Skocz do zawartości

Jak to jest z tymi maseczkami


Rekomendowane odpowiedzi

Jest dużo informacji w internecie na ten temat ale nie są one jednoznaczne, jak to w końcu jest, jak będę chodzić bez maseczki i dostanę mandat to będę mógł się odwołać i mi go umorzą? Teoretycznie tak, ale myślę że to może zależeć od miejsca gdzie ktoś mieszka i sędziny do której to trafi. Podzielicie się swoimi doświadczeniami lub historiami osób o których macie pewność że są prawdziwe?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisy, które nakazują nosić maski wynikające z rozporządzenia a nie ustawy są nielegalne i nie mają mocy prawnej. Mandatu nigdy nie przyjmuj od mundurowych grzecznie zakomunikuj, że spotkacie się w sądzie i tam sobie wszystko wyjaśnicie. I tu zależy czy trafisz na takich co tylko poucza czy są służbistami i bez wachania będą chcieli wymierzyć karę. Uważaj bo chodzą filmiki po necie jak mundurowi siła zakładają na twarz obywatela maskę to już jest przemoc i warto nagrywać by mieć dowody. W sądach ludzie masowo wygrywają sprawy bo to wszystko co serwuje nam władza to nielegal. Trzeba przestać się bać i walczyć o swoje prawa, wolność, swobodę, które ci się należą i wynikają z konstytucji. 

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem niezłą spinkę w sklepie. Wszędzie chodzę bez maski. Czekając w kolejce przy kasie, starsza babka wyciągnęła telefon i zadzwoniła po policję, nie wdając się szczególnie w kłótnie doczekałem swojej kolejki spakowałem zakupy, życzyłem zdrowia i sobie poszedłem.

Nie byłem świadomy tego jak ludziom bardzo weszły całe te brednie do głowy, trochę byłem w szoku. 

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PoProstuMarek napisał:

Nie byłem świadomy tego jak ludziom bardzo weszły całe te brednie do głowy, trochę byłem w szoku. 

A mnie to nie dziwi, kiedy nie będzie pieniędzy na emerytury będą konfiskowane majątki emerytów a jak nie to dostaną zakaz wyłażenia z domów i głodowe rację żywnościowe, społecznie będą udupieni bo nie będą mieli poparcia w społeczeństwie i nikt ich nie będzie chciał utrzymywać ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy w postaci wyższych podatków, danin, składek.

 

Służba zdrowia też będzie ich surowo dyskryminować nie chcąc ich leczyć od pewnego wieku w zasadzie już to się dzieje tylko nie mówi się tego oficjalnie tylko wciska kod o innej metodzie leczenia w celu odwrócenia uwagi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PoProstuMarek napisał:

Wczoraj miałem niezłą spinkę w sklepie. Wszędzie chodzę bez maski. Czekając w kolejce przy kasie, starsza babka wyciągnęła telefon i zadzwoniła po policję, nie wdając się szczególnie w kłótnie doczekałem swojej kolejki spakowałem zakupy, życzyłem zdrowia i sobie poszedłem.

Nie byłem świadomy tego jak ludziom bardzo weszły całe te brednie do głowy, trochę byłem w szoku. 

Te stare kurwy są najgorsze.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PoProstuMarek napisał:

Wczoraj miałem niezłą spinkę w sklepie. Wszędzie chodzę bez maski. Czekając w kolejce przy kasie, starsza babka wyciągnęła telefon i zadzwoniła po policję, nie wdając się szczególnie w kłótnie doczekałem swojej kolejki spakowałem zakupy, życzyłem zdrowia i sobie poszedłem.

Nie byłem świadomy tego jak ludziom bardzo weszły całe te brednie do głowy, trochę byłem w szoku. 

To co się dzieje obecnie z ludźmi podczas tej psudo pandemii pokazuje prawdziwa twarz, zachowanie i nienawiść do drugiego człowieka. 

Polak na Polaka donosi dosłowny upadek moralny. W poprzednim wieku tak się programowało i tworzyło nowego człowieka czyli homosowietikusa gdzie własne dzieci donosiły na rodziców, których wywożono do łagru lub na Syberie. Propaganda medialna, histeria ludzka wynikająca z niewiedzy i ślepe wierzenie co powiedzą "autorytety medyczne" doprowadziły do podziałów między ludzmi i absurdalnych zachowań. Też ostatnio byłem świadkiem jak w markecie ochroniarz uprzejmie doniósł na kobietę, która uprzednio pokazała papier od lekarza, że nie musi nosić maski a jaką przy tym zrobił nagonkę na nią przy ludziach żal patrzeć co się stało ze społeczeństwem dramat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maski noszą:

-bandyci, przestępcy,

-fałszywi ludzie, bez swojego ego,

-ci którzy nie mają własnego zdania, uciszeni, zakneblowani,

-covidioci wierzący w telewizyjne i propagandowe kłamstwa,

-Jim Carrey w filmie "Maska" https://www.filmweb.pl/video/7+wspaniałych/Filmowe+maski-44959

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gościu napisał:

Znajomi mówią, że przy koronie stracili węch i smak oraz czuli się okropnie...

 

We wrześniu 2019 zachorowałem. Straciłem węch, smak, bolały mnie mięśnie, byłem nie do życia, miałem trudności z oddychaniem. Ciągnęło się to ponad tydzień. Osłabiony byłem przez pół roku, częściowo dzięki czterem seriom antybiotyków, które mnie dobiły. Pani doktór na badaniach wpisała "przewlekłe zapalenie oskrzeli". Obecnie takie "przewlekłe zapalenie oskrzeli" jest Covidem. To samo zresztą z grypą.

Celebryta Covid wykosił wszystkie inne choroby.

A ludzie już zapomnieli, że utrata węchu i smaku to bardzo pospolite objawy nawet przy zwykłym przeziębieniu.

Edytowane przez zychu
  • Like 9
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Moriente napisał:

Niestety poprawili ten bubel i ustawa jest już od jakiegoś czasu

 

No właśnie też to doczytałem. Wychodzi więc na to że nie mamy żadnej obrony i musimy potulnie się dostosować. Ku*wa jak mnie to boli, tak gdzieś głęboko w środku, jeszcze mam niby kupować jakieś specjalne maseczki, ja się czuje tak jakby mi ktoś napluł w twarz  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że przy katarze nawet nie mamy yyy smaku nosem bo katar. Przecież jak nawet teraz dotknę coś nosem....... to nie czuję zapachu, dopiero jak zaciągnę lekko się nosem to czuję. Czyli okazuje się że te kubki smakowe są gdzieś dalej tam, może gdzieś na podniebieniu czy w gardle, no gdzieś tam na yyy nosogardzielach. Co innego na języku tam od razu czuć jakiś smak, czyli kubki smakowe są na języku. Tak to ja odczuwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, slusa napisał:

Wychodzi więc na to że nie mamy żadnej obrony i musimy potulnie się dostosować.

Jak to nie mamy? Maski to eksperyment medyczny, notorycznie podwyższony poziom CO2 we krwii, nawet ma to swoją fachową nazwę. Konstytucja zabrania eksperymentów medycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem "jak to jest z tymi maseczkami". Osobiście nigdzie nie wychodzę, mam zdalną  prace, za która jestem bardzo dobrze wynagradzany ale nie rozumiem przedsiębiorców którzy dostają na tym wszystkim po dupie. Oni pierwsi powinni zabiegać o to żeby ludzie przestrzegali minimum jakim jest noszenie maseczek i codziennie demonstrowali za szybszymi szczepieniami. Powinni robić wszystko aby nie dawać władzy pretekstu do zamordyzmu rozumianego jako ograniczenie swobody prowadzenia przez nich działalności gospodarczej a nie ze policjant każe im założyć w sklepie maseczki =muj borze jaki komunis. 
Ludzie którzy wchodzą w uliczne dyskusje z policja organizując sobie ad hoc ćwiczenia z prawa konstytucyjnego nt. tego czy ich prawa są naruszane czy nie (serio?) z powodu maseczek są moim zdaniem dziwni i maja po prostu dużo czasu.  Możliwe tez ze ich bliscy są prawnikami którzy planują zbić kapitał na długotrwałych, kosztownych (rozumianych tez jako podejmowanych kosztem innych swoich aktywności a nie ze tylko opłacenia kosztów zastępstwa procesowego, wpisów sadowych )  sprawach sadowych. 

Edytowane przez Personal Best
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Personal Best

Czyli sugerujesz by żaba sama pod sobą zwiększyła ogień? 

 

Dymają nas z każdej ze stron a Ty temu przyklaskujesz siedząc zamknięty w domu. Ja latam po wielu miejscach i nigdzie tej pandemii nie widać, ktoś coś słyszał i tyle, ktoś powiedział na kwarantannie. 

 

Dziwne to jest to, że ludzie zatracili pojęcie godności i wolności, samostanowienia. BTW wspaniała teoria spiskowa z tymi prawnikami, mój już ręce zaciera a liczarkę zamienił na wagę towarową.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli  Polacy wciąż nie będą reagować na bezprawie jak ci z Auckland to skończymy  jak oni. Właśnie dzisiaj  u nich wykryto JEDNO zakażenie  koronawirusem i wprowadzili twardy lockdown w mieście zaś w kraju lockdown 2 poziomu! Chcecie tak mieć? Jeśli nie to wypierdalać maski i wracać do normalności!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.