Skocz do zawartości

Zaburzona niewiasta i "imponująca" interwencja policjantów


RabarbaR

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, IBRA napisał:

Mogli chociaż w chłodnice strzelić po jakimś czasie by się zatrzymała, ciekawe czy pojechali za nią bo widać nie wiedzieli co robić.  

Nie dogonili jej, pani sama zgłosiła się na komisariat w Koszalinie. Taką informację znalazłem na Twitterze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce jak w lesie. Żeby strzelać na stacji benzynowej...

 

@Vstorm Z moich obserwacji również wynika że bardzo dużo osób zażywa narkotyki. U mnie w obecnym ale również w poprzednich korpo sporo osób mówiło o tym otwarcie, niejako chwaląc się. Duża część tych ludzi również korzysta z pomocy wszelkiej maści psychiatrów, psychologów i terapeutów, tłumacząc to stresem w robocie, problemami w życiu. Ja to tłumaczę lenistwem, życzeniowym stylem życia, społecznym przyzwoleniem na słabość psychiczną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, WoLe napisał:

Oni mają ważniejsze rzeczy do roboty niż ściganie niepoczytalnych osób kradnących samochody. Muszą walczyć z potencjalnymi mordercami co maseczek nie noszą i biznesy otwierają. Kurwa ludzie robicie gówno burzę o nic. Tak na marginesie, ciekawe czy Ci panowie dostali mandaty za przeklinanie.

Banda nieudaczników co stary im do wanny wchodził i gnębią niewinnych ludzi bezprawnie.

Jedynych policjantów których na prawdę szanuję to ci od grubych spraw co robią wjazdy na chatę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RabarbaR napisał:

 

Kuurła panie co za akcja😲

Gość tam krzyczał płaczliwym głosem strzelaj w opony także może kobieta zdenerwowała się na misia i chciała skasować auto🤔

Strzelanie z broni na stacji benzynowej przez mundurowych gdzie są ludzie i dystrybutory z materiałami łatwopalnymi nieodpowiedzialne. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Iceman84PL napisał:

Gość tam krzyczał płaczliwym głosem strzelaj w opony także może kobieta zdenerwowała się na misia i chciała skasować auto🤔

 

Z tego tekstu już memy robią:

 

comment_1614511139iaVbm8y6vCBIBM9r244sJz

 

To jakiś panikarz, kobita i tak była w takim stanie, że nie przeszkadzałoby jej jechać na felgach. 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieudolni policjanci pomyśleli, że to przecież:

  • Kobieta.
  • P0lka.
  • Być może madka.

Więc w ich mniemaniu, nie było sensu wyciągać jej z auta, wybić porządnie szyby. Ewentualnie ruszyć w pościg, żeby nie zabiła kogoś na drodze.

Takiego nadczłowieka się nie zatrzymuje w kraju, w którym panuje kult waginy. 

DSC_4406-scaled.jpg 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to siostra tej niuni co do przejścia podziemnego zjechała?;)

Albo jakiś nowy "czelendż"

Interwencja śmiechowa. Strzelanie na stacji...cóż...

Przy całym moim braku szacunku i sympatii dla obecnej policji to:

- odstrzelili by niunie=dziennikarze by ich zagryźli.Naczu by wyleciał.A antyreżimowa miała pożywke na tydzień,

- zarysowaliby służbowe auto=ojoj,

- zrobiliby to lajtowo czyli udali sie za sprawcą i w bezpiecznych warunkach dokonali zatrzymania=no nic nie zrobili,

Zawalili temat umożliwiając jej wejście do samochodu. Nie znam całego zajścia...takie gdybanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, WoLe napisał:

Muszą walczyć z potencjalnymi mordercami co maseczek nie noszą i biznesy otwierają.

 

6 godzin temu, Vstorm napisał:

Mnóstwo ludzi, młodych, starszych bierze jakieś dragi, amfę, jakieś mefedrony i tympodobne. Ciekawe dlaczego? 

 

Edytowane przez Egregor Zeta
Odpowiedź 2w1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Gdyby krzyknął:

 

"Strzelaj bo będziesz miał do czynienia z moim prawnikiem!"

Albo ona ma covida! XD

 

5 godzin temu, BrandyRiver napisał:

nie strzelaj w dystrybutor tylko".

Haha xD no kurde, gość miał poczucie czarnego humoru xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BrandyRiver napisał:

 Jeden "strzelaj w opony"- chuj wie gdzie rykoszet poleci

strzelanie w okolice opon właśnie minimalizuje rykoszet bo jest duża szansa, że wejdzie w koło albo a auto odbity nawet od podłoża. 

 

Płakać się chce. Bo szkolenie jak wystawiać mandat za brak maseczki i jak ścigać za tęczową matkę boską pewnie mają do perfekcji opanowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że przepisy ograniczają funkcjonariusza, więc skoro ja wiem, to kandytad na rządową dziwk ekhm... policjanta tego nie wie? Nie wie że będzie karać zwykłych obywateli za byle gówno typu przekroczenie prędkości na pustek drodze, jointa czy przejście na czerwonym o 23? Nie wie, że gdy obywatel będzie naprawdę potrzebował pomocy, to będzie mógł najwyżej spisać raport, a sprawa będzie umorzona? 

 

Kim trzeba być by iść do takiej organizacji? Według mnie ludzkim ścierwem. Zakładając mundur nadal masz własną wolę, zatem oni z własnej woli wykonują wszelkie rozkazy, nawet te nielegalne i łamiące nasze prawa np. kagańce na twarz. Tego jest cała masa, polecam zapoznać się z "prawem naturalnym" jeśli ktoś nie słyszał.

 

Życzę takim jak nagorzej łącznie z wycięciem w pień do ostatniego potomka, volksdeutsche pieprzone.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jonash napisał:

proszę Cię, sierżant Bagieta nie jest żadnym autorytetem w tych sprawach. To ilu absurdów bronił popełnionych przez policjantów to szkoda gadać. Nie sra do swojego gniazda i nie ma w tym nic dziwnego ale autorytet z niego żaden. 

 

Osobiście, abstrahując od filmiku na temat zdarzenia z tego wątku, odkąd nagrał materiał w którym twierdzi, że nowe prawo z brakiem możliwości przyjęcia mandatu jest korzystne i nie stanowi

żadnego zagrożenia dla obywateli, nie chcę oglądać już niczego co tworzy. Osoby, które były oburzone tą ustawą, nazwał "biedą umysłową" o ile dobrze pamiętam. Sam albo nie rozumiał do końca o czym mówi, albo

manipulował.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

Osobiście, abstrahując od filmiku na temat zdarzenia z tego wątku, odkąd nagrał materiał w którym twierdzi, że nowe prawo z brakiem możliwości przyjęcia mandatu jest korzystne i nie stanowi

żadnego zagrożenia dla obywateli, nie chcę oglądać już niczego co tworzy. Osoby, które były oburzone tą ustawą, nazwał "biedą umysłową" o ile dobrze pamiętam. Sam albo nie rozumiał do końca o czym mówi, albo

manipulował.

 

Też przestałem go oglądać. Z resztą, pożyteczny dureń rządu/formacji. Ostatnio chyba zaczął zarabiać na swoim kontencie co już powinno dać do myślenia. W końcu w Policji aby dodatkowo zarabiać trzeba mieć pozwolenie komendanta. Łatwo więc takiemu człowiekowi owe pozwolenie zabrać lub go zniszczyć gdyby zaczął publikować niekorzystne treści dla Policji/rządu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Jonash napisał:

proszę Cię, sierżant Bagieta nie jest żadnym autorytetem w tych sprawach.

Mhm.

Masz rację.

 

W rzeczywistości prawa fizyki są inne, Bagiet se uroił 😄

 

Już słyszę ten kwik, jakby panowie w ramach interwencji spowodowali obrażenia u osób postronnych i/lub wysadzili stację benzynową...

Bo - oczywiście - to tak jak na hamerykanckim filmie jest, że "pif-paf-leży".

 

IKS DE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir

Owe "obstawianie" to miała być bardziej zachęta .

Do wyciągnięcia jak najwięcej humoreski z tej całej groteski ;)

 

Nie bez powodu nie ma zbyt wielu strzelanin,

na stacjach tankowania .

Większość homo sapiens ma wbrew pozorom.

Odrobinę więcej oleju w głowie.🤗

 

Spokojnego tygodnia Rodacy 💪

Edytowane przez RabarbaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary_Niedzwiedz

No tak, lepiej stać i nie robić nic, no może pobiegać trochę na miejscu zdarzenia. 1 kobieta z samochodem i 2 uzbrojonych bagietmajstrów, system rozwalony.

 

Widzisz, normalnie myślący człowiek z jajami obrałby linię strzału omijającą "instrybutor", lub zdjął delikwentkę jak jeszcze była po hot doga. 

 

Wyczuwam paranoję wymieszaną z hoplofobią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.