Skocz do zawartości

Kobieta pokazuje realia Tindera - temat o związkach i sprawach związanych z manosferą, forum


deleteduser98

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, CastoR napisał:

widać jak na dłoni ze gdy kobieta wrzuci ładniejsza fotkę to po 3h ma 200-300 komentarzy.

Co będzie jak mężczyźni przestaną płacić za te aplikacje?

Przecież to musi na siebie zarobić.

Nie róbcie paniki bo portale padną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Nico napisał:

W kulturze macho (cała Ameryka Łacińska), w kulturze arabskiej, afrykańskiej, azjatyckiej, wschodnio europejskiej czy na bałkanach okiełznuje się, ogarnia się kobietę poprzez agresję i pobicie, tak zgadzam się zupełnie inna mentalność w porównaniu z Polakami.

Wystarczy się trochę poznęcać. ;)

 

11 godzin temu, Wewerka napisał:

3.       W dialogach czuć tak olbrzymią pewność siebie tych piszących osób (nie wiem jak się to ma do rzeczywistości), a przy tym są tak spłycone(dialogi), że nie wiem kto się na nie nabiera? Kogo to „jara”, pisząc po młodzieżowemu??? :D 16/17 latki?

 

A jakie mają być dialogi kogoś kto dopiero co się poznaje? :D

 

Tak, kobiety są pewne siebie i to dobrze.

 

Co mnie razi to to, że ponoć została przez jedną z dziewczyn rozpoznana. Głupia autoreklama. :)

 

8 godzin temu, Patton napisał:

Ewidentnie gardzi polakami.

 

Kuchenka gazowa w murzyńskiej chatce była, i o tym ze matriachat jest lepszy też było 😆

Ja tam nie pamiętam co pisałeś oprócz bycia stronniczy modkiem. :)

 

Nie gardzę Polakami (z dużej litery się pisze). Nie szanuję żadnego narodu, który jest biedny albo ma rozpierdziel w kraju.

8 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Wczoraj jeden z braci dodał temat pt. "spust na ciało" gdzie nasza bohaterka tego tematu w prost pisała, że lubi sperme na cyckach i poczuć ejakulat swojego mężczyzny na swoim ciele już wtedy szukała atencji, ale chyba nie znalazła, więc dzisiaj próbuję ponownie😁

Zwracasz uwagę na atencję? Tak, kolejna opuszcza rezerwat, kurczy się atencja w Waszym kierunku. :)

 

7 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Widzieliście Ukrainkę młodą świeżo po przyjeździe do PL? Makijaż, kobiece ciuchy. Po pół roku - jak Polka - wypierdziane legginsy, bluza z kapturem i konwersy bo co Polka może innego założyć?

Pamiętam jak mi laska z Białorusi opowiadała, że ją koleżanki z biura w PL opier*oliły czemu w garsonce czy marynarce przychodzi do pracy, a one jak w domu - dresy.

Które miasto opisujesz?? Chyba właśnie dziewczyny jeszcze bardziej powinny oglądać i kopiować warszaffke, bo tam się ubierają w porządku do pracy w biurze.

4 godziny temu, Tajski Wojownik napisał:

 

W całości popieram. Większość Polek (nie będę tu wrzucał wszystkich) nie umywa się do lasek ze wschodu.

Miałbyś toksyczny związek z każdą nacją, po prostu jesteś takim typem.

 

2 godziny temu, Bohun napisał:

Eksperyment ten nieudany, gdyż zmanipulowany co kiedyś pisałem ;) 

Pozdro

Robisz shit testy o kontach niczym kobieta i co śmieszne oni się tłumaczą, że nie są koniem. :) To dobrze pokazuje jakość forum o czym właśnie jest temat.

Edytowane przez Gigi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, eknm2005 napisał:

Przyganial kociol garnkowi.

"Polakami" a nie "polakami".

Jak już tak sobie ciśniemy, to zwrócę uwagę, że kolega nie pisze używając polskich znaków :)

Można w grzeczniejszy sposób zwrócić uwagę. Mniejsza o to.

 

@Gigi proszę odezwać się na pw w tej kwestii, dziękujemy za to kwieciste pożegnanie.

Łza pociekła mocno, że tak to ujmę mocno poetycko.

 

2 godziny temu, Gigi napisał:

To dobrze pokazuje jakość forum o czym właśnie jest temat.

Droga pani, zamiast zrzędzić jak babcia w przychodni to jak się mówi A to czas powiedzieć BE :)

Jakość forum każdy niech sobie sam osądzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Quo Vadis? said:

Jak już tak sobie ciśniemy, to zwrócę uwagę, że kolega nie pisze używając polskich znaków :)

Można w grzeczniejszy sposób zwrócić uwagę. Mniejsza o to.

Moim zamiarem nie bylo "pocisniecie" nikomu.

Po prostu troche rozbawil mnie kontekst, w ktorym jedna osoba zostala zbesztana za uzycie zwrotu Pan Chinczyk i pominiecie slowa Pan przy slowie Polak

Dla mnie selektywne uzycie takich zwrotow jest raczej normalne i nie widze w tym nic dziwnego. Na przyklad Pan Anglik moze byc uzyte do podkreslenia, czesto w negatywnym znaczeniu, pozycji kogos. A Polak juz niekoniecznie musi wymagac takiego negatywnego podkreslenia.

Takze "czepianie" sie osoby z ww. powodu przy jednoczesnym popelnieniu podobnego bledu wywolalo u mnie reakcje, ktora musialem jakos zmaterializowac. :) 

Niezrozumiale tez jest dla mnie w jaki sposob bylem "niegrzeczny". Wyrazilem jedynie swoja opinie, w specyficznym dla siebie stylu. 

 

A co do polskich znakow.

Nie uzywam polskich znakow, poniewaz nie uzywam polskiej klawiatury.

Z tego co zauwazylem jest wiecej uzytkownikow z podobnym "problemem" jak moj.

Nie potrafie znalezc juz tego fragmentu, ale gdzies w poradnikach byla informacja, ze osoby majace problem z uzywaniem polskiej klawiatury nie beda z tego powodu przesladowane. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gigi napisał:

(..)

Robisz shit testy o kontach niczym kobieta i co śmieszne oni się tłumaczą, że nie są koniem. :) To dobrze pokazuje jakość forum o czym właśnie jest temat.

Przetłumacz to co napisałaś z Twojego na Polski język ;) 

P.S.

Konta które wskazałem że są żeńskie - są żeńskie w 100% , tu więcej takich Ćwokóf żeńskich jest które wydostały się z rezerwatu.

I takie ćwoki piszą same do siebie - jedna jako "niby" facet, druga jako kobieta itd. (patrz dyskusja @Colemanka vs @SamiecGamma(swoją drogą bardzo clickbait owy nick))

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Bohun said:

Konta które wskazałem że są żeńskie - są żeńskie w 100% , tu więcej takich Ćwokóf żeńskich jest które wydostały się z rezerwatu.

I takie ćwoki piszą same do siebie - jedna jako "niby" facet, druga jako kobieta itd. (patrz dyskusja @Colemanka vs @SamiecGamma(swoją drogą bardzo clickbait owy nick))

Pozdro

 

W sensie że @SamiecGamma jest kobietą, która wydostała się z Rezerwatu, a On to ja? Z ciekawości: po czym wnosisz że On jest kobietą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.