Skocz do zawartości

Kobieta pokazuje realia Tindera - temat o związkach i sprawach związanych z manosferą, forum


deleteduser98

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

Z Twojego wpisu wyraźnie widać, że masz szacunek do obcokrajowców i np Chińczyk miałby z Tobą łatwiej niż Polak.

Ewidentnie gardzi polakami.

 

13 godzin temu, Gigi napisał:

Trzeci temat - forum również nie ma sensu, ponieważ... jest anonimowe.

Kuchenka gazowa w murzyńskiej chatce była, i o tym ze matriachat jest lepszy też było 😆

 

Godzinę temu, mph25 napisał:

coś ala.. wyjeżdżasz ze swoją dziewczyną do Niemiec, i wracasz sam :)

Czasem wystarczy wyjazd na studia/praca w mieście.

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Nie wierzę, po prostu nie wierzę :D 

Temat żeby zrobić gównoburzę - okres, chad wystawił czy co się panience dzieje? :D

 

@Gigi

16fb681740_atencja_wypelnia.jpg

 

Wczoraj jeden z braci dodał temat pt. "spust na ciało" gdzie nasza bohaterka tego tematu w prost pisała, że lubi sperme na cyckach i poczuć ejakulat swojego mężczyzny na swoim ciele już wtedy szukała atencji, ale chyba nie znalazła, więc dzisiaj próbuję ponownie😁

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dassler89 napisał:

Zgadnijcie jaki był efekt jak robiłem te rzeczy ja ze swoimi zdjęciami i prawdziwym profilem a jakie były efekty gdy pisałem to ja ale jako przystojniejszy gościu ze zdjęcia w oknie sportowego auta?

No weź nawet mi niemów, oszczędź mi nerwów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, pierdolisz @Gigi 🙂. Zresztą sama dobrze wiesz o tym.

Znam wielu niewysokich ,,nieprawników”, którzy mają głęboko w pąpeczce posuwisto-zwrotnej, te wasze żalo-porady.


Ja jestem pierwszym z nich i za Polkę dziękuje- nie skorzystam.

Kto nosa wychylił poza nasz kraj, wie że żadna z Was strata 😂.
Jeździcie sobie po całym świecie, zakładajcie rodziny- bądźcie szczęśliwe, serio dobrze Wam życzę 🙂.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mph25 napisał:

Pani ze wschodu, po roku w Polsce będzie się zachowywała jak polka, oni też tam mają internet, tindera, facebooka i netflixa - tyle że jest tam większa bieda niż u nas, więc Pani będzie się bardziej starać NA POCZĄTKU a później out, skoro po Ukrainkę 3/10 Polak z własną firmą poleciał helikopterem to nie ma już nadziei :)   coś ala.. wyjeżdżasz ze swoją dziewczyną do Niemiec, i wracasz sam :)

 

No bo kooorwa masz takiego frajera jednego z drugim co mu baba w twarz napluje, a on powie, że deszcz pada. Byle tylko "żona, bombelki i obiadek u teściów".

To jak Polska psuje laski ze wschodu po 3-4 miesiącach to jest miazga. Widzą te księżniczki + frajerów za nimi latających i włączają tryb "olewka".

Widzieliście Ukrainkę młodą świeżo po przyjeździe do PL? Makijaż, kobiece ciuchy. Po pół roku - jak Polka - wypierdziane legginsy, bluza z kapturem i konwersy bo co Polka może innego założyć?

Pamiętam jak mi laska z Białorusi opowiadała, że ją koleżanki z biura w PL opier*oliły czemu w garsonce czy marynarce przychodzi do pracy, a one jak w domu - dresy.

 

Ja w ogóle proponuję jak ktoś z Was chce tak bardzo się hajtać - mamy na forum chłopaków co płacą alimenty, dorzućcie się im - poczujecie "magię" małżeństwa.

Albo jak ktoś tęskni za "związkiem" i "bliskością" - za rogiem wypłata - przlejcie minimum połowę na dom dziecka, schronisko etc. - poczujecie się jak "w związku" z tym, że pójdzie na coś dobrego nie ciuchy nową komodę czy inne barachło.

 

@Wewerka - tak wyglądają rozmowy na Tinderze z większością Polek. Pani ma kij w dupie i księżniczkowate podejście. 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Patton said:

Ewidentnie gardzi polakami.

Przyganial kociol garnkowi.

"Polakami" a nie "polakami".

 

Sorry, ale ciezko mi sie powstrzymac. :P 

Masz moda i wymagasz od innych kultury itp. to byloby milo jakbys sam nie popelnial takich oczywistych bledow.

Chyba, ze w ten sposob wyrazasz pogarde dla Polakow.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzę sobie po mieście w niedzielne południe, akurat ciepło było więc ludzie wylegli. I idzie para: dumna Polka z karakanem z Ameryki Południowej (rysy nieco indiańskie). Karakan od Polki o pół głowy niższy. Jakoś nigdy nie widziałem pary polsko - polskiej gdzie facet byłby niższy od kobiety. Także ten tego u Polek jest jak w grze Cywilizacja: obywatelstwo - narodowość likwiduje negatywny efekt niskiego wzrostu.

Edytowane przez Kleofas
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, eknm2005 napisał:

Masz moda i wymagasz od innych kultury itp. to byloby milo jakbys sam nie popelnial takich oczywistych bledow.

Nikt nie jest doskonały.

 

48 minut temu, eknm2005 napisał:

Chyba, ze w ten sposob wyrazasz pogarde dla Polakow.

Nie.

 

9 minut temu, Kleofas napisał:

Także ten tego u Polek jest jak w grze Cywilizacja: obywatelstwo - narodowość likwiduje negatywny efekt niskiego wzrostu.

Niby nie wyglądam tak dobrze jak np Tom Cruise, ale jeśli np w takim badoo zmienię lokalizację na odpowiednią, to widzę duże zainteresowanie moją osobą z strony Latynosek. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Kleofas napisał:

 Także ten tego u Polek jest jak w grze Cywilizacja: obywatelstwo - narodowość likwiduje negatywny efekt niskiego wzrostu.

Jedno słowo, bo uderzasz w wysokie tony - egzotyka. Ale to lubią kobiety wszędzie w Azji, jeśli jesteś biały, we Włoszech jeśli jesteś blondynem, etc...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Jan III Wspaniały said:

Ja jestem pierwszym z nich i za Polkę dziękuje- nie skorzystam.

 

W całości popieram. Większość Polek (nie będę tu wrzucał wszystkich) nie umywa się do lasek ze wschodu.

 

  

2 hours ago, Jan III Wspaniały said:

Kto nosa wychylił poza nasz kraj, wie że żadna z Was strata 😂

 

Żadna strata. Jak wyjechałem z Polski to dopiero się dowiedziałem co to znaczy kobiecość.

 

Mieszkam w tej Azji przez pięć lat i co prawda w niektórych rejonach laski podobne są do Polek, ale jest ich mniejszość. Siedzę na Tinderze i zdarza mi się od czasu do czasu pogadać z niektórymi fajnymi dupami. Od samego początku nie mają jakichkolwiek wymagań, tylko prosta nawijka. Te dziewczyny są uległe, kobiece, chcą poznać kogoś, kto się nimi zaopiekuje, ale trzeba uważać, bo w Tajlandii popularny jest sponsoring, stąd odrzuciłem wiele "damaged goods" oraz samotnych matek. Takich jest tutaj od groma. Taj albo obcokrajowiec porucha, albo zostawi w ciąży i potem taka laska szuka jelenia. 

Wszystko to co mówił Marek lub inni RedPills potwierdza się w 100% i widziałem to na własne oczy. A przypominam, że jestem na drugim końcu świata, gdzie RedPill nie jest na topie.

 

Przykład z wczoraj (laska 30 lat poziom "dej", "zabaw mnie", "wyruchaj mnie" - jej były miał na boku 5 lasek tzw. "Kik" czyli w Tajlandii FWB, rzuciła go jak się o tym dowiedziała). Widać, że laska leci na mnie i jakbym chciał mógłbym poruchać dzisiaj, ale po co.

 

Ja: Jakie masz oczekiwania wobec faceta?

Ona: Nie wiem.

Ja: No weź, coś musisz mieć? Wierny?

Ona: Haha. Ciężko takiego znaleźć.

Ja: Powiedz mi więcej. 

Ona: nie wiem. A ty?

Ja: Hmmm, nie powiedziałaś za dużo. Cóż, ja mam swoje wymagania, jak na przykład lojalna i to, że ja nie jestem sponsorem (w tej kulturze ciężko znaleźć laskę, która by płaciła za siebie).

Ona: Rozumiem (i to takie nijakie).

Ja: Mam doświadczenie. Kiedyś byłem bogaty.

Ona: .....

Ja:? No co? Po prostu wierzę w 50/50.

Ona: Przepraszam. Czuję się śpiąca.

 

I koniec rozmowy. Więc jak sami widzicie czasem nie różni się to od Polek. Na Tinderze mam może z 150-200 matchy, głównie od jakichś pasztetów, ale jakieś 15-20% to fajne zgrabne, wysportowane laski. Jestem jak ten prawnik z filmiku @Gigi, też wkleiłem fajne zdjęcia i opis. Laski same piszą czasem, ale je zlewam. Wszystko się sprawdza, jeśli jesteś inny niż większość, masz fajne fotki (zwłaszcza z podróży), inną budowę szczęki (u mnie fajnie, ponieważ Tajowie mają okrągłą jak piłkę a ja trójkątną). 

 

Ja tylko żałuję, że wpakowałem się przez te 5 lat w dwie patologiczne relacje. Tyle dobrego, że jednak coś się z tego nauczyłem. 

Tak sobie myślałem, że może opiszę dokładnie na forum życie w Tajlandii i jak wygląda tutaj RedPills, bo prawdę mówiąc, byłbym tutaj jak drugi Marek. Mało co widzi się tutaj RedPills.

Edytowane przez Tajski Wojownik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Libertyn napisał:

@Gigi.Poczekaj na kolejny film. Gdzie ona nie ma premium, nie ma fajnej pracy ani nie jest super przystojna.. Jak większość tutejszych.

'Ona' nie jest super przystojna. (a co za problem wziąć premium?)

 

8 godzin temu, PrzemAss napisał:

Czyli właściwie esencja tego czego można się nauczyć z forum. 

 

To dlaczego nikt tutaj tego nie stosuje na tinderach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ale mi to rewelacja, Pani podała się za osobę przez która sama być podrywana być chciała - @RENGERS / @SamiecGammato taki właśnie wysrywy - Pani projektuje jaki to facet to nie powinien być itd.(pewnie dlatego nawet starzy wyjadacze nabrać się dali - toć sami znają gierki kobiet, tylko nauczyli się inaczej ;) ).

Kobiety są biseksualnie i najlepiej znają potrzeby innych kobiet, toteż najlepiej znają techniki podrywu ;) 

Pozdro

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić o tinderach, sympatiach czy badoo za które musisz płacić za premium jak na zwykłych grupach facebookowych ala" poznajmy się czy single" widać jak na dłoni ze gdy kobieta wrzuci ładniejsza fotkę to po 3h ma 200-300 komentarzy. Nic dziwnego że takim dziewczynom głowa sodowa uderza do głowy. Często okazuje się po prostu że to fałszywe profile dziewczyn namawiających na seks za kasę albo faceci łądujący te fotki aby wysyłać linki do innych portali ( czyżby marketing szeptany ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Zbychu said:

Ja jestem ciekaw jak kobiety rozwiązałyby prostą kwestię. Skoro praca u faceta jest kluczowa to przebranżowimy wszystkich na prawników, programistów, lekarzy, biznesmenów.

 

Kto będzie wykonywał 80% nieciekawych i nieatrakcyjnych męskich prac, na których opiera się cały świat? Operatorzy MPO, zbieracze śmieci, pracownicy fabryk, produkcji, prości pracownicy budowlani, budujący drogi itd. skoro dla 90% kobiet z miast i ze wsi tacy faceci są odrażający bo to fizole. To czekam na złote rady co ci faceci mają zrobić. Jeden czy dwóch, kilku z nich faktycznie okej może zmienić pracę na lepszą. Ale popatrzmy globalnie. Nie przebranżowimy ok 5-10 milionów facetów z nieatrakcyjną praca na programistów/prawników/lekarzy. Bo kto nam będzie drogi odśnieżał czy śmieci wywoził? Na autonomiczne roboty to trzeba poczekać z 50-100 lat. Ci faceci z góry są skazywani na samotność przez to że wmawia się kobietom, że skoro one są takie wykształcone i inteligentne i zarabiają po studiach 3k w urzędzie to zasługują na prawnika 13k albo biznesmena 23k bo to "ich liga". Taka kobieta jednocześnie brzydzi się facetem, który w fizycznej pracy bez doświadczenia zarobi i z 5000-6000 czyli więcej od niej. 

 

Ale przecież jest cała masa kobiet po zawodówkach. Panie po studiach można sobie odpuścić. Niech się wiążą z kotem 😜

 

Odbijam piłeczkę: czy związałbyś się z kobietą po szkole zawodowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Colemanka napisał:

Odbijam piłeczkę: czy związałbyś się z kobietą po szkole zawodowej?

Ja odpowiem: jeśli potrafiła by normalnie pisać, wysłowić się i stosownie do sytuacji ubrać się to tak, związałbym się. Wszak oceniam człowieka z którym się wiążę a nie to jakie ma dyplomy w szafce. Można być po zawodówce i być oczytanym oraz ciekawym świata a można być po studiach i tak naprawdę nic nie umieć ani nie wiedzieć. No i facet (przynajmniej nie skrzywiony) nie jest uzależniony od opinii innych w odróznieniu od kobiet których jedną z wątpliwości będzie to "cooo powiedzą koleżanki i rodzice jak przyprowadzę typa po zasadniczej".

Ps. nie ma już czegoś takiego jak zawodówka od tego lub zeszłego roku szkolnego - jest szkoła branżowa I stopnia :D

Edytowane przez Dassler89
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.