Skocz do zawartości

Fake tinder


Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, bernevek said:

@Miraculo Przystojny, ale to jeszcze nie to. Za mało wyeksponowane cechy męskie (laski wolą brunetów). Za mało męskich rysów.

 

To dla mnie za mało, żeby ując mu 3 punkty z 10. Jeśli  nie ma żadnych widocznych skaz. Jakby mu dał  8 - 8.5 to bym nie pytał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem wam tak na ten moment 60  matchy a nie minelo nawet 24h, w kurwe lajkow 99+ chuj wie ile, popisalem z kilkoma panienkami jakimis, kilka same pisalo, ogolnie to cisnalem niektore od kretynek itp dalej chcialy pisac ze mna, niektore byly takie, ze chyba jestem nie powazny proponujac sex, z  jedna jestem umowiony na hotel dzis wieczorem, takze not bad... haha
 
zostawie tego tindera do jutra, i usuwam to w pizdu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Miraculo napisał:

Dlaczego tak nisko? Ma jakieś konkretne wady które mógłbyś wypunktować? Oczy ma dobre, linie włosów również, blondyn. Symetria jest. Uszy ok, nos prosty. Cera dobra. Wzrost ok, pewnie mógłby być z 3-4 cm wyższy ew trochę suchej masy mięśniowej dobić.  

Wąskie usta, brwi są zakręcone w dół zamiast być na równo albo pod skosem do góry, wąska szczena, wąska broda, słaby under eye support (ma wory pod oczami) i prawdopodobnie ma Negative Canthal Tilt czyli jego zewnętrzne kąciki oka są niżej niż te wewnętrzne (za atrakcyjne jest uważane negative czyli równe albo positive czyli zewnętrzne kąciki oka są wyżej niż wewnętrzne.

czoło z profilu nie jest pewnie pochylone i łuk brwiowy ma mały. Zrozum że 9/10 i 10/10 to jest ABOSOLUTNA TOPKA 0.5% populacji facetów. np David Gandy.

Ten po prawej to książkowy CHAD. CHAD jest bardzo dymorficzny płciowo czyli bardzo męski. Typ pretty boya czyli np chico lachowski ma łagodniejsze rysy jednak zachowuje dużo cech pozytywnych twarzy i symetrię.

rico-verhoeven-eist-rematch-met-badr-har

canthal-tilt-pic.jpg

 

 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o tym samym gościu? On ma wąskie usta i wąską szczękę?  Ogólnie co do oczu to cięzko było po jednym niewyraźnym foto zobaczyć, ale na innych już worki widzę. Natomiast co do matmy się nie wypowiadam, wg mnie gości 9/10 jest więcej.

https://www.instagram.com/p/CLHxRAthLyM/?igshid=1c6qym94yabnd

 

Ten typ co go podałes to chyba dobrze 20 lat temu wyglądał, bo z tą dupą na twarzy to dupy nie urywa. https://imgur.com/a/XIfUE08

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Miraculo napisał:

Mówimy o tym samym gościu? On ma wąskie usta i wąską szczękę?  Ogólnie co do oczu to cięzko było po jednym niewyraźnym foto zobaczyć, ale na innych już worki widzę. Natomiast co do matmy się nie wypowiadam, wg mnie gości 9/10 jest więcej.

https://www.instagram.com/p/CLHxRAthLyM/?igshid=1c6qym94yabnd

 

Ten typ co go podałes to chyba dobrze 20 lat temu wyglądał, bo z tą dupą na twarzy to dupy nie urywa. https://imgur.com/a/XIfUE08

 

Gandy wyglądał niczym Bóg

8319d2de288d66ad6f79d10e04eb77d6.jpg3562e0ff9ddab07207cd5ae12cf19d9e.jpgimages?q=tbn:ANd9GcR5wwVAHQOY-2OH_O-CxcIimages?q=tbn:ANd9GcRTDTjbc1wJsndHNHAAbAGa37aa49cbedef4e504974161c3989000.jpg

 

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Miraculo napisał:

Ale sam wybrałes fotki na których ma wory pod oczami. Natomiast na bank wyglądał lepiej od tego typa co kolega zapostował. 

On sobie mógł pozwolić na wory pod oczami XD najlepiej opłacany model wszechczasów. Tu masz innego z topki sean o pry 

Sean-O%E2%80%99Pry-Weight.jpgsean-opry-for-daman-02.jpgeb1a5826781a1f4b4dafd5cb6366d1cc.jpg4d0e8d20a54602b2f34224544190e9b1.jpg

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, samiecżeta napisał:

U mnie w robocie jest taka Celina. 

Pani konserwator powierzchni płaskich. 45 lat. Alkoholiczka.

Jak miała że 20-25 była pewnie fajna d.

Teraz japa napuchnięta od gorzały, shaggy tits, krzywe giry... 

A i tak ma adoratorów. I to młodszych. 

 

Zgroza😭

Bo liczą na łatwe ruchanie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mati248 napisał:

 

Z wyglądu chyba taka szara myszka z biblioteki.  

Oj chyba nie do końca, taka perspektywa zdjęcia według mnie

 

19 minut temu, elogejter napisał:

https://zapodaj.net/b41aa28228e8e.jpg.html

jeden ss jak to wszystko wyglada bracia, 5min rozmowy panienka juz mowi ze lubi polykac, podala mi swoj numer.

Tak tak karmcie jeszcze bardziej moją pętle spierdolenia która zaciska się coraz bardziej 😆

Mi to kurwiska nawet nie raczą odpisać, A to było z 4-5 lat temu? 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna dziewczyna, mi sie takie ogolnie podobaja, nie 10/10 ale zdrowa i ucho ma.

1 minutę temu, bassfreak napisał:

Oj chyba nie do końca, taka perspektywa zdjęcia według mnie

 

Tak tak karmcie jeszcze bardziej moją pętle spierdolenia która zaciska się coraz bardziej 😆

spokojnie, mam podobnie haha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gołodupiec napisał:

 

Szacun chłopie, pozytywnie zazdroszczę odnoszenia sukcesów na polu relacji towarzyskich. 

Wariacie. to sa fake zdjecia na tinderze, nie moje. dlatego tak dziewczyny sa napalone. jak swoj mialem to nie bylo tak kolorowo, zwykly eksperyment

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, elogejter napisał:

Wariacie. to sa fake zdjecia na tinderze, nie moje. dlatego tak dziewczyny sa napalone. jak swoj mialem to nie bylo tak kolorowo, zwykly eksperyment

Pierdololo. Już to widzę jak znajomość przetrwa do końca tygodnia. Panna przestanie się z dupy odzywać. I pozostanie tylko echoooooo... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.