Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Sagittarius A said:

@Colemanka wiem o co chodzi, ale wciąż nie rozumiem jak ten temat ma się do mojego wątku. Stąd moje zdziwienie. 

 

Już wyjaśniam. Napisałaś ze 90% związków z twojego otoczenia psują kobiety. Wymieniłaś cześć z powodów przez które te związki się psują. Ok. Zapewne znana Ci jest popularna tu retoryka, że kobiety to ku*wy Europy, gardzą Polakami, nie szanują Ich, za to pragną murzyna, Arabusa czy innego ciapatego. Gdyby przestały uganiać się za kolorowymi być może doceniłyby rodaków. I teraz zastanawiam się czy jesteś w stanie podać ile kobiet z tych obserwowanych przez Ciebie psujących się związków zaliczyło choćby ONS z kolorowym, ile się z nimi puszczało (np. na wakacjach w krajach muzułmańskich), ile się związało, ile dorobiło się dziecka mulata, ile po zaciążeniu z kolorowym stało się samotnymi matkami? Jeśli żadna to czy chociaż któraś z tych kobiet dążyła do przespania się z ciapatym? W jaki sposób dążyła? Wreszcie czy Ty masz na koncie taką ‘kolorową przygodę’? Jeśli nie, to czy zrobiłabyś to gdyby zdarzyła się taka okazja? Czy umówiłabyś się z kolorowym na randkę?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same złote wyjątkowe dziewczyny i chłopaki na tym forum. Zapewne was nikt nie wrzucił we własnych głowach w kategorię "o kolejny przeciętniak - beta" o "kolejna pusta lala max do wyruchania".

 

Same ideały i wzory do naśladowania ;) 

 

Autorko tematu, ani kobiety ani mężczyźni tym bardziej na tym forum nie są idealni i warto przejrzeć na oczy a nie patrzeć pod względem wtłoczonego nam idealnego obrazu o mężczyźnie wilkołaku z kratką na brzuchu oraz wiecznie młodej 22 letniej Jessice, który świata poza swoim chłopem nie widzi i oprócz tego ma własne mieszkanie, pasje, potrafi gotować, uprawiać seks jak rakieta, być dziewicą, mieć poukładane w głowie, znać dwa języki obce, znać teorię o wymianie energii między kobietą a mężczyzną, kij wie co tam jeszcze. To samo mógłbym wypisać ale w drugą stronę -wiadomo co chcę przekazać.

 

Faceci nie są "lepsi" autorko tematu, są równie prostaccy jak kobiety. I zanim usłyszę "oho biały rycerz broni kobiety" to proszę was, dojrzyjcie. Nie bronię ani jednych ani drugich, obie płcie są siebie warte. Znajdźcie kogoś na waszym poziomie czy do koleżeństwa, związku, seksu, przyjacielstwa i tyle oraz mam złą wiadomość, jeśli w najbliższym otoczeniu macie "złe dziewczyny i złych chłopaków" to tym bardziej zastanówcie się nad sobą, wszak jak to mówią guru - jesteś wypadkową 5 najbliższych Tobie ludzi, czy 5 najbliższych Tobie ludzi to przeciętny Adrian oraz przecięta Marysia? ;) 

 

 

Poza tym tak naprawdę to psują związki mężczyzni, bo przyzwalają na ataki kobiet w swoją stronę i chamstwo, innymi słowy oblewają testy. 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colemanka nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć, bo nigdy o takie rzeczy nie pytałam. Na pewno jedna miała męża z Afryki, bo ma z tego związku dziecko. I może ze dwie miały jakiś ONS na studiach z obcokrajowcami. Co do reszty - nie wiem.

Czy ja bym się umówiła na randkę z "ciapatym", jak to określiłaś? 

Albo czy ja miałam ONS? Dwa razy nie. Ale nie dlatego, że jestem rasistką, bynajmniej. Dlatego, że chciałabym do związku kogoś, kto mówi w moim języku. Znam angielski bardzo dobrze, ale nie na tyle aby rozmawiać, np. o filozofii, o astronomii, czy o fizyce kwantowej. Możesz uznać, że to śmieszne, ale tak mam. Nie chcę w związku rozmawiać tylko o pogodzie czy o sprawach przyziemnych, typu zakupy. Poza tym mam specyficzne poczucie humoru i lubię rozmieszać ludzi, a po angielsku już nie jestem taka zabawna i tego nie przeskoczę. Wiem, bo sprawdziłam:D

Zaspokoiłam Twoją ciekawość? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, zychu said:

@Colemanka zarzucasz nam jakieś skrzywienie na punkcie murzynów, a sama ciśniesz temat do upadłego.

 

Niczego nie zarzucam. Inaczej: uświadamiam sobie, że być może czegoś nie wiem o nowych pokoleniach kobiet. Po zastanowieniu: nie znam bliżej żadnej kobiety poniżej 35 lat. Być może coś jest na rzeczy. Ciekawi mnie ten temat. Jeśli faktycznie Polki mieszają się w UK z niższymi klasami, emigrantami to są głupie po prostu. Czy to możliwe? Wszystko jest możliwe.

 

BTW czy Ty kiedyś miałeś w avatarze helikopter?

Edytowane przez Colemanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Sagittarius A said:

@Colemanka nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć, bo nigdy o takie rzeczy nie pytałam. Na pewno jedna miała męża z Afryki, bo ma z tego związku dziecko.

 

I jest teraz w związku z Polakiem?

 

15 minutes ago, Sagittarius A said:

Dwa razy nie. Ale nie dlatego, że jestem rasistką, bynajmniej. Dlatego, że chciałabym do związku kogoś, kto mówi w moim języku. Znam angielski bardzo dobrze, ale nie na tyle aby rozmawiać, np. o filozofii, o astronomii, czy o fizyce kwantowej. Możesz uznać, że to śmieszne, ale tak mam. Nie chcę w związku rozmawiać tylko o pogodzie czy o sprawach przyziemnych, typu zakupy. Poza tym mam specyficzne poczucie humoru i lubię rozmieszać ludzi, a po angielsku już nie jestem taka zabawna i tego nie przeskoczę. Wiem, bo sprawdziłam:D

 

W ogóle nie uważam tego za śmieszne. Mało tego! Popełniłam o tym dość obszerną wypowiedź, rozwijając ją jeszcze o dzieci ze związku z obcokrajowcem na jego ziemi, za co zostałam zjeba*a do suchej kości (przez Panow rzecz jasna) ☺️Zgadzam się z Tobą w tej sprawie w 100%. 

 

15 minutes ago, Sagittarius A said:

Zaspokoiłam Twoją ciekawość? 

 

Zaspokoiłaś. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colemanka koleżanka, która miała męża z Afryki jest aktualnie samotną matką, która szuka nowego mężczyzny. Na razie bezskutecznie. 

 

Ja mogę się odnieść tylko do siebie (w kontekście, że ja bym nie mogła być z obcokrajowcem) ale znam kilka mieszanych małżeństw. Wyglądają na udane, ale nie znam ich na tyle blisko by stwierdzić, czy rzeczywiście tak jest. Ot luźne obserwacje. 

 

5 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Poza tym tak naprawdę to psują związki mężczyzni, bo przyzwalają na ataki kobiet w swoją stronę i chamstwo, innymi słowy oblewają testy. 

Naprawdę tak uważasz? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL ohydne.


@Colemanka tak, miałem śmigłowiec w awatarze.

 

A tu odnośnie do murzynów i Polek. Praca naukowa - żeby nie było, że przytaczam, co kolegi kolega powiedział...

http://rcin.org.pl/Content/61295/WA308_80386_P368_Polish-African-Love_I.pdf;Show

 

Daje do myślenia, co nie? Ale to już nie moje zmartwienie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Colemanka napisał:

. Skąd się biorą tacy frajerzy? Jedna z tych par nawet nie dociągnęła do terminu ślubu, niedoszła panna młoda już zaciążyła, L4 welome! Szefowa zwaliła robotę na nas pod hasłem ‘’Taka już kolej rzeczy’’. Ja pier*olę jaka kolej? Kiedy Polacy w końcu się obudzą i przestaną się żenić? Ja się pytam.

A może problem nie jest z facetami i ich zachowaniami, które Ty postrzegasz jako frajerskie? 

Może problem jest z Tobą, bo w końcu Ciebie nikt nie pokochał na tyle, żeby romantycznie poprosić o rękę? 

Może nie ujrzał w Tobie tego, co można ujrzeć w innych kobietach (tych dobiegających trzedziestki)? 

Może faceci nie są frajerami? Może Ty im po prostu zazdrościsz?

Hm.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest wieczne wylewanie frustacji.. 

 

A to bo kobiet nie ma..

Nie chcą mi dać buzi.. nawet na randkę się umówić 😓

 

Od wszystkiego są spece i ich wykresy, analizy itd. 

 

Ale życie jest za drzwiami piwnicy. 

 

Jednak, jak widzę, kobiety, też bywają jednak mocno sfrustrowane... 

 

Jak żyć?

Gdzie te kobiety!?

Gdzie Ci mężczyźni? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2021 o 19:50, Sagittarius A napisał:

Naprawdę tak uważasz? 

Tak. Wysokiej klasy mężczyzna jest nagrodą dla kobiety. Jeśli kobieta męczy wysokiej klasy mężczyznę to on ją porzuca i kobieta wie, że takiego prędko drugiego nie znajdzie.

 

Wysokiej klasy mężczyznę się traktuje dobrze a nie jak psa. Wysokiej klasy mężczyzna nie pozwoli na chamstwo czy wieczne testowanie, da 1 szansę i konkretne uppmnienie a potem jest koniec związku.

 

Wszystko zależy od mężczyzny i tego na ile siebie ceni. Kobieta DOSKONALE wie, że z tym i tamtym nie może sobie pozwolić na cyrki bo zostanie wymieniona a więc się zachowuję, nawet te kobiety o niskim poziomie świadomości onstynktownie czują siłę, więc wiedzą co wolno a co nie.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, pojechałaś.  :D I tak to właśnie "zdobywa się" mężczyzn 😉 :D  (tak mowa o Tych  co to atencji i potwierdzenia swojej zajebistości nie potrzebują, emocji się wypierają, nie no co ty, my ? wcale, to kobiety są takie, atencjuszki, jedne zafikane  :D)

 

Z moich obserwacji wynika, że zarówno młode kobiety jak i mężczyźni obecnie są rozpuszczeni i zdziecinniali. Takie czasy, że dzieciństwo można ciągnąć teraz do 30 stki. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wewerka napisał:

Z moich obserwacji wynika, że zarówno młode kobiety jak i mężczyźni obecnie są rozpuszczeni i zdziecinniali. Takie czasy, że dzieciństwo można ciągnąć teraz do 30 stki. 

Z moich obserwacji wynika, że spokojnie można min. dyszkę dorzucić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PyrMen & @Wewerka

Zapewne wejście w dorosłość to zapłodnienie kobiety i wejście w kierat zapierdalania na dziecko i szałas bo w bravo girl tak napisano (lolXD)

Ja tam wole zostać "Pioterem Panem" według waszej definicji...Najlepsi są ci dorośli, co to lubią zaglądać do kieliszka, do pracy się nie nadają, bo dwie lewe ręce, ale dej mi 500+ ponieważ ja jestem dorosły/a (heh);) 

Bardzo przepraszam, ale nie lubię się porywać się z motyką na słońce, gdyż wiem na czym stoję, staram się nie podejmować bezsensownych decyzji i pewnie pioter pan lolXD ;) 

Pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2021 o 19:42, Bohun napisał:

@PyrMen & @Wewerka

Zapewne wejście w dorosłość to zapłodnienie kobiety i wejście w kierat zapierdalania na dziecko i szałas bo w bravo girl tak napisano (lolXD)

@Bohun no nie, ja nie tak definiuję dorosłość/dojrzałość. Ale Twój punkt widzenia jest zaiste ciekawy.

 

Cytat

Ja tam wole zostać "Pioterem Panem" według waszej definicji...

Twoje życie, Twój wybór.

Cytat

 

Najlepsi są ci dorośli, co to lubią zaglądać do kieliszka, do pracy się nie nadają, bo dwie lewe ręce, ale dej mi 500+ ponieważ ja jestem dorosły/a (heh);) 

Ci, o których wspominasz to także niedorośli/niedojrzali tylko inny rodzaj.

 

Cytat

Bardzo przepraszam, ale nie lubię się porywać się z motyką na słońce, gdyż wiem na czym stoję, staram się nie podejmować bezsensownych decyzji i pewnie pioter pan lolXD ;) 

Pozdro

 

 

Każdy w życiu ma swój czas, swoje przemyślenia na danym etapie i dla każdego są one różne w różnych momentach życia. Ważne by żyć w zgodzie z własnym sumieniem, nie raniąc innych. To o czym wspomniałam (zdziecinnienie i rozpuszczenie) definiuję jako ogromnym egocentryzm społeczności (tej młodej czyli już 30 plus też), zanik empatii, nieumiejętność komunikacji werbalnej i lęk przed otwarciem się wobec drugiej osoby i zaufaniem jej.

Pozdrawiam @Bohun (swoją drogą zawsze miałam dylemat Bohun czy Skrzetuski... :D

Edytowane przez Wewerka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wewerka

To że jestem kosmitą to ja wiem, toteż zawsze podkreślam że: "ja tak sądzę", "z mojego punktu widzenia", "dla mnie to tak wygląda", tak czy srak zdaję sobie sprawę że mam w wielu sprawach oryginalne poglądy i tyle ;) 

Bynajmniej nie próbuję moich racji albo, nie racji nikomu wkręcać, aczkolwiek znałem osoby które to próbowały zresztą bezskutecznie narzucić mni jakiś tam "właściwy sposób myślenia" - no cóż, nie udało się i  jestem szczęśliwy z tego powodu, także ten ;) 

P.S.

Jestem Pioterem Panem z definicji z czasopisma naukowego Bravo Girl i jestem z tego dumny ;) 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bohun napisał:

@Wewerka

To że jestem kosmitą to ja wiem, toteż zawsze podkreślam że: "ja tak sądzę", "z mojego punktu widzenia", "dla mnie to tak wygląda", tak czy srak zdaję sobie sprawę że mam w wielu sprawach oryginalne poglądy i tyle ;) 

Bynajmniej nie próbuję moich racji albo, nie racji nikomu wkręcać, aczkolwiek znałem osoby które to próbowały zresztą bezskutecznie narzucić mni jakiś tam "właściwy sposób myślenia" - no cóż, nie udało się i  jestem szczęśliwy z tego powodu, także ten ;) 

P.S.

Jestem Pioterem Panem z definicji z czasopisma naukowego Bravo Girl i jestem z tego dumny ;) 

Pozdro

Czy kosmitą? Bez przesady. Chwała za samodzielne myślenie, ono jest na wymarciu. 😉 Podobał mi się mem na BS w dziale żarty, w którym policja z pielęgniarką walą w drzwi zwykłego Kowalskiego zaniepokojeni faktem, że ileśtam dni nie ogląda telewizji i istnieje ryzyko, iż zacznie myśleć samodzielnie. :D:DŚwietny ten mem, dawno się tak nie uśmiałam. Ja także wyrażam zdanie z mojego punktu widzenia, doświadczenia i obserwacji. Stwierdzam fakty takimi jakimi JA je widzę. Nic ponadto. Bądź sobą, wtedy człowiekowi (z mojego punktu widzenia) najlepiej się żyje. Yeah!  😉

Edytowane przez Wewerka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.