

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko bracia, jak w tytule, cienka granica między trzymaniem ramy, a chamstwem często się u mnie zacierała, jak szala przeszła na chamstwo, po całej akcji pomimo "wygranej", czułem, że powinno to wyjść naturalniej.

 

 

Analizuje moje zachowania względem kobiet, jak podryw, bajerka, a właśnie mityczne trzymanie ramy, i często więcej ugrywałem jak nie trzymałem ramy, ale miałem Flow i nawijałem makaron na uszy, w dłuższej perspektywie często było podobnie, mam ostatnio dziwne przeświadczenie, że poprostu pojebałem pojęcia.

 

 

"Rama", to coś co wychodzi z całości mnie jako ja, a nie jednej czy dwóch odzywek, prawdziwa rama jest wtedy kiedy masz Flow i całe otoczenie wie, że jesteś poziom wyżej, a nie podczas setnej kłótni z kobietą, siedząc z spuchniętymi jajami od 3 miesięcy powiesz jej w szale "kurwa, chyba Ty". 

 

 

Powinien ktoś mądrzejszy ode mnie tu napisać poradnik trzymania ramy, bardziej jako opisu stanu psychofizycznego, niż podpunktów, sam się złapałem na tym, że miałem wielki ch.., nie ramę i wychodziłem w ten sposób na desperata. 

 

 

 

I dlatego, różnice między chamstwem a ramą? Jak to definiujecie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, prawdziwe trzymanie ramy przychodzi naturalnie, gdy masz dystans do relacji. Jak pokazujesz, że Ci bardziej zależy niż jej, to rama będzie sztuczna i to kobieta od razu wyczuje i zaczną się mocne shit testy.

Aby nabrać dystansu do relacji, to musisz przerobić kilkanaście relacji z kobietami, odkryć, że wszystkie są prawie jednakowe i że nie ma się co spinać, bo za 5 min przyjedzie następny autobus. Wtedy możesz trzymać prawdziwą ramę i mieć wywalone jajca, na związki i to co myśli baba. Po prostu, rób tak jak one.

 

Wszystko inne będzie tylko udawaniem, bo Twoje czyny będą sztuczne i to będzie wyczuwalne. Dlatego uważam, że tylko doświadczeniem z kobietami osiągniesz trzymanie prawdziwej ramy. Po pewnym czasie przestaje Ci zależeć aż tak, bo każda następne jest podobna do poprzedniej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.