Skocz do zawartości

Reklama w radiu


Chcni

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurwia mnie reklama jakichś kropli do oczu w radiu. Jakaś pizda skamle do swojej pańci "kochanie, gdzie są krople do oczu, bo te co kupiłaś miesiąć temu to już po terminie są". Kolejna reklama przedstawiająca mężczyzn, jako niedorozwojów umysłowych. 

Edytowane przez Chcni
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kleofas napisał:

Jak jestem u rodziców to czasami rzucę okiem w telewizor. Moja ulubiona reklama to ta, z której wynika, że co trzecia kobieta ma problemy z utrzymaniem moczu. My je tak idealizujemy, a one popuszczają w majty. Brrr, straszne.

No właśnie. Same problemy z tymi kobietami, jak nie problemy z trzymaniem moczu, to zaparcia, jak nie zaparcia, to... A w dupę z tym :D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, cst9191 napisał:

No właśnie. Same problemy z tymi kobietami, jak nie problemy z trzymaniem moczu, to zaparcia, jak nie zaparcia, to... A w dupę z tym :D

 

Jeszcze co trzecia ma swędzenie lub suchość pochwy albo upławy intymne...., Wychodzi na to, ze statystycznie każda kobieta ma problemy z wyciekami, albo ze smarowaniem ewentualnie że zrzutem kupy. Czyli okolice, które najbardziej lubimy zazwyczaj są w jakiś sposób dysfunkcyjne😂😂😂😂 

 

Właśnie z użyliście mój obraz myszki anioła która pachnie fiołkami a do toalety chodzi tylko przypudrować nosek☹️

Edytowane przez Mmario
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, cst9191 napisał:

jak nie problemy z trzymaniem moczu, to zaparcia, jak nie zaparcia, to...

Dokładnie - pamiętam jak swego czasu chyba na wszystkich radiowych stacjach był puszczana reklama środka na infekcje intymne u  kobiet :):) :). Na miejscu osoby  odpowiedzialnej za marketing w firmie produkującej ten specyfik, aby zwiększyć sprzedaż, przesunąłbym część środków przeznaczonych na reklamę na darmową wysyłkę do UK albo kod rabatowy - #Erazmus :)  :).

 

Wracając do tematu - często w ciężarówce jak nie miałem ogarniętego transmitera, wolałem jeździć z wyłączonym radiem niż słuchać tych w***cych, ryjących dekiel reklam

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej rok temu chciałem sobie miło spędzić wieczór z ligą angielską i obejrzeć starcie na szczycie pomiędzy City a Leicester. Odpalam TV, siadam wygodnie, leci studio przedmeczowe, oglądam, wszystko w porządku, prowadzący studio zaprasza już na mecz, ale przed meczem chwila na reklamy. No dobra co robić. Lecą. Pierwsza reklama to żel do higieny intymnej dla kobiet. Lekko się zmieszałem, nie powem. Kolejna reklama: tabletki na grzybicę pochwy. Zaczynam się zastanawiać czy aby dobry kanał odpaliłem. Sprawdzam raz jeszcze, Canal Plus Sport, zgadza się. Czy za chwilę szlagier ligi angielskiej? No tak. Czyli typowo męska telewizja znana głównie z piłki nożnej, sportowa, niszowa, dla pasjonatów. Za chwilę męska rozrywka, mecz na szczycie jednej z najlepszych lig świata, a oni zamiast reklamy piwa, czipsów, samochodów, pianki do golenia czy czegoś podobnego odpalają żel do higieny intymnej dla kobiet oraz tabletki na grzybicę pochwy. Tego było za wiele. Wyłączyłem, nie obejrzałem. Wynik sprawdziłem po dwóch godzinach w necie.

 

#pieklokobiet normalnie:D

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Krugerrand napisał:

Pierwsza reklama to żel do higieny intymnej dla kobiet. Lekko się zmieszałem, nie powem. Kolejna reklama: tabletki na grzybicę pochwy. Zaczynam się zastanawiać czy aby dobry kanał odpaliłem. Sprawdzam raz jeszcze, Canal Plus Sport, zgadza się. Czy za chwilę szlagier ligi angielskiej? No tak. Czyli typowo męska telewizja znana głównie z piłki nożnej, sportowa, niszowa, dla pasjonatów. Za chwilę męska rozrywka, mecz na szczycie jednej z najlepszych lig świata, a oni zamiast reklamy piwa, czipsów, samochodów, pianki do golenia czy czegoś podobnego odpalają żel do higieny intymnej dla kobiet oraz tabletki na grzybicę pochwy. Tego było za wiele.

W XXI wieku mamy równouprawnienie męska, szowinistyczna świnio :) :) :) . A tak na serio - rozumiem, że twórcy reklam i osoby je emitujące mają świadomość, że:

- kobiety bardziej chłoną "treść i przekaz" reklam i np. spotów wyborczych

- połowa lub więcej mężczyzn oglądających ligę angielską to p**dy, więc mogli by znaleźć klientów na  tego typu preparaty xD.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kleofas napisał:

Jak jestem u rodziców to czasami rzucę okiem w telewizor. Moja ulubiona reklama to ta, z której wynika, że co trzecia kobieta ma problemy z utrzymaniem moczu. My je tak idealizujemy, a one popuszczają w majty. Brrr, straszne.

Nam podobno "nie staje" ale mamy tabletki na flaczka sisaczka.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.