Skocz do zawartości

Poznaj niektóre zasady gry - Okiem kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Niczego nowego się nie dowiedziałem. Ogarnięty facet sam wyciągnie wnioski z obserwacji otoczenia. Pani ma taki niezbyt ciekawy głos/sposób mówienia.

Najlepszy był fragment jak powiedziała że lubi miłych gości ale na imprezie zawsze na końcu rozmawiała z bad boyem :D Czaicie powiedziała "rozmawiała" :P ale wiemy o co chodziło. 

  • Like 6
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak dla mnie kwintesencja jakie są kobiety ten wywiad, bez ściemy, laska sama opowiada - reszta to klony i tyle, tylko opakowanie inne ;) 

Rad/wskazówek jak dla siebie z tego nie wyciągnę, gdyż zawsze będę jaki jestem i nie mam się zamiaru zmieniać dla kobiety, ale według mnie super sprawa dla młodych padawanów ;) 

Pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pomyślmy, że dla cipki:

- koleś kupuje samochód za całe oszczędności

- drugi zapierdala jak dziki na siłowni

- trzeci myśli, że jak się dorobi to spadnie na niego łaska złotej macicy.

 

Dopóki jesteś uzależniony emocjonalnie od towarzystwa kobiet będziesz niewolnikiem. 

 

Tak samo jak ona myślą Wasze dziewczyny, żony, matki Waszych dzieci czy kochanki. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, yrl napisał:

Najlepszy był fragment jak powiedziała że lubi miłych gości ale na imprezie zawsze na końcu rozmawiała z bad boyem :D Czaicie powiedziała "rozmawiała" :P ale wiemy o co chodziło. 

 

Podświadomie kobitę ciągnie do lepszych genów heh

 

jak dla mnie to przymilanie się samo w sobie jest żałosne.

 

4 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

Teraz pomyślmy, że dla cipki:

- koleś kupuje samochód za całe oszczędności

Słyszałem o kolesiu, co został wydy**ny na mieszkanie przez pannę z bombelkiem. Wrócił po kilkunastu latach z emigracji z forsą tylko po to by ją oddać potrzebującej mamusi...

 

 

 

 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, cst9191 napisał:

Słyszałem o kolesiu, co został wydy**ny na mieszkanie przez pannę z bombelkiem. Wrócił po kilkunastu latach z emigracji z forsą tylko po to by ją oddać potrzebującej mamusi...

Nie żartuj.

 

 

Można by odsłuchać tylko ostatnie dwie minuty.

 

Tak, nic nowego, ale jak "miło" jest to usłyszeć. 

Edytowane przez PyrMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziała nieczego nowego. Potwierdzenie redpilla czy innego MGTOW.

jestem ciekawy czy panie z rezerwatu się pod tym podpiszą, czy stwierdzą, że "one są inne" - dobre, lecą na dobry charakterem, mają gdzieś wygląd, kasę i przede wszystkim nie są hipergamiczne. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2021 o 18:43, yrl napisał:

"rozmawiała" :P ale wiemy o co chodziło. 

No jej po prostu chodziło o taką rozmowę jaką prowadzi cipka, w którą długo pompuje kutas w przód i w tył.

Po kilkunastu minutach następuje w końcu zjawisko 'odpowietrzenia' i cipka wydaje różny głos/parsknięcie/rodzaj pierdnięcia.

 

Kto dłużej pompował laskę ten wie o co biega. O taką właśnie rozmowę jej chodziło, co się czepiacie. ;)

21 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Brawo dla kobity za powiedzenie prawdy.

Po jej głosie/manierze mówienia można wywnioskować, że to typowo zwykła osiedlowa karynka tuż przed ścianą lub po, która już wiele kutasów z pieca jadła, już trochę zrezygnowana tym wszystkim i w sumie jej już nie zależy na graniu tej porządnej. Zapewne po piwku/dwóch i zupełnie  nieświadoma, że materiał idzie na yt.

 

W przeciwnym razie uważam, że nawet karynka nie wyjawiłaby takich sekretów publicznie typu 'hihi są sposoby, że będzie miał dziecko nawet jak nie chce'.

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męcząca ta panna. Potwierdzenie Redpill'a jak najbardziej, ale panna ma dziwną energię. CC chyba szkodzi.

 

A wy młodzi słuchajcie i uczcie się. 

 

W dniu 2.03.2021 o 15:32, mac napisał:

Ta rozmowa to tylko potwierdzenie, dlaczego nie za bardzo lubię z kobietami się zadawać.

No i tu fajnie to mi się wiąże z ciekawym tematem, który załozyłeś @mac ostatnio w zasłużonej starszyznie(ten odnośnie percepcji) - z kobietą na takie tematy, pomimo wielokrotnych prób, nigdy nie udało mi się porozmawiać  - wniosek - często przecenia się rolę kobiety w życiu świadomego mężczyzny. Ciekaw jestem jak ty to postrzegasz?

 

Swoją drogą - jakbyś chciał przerzucić do innego działu temat, o którym wspomniałem, to również wziąłbym udział w tamtej dyskusji(muszę nabić te 250 postów).

Edytowane przez RedChurchill
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RedChurchill napisał:

No i tu fajnie to mi się wiąże z ciekawym tematem, który załozyłeś @mac ostatnio w zasłużonej starszyznie(ten odnośnie percepcji) - z kobietą na takie tematy, pomimo wielokrotnych prób, nigdy nie udało mi się porozmawiać  - wniosek - często przecenia się rolę kobiety w życiu świadomego mężczyzny. Ciekaw jestem jak ty to postrzegasz?

Contemplate the reason you exist - Chyba nie spotkałem kobiety która z którą można by poruszyć taki temat.
Ich to zwyczajnie nie obchodzi, nawet to jak działa jakieś proste urządzenie .. To urządzenie ma poprostu działać. One się wręcz irytują gdy tłumaczysz jak coś naprawić, jak coś ma działać. 

 

Ale czekaj jest jedna ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, spitfire napisał:

Contemplate the reason you exist - Chyba nie spotkałem kobiety która z którą można by poruszyć taki temat.
Ich to zwyczajnie nie obchodzi, nawet to jak działa jakieś proste urządzenie .. To urządzenie ma poprostu działać. One się wręcz irytują gdy tłumaczysz jak coś naprawić, jak coś ma działać. 

 

Ale czekaj jest jedna ;) 

 

Himalajka:)

Jednak sama wiedza to nie wszystko. Musiałbym sprawdzić ją w realu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ManOfGod napisał:

Może mi ktoś objaśnić o co chodzi z tymi emocjami na ,które ta kobieta się ciagle powołuje, bo ja tego nigdy nie rozumiałem ?


Kobieta gdy widzi samca alfa (pewnego siebie i silnego) podnieci się odrazu i zrobi co on tylko zapragnie. To są te emocje (pierwotne i podświadome) 
Słabszy beta nie wywoła w niej tego samego co silny alfa.  
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, spitfire napisał:


Kobieta gdy widzi samca alfa (pewnego siebie i silnego) podnieci się odrazu i zrobi co on tylko zapragnie. To są te emocje (pierwotne i podświadome) 
Słabszy beta nie wywoła w niej tego samego co silny alfa.  
 

No to podniecenie jest tam jakąś formą emocji, ale ona mówi w taki sposób jakby Ci samce alfa nie wiadomo co robili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ManOfGod napisał:

No to podniecenie jest tam jakąś formą emocji, ale ona mówi w taki sposób jakby Ci samce alfa nie wiadomo co robili. 


Pierwszy przykład

A nie masz tak że czasem czujesz podświadomie, kto jest dla Ciebie w towarzystwie zagrożeniem ?? (ktoś silniejszy), pełna szczęka, widać że oderwany od pługa i mógłby auto podnieść. 
Na widok takich facetów kobiety mają ... mokro. Ty możesz czuć zagrożenie i wiesz że nawet nie warto z nim zaczynać (Mierz siły na zamiary)

 

Drugi 

Facet który dowodzi daną grupą facetów (Lider, Dowódca, czasem Kierownik)  - budzi w ich otoczeniu szacunek. U kobiet też to działa ale również podnieceniem bo one go podziwiają za tą pewność siebie i charyzmę 
W mojej branży przeważnie kierownicze i menadżerskie stanowiska obsadzają wysocy, pewni siebie faceci. 
Była u nas sytuacja tak że sprzątaczka przyłapała młodą asystentkę która robiła loda takiemu kierownikowi.  



 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Feniks8x napisał:

W przeciwnym razie uważam, że nawet karynka nie wyjawiłaby takich sekretów publicznie typu 'hihi są sposoby, że będzie miał dziecko nawet jak nie chce'.

O jakże mało o kobietach wiesz...

 

Jeżeli kobieta wyeliminuje zagrożenie zszarganiem swojej opinii w swoim środowisku, to możesz być absolutnie PEWIEN, że zobaczysz jej prawdziwe oblicze.

 

Pani dzieli się jakąś "wiedzą tajemną"? Poka no to gdzie?
Pani po prostu potwierdza powszechnie znane fakty. I po to cała ta audycja jest - skoro mi nie wierzycie, bo ja jestem "sfrustrowany incel", to usłyszcie z ust "kombiemtki", jak się sprawy FAKTYCZNIE mają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Feniks8x napisał:

W przeciwnym razie uważam, że nawet karynka nie wyjawiłaby takich sekretów publicznie typu 'hihi są sposoby, że będzie miał dziecko nawet jak nie chce'.

 

Karyna czy nie, trzeźwa czy pijana coś tam powiedziała i jest to nagrane bo czy słyszałeś od kobiet, które znasz by mówiły tak wprost jak ona?

Ja osobiście nie znam takich kobiet ba kobiety zrobią wszystko by prawda nie wyszła na jaw przecież pilnują swoich interesów.

Oczywiście hamowała się i do końca nie mówiła jak jest, ale oczywiste sprawy powiedziała.

Materiał całkiem niezły wyszedł i każdy mężczyzna powinien o tym wiedzieć a czy uwierzy, przyswoi wiedzę lub wyprze ją to indywidualna sprawa.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.