Skocz do zawartości

Za jakimi mężczyznami uganiają się dziewczyny? Panie mają głos - odpowiedzi Polek vs Pań innej narodowości


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Egregor Zeta napisał:

FitD, WiolaD, DeoM i inne?

Przyznawać się który/która nie był/niebyła płukana?

Płukana xD też coś napisałem w stylu "spalona na stole" 😅 😅 sorry za off top. 

 

Co do aktorek mogę ci wysłać listę możesz wyruszyć wtedy na łowy  XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na całym świecie działa podobny schemat stawiania obcokrajowców nad swoimi rodakami, tylko w większości przypadków ma to sens, latynosi, czarnoskórzy, arabowie, europejczycy z południa to typowi kobieciarze, którzy nie są stali w uczuciach, bardzo często dokonują zdrad, mają wiele dzieci z różnymi kobietami, nie płacą alimentów, są wybuchowi/agresywni, nie mają perspektyw, pomysłu na przyszłość, nie myślą o ślubie bo nigdy nie mają na to kasy, za dnia żyją trochę jak bezpańskie psy, całymi dniami bezczynnie włóczą się po ulicach albo pracują za grosze jako sprzedawcy na straganie, wiecznie pożyczają pieniądze od znajomych, a stołują się nadal u mamusi. Z kolei wielu Azjatów ma styl metroseksualny z wygląd, ubioru, zachowania bliżej im do kobiet niż mężczyzn, większość Azjatów jest znana z tego, że nie potrafią panować nad emocjami, wpadają w mega szał, jakiś totalny obłęd, potrafią być bardzo toksyczni w

relacjach międzyludzkich. 

 

Jak myślicie, jak na ich tle wypadają Polacy, którzy są bardzo pracowitą, towarzyską nacją, plus jest sporo ogarniętych, ambitnych z pasją rodaków i jeśli tego Polki nie potrafią dostrzec i docenić to zawsze warto jest spróbować z kobietą z zagranicy. 

 

Wszystkie badania oraz wypowiedzi latynosek, dziewczyn czarnoskórych czy azjatek mówią jedno, że bardzo chciałyby stworzyć stały związek z obcokrajowcem (najlepiej z białym mężczyzną)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Nico napisał:

Wszystkie badania oraz wypowiedzi latynosek, dziewczyn czarnoskórych czy azjatek mówią jedno, że bardzo chciałyby stworzyć stały związek z obcokrajowcem (najlepiej z białym mężczyzną)

uEEwgwkmWCdr8M2Q.jpg

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Patton napisał:

Tak np w takim badoo, jeśli jako lokalizację mam PL, to nic się nie dzieje. Ale jeśli zmienię lokalizację na US, to nie mogę się opędzić od Latynosek i Azjatek.

 

Ostatnio kumpel mojego brata wpisywał lokalizację PL i miał branie od kobiet z Azji głównie Hong Kong, Bangkok, Tajwan, Tajlandia, Korea, Japonia.

Pisze z pannami przez translatora, ale ma motywację by się nauczyć tamtejszego języka i wyjechać do nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.