Skocz do zawartości

Złapała mnie na dziecko


Rekomendowane odpowiedzi

Raz czekałem na wyrok. Przyznam, że już lepiej całe życie bez kobiety niż znowu coś takiego poczuć. Im dłużej żyję, tym bardziej wiem, że to zalewy hormonów kierują kobietami, nic więcej. Nie ma moralności, jeżeli chodzi o hajs i bombelka. Dla kobiety dziecko to produkt, co od dawna powtarzam. Produkt, nie człowiek. Skoro kobiety potrafią grać dzieckiem przed sądem to traktują dzieci, jak niewolników, a nie jak świadome, niezależne istoty powołane na ten padół. Widzę to od wielu, wielu, wielu lat, nawet w najbliższym otoczeniu, niby ludzi cywilizowanych. Tylko kobieta potrafi zrobić świństwo, o którym przeciętny mężczyzna, taki poczciwy chłopina nigdy nawet nie pomyśli. Ale z drugiej strony zalew hormonów i nie wygrasz żadnym argumentem. Można tylko na siebie uważać w każdej sytuacji. 

 

Mówię, że jedyne, czym różnimy się od modliszek samców to opóźnionym zgonem w męczarniach 😆 Modliszka od razu upierdala łeb, więc właściwie bardziej miłosierna od ludzkiej samicy, która rozkoszuje się cierpieniem samca przez długie lata bulenia alimentów. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, RealLife napisał:

Dlatego, nigdy nie wybaczajcie takiego oszustwa. Przenigdy, choćby błagała i do loda klękała z kilometra. 

 
Znajomy który ma dość duże dochody (własna firma) miał 2 razy próbę złapania na dziecko, po 3 razie zrobił wazekotomię. Posiada dwójke dzieci z pierwszego małżeństwa.

Pamiętajcie że kobieta używa głównie 3 metod aby uwiązać mężczyznę 

1. Jest dobra, chwali, gotuje, mówi żeś ogier w łóżku, głaszcze i rozpieszcza

2. Seks bez trzymanki (gdzie chcesz i jak chcesz) 

3. Bombelkowanie bez wiedzy faceta 


 

Edytowane przez spitfire
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam czegoś takiego doświadczyłem i nie polecam. Uciekać jak najdalej i nie mieć skrupułów, to już za gruby wjazd na prywatne życiowe decyzje. Dziecko to nie nowy kwiatek na parapecie. Od tej pory moje podejście 180°, zero zaufania.

 

W żadną antykoncepcję i bezpłodność u kobiet nie wierzcie. No spiralę niby można sprawdzić, ale zawsze zostaje te 0,01% szansy ma zapłodnienie. Z tego powodu wrzucam tutaj to:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ceranthir napisał:

Aż mi się to przypomniało, to nie złoto, to magiczna ruda. :D

 

 

b84c10b3c6d8b.png

Jak by coś takiego się udało ahhh ale to jest piękne szkoda tylko dzieciaka chyba że może się okaże że bezdomny miał gen geniusza i za 20 lat mama wreszcie będzie bogata.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bohun napisał:

na netkobietach jest pełno rad jakby się to zapłodnić niby przez przypadek

Heeeeeej. To jest świetny motyw na mały eksperyment typu 'projekt Malwina'. :D;)

Malwina, bo to była jej wina.

 

Kto ma czas, dobrą bajerę i podejmie się wyzwania ku wspólnemu dobru?

Kto wie, może nawet wylądujemy u Profesorre Szarpankee.

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu była głośna historia sławnego niemieckiego tenisisty też był zdziwiony jak po seksie oralnym z kelnerką dowiedział się ,że ma córkę.

Testy DNA potwierdziły te doniesienia a tenisista dorabiał się różnych teorii spiskowych z mafią w tle i kradzieżą nasienia.

A prawda jest taka,  że kobieta po odbytym stosunku wypluła nasienie do pojemnika po czym wlała zawartość do swojej muszelki.

Także brachy uważajcie z kim uprawiacie seks i czy wasze nasienie nie dostało się w niepowołane ręce czy otwór😁

Dodatkowo wszelki gumki z ejakulatem zabierajcie ze sobą i utylizujcie nigdy nie zostawiajcie w śmietniku u kobity bo sytuacja jak z tym tenisistom może

się powtórzyć a później zdziwienie jednego z drugim co się stało.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2021 o 20:14, Bohun napisał:

Nigdy nie należy słuchać rad kobiet, nawet gdy to Twoja Matka i tyle

Moja matka jest dość redpilowa :D. Ostatnio pisałem z jakąś 35+ plus bąbel powiedziałem jej o tym. Matka skwitowała tak. Pewnie szuka jelenia co utrzyma dzieciaka nie dotykaj(ja to wiem kogo szuka, żeby nie było). Kiedyś jak się spotykałem z dziewczyną przyprowadziłem ją do domu, później mama mi powiedziała, że ona Cie wykorzystuje i tak miała racje ale jak zamiast powiek zwisający srom to trzeba się nauczyć. Co do dzieciaków to faktycznie takich lekcji życia lepiej nie mieć. Mój znajmy miał takiego ons'a później się modlił by nic z tego nie wyszło. Po tej akcji nawrócił się do Boga zmiana życia o 180 mówię poważnie bez żartów. Powiedział, że jakby wpadł to do meksyku bo by nie ogarnął takiej sytuacji co po części głupie bo po co wkładać w coś i ryzykować jeśli nie widzisz jej jako matki/partnerki a tylko chęć spuszczenia z grzyba. Może będzie to dziwne co napiszę ale lepiej pompować taką kobietę z którą jak będzie bąbel to nie spierdolisz do meksyku i będziesz chciał z nią go wychowywać niż jakąś tinderówę a później się użeraj. Bezpieczniej iść na prostytutki.  Takie tam przemyślenia piotrusia pana co nie nosi spodni :D 

Edytowane przez CzarnyR
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2021 o 19:34, Yahu napisał:

Panowie, na jednej z grup na FB pojawił się ten obrazek i wypowiedział się gość, który stwierdził, że w jego przypadku nie ma przebacz - test DNA ma być zrobiony. Trzask dup żeńskiej części jest po prostu legendarny. Oczywiście nie brakuje wzbudzania poczucia winy, odwracania kota ogonem itd.

 

Schemat, schemat, schemat...

Z jakiej grupy ? Chcę poczytać komentarze 😀

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2021 o 22:08, RealLife napisał:

Dlatego, nigdy nie wybaczajcie takiego oszustwa. Przenigdy, choćby błagała i do loda klękała z kilometra. 

 

Jeśli po świecie ma chodzić mały człowiek który przez matkę debilkę wyrośnie na jakiegoś patusa to już nie jest ok. To jest kontynuacja karuzeli spierdolenia do której któryś z braci przykłada rękę.

 

Tak więc never ever.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.