Skocz do zawartości

Na drodze ludobójstwa czyli partyzanci i kolaboranci


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj @Martius777 zarzucił ciekawym linkiem do materiału, który powinien być lekturą obowiązkową dla każdego. Kobieta dokonuje analizy aktualnych wydarzeń w kontekście celu i etapów działania agendy "covidowej", powołując się na badania nad ludobójstwem Gregory'ego Stantona z George Mason University. Materiał jest na tyle ważny, że zasługuje na odrębny wątek, żeby nie zaginął w czeluściach tematu-kobyły o wirusie.

 

https://m.cda.pl/video/6849895e9?fbclid=IwAR3723r2ObgYT2lDvt2Gd49f5wpGgY7usoT_KG-fK2sFid7qjp7Zqg5MjGg

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext

JPRD! Zwracasz za onkologa? Rak-content 100%. 28 minut życia zmarnowane bezpowrotnie. "Czipy będą pod skórę wszczepiać, znakują przez nienoszenie maseczek, przejmą kontrolę nad umysłem i ciałem", a przecież jest tego tam znacznie więcej. Poziom spierdolenia taki, że na mierniku wyjebało mi poza skalę. Dawno czegoś takiego nie widziałem.

 

Chociaż nie! Był taki filmik z Julką co się do drzwi obrotowych Kancelarii Sejmu przykleiła. Julka była chyba z Extinction Rebellion i w zasadzie przekaz był ten sam: "Wszyscy zginiemy, chcą nas zamordować i zniszczyć nasz świat, musimy zacząć działać natychmiast, ludzie obudźcie się!". Dekoracje inne, ale poziom spierdolenia identyczny. Julka lewicowa, młoda, jędrna - Julia dojrzalsza, nieco przywiędła, prawicowa. Obie równo jebnięte.

 

@absolutarianin

Dzięki za propagowanie strony pań młodych i wrażliwych lewicowych aktywistek. One sobie nawet paru beciaków do tej organizacji wzięły, żeby pozory jakiegoś parytetu były. 

https://www.genocidewatch.com/staff

(Pani COO Vanessa nawet taka w moim typie, nie powiem).

 

Patrz jakimi ważnymi problemami się tam dziewczęta zajmują:

https://www.genocidewatch.com/anti-semitism

 

https://www.genocidewatch.com/homophobia

 

Jedno na pocieszenie: zarówno Polska jak i Italia mają na tej mapce 0/10. To dobry wynik.

 

@Martius777

He, he, he! Fajne to. Nawet mnie rozbawiło. Światowy spisek, w którym biorą udział wszystkie rządy i wszyscy diagności laboratoryjni, ale nie biorą w nim udziału sędziowie i policjanci. Bo ktoś taki wyrok będzie musiał wyegzekwować, nie?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KolegiKolega A co się dziwisz? Temat otwiera lewicowa jak mniemam aktywistka, to i mapa jest z tej samej stajni.

 

Lewactwo truje umysły młodych ludzi i przykuwa się do latarni, a prawactwo wsadza ich do pierdla, czyli zbija punkty na tej mapie. Trwa wojna! A Chińczycy wykorzystują wersję hybrydową, dlatego wygrywają.

 

Mam ci podesłać mapę łamania praw człowieka od ajatollachów, czy chińskiej partii zwanej dla niepoznaki komunistyczną?

 

Czasem mam wrażenie, że niektórzy chcieliby mieć jabłko i zjeść jabłko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext, obejrzałem całość. I zastanawiam się, czy wrzuciłeś ten kabaret dla beki, czy na poważnie? :) Googlałeś tą Panią, swoją drogą? To wygooglaj napierw, bo nawet jak na standardy najgorszej szurii, z którą miałem do czynienia robi wrażenie. Pomijam fakt, iż mimika, sposób wypowiadania się, zachowanie jest przerażające, świadcząc o jakimś potężnym praniu mózgu/psychomanipulacji, któremu została poddana. Trochę jak trzódka Koresha czy Jima Jonesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Obliteraror said:

Googlałeś tą Panią, swoją drogą?

To zupełnie bez znaczenia dla racji, czy Teorię Względności ogłosił by gadający koń, pacjent szpitala psychiatrycznego czy Aleksander Kwaśniewski po spożyciu. W takim razie, jeszcze bardziej powinieneś się przyczepić do sposobu prezentowania swoich wywodów przez Hawkinga, który zanim zaczął mówić syntezatorem, bełkotał z wykrzywionymi ustami i podrygiwał. Ale może jednak spróbuj obalić treści a nie makijaż i garnitur? Zwłaszcza, że jestem ciekaw sposobu w jaki podważysz koncepcje prof. Stantona :D które owa pani ledwie zreferowała (i w tym leży cała jej "wina" :D)

 

Być może za bardzo przywykłeś do bycia marketingowo tumanionym i przywiązujesz większą wartość do formy (opakowania) niż do treści (zawartości). Wybory pomiędzy tym jak ktoś wygląda zamiast sensu tego co deklaruje/mówi widać choćby po stadzie tumanów w parlamentach, gdzie "wygrywają" dobrze skrojone i efektownie nadmuchane wydmuszki, niosące swoim działaniem tylko ujemną wartość. 

 

ps. nie pierwszy raz odnoszę wrażenie, że u Ciebie wartość odpowiedzi na pytanie "która godzina" zależy wyłącznie od tego czy szur czy nie - spogląda na zegarek.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Rnext napisał:

Ale może jednak spróbuj obalić treści a nie makijaż i garnitur? Zwłaszcza, że jestem ciekaw sposobu w jaki podważysz koncepcje prof. Stantona

 

Zaraz zaraz. Mieszasz koncepcje naukową, słuszną, faceta o ugruntowanym dorobku, z wariatkowem. Dlaczego to łączysz? To, że ktoś swoje wariackie teorie zamierza uwiarygadniać podłączając się pod zagadnienie dot. zupełnie innych kwestii nie budzi w Tobie wątpliwości? Co ja mam tam poważnie komentować? Chipowanie ludzi, obozy zagłady dla niezaszczepionych? Maski jako element zniewolenia? Wieczne wirusy, pandemie, lockdowny? Przecież to się kwalifikuje do pluszowych ścian, nie poważnej dyskusji. Chcesz na poważnie toczyć dyskusje z ludźmi, którzy uważają, że Księżyc jest zrobiony z sera?

 

Koncepcja walki z chorobami zakaźnymi i epidemiami jest stała i znana od tysięcy lat, pojawia się już na łamach Biblii. 

 

https://publica.pl/teksty/stanton-nie-zapominajmy-o-ludobojstwach-67293.html

 

https://pl.qaz.wiki/wiki/Eight_stages_of_genocide

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, może zamiast się nakręcać, to coś z tym zróbmy?

 

Słyszeliście o tym Urzędzie Cywilnej i Demokratycznej Kontroli, co to Polacy oddolnie sobie założyli?

 

http://www.ucidk.pl/index.php/zarzadzenia

 

Może załóżmy sobie coś takiego, czasy sprzyjają, trzeba wykorzystać wiatry historii. 

 

Z czasem nabierzemy mocy i poparcia - a jakby było mało to Baćka nam w razie czego pomoże, albo jakiś Stulejmani, czasy są ciężkie i każdy bastion poparcia się liczy. Zwłaszcza jak mu cichodajska albo inny nawalony będzie tron podgryzać. Trwa wojna!

 

A potem będziemy unieważniać wyroki sądów rodzinnych, feministki zaś wysyłać zaocznie pod pręgierz na trzy rózgi różowym pejczykiem in publico

 

Chiński system kontroli bydła tropi również nieobyczajne zachowania w przestrzeni publicznej!

 

Zadbajmy wreszcie zgodnie o nasz wspólny interes. 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror ale ja mam bekę z ciebie....

 

A zdumieją się mieszkańcy ziemi....

 

Popatrz, mnie pomyłka nic nie kosztuje, ot pośmiejemy się ze mnie, szura, jakim i tak już w twoich oczach [i podobnych tobie] jestem. 

 

Ciebie zaś omyłka kosztuje... WSZYSTKO.

 

Przeczytaj sobie tą teorię o błędach statystycznych I i II rodzaju o odrzuceniu hipotezy prawdziwej i przyjęciu fałszywej, o całej teorii wiarygodności. To teoria matematyczna, udowodniona, nic tu nie ma w tym niesamowitego.

 

A reszcie polecam przeczytać Ap. 13-21, bo tam jest wszystko napisane. Prawie że otwartym tekstem już, przy obecnej wiedzy:

 

A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat,
cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły,
miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości
i brudów swego nierządu. [Citta del Vaticano, przyp. mój]
A na jej czole wypisane imię - tajemnica:
"Wielki Babilon.
Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi".
I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa3,
a widząc ją bardzo się zdumiałem.
I rzekł do mnie anioł:
«Czemu się zdumiałeś?
Ja ci wyjaśnię tajemnicę Niewiasty
i Bestii, która ją nosi,
a ma siedem głów i dziesięć rogów.
Bestia, którą widziałeś, była i nie ma jej,
ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę.
A zdumieją się mieszkańcy ziemi,
ci, których imię nie jest zapisane w księdze życia
od założenia świata -
spoglądając na Bestię,
iż była i nie ma jej, a ma przybyć4.
Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość!
Siedem głów to jest siedem gór5 tam, [Roma Aeterna]
gdzie siedzi na nich Niewiasta. [Europa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie pojęcie szurii skutecznie się rozmywa wraz z uruchomieniem operacji "pandemia". Dokładnie rok temu, kiedy covid "raczkował" w dyskusji ze znajomymi, popuscilem wodze fantazji (sam wtedy tak stwierdziłem) i mówiłem o wykluczeniu społecznym w przypadku odmowy ewentualnych szczepień, rozszerzając to na np. podróżowanie po świecie tylko w przypadku posiadania certyfikatu szczepienia. Serio bałbym się wtedy użyć czegoś na miarę "paszportu szczepionkowego", bo to byłaby już trochę szuria. Mija rok i to co wtedy wydawało się foliarstwem dzisiaj skutecznie powoduje opad szczęki. Kto wie co z w/w filmu za rok, 2 czy 10 lat będzie całkowicie realną częścią naszej egzystencji. Ja już ostrożniej przylepiam łatę szura w pewnych kwestiach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Redbad napisał:

A mnie pojęcie szurii skutecznie się rozmywa wraz z uruchomieniem operacji "pandemia". Dokładnie rok temu, kiedy covid "raczkował" w dyskusji ze znajomymi, popuscilem wodze fantazji (sam wtedy tak stwierdziłem) i mówiłem o wykluczeniu społecznym w przypadku odmowy ewentualnych szczepień, rozszerzając to na np. podróżowanie po świecie tylko w przypadku posiadania certyfikatu szczepienia.

Do wielu państw bez szczepień nie wjedziesz

Cytat

Serio bałbym się wtedy użyć czegoś na miarę "paszportu szczepionkowego", bo to byłaby już trochę szuria.

Szuria gdyż? 

Cytat

Mija rok i to co wtedy wydawało się foliarstwem dzisiaj skutecznie powoduje opad szczęki. Kto wie co z w/w filmu za rok, 2 czy 10 lat będzie całkowicie realną częścią naszej egzystencji. Ja już ostrożniej przylepiam łatę szura w pewnych kwestiach.

Jak będą to co w tym złego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Redbad said:

Serio bałbym się wtedy użyć czegoś na miarę "paszportu szczepionkowego", bo to byłaby już trochę szuria.

O tym również mówi pani z okienka w kontekście stygmatyzowania "wrogów ludowych" takimi pojęciami w celu odczłowieczenia, jako przygotowania gruntu do np. prześladowania czy "likwidacji". Szur to nie człowiek, nie żal zlikwidować. Zabija, to się ludzi. Prawa mają ludzie. No, teraz to i zwierzęta mają prawa w sumie większe niż niezaszczepieni. 

A przy okazji, takie stygmatyzowanie ma za zadanie maszynowo odebrać jakąkolwiek wiarygodność "szurom", bez wnikania w wartość treści. Ma być odruchowa negacja, automatyzm jak w pozytywnej reakcji na reklamę. A to, że rzeczy, które "nie mieściły się w głowie" i były tzw. "teoriami spiskowymi" w które się nie wierzy (co zrobić z wewnętrznym konfliktem kiedy przestaną byc teorią a staną rzeczywistością? Ignorować! :D) stały się faktem, to tym gorzej dla faktów. Przekonania ważniejsze :D 

 

Większość ludzi rozumuje linearnie i dowolne zagadnienie lateralne jest dla nich nie do przejścia. Ograniczenie umysłu broni się przed własną niemocą, kwalifikując zagadnienie jako niedorzeczne. Dzięki temu, że "nie warto" się nim zajmować i zostaje odrzucone, ego pozostaje w dobrym samopoczczuciu. Tak utrzymywana jest bańka bezpieczeństwa, którą wyhodował np. zaledwie jeden z elementów strategii, która przyniosła sukces (jakikolwiek - przewagę, bogactwo, szacun na dzielni itd) mimo że reszta przekonań i składników strategii życiowej nadaje się do kosza. 

 

A patrząc nieliniowo, trochę inaczej wyglądają związki przyczynowo-skutkowe i stan zastany, który zawsze jest tylko etapem przejściowym. Kwestia jakości działania sił, które mają zamydlić dostrzegalność celów kolejnych etapów. Im mniej ludzi cokolwiek kuma, tym lepiej dla planu. 

1 hour ago, absolutarianin said:

Słyszeliście o tym Urzędzie Cywilnej i Demokratycznej Kontroli, co to Polacy oddolnie sobie założyli?

Widziałeś kto jest  prezesem? Jakiś Mirosław Moskwa. Zaraz go ktoś zdyskredytuje, że nazwisko nie za bardzo legitne ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Libertyn napisał:

Szuria gdyż? 

Bo sama kwestia szczepionek według naukowców to była mglista wizja kilku lat testów, a co dopiero snuć koncepcje szczepionkowych reżimów. Używając wtedy gotowego pojęcia "paszport szczepionkowy" lub temu podobnych, ogólnie przez wielu mogłoby być odebrane właśnie jako szuria.

 

15 minut temu, Libertyn napisał:

Jak będą to co w tym złego?

Ja nie wartosciuję w swoim poście co złego, a co nie. Odnoszę się do tego jak na naszych oczach realizują się scenariusze jeszcze niedawno uznawane za ostre science fiction. Ocena tego to osobna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rnext napisał:

O tym również mówi pani z okienka w kontekście stygmatyzowania "wrogów ludowych" takimi pojęciami w celu odczłowieczenia, jako przygotowania gruntu do np. prześladowania czy "likwidacji". Szur to nie człowiek, nie żal zlikwidować. Zabija, to się ludzi. Prawa mają ludzie. No, teraz to i zwierzęta mają prawa w sumie większe niż niezaszczepieni. 

 

Pani z okienka ma najprawdopodbniej jeszcze nie zdiagnozowaną paranoję, możliwe że i z urojeniami ksobnymi, ale ostatecznie powinien to stwierdzić psychiatra. Paranoik regularnie zarzuca otoczenie fałszywymi oskarżeniami, reprezentując przy tym zerowy brak zaufania do mniej lub bardziej bliskiego otoczenia. Każde wydarzenie, incydent, dla paranoika jest zorganizowanym, zaplanowanym działaniem, mającym na celu wyrządzenie szkody jemu, bądź wybranym, "oświeconym", którzy "dotarli do prawdy". To freblówka psychomanipulacji, często obecna w sektach i podobnych im grupach psychomanipulacyjnych, stosowana wobec wiernych przez guru (tam najcześciej na zimno, z premedytacją dla określonego celu), jak również opisana powyżej choroba psychiczna. Paranoik otaczający świat traktuje jako wrogi, a każde działanie za zamierzone na jego krzywdę. Paranoik to również najczęściej ego wywalone ponad normę i brak umiejętności przyjmowania krytyki pod swoim adresem, odbieranej za każdym razem jako bezpośredni atak.

 

Kwestia inna (do rozważenia we własnym zakresie, na ile kogoś to ciekawi), jaki procent twórców podobnych treści to ludzie chorzy psychicznie, a ile zadaniowani agenci wpływu, uskuteczniający chińsko - rosyjską narrację tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie napisane w Ap. 13:

 

A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią,
i pokłon oddali Smokowi,
bo władzę dał Bestii.
I Bestii pokłon oddali, mówiąc:
«Któż jest podobny do Bestii
i któż potrafi rozpocząć z nią walkę?»
A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa,
i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy3.
Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu,
by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi,
i mieszkańcom nieba.
Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi
i zwyciężyć ich4,
i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem.
Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy5,
każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka.
Jeśli kto ma uszy, niechaj posłyszy!
10 Jeśli kto do niewoli jest przeznaczony, idzie do niewoli,
jeśli kto na zabicie mieczem - musi być mieczem zabity6.
Tu się okazuje wytrwałość i wiara świętych.

 

Jaki będzie spektakl i że wiele się z tym nie da zrobić. Smok to najprawdopodobniej chiński system kontroli bydła. Jest napisane, że jej władza będzie nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem. Dlatego komentarze redaktorów z:

 

https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1101

 

uważam za chybione, bo Rzym antyczny nie panował ani nad Chinami, ani nad Ameryką. To się z Rzymu tylko wywodzi, tak jak Helvetica 1291 i DC 1772.

 

Jest też napisane w wersecie 10, że ocalić cię może tylko wibracja/wiara, a i tak ciało możesz stracić.

 

Oczywiście mogę się mylić, tak samo jak nie wiadomo, czy te 42 miesiące to są lata 2020-2024, czy dopiero się rozpoczną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem Wam moją historię, może kogoś wzruszy 🤧

Jakoś tak rok temu, gdy radośnie witaliśmy pierwszego chorego na Covid-19 w Naszym Przaśnym Kraju pracowałem dla bardzo dużej i bardzo bogatej firmy produkującej masowo obiekty pożądania.

Pracowałem zazwyczaj po 50-60h tygodniowo w warunkach silnego stresu, ale powiedzmy sobie, że się to opłacało.

Najsampierw najpierw wyjebali tych co się dało bez kosztowo i bez problemowo wyjebać . Bo.Covid!

W drugiej serii tym co przetrwali pierwszą czystkę obcięli etaty, co za tym idzie pensje. Bo.Covid!

Straciłem cześć zespołu, rezultacie jebałem nadal 60h/tyg za 50% tego co wcześniej. Bo.Covid!

W trzeciej serii wyjebali tych co się dało bez kosztowo, choć mogły być z tym problemy. Tu trafiłem już i ja. Te same moje decyzje, które wczoraj były zgodne z linią stały się "Przekroczeniem Kompetencji". Mówiąc jasno: managerowie made in Poland wynajdowali baty i haki żeby pozbyć się ludzi z różnych powodów niewygodnych zasłaniając się przed Zarządem Najwyższym zrzucaniem balastu. Bo.Covid!

W czwartej serii Niższy Zarząd wyjebał managerów made in Poland tą samą metodą z pkt 3. Bo.Covid!

W piątej serii bardzo bogata zagraniczna firma przytuliła worki orenów z Tarczy Antycovidowej. Bo.Covid!

 

Tak to oto-owo-ono bardzo bogata firma ograniczyła koszty swojej działalności poprzez zwolnienie sporej części kadry, pozbyła się personelu mającego czelność podnosić łby za wysoko, ograniczyła kosztowną kadrę dyrektorską (mistrzowski kurwa ruch! teraz ta sama odpowiedzalnośc jest zwalona na kierownika kosztującego 40% tego co dyrektor) i to wszystko na koszt Polskiego Przaśnego Podatnika. Bo.Covid!

 

Rok temu gdyby mi ktoś powiedział, że coś takiego się odpierdoli nazwałbym go szurem :(

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Rnext said:

Większość ludzi rozumuje linearnie i dowolne zagadnienie lateralne jest dla nich nie do przejścia.

Jest to argument prawdziwy, ale też jeden z argumentów za depopulacją. Przechodząc na transhumanizm, niejako automatycznie odrzucane są zasady "starego humanizmu" - pozostaje logika, a dla niej, rozwiązania logicznie spójne są dozwolone. Manipulacja też ma swoje poziomy wtajemniczenia.

2 hours ago, Obliteraror said:

Paranoik regularnie zarzuca otoczenie fałszywymi oskarżeniami

Swego czasu o regularne zarzucanie otoczenia "fałszywymi" oskarżeniami oskarżano Jana Karskiego.

Pożyjemy, zobaczymy.

2 hours ago, Obliteraror said:

reprezentując przy tym zerowy brak zaufania do mniej lub bardziej bliskiego otoczenia

Ufajmy więc wszystkim, a szczególnie "ekspertom", kobietom i politykom - przecież mówią, że chcą naszego dobra... Skoro tak mówią, to to musi być prawda...

1 hour ago, Mnemonic said:

W piątej serii bardzo bogata zagraniczna firma przytuliła worki orenów z Tarczy Antycovidowej.

Kwestia masowego zakładania "firm" tylko w celu przytulenia rządowych srebrników, jest jak kiedyś kwestia handlu paliwem - drażliwa politycznie. Dla wszystkich stron teatrzyku kukiełek. Gdzieniegdzie według zapisów to już się po kilkanaście "wspomaganych" firm pod jednym adresem mieści. Ciekawe, czy ktoś kiedykolwiek skutecznie ruszy tą stajnię Augiasza.

4 hours ago, Rnext said:

To zupełnie bez znaczenia dla racji, czy Teorię Względności ogłosił by gadający koń, pacjent szpitala psychiatrycznego czy Aleksander Kwaśniewski po spożyciu.

Niestety, forma też ma jakieś znaczenie. Hawking nie miał możliwości mówić w inny sposób, więc robił co mógł - i chwała mu za to. Ale już prezydent 40% - mógł być trzeźwy; jego bełkotliwa mowa była wynikiem jego wyboru, a dokonany przez niego wybór - świadczy o tym, jak odnosi się do publiki. Odpowiedzialność za wolność i dokonane wybory.

Na studiach miałem profesora, który na końcowym egzaminie, za przyjście w garniturze pod krawatem dodawał 2 punkty, a w stroju galowym - jeden. Na łączne 40 pkt - za "szacunek do osoby prowadzącej" - i tej proporcji bym się trzymał.

...

lecz w gruncie rzeczy była to sprawa smaku
Tak smaku
w którym są włókna duszy i chrząstki sumienia

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Kespert said:

Na studiach miałem profesora, który na końcowym egzaminie, za przyjście w garniturze pod krawatem dodawał 2 punkty, a w stroju galowym - jeden.

Albo mieliśmy tego samego, albo po prostu wszędzie się musi ktoś taki trafić. Ten "mój" akurat był "stałocielcem" co to by każdą strukturę krystaliczną promieniawaniem traktował :D Aleś przypomniał...

 

Ale zahaczę jeszcze o ten argument depopulacyjny. W zasadzie patrząc na efekty, możnaby zakładać, że zgodnie z "teorią spiskową" odbywa się transformacja i nastaje światowy rząd technokratyczny. Więc korzystne z punktu widzenia - powiedzmy - optymalizacji habitatów, jest pozbycie się osobników obciążających system i środowisko. W zasadzie odesłano w zaświaty ludzi starszych, dość schorowanych a największe ryzyko zgonu wśród "zdrowych", co wskazuje wielu badaczy, dotyczyło ludzi otyłych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kespert napisał:

Swego czasu o regularne zarzucanie otoczenia "fałszywymi" oskarżeniami oskarżano Jana Karskiego.

Pożyjemy, zobaczymy.

Słusznie. Oraz Nowaka - Jeziorańskiego, którego podejrzewano o uwłaszczenie się na pożydowskim majątku i i zarządzanie nim w okupowanej Warszawie w latach 40-42. Ta druga to bardziej śmierdząca sprawa.

 

Godzinę temu, Kespert napisał:

Ufajmy więc wszystkim, a szczególnie "ekspertom", kobietom i politykom - przecież mówią, że chcą naszego dobra... Skoro tak mówią, to to musi być prawda...

 

Inaczej. Jaki interes polityczny mieliby eksperci, których skaperował Morawiecki? Eksperci, nie mówię o politykach i innym kurewstwie. Większość tych ludzi już poza polityką stała się zamożna albo bardzo zamożna. Mieliby się skurwić dla paru dodatkowych PLN, których i tak im nie brakowało? Po co? Może tylko ja tego nie ogarniam, ale nie widzę sensu w takiej maskirowce, stawiając na szali swój dotychczasowy dorobek czy tam dobre imię dla pieniędzy, które i tak miałem wcześniej?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Rnext said:

Aleś przypomniał...

PG?

1 hour ago, Rnext said:

zgodnie z "teorią spiskową" odbywa się transformacja

To, że czas płynie, a każdego dnia wszystko się jakoś zmienia - to nie teoria spisku, a filozofia faktów. Transformacja metod sprawowania władzy zachodzi codziennie, z każdą nową decyzją i ustawą. W tej chwili, jedyna różnica jest taka, że proces przyspieszył do prędkości zauważalnej gołym okiem "statystycznego odbiorcy".

1 hour ago, Rnext said:

Ale zahaczę jeszcze o ten argument depopulacyjny.

Dostrzegłeś, że nie zaprotestowałeś instynktownie? Że nie oskarżyłeś mnie o popieranie ludobójstwa? To właśnie jest istotą manipulacji wyższego poziomu - możesz zacząć rozpatrywać coś, co kiedyś zostałoby instynktownie odrzucone. Zmiana mentalności już zaszła, teraz czas na okno Overtona.

 

16 minutes ago, Obliteraror said:

Jaki interes polityczny mieliby eksperci, których skaperował Morawiecki? Eksperci, nie mówię o politykach i innym kurewstwie.

Tak zadane pytanie jest niezupełne.

Czy Morawiecki skaperowałby ekspertów, nad którymi nie miałby kontroli? Czy płaciłby tym, którzy otwarcie by mu się sprzeciwili?

Ilu spośród naprawdę niezależnych ekspertów, dało się skaperować Morawieckiemu? Nie wiem, bo nie znam pełnej listy "niezależnych" ekspertów.

Czy eksperci nie promowani przez rząd, mieliby szansę zaistnieć w masowej świadomości? - wątpię, TVN czy TVP, linia programowa na temat COVID jest jedna.

Czy eksperci otwarcie sprzeciwiający się tezom rządowym, mieliby szansę na polityczną "weryfikację dorobku"? - w jednej chwili...

Czy kasa rządowych ekspertów nadal by się zgadzała, gdyby odwrócili swą narrację o 180 stopni, a urząd skarbowy nagle poddałby ich kontroli?

 

Przypomina mi się jak kiedyś argumentowano, że socjalizm jest jedynym słusznym ustrojem, bo wszyscy profesorzy politologii z Katedry Marksizmu-Leninizmu tak mówią,  a przecież są to uznani naukowcy, o dużym dorobku naukowym, którego nikt nie waży się podważać.

 

Edit:

16 minutes ago, Obliteraror said:

Może tylko ja tego nie ogarniam, ale nie widzę sensu w takiej maskirowce

Bo Ty dobry człowiek jesteś... A ja, gdybym miał szansę ocalić tysiąc, w imię "wyższego dobra" zapakowałbym setkę słabych i chorych na Umschlagplatz. Albo wszyscy i tak zginą...

Edytowane przez Kespert
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Obliteraror napisał:

Kwestia inna (do rozważenia we własnym zakresie, na ile kogoś to ciekawi), jaki procent twórców podobnych treści to ludzie chorzy psychicznie, a ile zadaniowani agenci wpływu, uskuteczniający chińsko - rosyjską narrację tego typu.

 

Czemu według Ciebie kontestowanie "pandemii to uskutecznianie chińsko-ruskiej narracji skoro Chiny już dawno zapomniały co to koronawirus, a Europa leży i kwiczy od lockdownów? Idąc Twoją logiką, to właśnie apologeci zajoba są zadaniowanymi agentami wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.