Skocz do zawartości

Laska na odległość!


Rekomendowane odpowiedzi

Jak trafnie zauważono, ona ma kilku takich przyjezdnych, a Ty autorze wątku już się mocno angażujesz.

Z mojego doświadczenia, nie warto jeździć do samicy dalej niż ok. 40 - 50km. Strata czasu, energii, zasobów, paliwa. Te bliżej mają tak naprawdę to samo pomiędzy nogami i identyczne oprogramowanie. 

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Mi się nie chce 15 minut dłużej w robocie siedzieć niż muszę, chociaż mi za to ekstra zapłacą i jeszcze obiad opierdolę,

a co dopiero zapierdalać dwie godziny w jedną stronę do dupy, żeby się przyglądać na siebie i ewentualnie zamoczyć.

Bezsens kompletny, tym bardziej że ona tam na miejscu ma pewnie kolejkę i w jednej chwili wypadasz z orbity.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsens, chyba, że dla brzydkiego desperata (to nie do Ciebie autorze).

 

Ja poznalem na Badoo pannę 160 km od mojego miejsca zamieszkania. Dwa miesiąca pisania, podlizywania się z jej strony etc. Aż w koncu po 2 miesiącach przyjechała sama (!) do mnie. Oczywiście od razu do rzeczy, seksik etc. Ale to..... 28 letnia samotna matka, rozwódka była, więc cisnienie na gniazdownika. Ja jak wytrwany redpillowiec wykorzystałem, utrzymalem ramę, a jak zaczęła pozniej mi odwalać to skonczylem temat z petem chodnikowym. Tyle.

 

P.S. Wiem, gdyby nie byla rozwodka z dzieckiem to by sie nie pofatygowała, wiem.

 

P.S. W życiu bym gumy nie palił 50 km+ do kobiety, no bez przesady. To tez jest wyznacznik desperacji i atrakcyjnosci na rynku.

3 godziny temu, marcopolozelmer napisał:

Dokładnie.

Mi się nie chce 15 minut dłużej w robocie siedzieć niż muszę, chociaż mi za to ekstra zapłacą i jeszcze obiad opierdolę,

a co dopiero zapierdalać dwie godziny w jedną stronę do dupy, żeby się przyglądać na siebie i ewentualnie zamoczyć.

Bezsens kompletny, tym bardziej że ona tam na miejscu ma pewnie kolejkę i w jednej chwili wypadasz z orbity.

 

Święte słowa!!!

 

Generalnie bracie beka z tych sebów co 100-200-300 km jadą po seks :D k****wa jakim trzeba być wieśkiem i eunuchem, żeby tak tracić kasę i czas :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2021 o 16:45, Kilerek7 napisał:

Jak to rozegrać, żeby laska chciała czegoś więcej, żeby nie być tylko przygodą na sex?

 

Za późno, dałeś jej na drugiej randce, teraz masz łatkę łatwego. Trzeba było od początku pozwolić się jej zdobywać. Maybe next time bro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.