Skocz do zawartości

Texas i Missisipi wyprzęgają się z covid-agendy


Rekomendowane odpowiedzi

Pocieszenie to wprawdzie niewielkie, ale być może wyraźny sygnał dla ośmielenia się innych narodów i wstania z klęczek z wypiętym tyłkiem i zawiązanymi oczyma. Dwa stany ośmieliły się odciąć od tego szaleństwa wściekłych psycholi. 

Być może globaliści porzucają plan, bo mimo wszystko za duży jest opór i to są pierwsze, większe sygnały ale być może na stole pojawiła się lepiej rokująca biznes-tyrania np. "schładzanie Słońca".

Tak to wygląda u wolnych ludzi. Czekam aż następca "Morówy" ogłosi takie "obostrzenia" ;)

 

  • Like 8
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Rnext napisał:

Czekam aż następca "Morówy" ogłosi takie "obostrzenia"

 

Chyba się na razie nie doczekasz. Raz, że dziś na ogłosili ponowne uruchomienie szpitali tymczasowych w 9 województwach; dwa, PAN (a konkretniej zespół w nim ds. C19) wysmażył wczoraj ciekawy dokument (poniżej)

 

https://informacje.pan.pl/index.php/informacje/materialy-dla-prasy/3256-stanowisko-12-nowa-normalnosc-nie-bedzie-powrotu-do-swiata-sprzed-pandemii

 

Dla porządku wypada podać, że zdania w tej sprawie (Teksasu) były podzielone. Nie tylko obawy formułowane przez lekarzy i CDC, ale i prywatne sieci handlowe, które oznajmiły że nie wpuszczą klientów do środka bez zakrytej twarzy, z uwagi na swoje przyjęte zasady sanitarne.

 

To nie tylko Missisipi, swoją drogą. Południowa Karolina i Kentucky też powoli zwalniają obostrzenia. Szkoły też wracają: w Ohio, Maryland, Nowym Meksyku, DC i Wirginii.

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to tylko fragment który fajnie wygląda, 

Wcale mnie to nie cieszy. 

W całości tekstu gubernator chwali wyszczepialność i normalność wprowadza jako nagrodę za wzorowe zachowanie baranów.

Pewne tylko na chwilę czyli w teatrze odbierania wolności ciąg dalszy nastąpi. 

A szkoda, byłby piękny precedens.

A tak mogło być pięknie, aż się rozmarzyłem.

Z nieskrywaną radością przyjmę wytłumaczenie że źle zrozumiałem tekst od osoby która zna lepiej angielski.

 

 

 

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, jaro670 said:

Pewne tylko na chwilę czyli w teatrze odbierania wolności ciąg dalszy nastąpi. 

A szkoda, byłby piękny precedens.

A tak mogło być pięknie, aż się rozmarzyłem.

Ja też, ale nie tracę entuzjazmu. Jakoś uzasadnić federalnym było trzeba i jakiś kit wcisnąć, zwłaszcza, że "wyszczepialność" Texasu jest na szokująco wysokim ;) poziomie 6-7%. Czyli praktycznie "naczalstwo" nie ma za co nagradzać.

Zaś prawdziwe stanowisko gubernatora (i mieszkańców) wyrażone zostało słowami: "mieszkańcy i firmy nie potrzebują państwa, które mówi im, jak mają funkcjonować". To jest istota treści przekazu. 

 

50 minutes ago, Obliteraror said:

że zdania w tej sprawie (Teksasu) były podzielone. Nie tylko obawy formułowane przez lekarzy i CDC, ale i prywatne sieci handlowe

To powinno najmniej dziwić, świat jest pełen pożytecznych idiotów i sprzedajnych dziwek ;) 

Póki co, przeciekają się do mainstreamu również informacje o tym, na co wskazywała od początku cała "szuria", że lekarstwo jest gorsze od choroby i zabija niemniej skutecznie.

https://norwaytoday.info/news/swedish-researchers-anti-corona-restrictions-have-killed-as-many-people-as-the-virus-itself/

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy i w tym wypadku władza federalna spróbuje "ponownie" przywrócić porządek w stanach południa tak jak dwa wieki wcześniej. Poczekamy, zobaczymy.  :)

 

P.S Personalnie uważam, że nie ma co się cieszyć i jeżeli pójdzie odgórny nakaz rządu z góry z groźbą jego poparcia siłą stany południa skapitulują z miejsca i ulegną fedealnym, ale kto to wie. Jak mówiłem wyżej, zobaczymy.

Edytowane przez Hubertius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.