Skocz do zawartości

Kobieta pokazuje realia Tindera - temat o związkach i sprawach związanych z manosferą, forum


deleteduser98

Rekomendowane odpowiedzi

 

Znalazłam dziś na forum post o dość ciekawym filmie o tinderze.

 

W skrócie - jesteś przystojnym, z perspektywami i umiejącym flirtować facetem - masz sukces z 90% kobietami na tinderze (tak, tymi 'zjebanymi i chorymi psychicznie').

 

Jak flirtować?

 

- odbijać testy tak by było widać, że w życiu kierujesz się zdrowym egoizmem i bilansem zysków/strat zamiast tym, by wpasowywać się w jakieś zasady jak powinno się żyć

- pisać krótko, konkretnie, zmierzać do konsumpcji relacji

- być na luzie i bawić się całym procesem

 

Będzie prawdopodobnie kolejny film, tym razem Ania zacznie udawać faceta niższego, z gorszym zawodem i zapewne z gorszą gadką, czekam na taki filmik i wnioski z niego płynące. :D

 

Tymczasem zapewne każdy z manosfery/redpill/mgtow podejdzie do filmu zbyt emocjonalnie jak dzieciak zamiast czegoś się wreszcie nauczyć. Niestety, ale manosfera nie ma sensu i należy ją opuścić. Zostawiając jedynie wspieranie mężczyzn walczących w sądzie, bo tam już nie ma miejsca na emocje, sprawa jest zbyt poważna.

 

Manosfera jest zwykłą pomyłką. :D

 

Jako że nie chce mi się zakładać drugiego wątku - w sporze nt. związków Polka-Polak. Wg mnie Polacy (generalnie, w większości, bo przecież nie wszyscy) nie potrafią okiełznać Polek. Tu już nie chodzi tylko o atrakcyjność i zawód. Znam związek Chińczyk-Polka i w momencie gdy kapryśna dziewczyna nie chciała sprzątać w mieszkaniu pan Chińczyk ją po prostu ogarnął. :) Tu chodzi o inną mentalność.

 

Wg mnie Polacy powinni porzucić Polki i brać się za kobiety z innych nacji i vice versa.

 

Tak ogólnie jak oceniam Polaków - atrakcyjność przeciętna, zarobki dość wysoko (nie uwzględniam na tle innych krajów tylko krajowych realiów), flirt słabo.


Trzeci temat - forum również nie ma sensu, ponieważ... jest anonimowe. Bez własnych fotek w avatarze, pospisywania się imieniem i nazwiskiem nie ma sensu opisywać swoich historii i dzielić z anonimowymi ludźmi (wyjątkiem są tematy o przygotowaniach do rozwodu gdzie anonimowość jest konieczna).

 

Proszę modków o usunięcie mojego konta gdyż dość się już napatrzyłam manosfery. :)

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj przystojnego, wysokiego faceta i w dodatku prawnika. 

Bądź zdziwiona że laski na niego lecą. 

Nie wiem w jakim odrealnieniu ona żyje. 

 

9 godzin temu, Gigi napisał:

Jak flirtować?

 

- odbijać testy tak by było widać, że w życiu kierujesz się zdrowym egoizmem i bilansem zysków/strat zamiast tym, by wpasowywać się w jakieś zasady jak powinno się żyć

- pisać krótko, konkretnie, zmierzać do konsumpcji relacji

- być na luzie i bawić się całym procesem

 

 

Czyli właściwie esencja tego czego można się nauczyć z forum. 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gigi napisał:

Wg mnie Polacy (generalnie, w większości, bo przecież nie wszyscy) nie potrafią okiełznać Polek. Tu już nie chodzi tylko o atrakcyjność i zawód. Znam związek Chińczyk-Polka i w momencie gdy kapryśna dziewczyna nie chciała sprzątać w mieszkaniu pan Chińczyk ją po prostu ogarnął. :) Tu chodzi o inną mentalność.

W kulturze macho (cała Ameryka Łacińska), w kulturze arabskiej, afrykańskiej, azjatyckiej, wschodnio europejskiej czy na bałkanach okiełznuje się, ogarnia się kobietę poprzez agresję i pobicie, tak zgadzam się zupełnie inna mentalność w porównaniu z Polakami.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gigi napisał:

Polacy

 

9 godzin temu, Gigi napisał:

pan Chińczyk

 

A gdzie "panowie Polacy"?

 

Z Twojego wpisu wyraźnie widać, że masz szacunek do obcokrajowców i np Chińczyk miałby z Tobą łatwiej niż Polak.

 

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gigi napisał:

Będzie prawdopodobnie kolejny film, tym razem Ania zacznie udawać faceta niższego, z gorszym zawodem i zapewne z gorszą gadką, czekam na taki filmik i wnioski z niego płynące. :D

Nic takiego to raczysko nie nagra, bo nie będzie pasowało do kanonu. Może nawet już próbowała ale dostała 2 pary po tygodniu przesuwania w prawo. Po zmontowaniu odcinka miał on 20 sekund.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę szczera i zgryźliwa, jak na „starą lampucerę” :D (tekst z forum BS) przystało:

1. Przerost formy nad treścią, w każdym obszarze.

2.       Facet, lat 29 ze świecącymi uszami królika???  :D Nie wierzę…

3.       W dialogach czuć tak olbrzymią pewność siebie tych piszących osób (nie wiem jak się to ma do rzeczywistości), a przy tym są tak spłycone(dialogi), że nie wiem kto się na nie nabiera? Kogo to „jara”, pisząc po młodzieżowemu??? :D 16/17 latki?

4.       Te dialogi wg mnie to nie flirt to udowadnianie drugiej osobie, że jestem bardziej zajebista/zajebisty niż Ty. Czyli pompowanie swego ego do granic absurdu. Nie czuć tego „czegoś”, natomiast czuć parcie na „jeszcze lepszą ripostę”.

5.       Prowadząca: „musiałabym być bardzo atrakcyjna”, starałam się nie być sztampowa…itd.  A h a, próżna także nie, ani trochę.

6.       Prowadząca: cel zacny(biust i paznokcie także): analiza zachowań...

O^O …

Edytowane przez Wewerka
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pacman napisał:

Nic takiego to raczysko nie nagra, bo nie będzie pasowało do kanonu. Może nawet już próbowała ale dostała 2 pary po tygodniu przesuwania w prawo. Po zmontowaniu odcinka miał on 20 sekund.

Czytaj:

- Nie podbije ego jej widowni (młodym, pięknym, niezależnym, singielkom z wielkich miast, robiących karierę w korpo i nie mogących znaleźć księcia w białym ferrari).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gigi napisał:

Proszę modków o usunięcie mojego konta gdyż dość się już napatrzyłam manosfery.

Proszę modów o to samo - dość już mam oderwanych od rzeczywistości wysrywów tej pani.

 

Cytat

Polacy (generalnie, w większości, bo przecież nie wszyscy) nie potrafią okiełznać Polek.

Trudno okiełznać roszczeniową kurewkę bez życiowych ambicji. A przede wszystkim - po co? Jest mnóstwo świetnych kobiet ze Wschodu. Polki to mizeria.

 

10 godzin temu, Gigi napisał:

Wg mnie Polacy powinni porzucić Polki i brać się za kobiety z innych nacji i vice versa.

Jeżeli będzie to wyglądać tak, że my sobie tu przygruchamy kobiety ze Wschodu, a wy wyjedziecie w cholerę ze swoimi śniadymi Adonisami - to popieram.

 

 

46 minut temu, Nico napisał:

w kulturze arabskiej, afrykańskiej, azjatyckiej (...) ogarnia się kobietę poprzez agresję i pobicie (...) zupełnie inna mentalność w porównaniu z Polakami.

Akurat przydałoby się polskim mężczyznom, aby przestali traktować kobiety jak boginie. Ty do niej na klęczkach, a ona się na ciebie wysra, po czym pójdzie do murzyna, który traktuje ją jak jedną z wielu białych szmat.

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, 185 cm, aplikant prawa... No i potem masz taki buńciczny pierwszy post panny @Gigi:

 

10 godzin temu, Gigi napisał:

Tymczasem zapewne każdy z manosfery/redpill/mgtow podejdzie do filmu zbyt emocjonalnie jak dzieciak zamiast czegoś się wreszcie nauczyć.

No ok, czego się nauczyliśmy? Pierwsza minuta filmu już mówi: atrakcyjny zawód (jakby każdy był aplikantem prawa to by ten zawód przestał być atrakcyjnym - przypominam, że zarządzenie w latach 90, przez pierwsze dwa czy trzy lata też były zajebistymi studiami), wzrost który  jak mówi Ana "jest sporym wyznacznikiem atrakcyjności" - czemu zatem wpisała 185 cm a nie 175?:D Do tego aktywny ficzycznie - ok, warto być aktywnym fizycznie ale bynajmniej nie dla tego by mieć powodzenie na tinderze a dlatego by na starośc nie męczyć się konowałami w szpitalu.
Ale czy my tego nie wiemy, że taki facet ma inaczej? Ile % społeczeństwa taka jest? Niewielka i ok, nie neguje tego - dlatego takie osoby są atrakcyjne bo stanowią mniejszość w społeczeństwie - oczywiste... @gigi poprosimy coś nowego, rewolucyjnego i bez buńczucznych Twoich wstawek to raz. Dwa, ewentualnie poprosimy o filmik właśnie: o facecie 175 wzrostu. Niech ten facet ma... dajmy na to... 42 metrowe mieszkanie w starym bloku (mieszkanie samo po remoncie), ma 30 lat, mieszka w mieście wojewódzkim w Polsce A (dajmy na to... Poznań, odpowiada?). Ma wyższe wykształcenie i zarabia, a dajmy mu 3900 zł netto (celowo nie 4). Niech będzie technologie betonu w betoniarni - o. Warunki takie nie najgorsze ale nie czadowe? Zdecydowanie nie. Zobaczymy co się wydarzy...

 

Edit: I jeszcze to "proszę modków"  - modków... no comment, poziom rynsztoku

Edytowane przez Dassler89
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jak kobiety rozwiązałyby prostą kwestię. Skoro praca u faceta jest kluczowa to przebranżowimy wszystkich na prawników, programistów, lekarzy, biznesmenów.

 

Kto będzie wykonywał 80% nieciekawych i nieatrakcyjnych męskich prac, na których opiera się cały świat? Operatorzy MPO, zbieracze śmieci, pracownicy fabryk, produkcji, prości pracownicy budowlani, budujący drogi itd. skoro dla 90% kobiet z miast i ze wsi tacy faceci są odrażający bo to fizole. To czekam na złote rady co ci faceci mają zrobić. Jeden czy dwóch, kilku z nich faktycznie okej może zmienić pracę na lepszą. Ale popatrzmy globalnie. Nie przebranżowimy ok 5-10 milionów facetów z nieatrakcyjną praca na programistów/prawników/lekarzy. Bo kto nam będzie drogi odśnieżał czy śmieci wywoził? Na autonomiczne roboty to trzeba poczekać z 50-100 lat. Ci faceci z góry są skazywani na samotność przez to że wmawia się kobietom, że skoro one są takie wykształcone i inteligentne i zarabiają po studiach 3k w urzędzie to zasługują na prawnika 13k albo biznesmena 23k bo to "ich liga". Taka kobieta jednocześnie brzydzi się facetem, który w fizycznej pracy bez doświadczenia zarobi i z 5000-6000 czyli więcej od niej. 

Edytowane przez Zbychu
  • Like 10
  • Dzięki 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłuchałem treści wiadomości wymienianych z użytkowniczkami. Serio? Czy dorosłych ludzi bawią takie teksty, stroszenie piórek, zawiadackie formułki?

Panowie - jeżeli macie tam konto, wykasujcie je w diabły, wyuczcie się jakiegoś fachu, zajmijcie się czymkolwiek produktywnym - modelarstwem, mechaniką, stolarką, czytaniem - i przestańcie się poniżać.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inny ciekawy kazus. Facet z top naprawdę może napisać kobiecie absolutnie wszystko - projekt oscar to pokazał to raz. Dwa sam zrobiłem kiedyś test: założyłem konto sobie faceta, bez pisania czym się zajmuje. Ale gość siedział za kierownicą auta. Nie było widać nawet co to za auto bo perspektywa była tylko okna samochodowego i gościa z łokciem na wierzchy w nim siedzącym. Typ uśmiechnięty, sportowe auto niewiadomo jakie. Wiadomości pisałem ten sam ja, ale o innym wyglądzie. Mogłem robić błędy ortograficzne jak np. "hirurg", "ktury" (te pamiętam, a laski mieniły się jako super wykształcone, oczytane) itd. Laski dalej ze mną pisały i wstępnie były chętne na spotkanie.

Albo przeciągałem strunę z bezczelnością używając nierzadko wulgaryzmów, albo wprost przechodziłem na tematy seksualne i pytałem jak lubią to robić, albo z iloma spały, czy bzykały się z dziewczyną itd itd.

Zgadnijcie jaki był efekt jak robiłem te rzeczy ja ze swoimi zdjęciami i prawdziwym profilem a jakie były efekty gdy pisałem to ja ale jako przystojniejszy gościu ze zdjęcia w oknie sportowego auta?

Edytowane przez Dassler89
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani ze wschodu, po roku w Polsce będzie się zachowywała jak polka, oni też tam mają internet, tindera, facebooka i netflixa - tyle że jest tam większa bieda niż u nas, więc Pani będzie się bardziej starać NA POCZĄTKU a później out, skoro po Ukrainkę 3/10 Polak z własną firmą poleciał helikopterem to nie ma już nadziei :)   coś ala.. wyjeżdżasz ze swoją dziewczyną do Niemiec, i wracasz sam :)

Edytowane przez mph25
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zychu napisał:

Trudno okiełznać roszczeniową kurewkę bez życiowych ambicji. A przede wszystkim - po co? Jest mnóstwo świetnych kobiet ze Wschodu. Polki to mizeria.

 

Poezja brachu😁

 

11 godzin temu, Gigi napisał:

Proszę modków o usunięcie mojego konta gdyż dość się już napatrzyłam manosfery. :)

 

Przekładając na język kobiet czyli tfuu... na was tfuu... polskie incele, nie zasługujecie na mnie zobaczcie co straciliście tfuu...😆🤣😂

 

40 minut temu, Dassler89 napisał:

Jest jeszcze inny ciekawy kazus. Facet z top naprawdę może napisać kobiecie absolutnie wszystko - projekt oscar to pokazał to raz.

 

Dokładnie tak projekt Klaudiusz pokazał jak ważne dla kobiety są geny mężczyzny by się nadziać na lance i doprowadzić do zapłodnienia w efekcie piękna dzidzia.

Dla tych mężczyzn były w stanie się upokarzać przyjmować bluzgi, brak szacunku ze strony Czada na co przeciętny mężczyzna nie mógł by sobie pozwolić.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 

11 godzin temu, Gigi napisał:

Wg mnie Polacy (generalnie, w większości, bo przecież nie wszyscy) nie potrafią okiełznać Polek.

 

Tak jak już wcześniej bracia pisali jak można okiełznać roszczeniową kobietę z przeciętna urodą do tego z wymaganiami, z którymi milioner miał by problem

zazwyczaj w zamian nie dając mężczyźnie niczego prócz własnego wyglądu jeżeli go akurat posiada.

 

52 minuty temu, mac napisał:

Chwała niebiosom.

 

Alleluja😁

 

 

2 godziny temu, PrzemAss napisał:

Nie wiem w jakim odrealnieniu ona żyje.

 

Tak to jest jak całe dnie siedzą na FB, tinderach, instagramach, badoo oglądając przy tym seriale typu dlaczego ja czy czytając ściek w prasie lub na wp, onet modnych psycholożek.

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.