Skocz do zawartości

Pobicie za zwrócenie kobiecie uwagi w autobusie


BlackDrake

Rekomendowane odpowiedzi

Już brak sił na biało rycerzy. 

 

"40-letni mężczyzna podróżujący autobusem miejskim w Łasku zwrócił uwagę kobiecie, ponieważ trzymała nogi na siedzeniu. Dosłownie chwilę potem trzy osoby biły go po całym ciele."

 

https://www.o2.pl/informacje/lask-trzy-lata-wiezienia-za-pobicie-mezczyzny-w-autobusie-miejskim-6613661425535936a

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku to raczej nie byli białorycerze, tylko sfrustrowane patusy, szukające pretekstu by komuś przyjebać.

Efekt byłby ten sam, gdyby zwrócił uwagę któremuś chłopu z tej trójki - z wydźwięku artykułu można domniemywać, że agresywni pasażerowie byli znajomymi.

 

Mam nadzieję, że z nagraniem z monitoringu i zeznaniami świadków ich dojadą i nie skończy się na zawiasach. 

Oskarżona pewnie teraz zachowa się honorowo i będzie zwalać całą winę na swoich kompanów i ona jedyna może uniknąć odsiadki.

Podobnie jak ta idiotka, która z czeczenami pojechała pobić typa i złamali mu szczękę - taka była harda, ale tylko do momentu usłyszeniu zarzutów, później rozpruła się jak stare getry.

BTW za niecały miesiąc będzie wiadomo, jaki zapadł wyrok w tamtej sprawie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patusów nie brakuje w komunikacji miejskiej niedawno wracając z pracy wieczorem byłem świadkiem jak

wsiadł naćpany nastolatek rzucał się , ubliżał pasażerom i składał groźby karalne kierowca nawet nie reagował bał się wyjść z kabiny.

Sam się zastanawiałem co zrobię jak do mnie podejdzie i będzie miał wąty z wyglądu trochę przypominał Włosimierza😆 

Na szczęście jego podróż trwała krótko w między czasie zajął się swoim telefonem i bluzgał do słuchawki na jakąś tam kobitę.

Co do przypadku z artykułu myślę, że ci zwyrodnialcy szukali zadymy chcieli pokazać jakie to z nich kozaki obkładając starszego mężczyznę

chociaż biało rycerzy w takich sytuacjach też nie brakuje.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo takich sytuacji. Czego to się nie robi, aby zaskarbić sobie względy niewiasty. Najgorsze jest to, że facet zrobił coś korzystnego i zamiast dostać propsy to dostał po głowie. Klasyk.

 

Jest szansa, że ten koleś już nigdy nie zwróci nikomu uwagi w autobusie i wszyscy będziemy jeździli z ubrudzonymi spodniami na dupie :D 

Edytowane przez Lucjusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest typowa akcja, wprawdzie to że dzieje się w komunikacji miejskiej, a nie potańcówce jest znakiem czasów, jednak schemat pozostaje ten sam.

 

Wystawianie laski, żeby zrobiła cos co kogoś zdenerwuje i zwróci jej uwagę, żeby później mieć pretekst i kogoś dojechać to jest norma.

 

Sytuacje typu dziewczyna "niechcący" wpadająca podczas tańca na wszystkich, którzy nie są lokalsami, tudzież rozpychająca się łokciami do czasu aż ktoś się wkurwi i jej zwróci uwagę w ostrzejszych słowach (albo jakkolwiek w końcu to tylko pretekst) to jest klasyka. Później następuje "co dziewczynę obrażasz" i już cię kilku łata podczas, z góry zaplanowanej akcji.

 

To tylko klasyczny przykład, schemat zawsze jest ten sam.

 

Patusy wystawiają laskę, żeby robiła cos społecznie nieakceptowalnego, ktoś zwraca uwagę i zaczyna się bicie lub poniżanie. 

 

Patusy to robią dla sportu i żeby imponować sobie wzajemnie i lasce głupotą.

 

Laska to robi bo się podnieca jak kilku kolesi na....ala randoma.   

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie ostatnio rzucił się "adorator" zamężnej sąsiadki, ponieważ zwróciłem jej uwagę na to że nie przestrzega zasad odnośnie przestrzegania ciszy nocnej i włączają bardzo głośno muzykę  po 24,  poskarżyła się, a ten chłopaczek się w  niej podkochuje, najgorsze że znam bardzo dobrze jego brata i kolegowaliśmy się od dzieciństwa, zresztą z nim też się znam, pożyczyłem mu czasami coś kasy jak nie miał a ostatnio wyskoczył do mnie z ryjem no i miał ochotę żeby mi wyebać.  Oczywiście mąż tej sąsiadki o niczym nie wie że taki piesek osiedlowy za jego żoną lata a ona się tym jara.

Edytowane przez mph25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mosze Red napisał:

Patusy wystawiają laskę, żeby robiła cos społecznie nieakceptowalnego,

Miałem kiedyś kumpla, który urządzał bijatyki na imprezach. Nie mogli go dojechać bo był za dobry, i nasi też się pojawiali w pobliskim Speluno.

 

Pewnego razu zapoznał maniurę, sama podeszła, bajer i te sprawy. Nalegała, by ją odprowadził kawałek. Odprowadził kawałek za bramę, chciał wracać a ona go ciągnie za rękę dalej i dalej. To uległ i poszedł, aż doszli do miejsca gdzie czekało kilku chłopa żądnych zemsty. Udało mu się jakoś uciec stamtąd i wracał 10km nocą z buta.

 

Mam nadzieję że tu to bydło dostanie grube wyroki.

Edytowane przez DOHC
Dopisanie, DOHC
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.