Skocz do zawartości

Fake tinder


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mati248 napisał:

Z wyglądu chyba taka szara myszka z biblioteki.  

Raczej to nie szara myszka obstawiam feministkę lub biurwę z korpo skoro lubi połykać😆 

Z tego co widać po kawałku zdjęcia to szału nie robi max 4/10 SMV.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elogejter napisał:

mam podobnie.

Dla mnie to za dużo,

wczoraj widziałem kawałek programu The Voice Kids, gdzie występowała młoda Polka mulatka.

Jak się okazało 12-sto latka, przyszła do programu z rodzicami (biologiczny ojciec Murzyn z Kenii) oraz z... białym ojczymem kukoldem (to ucięte jak o tym wspominali). Nawet w TVP pokazują takie spierdolenie, na backstage widać tą patologię (całą "rodzinę", oraz dwa kolorowe dzieci).

Chyba to schemat przyszłości, że beciak albo zostanie mu samotność albo baba z dzieckiem w dodatku kolorowym i po karuzeli egzotycznych kutangów. Nie powiem ładna jest ta blondynka i beciak miał wybór między młotem a kowadłem, ale "zajebista" przyszłość nam się szykuje. Związki patologiczne z pasożytami damskimi. bo kobieta ma prawo zawsze na szczęście, beciak ma natomiast być niewolnikiem a tu feministki bezczelnie coś krzyczą o prawach kobiet.

 

Dzisiaj:

- widziałem wyskakującą reklamę 4F z Murzynem oraz Polką + lewackie komentarze pod spodem na fb, ziejące agresją jak ktoś wyraził dezaprobatę, mówiących o rasizmie, zacofanej Polsce i ludziach urwach. Nawet było coś o tym, że Murzyni mają większą pałkę i są lepsi, jakaś Polka tak napisała. Firma jak widać celowo idzie w marketing na wzbudzaniu negatywnych emocji, w dodatku jeszcze bezczelnie to się wyświetla pewnie każdemu na wallu, bo płatna reklama.

- na pewnej grupie ktoś wrzucił krążący po Internecie screenshot z Kindera:

154218392_1884851001681230_8755071742874

 

Oczywiście jakaś Julka wyskoczyła, że rasiści, nie można oceniać z góry, nie wiadomo jakie miała życie, że Polacy nie lepsi i inne gówno argumenty. Jezusie za dużo tego szrotu w sieci, niech ktoś kurła zabroni prawnie Julkom dostępu do Internetu, bo od tych wszystkich treści raka można dostać.

 

 

Edytowane przez Ksanti
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti taką pierwszą Weronikę poznałem w liceum, było bobo z Albańczykiem. Ile to już, 30 lat niedługo będzie. 🤔 Nihil novi. Teraz jest to po prostu jawne i na bezczela.

 

Polki zawsze miały pociąg do egzotycznych kutang. Moja pierwsza panna w dłuższym związku miała poprzedniego faceta Japończyka. Gdy siedziałem w Londynie większość przyjezdnych Polek skakała po kutasach Albańczyków, Turków (ulubione kutangi) i Murzynów.

 

Kiedyś jak na uczelni z Kenijczykiem na wymianie gadałem, to powiedział, że on studiować przyleciał, a tu większość czasu ruchanie mu zajmuje 😁 

Edytowane przez maroon
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie to od dawna, więc zapytam. Panowie, jaki jest sens zakładania takich fejkowych profili, ekscytowania się wymianą wiadomości na tym ścieku i jednoczesnego deptania w ten sposób na własne życzenie poczucia własnej wartości, boostowane dodatkowym pogłębianiem poczucia własnej nieatrakcyjności (mniej lub bardziej realnym/urojonym) ? :)

 

Po co? Po co tym kanałem? Szaleństwem jest robić cały czas to samo i oczekiwać innych rezultatów.

  • Like 1
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ksanti napisał:

Dla mnie to za dużo,

wczoraj widziałem kawałek programu The Voice Kids, gdzie występowała młoda Polka mulatka.

Jak się okazało 12-sto latka, przyszła do programu z rodzicami (biologiczny ojciec Murzyn z Kenii) oraz z... białym ojczymem kukoldem (to ucięte jak o tym wspominali). Nawet w TVP pokazują takie spierdolenie, na backstage widać tą patologię (całą "rodzinę", oraz dwa kolorowe dzieci).

Chyba to schemat przyszłości, że beciak albo zostanie mu samotność albo baba z dzieckiem w dodatku kolorowym i po karuzeli egzotycznych kutangów. Nie powiem ładna jest ta blondynka i beciak miał wybór między młotem a kowadłem, ale "zajebista" przyszłość nam się szykuje. Związki patologiczne z pasożytami damskimi. bo kobieta ma prawo zawsze na szczęście, beciak ma natomiast być niewolnikiem a tu feministki bezczelnie coś krzyczą o prawach kobiet.

Ten polski beciak jaki przejęty rolą frajera to jest właśnie obraz upadku polskich cuckoldów, po programie pójdą na msze do kościółka i będą bronić zakazu skrobania polek🤣.

1 godzinę temu, maroon napisał:

Polki zawsze miały pociąg do egzotycznych kutang. Moja pierwsza panna w dłuższym związku miała poprzedniego faceta Japończyka. Gdy siedziałem w Londynie większość przyjezdnych Polek skakała po kutasach Albańczyków, Turków (ulubione kutangi) i Murzynów

Bo Polacy traktują kobiety z szacunkiem i troską a jak wiem z praktyki to nie działa dobrze na szona.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Libertyn napisał:

Chyba zrobię fake tindera i się podszyję pod laskę 4/10 w ciąży spożywczej i z giga oczekiwaniami. 

Ja powoli mam wrażenie, że tinder to jest jeden wielki wysyp fake kont.

Przez to że teraz prawie każdy robi eksperymenty potem sie jeden z drugim dziwi, że laski jakieś takie zawyżone wymagania mają i coś księżniczkuje. Nie zdziwiłbym sie, jakby jeden podszywał się pod kobietę, drugi pod faceta i razem pisali. Jeden udaje ultra księżniczkę, drugi potem narzeka, że polki zepsute. Zauważcie ile tych fake kont teraz tam jest.


Na koniec okaże się, że kobiety są tam normalne. Tylko że ludzie robią festiwal fake kont i przeginają, to potem się wydaje, że tam każdy nienormalny. 

 

  

3 godziny temu, elogejter napisał:

Wariacie. to sa fake zdjecia na tinderze, nie moje. dlatego tak dziewczyny sa napalone. jak swoj mialem to nie bylo tak kolorowo, zwykly eksperyment



Dopóki się nie spotkasz z laską to nie wiesz, czy to np: nie fejk w drugą stronę, Facet udający wyzwoloną kobietę. Sorry, ale akurat wątpie aby ta kobieta była aż tak naiwna. Nawet jak lubi połykać to zapewne najpierw zapytałaby cię o instagram/facebook i dopiero tam o takich rzeczach napisała. Jak ja dawno temu prowadziłem takie eksperymenty to za każdym razem laska prosiła mnie właśnie o facebooka/instagrama czy snapchat i nie pisała wprost o takich rzeczach dopóki nie upewniła się, że konto jest legitne.
Dla mnie to wygląda na fejk konto, albo laska jest mega głupia i naiwna jezeli nie weryfikuje swojego rozmówcy i wprost mówi o takich rzeczach na portalu.

Edytowane przez Zbychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Zbychu napisał:

Ja powoli mam wrażenie, że tinder to jest jeden wielki wysyp fake kont.

Przez to że teraz prawie każdy robi eksperymenty potem sie jeden z drugim dziwi, że laski jakieś takie zawyżone wymagania mają i coś księżniczkuje. Nie zdziwiłbym sie, jakby jeden podszywał się pod kobietę, drugi pod faceta i razem pisali. Jeden udaje ultra księżniczkę, drugi potem narzeka, że polki zepsute. Zauważcie ile tych fake kont teraz tam jest.


Na koniec okaże się, że kobiety są tam normalne. Tylko że ludzie robią festiwal fake kont i przeginają, to potem się wydaje, że tam każdy nienormalny. 

No ja kiedyś gadałem z taką mega dupa na tinderze odemnie z miasta. Podała mi normalnie messenger i sama z siebie się przyznała. Ze czasami zakłada fake konto jakiejś laski i robi pranki na facetach. Z ciekawości, kto znajomy tutaj siedzi z miasta itp 

 

Ten model sean o pry czy jak mu tam. Zobaczcie sobie jaki ma krzywy nos

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zbychu napisał:

Ja powoli mam wrażenie, że tinder to jest jeden wielki wysyp fake kont.

Przez to że teraz prawie każdy robi eksperymenty potem sie jeden z drugim dziwi, że laski jakieś takie zawyżone wymagania mają i coś księżniczkuje. Nie zdziwiłbym sie, jakby jeden podszywał się pod kobietę, drugi pod faceta i razem pisali. Jeden udaje ultra księżniczkę, drugi potem narzeka, że polki zepsute. Zauważcie ile tych fake kont teraz tam jest.


Na koniec okaże się, że kobiety są tam normalne. Tylko że ludzie robią festiwal fake kont i przeginają, to potem się wydaje, że tam każdy nienormalny. 

 

  



Dopóki się nie spotkasz z laską to nie wiesz, czy to np: nie fejk w drugą stronę, Facet udający wyzwoloną kobietę. Sorry, ale akurat wątpie aby ta kobieta była aż tak naiwna. Nawet jak lubi połykać to zapewne najpierw zapytałaby cię o instagram/facebook i dopiero tam o takich rzeczach napisała. Jak ja dawno temu prowadziłem takie eksperymenty to za każdym razem laska prosiła mnie właśnie o facebooka/instagrama czy snapchat i nie pisała wprost o takich rzeczach dopóki nie upewniła się, że konto jest legitne.
Dla mnie to wygląda na fejk konto, albo laska jest mega głupia i naiwna jezeli nie weryfikuje swojego rozmówcy i wprost mówi o takich rzeczach na portalu.

Z fake kontami masz racje, tez mi sie wydaje ze ponad polowa to fejki, chociaz pisalem z kilkoma z tego konta dziewczynami ktore były zweryfikowane, podaly ig itp ogolnie ten chad mial branie grubsze, ale chcialem przekonac sie na wlasnej skorze jak to wyglada w ogole, juz wczoraj usunalem to konto. chlop w 24h ponad 120par i 99+ lajków... a ja w 24h z 15 par 0 lajkow hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Obliteraror napisał:

Nurtuje mnie to od dawna, więc zapytam. Panowie, jaki jest sens zakładania takich fejkowych profili, ekscytowania się wymianą wiadomości na tym ścieku i jednoczesnego deptania w ten sposób na własne życzenie poczucia własnej wartości, boostowane dodatkowym pogłębianiem poczucia własnej nieatrakcyjności (mniej lub bardziej realnym/urojonym) ? :)

 

Po co? Po co tym kanałem? Szaleństwem jest robić cały czas to samo i oczekiwać innych rezultatów.

Młodzi adepci życia chcą się przekonać czy wiedza, która zdobyli na tematy damsko-meskie ma potwierdzenie w praktyce. Niech sprawdzają i się uczą co to jest kobieta, jak działa i czego oczekuje. Jednodniowy test jeszcze ujdzie gorzej jak to trwa dłużej i marnują na to czas. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Obliteraror napisał:

Nurtuje mnie to od dawna, więc zapytam. Panowie, jaki jest sens zakładania takich fejkowych profili, ekscytowania się wymianą wiadomości na tym ścieku i jednoczesnego deptania w ten sposób na własne życzenie poczucia własnej wartości, boostowane dodatkowym pogłębianiem poczucia własnej nieatrakcyjności (mniej lub bardziej realnym/urojonym) ? :)

 

Po co? Po co tym kanałem? Szaleństwem jest robić cały czas to samo i oczekiwać innych rezultatów.

Chciałem po prostu się przekonać, na własnej skórze jak to wszystko działa. Po 24h usunąłem konto w pizdu. Byłem ciekaw jak mój profil realny wygląda do  takiego fejkowego profilu.

 

8 godzin temu, PrzemAss napisał:

Ja czekam na lato, po masie zrobię redukcję i sam zrobię eksperyment. Ciekawe czy czeka mnie zaskoczenie czy gorzkie rozczarowanie :P.

Też czekam na lato, na dzień dzisiejszy waga około 71kg i lece powoli sobię w dół, zobaczymy jak redukcja pójdzie i czy cokolwiek ze mnie zostanie.

 

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Młodzi adepci życia chcą się przekonać czy wiedza, która zdobyli na tematy damsko-meskie ma potwierdzenie w praktyce. Niech sprawdzają i się uczą co to jest kobieta, jak działa i czego oczekuje. Jednodniowy test jeszcze ujdzie gorzej jak to trwa dłużej i marnują na to czas. 

Dobrze powiedziane. Jeden dzień na to przeznaczyłem i w sumie to raczej nie całe 24h. Ale przez to co tam sie działo mam motywacje teraz do robienia rzeźby, fit wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, elogejter napisał:

Dobrze powiedziane. Jeden dzień na to przeznaczyłem i w sumie to raczej nie całe 24h. Ale przez to co tam sie działo mam motywacje teraz do robienia rzeźby, fit wyglądu.

 

Widzisz bracie przekonałeś się co potrafi zrobić kobieta dla przystojnego ogiera.

Teraz masz potwierdzenie, że mistyczne wnętrze można sobie wsadzić tam gdzie nie dochodzi słońce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, elogejter said:

Też czekam na lato, na dzień dzisiejszy waga około 71kg i lece powoli sobię w dół, zobaczymy jak redukcja pójdzie i czy cokolwiek ze mnie zostanie.

 

Ile Ty masz wzrostu, że chcesz z 71kg zjechać w dół? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fruit napisał:

Też czekam na lato, na dzień dzisiejszy waga około 71kg i lece powoli sobię w dół, zobaczymy jak redukcja pójdzie i czy cokolwiek ze mnie zostanie

171... Jest post w celach życiowych. Schudnąć do wakacji, 11marca dodam zdj poglądowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fruit napisał:

71kg przy 171cm to prawie waga idealna, powinieneś zacząć ćwiczyć jeżeli chcesz poprawić sylwetkę, a nie się odchudzać. 

Trenuje sw 3x w tyg i teraz czekam az mi sprzet przyjdzie, zaczne silowo cos w domu cwiczyc zeby poprawic sylwetke. Ogólnie na kg nie patrze ale chce zejść z brzucha do kraty...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.