Skocz do zawartości

Jak wykorzystać powierzchnie z nieużywanej stodoły?


Czarny Wilk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na legalu, to wchodzi Ci zmiana użytkowania i cała papierologia z tym związana. W zależności od funkcji - odbiory u/od straży pożarnej po sanepid. Ale to tak na marginesie.  

 

Ja widzę siłownię lub fightclub w czymś takim ;)

Albo wiejską dyskotekę jak w amerykańskim filmie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pomyśleć o produkcji. 

Podatki są niższe jeśli budynek stoi na ziemi rolnej. 

 

Dokładnie nie  wiem jak to się rozlicza, jednak mój znajomy przeniósł produkcję z miasta, właśnie na wieś. Twierdzi, że ponad 50 tyś. rocznie oszczędności. Produkcja z branży chemicznej. Ogarnia z kilkoma pracownikami, bo praktycznie wszystko zautomatyzowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można taką powierzchnie przeznaczyć na garaż dla traktora, kombajnu czy maszyny rolniczej są tacy co auta trzymali.

Dodatkowo bardzo dobre rozwiązanie jako magazyn składowania lub tak jak piszesz na wynajem, z którego będziesz miał dodatkowy dochód.

Znam osobiście człowieka co produkował gabloty na ściany i zakładzik miał w stodole.

Jest jeszcze jedno rozwiązanie jak masz stodołę taką starą z desek, drewna to można rozebrać i porąbać na opał.

Edytowane przez Iceman84PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.