Skocz do zawartości

Promowanie otyłości


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.02.2021 o 10:38, samotny_wilk napisał:

Do założenia tego tematu skłoniła mnie natarczywie ostatnimi czasy emitowana reklama banku, którego twarzą jest aktor Marek Kondrat. W rzeczonej reklamie pierwszoplanową rolę gra otyła dziewczyna.

Reklama jest okropna, a ta dziewczyna strasznie antypatyczna. Zresztą reklama z Kondratem też jest okropna. A co do otyłości to w czasach mojej młodości dziewczyn otyłych praktycznie nie było. Jeśli w klasie była jedna to już było wydarzenie i zazwyczaj wiązało się to z jakąś chorobą a nie wpieprzaniem batonów bo ich w sklepach nie było.  A teraz co druga nastolatka ma dupę wiekszą od mojej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otyłość to straszne bagno, skutecznie niszczy organizm. U mnie już efekty były takie, że ciśnienie 160/100 (prawidłowe to 120/80/70) potrafiło się pojawić z niczego, a krwawienie z nosa przez ciśnienie to była psychiczna masakra. 

Pomijając jak głupie teksty dają te laski w swoich kręgach, typu: "Jesteś piękna." "Nic nie musisz w sobie zmieniać." to również będą one oddziaływać na służbę zdrowia, kiedy coś im się stanie z powodu otyłości.

Kolejna cegiełka do zniszczenia pomocy medycznej w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.