Skocz do zawartości

Kolejny etap - paszporty szczepień


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do zapoznania się z tym co wielmożna nam władza dla nas szykuje w najbliższym czasie. 

 

Osobiście coraz mocniej zastanawiam się nad zakupieniem jakiegoś biletu w jedną stronę, tylko jeszcze nie wiem w którą. 

 

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/paszporty-szczepionkowe-w-ue-czym-beda-kiedy-sie-pojawia/9ez3msx

 

Oczywiście wszystko to dla naszego dobra i bezpieczeństwa. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

Kod QR potwierdzający szczepienie przeciwko wirusowi COVID-19 możesz przechowywać w dobrowolnej aplikacji mObywatel.

1460x616

 

Kod QR potwierdzający szczepienie

Informacja o przebytym szczepieniu dodawana jest do Twojej eKarty Szczepień, usługi prowadzonej przez Centrum eZdrowia (Ministerstwo Zdrowia).

Status osoby zaszczepionej można potwierdzić korzystając z kodu QR, który okażesz w aplikacji mObywatel lub w postaci wydruku otrzymanego w przychodni lub pobranego z Internetowego Konta Pacjenta (pacjent.gov.pl).

 

 

Chcesz iść do restauracji? A kodzik jest? 😲

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jorgen Svensson napisał:

Zapraszam do zapoznania się z tym co wielmożna nam władza dla nas szykuje w najbliższym czasie. 

 

To będzie nowy globalny standard, bez szczepień nie polecisz nigdzie, będą też problemy z rezerwacja czegokolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jorgen Svensson napisał:

Zapraszam do zapoznania się z tym co wielmożna nam władza dla nas szykuje w najbliższym czasie. 

 

Osobiście coraz mocniej zastanawiam się nad zakupieniem jakiegoś biletu w jedną stronę, tylko jeszcze nie wiem w którą. 

 

Przecież to nic nowego. Jadąc w tropiki zwykle trzeba mieć wykonane obowiązkowe szczepienia na niektóre choroby tropikalne. Nie ma szczepień, to nie wjedzie się do danego kraju i tyle. Szczepienia odnotowuje się w żółtej książeczce. W mojej dawnej robocie za brak szczepień dostawało się kopa w d. Nigdy nie spotkałem zawodnika, który migałby się przed szczepieniami.

 

https://mark-med.pl/co-to-jest-zolta-ksiazeczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Stefan Batory napisał:

 

Przecież to nic nowego. Jadąc w tropiki zwykle trzeba mieć wykonane obowiązkowe szczepienia na niektóre choroby tropikalne. Nie ma szczepień, to nie wjedzie się do danego kraju i tyle. Szczepienia odnotowuje się w żółtej książeczce. W mojej dawnej robocie za brak szczepień dostawało się kopa w d. Nigdy nie spotkałem zawodnika, który migałby się przed szczepieniami.

 

https://mark-med.pl/co-to-jest-zolta-ksiazeczka

 

Biorąc pod uwagę sytuację to zdecydowanie coś nowego. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I sprawią, że wszyscy:

mali i wielcy,

bogaci i biedni,

wolni i niewolnicy

otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło

17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,

kto nie ma znamienia -

imienia Bestii

lub liczby jej imienia."

 

 

A zjebane polaczki i niewolnicy Europy dalej będą wierzyć w koronaświrusa , 3 maski na mordę i słuchać się swoich władców wszystko dla ich dobra XDDDDD :D

Śmiech kurwa na sali, niektórzy ludzie mają naprawdę IQ ameby i to co trwa od roku tylko mnie w tym utwierdziło.

 

Kolejny cel likwidacja gotówki i wspólna światowa waluta, rothschildowie i masoneria już zaciera rączki.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 9
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zaczyna się oznaczanie ludzi  tak jak to robi się ze zwierzetami. Szczepienia to dopiero początek coś czuje, że w niedalekiej przyszłości będą nano czipy, które mogą być wprowadzane do organizmu poprzez zastrzyk. Społeczeństwo jak posłuszni niewolnicy zaczną się szczepić masowo już nawet najwięksi przeciwnicy miękną bo mają wizję nie wyjechana do ciepłych krajów. Kolejne etapy to pewnie komunikacja miejska, miejsca publiczne. A kto się nie zaszczepi będzie odmieńcem, piętnowany przez resztę i pod tą presja jak było z kagancami, do których zmusili karami będzie przymuszany do wykonania szczepienia by mieć święty spokój. Masowa eksterminacja rodzaju ludzkiego staje się faktem bo chyba nie myślicie, że szczepionki na covid bez wieloletnich testów będą miały coś wspólnego ze zdrowiem? a niedowiarki śmiały się i szydziły, że NWO nie istnieje i jest to wymysl foliarzy czy szurów. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stefan Batory napisał:

 

Przecież to nic nowego. Jadąc w tropiki zwykle trzeba mieć wykonane obowiązkowe szczepienia na niektóre choroby tropikalne. Nie ma szczepień, to nie wjedzie się do danego kraju i tyle. Szczepienia odnotowuje się w żółtej książeczce. W mojej dawnej robocie za brak szczepień dostawało się kopa w d. Nigdy nie spotkałem zawodnika, który migałby się przed szczepieniami.

 

https://mark-med.pl/co-to-jest-zolta-ksiazeczka

Miałem napisać dokładnie to samo. Thx ! 

1 godzinę temu, smerf napisał:

 

To będzie nowy globalny standard, bez szczepień nie polecisz nigdzie, będą też problemy z rezerwacja czegokolwiek. 

Nie ma obowiązku latania gdziekolwiek. 
Jak nie mogłem latać w roku 2017 do centrali mojej roboty łączyłem sie przez videocall'e. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

"Przeciwnicy "paszportów" mówią o dyskryminacji. Zwolennicy wskazują na to, że pomogłyby rozruszać gospodarkę"

Gdyby lewacy nie wprowadzali lockdownów to nie trzeba by było nic robić.

Politycy z UE są takimi #%^&@ czy co? Nie widzą, że sami robią problemy które potem rozwiązują czy biorą w łape od żyda Gatesa?

 

Cytat

"Piotr Henicz, prezes biura podróży Itaka uważa, że to dobry i korzystny dla szeroko rozumianej branży turystycznej pomysł, ale w perspektywie roku 2022."

Ja uważam, że korzystnie by było ciebie Piotrze H. prewencyjnie zamknąć w pierdlu do końca życia. Bez sądu, bez wyroku. Tak o z korzyścią dla społeczeństwa.

 

Cytat

"Skupienie się w tym roku tylko i wyłącznie na osobach zaszczepionych wiele nie zmieni, a wręcz przeciwnie może być czynnikiem hamującym ruch turystyczny, o ile tempo szczepień nie ulegnie zasadniczej zmianie – ocenia Henicz."

Henicz - wróć do podstawówki chłopie. Gdyby nie było restrykcji które nie mają uzasadnienia to by nic was i waszej złodziejskiej branży nie hamowało.

 

Cytat

"Idea wprowadzenia "paszportów szczepionkowych" podoba się Denizowi Rymkiewiczowi, rzecznikowi prasowemu internetowego biura podróży eSky.pl. Choć on też wskazuje, że same "paszporty" wszystkich problemów nie rozwiążą."

Rymkiewicz - szczerze... leje na twoje biuro podróży i niech sobie nawet zbankrutuje. (czego szczerze życzę, upadku i długów w 2021!)

PS. Na pewno nigdy nie skorzystam z usług biur podróży Itaka oraz eSky.

 

Cytat

 "Kluczowym jest wprowadzenie jednolitego dokumentu, który będzie pozwalał na bezproblemowe przemieszczanie się – mówi Rymkiewicz."

Coś takiego nazywa się dowód osobisty / paszport.

Oj Rymkiewicz...

 

 

 

A tera najlepsze:

Cytat

Zaznacza przy tym, że sam "paszport" nie przyczyni się do odbudowy turystyki, bo kluczowe jest doprowadzenie do końca programu masowych szczepień.

A od kiedy ty rymkiewicz jesteś lekarzem? Naukowcem z jakiejkolwiek dziedziny typu medycyna, biologia itd...?

Takie osoby jak deniz rymiewicz, czy piotr henicz nie mają żadnych kompetencji do tego by wypowiadać się na takie tematy.

No coś mam wrażenie, że ktoś komuś coś kazał czy dał w łapę by tamtem o czymś mówił.

Edytowane przez Analconda
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Iceman84PL napisał:

Czyli zaczyna się oznaczanie ludzi

Oznaczeń i jesteśmy dawno.

....PESEL+komórka!

 

TERAZ NASTĘPUJE obniżenie standardu życia.

BRAK  MIEJSCA na budowanie nowego.

Trzeba wyburzyć aby NOWE miejsce zrobić..... celowe postarzanie sprzętu już nie wystarcza....Tak jak wbudowanie  baterii w komórkę......meble na 3 lata z papieru i tektóry.....samochody na raty.

 

 

NA TO WSZYSTKO kiedyś obywatel 'POLOWAŁ'(z całą rodziną) 15 lat.

TERAZ masz 'numer' biereee na krechę. 

 

Edytowane przez Tornado
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 godzin temu, Jorgen Svensson napisał:

UE się nie doturla do 2030.

 

Artykuł to zwykły clickbait, oparty na skojarzeniu: CHIP = implantacja urządzenia w ciało, rodem z cyberpunka. ;)

Wystarczy żeby zrobić nowy dowód z czipem, który też będzie pełnił formę przepustki/zdalnej identyfikacji/portfela/łączności z bankiem/itd... ups... e-dowody z chipami, już w PL funkcjonują.

 

Pewnie 3/4 z nas ma chip w kieszeni w zbliżeniowej karcie... i UBERszpiega w formie smarpthona.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.