Skocz do zawartości

Fake tinder


Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Patton napisał:

A jaka powinna być prz 175 cm?

Sporo zależy od "składu" ciała. Np. mięśnie są bardzo ciężkie, w porównaniu do tkanki tłuszczowej. Ja mam 175cm i ważę około 80kg. Pewnie mógłbym zrzucić ze 2,3 kg, głównie z brzucha, ale ogólnie wyglądam ok bo dzieki treningą jednak mam sporo mięśni. Zatem nie ma co patrzeć tylko na proporcje wagi do wzrostu. Jest to jakiś odnośnik, ale jest masa dodatkowych czynników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2021 o 18:23, Ksanti napisał:

Jprdl, czasem widząc takie rzeczy mnie, aż obrzydzenie do samic bierze, odechciewa się związków. 


Witamy w świecie nie ubarwionym propagandą odnośnie tego, że to jakaś mniejszość kobiet jest prostych, puszczalskich i to są "gorszej jakości", a reszta jest kochająca, wierna, troskliwa itd.. Rzeczywistość wygląda tak, że ogromna ilość młodych lasek to zwykły ściek do ruchania i przy odpowiednim kolesiu są kurwa prostsze niż nauczenie się działań na ułamkach. I to nie jest mniejszość jak mówią naiwniacy, ale ogromna większość.

Głęboko współczuję naiwniakom chcącym robić związki z "innymi" kobietami, zakładać małżeństwa bo trafili na wyjątkową istotę czy inne bzdurki, kiedy ktoś wiedzący jak wygląda rzeczywistość, ogarnia sobie dwie kobiety jednocześnie albo więcej (chociażby na zapas) i ma spokój.

A tutaj nadal niektórzy piszą posty, że chcą kupić z bardzo ograniczonymi kosztami "cipkowóz", bo mają oprogramowanie beta-niewolnika, który uważa, że musi księżniczkę wozić i jej usługiwać, to wtedy coś będzie z życia miał, a ona spojrzy na niego łaskawym wzrokiem. A takim gościom w głowie się może nie mieścić, to że ktoś ją miał w cenie jednego drinka. Czasem może nawet wielokrotnie. 

Dramat.

  • Like 9
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FraterPerdurabo napisał:

 Np. mięśnie są bardzo ciężkie, w porównaniu do tkanki tłuszczowej.

Jak mięśnie mogą być bardzo ciężkie w porównaniu do tłuszczu? 1kg miecha waży więcej niż 1 kg sadła? Wiem chyba o co Ci chodziło, ale źle to ująłeś. Mięsień jest bardziej zbity i ma mniejszą objętość niż tłuszcz. 

Why do people say muscle weighs more than fat? - Quora

1 godzinę temu, FraterPerdurabo napisał:

 Ja mam 175cm i ważę około 80kg. Pewnie mógłbym zrzucić ze 2,3 kg, głównie z brzucha, ale ogólnie wyglądam ok bo dzieki treningą jednak mam sporo mięśni.

U mnie podobna sytuacja tylko ważę 90kg, głownie z mięśnia. Jakby mi zabrać te mięśnie to byłbym gruby, a że mam mięśnie przsbijające to sadło to wyglądam jakbym miał przeciętny poziom tkanki tłuszczowej.

Edytowane przez fikakowo
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fruit napisał:

@Patton też w tych okolicach, ok 73kg. Ja mam 1,78cm i 74kg i jestem szczupły. Dlatego nie chciałbym zjechać z wagi nawet dla kraty na brzuchu bo miałbym ramiona jak patyki. 

ja wczesniej wazylem wieecej ok 77kg w lipcu czy sierpniu 2020, na ten moment 71 i dalej mam brzuch... wiec cos tam cwicze i schodze sobie powoli, kcal na poziomie 2400kcal trzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2021 o 12:11, Messer napisał:


Witamy w świecie nie ubarwionym propagandą odnośnie tego, że to jakaś mniejszość kobiet jest prostych, puszczalskich i to są "gorszej jakości", a reszta jest kochająca, wierna, troskliwa itd.. Rzeczywistość wygląda tak, że ogromna ilość młodych lasek to zwykły ściek do ruchania i przy odpowiednim kolesiu są kurwa prostsze niż nauczenie się działań na ułamkach. I to nie jest mniejszość jak mówią naiwniacy, ale ogromna większość.

Głęboko współczuję naiwniakom chcącym robić związki z "innymi" kobietami, zakładać małżeństwa bo trafili na wyjątkową istotę czy inne bzdurki, kiedy ktoś wiedzący jak wygląda rzeczywistość, ogarnia sobie dwie kobiety jednocześnie albo więcej (chociażby na zapas) i ma spokój.

Dokładnie. Gros kobiet (nie wszystkie, też nie popadajmy w nieuzasadniony i skrajny pesymizm) reprezentuje ani to dziwkarski sposób bycia i życia, ani klasztorny. 

 

To coś pomiędzy, ale z pewnością odbiegające od archetypu księżniczki i damy.

Czyli: na co dzień są może i ok, w porządku, wierne, ale gdy trafi się ktoś wyjątkowy....

 

Czytam Twój post i śmieję się sam z siebie i moich dawnych "wierzeń" w stylu, że są kobiety porządne przez "P", porządne przez "p" i cała reszta, w tym też zdziry. Aj aj, 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2021 o 12:31, Król Jarosław I napisał:

Ziomek dochody 25 k na łapę.

 

Puściła się z dostawcą pizzy.

 

#WyskoczDoTego


Przebijam :D

Znajomy - firma obsługująca gastronomię w zakresie kuchenek gazowych - 50 do 70k na miesiąc 

Puściła się z jego pracownikiem - Taki Zenek co zmienia robotę co 6 miesięcy 

++++ Szybki rozwód z orzekaniem winy  B)

Get out my head 💀

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, spitfire napisał:


Przebijam :D

Znajomy - firma obsługująca gastronomię w zakresie kuchenek gazowych - 50 do 70k na miesiąc 

Puściła się z jego pracownikiem - Taki Zenek co zmienia robotę co 6 miesięcy 

++++ Szybki rozwód z orzekaniem winy  B)

Get out my head 💀

Bo im ciągle mało:) ...emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, SamiecGamma napisał:

Zabrakło jej emocji, czy może Zenek był czadem?


Dla mnie ta kobieta to zwykła Karynka z dużym cycem i krągłą dupką (takie 5/10) 

A kolega był needy i nie znał zasad gry. Stracił mieszkanie + Suva na jej rzecz
Zenka nie znałem. Podobno taki zwykły zmęczony życiem ale zbudowany. 

Mój kolega to takie 170cm ona jakieś 155cm 

żeby dodać smaczku to ... chwilę potem zakochał się w swojej młodej prawniczce (kolejny duży cyc - miseczka D lub E) i ożenił się po raz drugi, dziecko już raczkuje.

Nie nauczył się. Młoda prawniczka znała jego dochody więc go złowiła raz dwa.

Znikł z mojej miejscowości po rozwodzie i pojawił się w mieście prawniczki.  
Ciekawy jestem co będzie dalej. 

A mieszkając obok Karynki widziałem kolejnych coraz to słabszych zawodników wchodzących z nią do klatki. Ona teoretycznie zyskała mieszkanie i Suva ale wiem z słyszenia że żałuje swojego obecnego życia. Przychodzą do niej - bzykają, znikają. :P
 

Edytowane przez spitfire
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/27/2021 at 6:20 PM, elogejter said:

Witajcie Bracia.

Założyłem dziś fake konto na tinderze, żeby się przekonać na własnej skórze jak to wszystko wygląda, 30min mam ponad 50 polubień 20 par, kilka dziewczyn juz cos tam pisalo... ( ja sam bywajac na tinderze, 15par przez 24h...) plus zadna ostatnio nie udalo mi sie popisac, a tymbardziej spotkac. Dlatego sam juz nie siedze na tinderze.

Co z tego wynika, trzeba robić formę chcąc wyrywać te najlepsze sztuki.

Napisze jutro jak to wszystko wygląda bracia.powiem tak był ekspement gdzie kobieta na tinderze pisała jak facet do kobiet i mimo że sama jest kobietą nie rozumiała czemu nie odpisują 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewnym portalu randkowo- towarzyskim 18+ natrafiłem na profil faceta. 

Facet łysy, brak kwadratowej szczęki. Dla chadoznawców by robił conajwyżej za betabankomat. 

 

Facet jednocześnie pewny siebie. Tak pewny siebie że wstawia foty ze swoim penisem w tyłku jakiejś 20stki. I zdjęcie innej, określonej jako analna ku.wa i najlepsza przyjaciółka

 

Facet określa się jako sigma i typ obserwatora. Facet określa się jako poliamorysta. 

Nic nie pisze o zarobkach, nic nie pisze o samochodzie. Pisze w pewien niemal poetycki sposób o innych rzeczach. Choćby o przejściu przez śmierć i walkę na dwóch wojnach. 

Laski się do niego lepią. Nawet jeśli dzieli je od niego 500 km. 

 

 

Co można z tego wywnioskować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , na Gejzer.

Rucha 20-tki ? Ja też , 200 pln/h. I niestety 20 to słaby materiał. Horny MILF to jest to !

Mam wrzucić zdjęcia ?

Kurwa ile Wy macie lat żeby jeszcze wierzyć we wszystko co widzicie w necie ?

WSZYSTKO to ściema , wszyscy kolesie nie są tacy jak na zdjęciach, WSZYSTKIE laski są starsze i grubsze , WSZYSTKIE huje mniejsze.

Normalnie jak dzieci.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Libertyn napisał:

Na pewnym portalu randkowo- towarzyskim 18+ natrafiłem na profil faceta

 

15 godzin temu, Libertyn napisał:

foty ze swoim penisem w tyłku jakiejś 20stki. I zdjęcie innej, określonej jako analna ku.wa

15 godzin temu, ntech napisał:

Gejzer

 

15 godzin temu, Libertyn napisał:

Facet tak się opisał że sam bym się z nim umówił

 

7 godzin temu, Libertyn napisał:

źe Ty się walisz z innymi nie oznacza że ja to robię

 

🤣

2efjgz.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.