Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Forum czytam od 2, a może już 3 lat. Nie pamiętam, ale od dawna. Większość tematów tutaj przeczytałam, przerobiłam prawie każdą dramatyczną historię. Na początku byłam oburzona retoryką forum i sposobem, w jaki się tutaj opisuje kobiety. Byłam tak oburzona, jak tylko może być oburzona kobieta przed 30- stką, która czyta, że dobija do ściany, nie jest w stanie się zaangażować, a w ogóle to myśli tylko o chadach i bombelkach, najlepiej w duecie :)

I wiecie co ? Macie rację. Nie wiem jak inne Panie, ale mi forum mocno poszerzyło horyzonty. Pewnych informacji się już po prostu nie da odzobaczyć czy wymazać z pamięci. 

Mogę mówić tylko z własnej perspektywy, ale nie będę ukrywać, że 90% związków z mojego otoczenia psują kobiety. Uzależnione od telefonów, mediów społecznościowych, atencji. Mających wymagania z księżyca, ale same reprezentujące sobą niewiele. Przykro na to patrzeć, bo sama jestem kobietą i chciałabym stanąć w naszej obronie, ale ludzka przyzwoitość mi po prostu nie pozwala. 

Jak obserwuję relacje moich bliskich znajomych to widzę wszystko czarno na białym. Shit testy kobiet, szantaże emocjonalne, niejasne komunikaty, albo wręcz sprzeczne komunikaty. Parcie na śluby i dzieci bez brania pod uwagę zdania faceta, wymagania finansowe, nadmierny konsumpcjonizm, ciągłe porównywanie do innych facetów... mogłabym tak wymieniać bez końca... 

 

Nie wiem co mam Wam powiedzieć Panowie. Nie mam żadnej koleżanki w swoim otoczeniu, którą bym mogła np. z czystym sumieniem polecić przyjacielowi czy bratu. Ani jednej. Rozumiem Wasze rozczarowanie naszą płcią i jest mi przykro. Dobrze, że macie takie miejsca w Internecie, jak choćby to forum. Jest szansa, że kilku młodych facetów może nauczy się na błędach starszych kolegów. I trzymam kciuki, żeby cała ideologia redpill była coraz bardziej popularna - nie wiem, czy to jakoś bardzo drastycznie wpłynie na kobiety, ale może choć trochę zmieni dynamikę relacji damsko- męskich. 

  • Like 24
  • Dzięki 11
  • Haha 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko jeden z etapów na drodze poszerzania horyzontów Paniom przez forum.

Jeszcze nic nie odkryłaś... dopiero widzisz belkę w oku drugiej kobiety. Patrz szerzej. :)

 

Dawno już zauważyłam pewien schemat przemian u kobiet na forum, ale jeszcze nie wiem na czym ta przemiana się kończy. :D

 

@Sagittarius A nie chowaj urazy do tych kobiet, nie traktuj mężczyzn jak ofiar, widzisz dla nich to jest pewna droga, etap w życiu, z którego płynie wiele nauk. Fajnie, że to dostrzegasz ale skupiaj swoją energię na sobie....

 

Pamiętaj, że stare panny żyją czyimś życiem. :D

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Sagittarius A napisał:

Nie wiem co mam Wam powiedzieć Panowie

 

Mnie nic nie mów, ani nie pisz:P

 

Mam nadzieję, że w przyszłości odpowiednio tę wiedzę wykorzystasz i jeśli jesteś w związku lub w nim będziesz, to od tej pory sama nie będziesz go psuć w typowo kobiecy sposób i będziesz zachowywać się jak na nietypową kobietę przystało. Nie jest sztuką obserwować innych i od nich wymagać, ale od samego siebie.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sagittarius A napisał:

Jak obserwuję relacje moich bliskich znajomych to widzę wszystko czarno na białym. Shit testy kobiet, szantaże emocjonalne, niejasne komunikaty, albo wręcz sprzeczne komunikaty.


Wyśle że to największy rak, widzę to często wśród znajomych par. Szantaż, niejasny komunikat i sprzeczny komunikat. Szukanie dziury w całym 
Brawo za ciekawe wnioski ! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie kobiety takie są.

Panią to chyba ktoś skrzywdził, że tak pisze.

Nie znasz życia.

Przekonasz się, że spotkasz jeszcze prawdziwą miłość.

Nie gadaj głupot.

Nie znasz wszystkich ludzi, więc nie możesz tak uogólniać.

Pani jest egoistką.

Pani nie rozumie kobiet.

 

😆

  • Dzięki 2
  • Haha 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum, środowisko bs, redpill, MGTOW... To tylko ludzie. Czy mają rację w 100% WE WSZYSTKICH DZIEDZINACH? Nie. Monopol na prawdę? Nie. 
Lubię tu zaglądać, mam stąd wartościowe znajomości; przede wszystkim - ciekawym jest obserwowanie męskiego sposobu patrzenia na świat, na co dzienność, dążący do usystematyzowania czegoś, czy tym bardziej do ulepszenia, a nawet do konkurowania, czy zgładzenia.
Uważam, że z forum powinny korzystać osoby, które mają odnalezioną znaczną część własnej wartości/poczucia własnej wartości. Te 4? lata temu forum było dla mnie dodatkowym/zbytecznym obuchem w łeb (wcześniej szczere wyznanie byłego).  Uważam, że powinnam wejść do tej społeczności jakiś rok temu, jednak, czy jest czego żałować? Nie. 
Uważam, że dla ludzkiego mózgu istotnym jest, by nie żyć tylko w jednej społeczności!
Myślę, że patrzenie na świat WYŁĄCZNIE poprzez pryzmat "chada", "incela", "becky", "brzyduli", "staruchy" jest... uwłaczające dla ludzkiej inteligencji, no i ludzkiej godności.
Wiedza o relacjach damsko-męskich, czy ta niby enigmatyczna wiedza z forum jest JEDNĄ Z WIELU ŹRÓDEŁ, która pozwala Nam poznać swoje miejsce w świecie. 

A teraz bardziej po mojemu, niż po filozoficznemu... Mam konserwatywny pogląd na instytucję rodziny, nomenklaturę płciowości, więc czasem tutaj można poczuć się normalnie.

@Sagittarius A
no to jaką masz radę na to, co zaobserwowałaś? 
czy wg Ciebie istnieje taka czynność jak "generalizowanie"? 

  • Like 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu prawda jest po środku. Według mnie najgorszym w relacjach damsko męskich jest obłuda. Nie tyczy się to konkretnie jednej płci. Ludzie oszukują na okrągło, że nie kalkulują i oni są razem tylko z miłości. Faceci mówią jak to wygląd się nie liczy, a Panie w tym kontekście jeszcze większe ściemy potrafią wciskać. Generalnie dzisiejszy świat jest zbudowany z przyjemności i promuje się głupotę. Czytaj jako seks bez zobowiązań, nie czekaj na kobietę dłużej niż do 3 randki, ty kobieto zasługujesz na faceta z wyższej półki bo jesteś tego warta i nie możesz mu zrobić obiadu, bo mamy równouprawnienie. Stety czy niestety farmazoneria się sprzedaję i 80% ludzi zachowuję się zgodnie ze swoim zyskiem, w tym usilnym pozerstwem wśród swoich psiapsiółek czy ziomków. To co zauważa autorka nazywa się feministycznym rakiem. Kobietom się wmawia, że mogą wszystko a jak są wredne to niby też zaleta. Panowie wcale w tym dziwnym teatrzyku nie odstają. Powiem wam jedno. Jak znajdziesz chociaż jedną normalną osobę obok siebie to już jest coś. Warto doceniać takich ludzi, bo to nie jest teraz częste . 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sagittarius A napisał:

Na początku byłam oburzona retoryką forum i sposobem, w jaki się tutaj opisuje kobiety.

 

To męskie forum i męski świat nikt tu nie będzie głaskał po głowie tylko dosadną prawdę mówił.

Niestety prawda jest bolesna bo obnaża głupoty i bzdury wygadywane przez społeczeństwo, które

tak naprawdę czerpię wiedzę z tv, interenetu czy plotek zasłyszanych u innych ludzi.

 

2 godziny temu, Sagittarius A napisał:

I wiecie co ? Macie rację.

 

Takie słowa niespotykane w rezerwacie a w realnym życiu to lepiej przy koleżankach tego nie mów bo cię zlinczują😁

 

2 godziny temu, Sagittarius A napisał:

ale nie będę ukrywać, że 90% związków z mojego otoczenia psują kobiety. Uzależnione od telefonów, mediów społecznościowych, atencji. Mających wymagania z księżyca, ale same reprezentujące sobą niewiele. Przykro na to patrzeć, bo sama jestem kobietą i chciałabym stanąć w naszej obronie, ale ludzka przyzwoitość mi po prostu nie pozwala. 

Jak obserwuję relacje moich bliskich znajomych to widzę wszystko czarno na białym. Shit testy kobiet, szantaże emocjonalne, niejasne komunikaty, albo wręcz sprzeczne komunikaty. Parcie na śluby i dzieci bez brania pod uwagę zdania faceta, wymagania finansowe, nadmierny konsumpcjonizm, ciągłe porównywanie do innych facetów... mogłabym tak wymieniać bez końca... 

 

Współczesne kobiety to klony społeczne propagandy medialnej małpują co jest modne, na czasie i trendy nie zastanawiając się czy jest to dobre dla nich.

Później nie dziw, że wymagania mają z kosmosu same niewiele potrafią dać od siebie do tego brak moralności i osiągnięcie swojego celu, potrzeb czy interesu kosztem mężczyzn.

Dla kobiet to normalne bo jej się należy😆

 

2 godziny temu, Sagittarius A napisał:

Nie mam żadnej koleżanki w swoim otoczeniu, którą bym mogła np. z czystym sumieniem polecić przyjacielowi czy bratu. Ani jednej. Rozumiem Wasze rozczarowanie naszą płcią i jest mi przykro.

 

Ja też nie znam żadnej Polki, którą bym polecił z czystym sumieniem😁

Rozczarowanie mało powiedziane raczej mnie osobiście zażenowanie ogarnia na widok kobiet, które rozpychają się łokciami i co to im się nie należy.

A powiedzmy sobie szczerze większość kobiet w Polsce jest przeciętnych z urody i ich wymagania są absurdalne i nieadekwatne do tego co same oferują.  

 

2 godziny temu, Sagittarius A napisał:

Dobrze, że macie takie miejsca w Internecie, jak choćby to forum.

 

Mieliśmy jeszcze samiecweb.pl na razie w zawieszeniu i mam nadzieje , że MK reaktywuje.

A poza tym forum to wiedzę najlepiej zostawić dla siebie i z nikim się nie dzielić na zewnątrz.

 

3 godziny temu, Sagittarius A napisał:

Jest szansa, że kilku młodych facetów może nauczy się na błędach starszych kolegów.

 

Jest coraz więcej świadomych mężczyzn, którzy zaczynają dostrzegać w jakim świecie żyją, jakie są reguły i o co toczy się gra.

 

3 godziny temu, Sagittarius A napisał:

I trzymam kciuki, żeby cała ideologia redpill była coraz bardziej popularna - nie wiem, czy to jakoś bardzo drastycznie wpłynie na kobiety, ale może choć trochę zmieni dynamikę relacji damsko- męskich. 

 

Odpowiedzią kobiet na red pill jest wymyślona przez nie pink pill polecam zapoznać się na stronie systemowa świadomość związków.

Co do zmiany relacji damsko-męskich to przede wszystkim mężczyźni muszą trzymać się razem i pilnować swoich interesów.

Przestać bez interesowanie dawać atencje, pomoc kobietom bo w życiu nie ma nic za darmo.

Mówić NIE i wymagać od kobiet oraz nie stawiać na przysłowiowy piedestał i czcić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.