Skocz do zawartości

Prawdziwe miejsce kobiety :>


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Historyjka z dzisiaj. 

 

Poszedłem do sklepu, bo konserwy się zachciało. Wchodzę do odpowiedniego przedziału w markecie, ja z jednej strony, a z drugiej strony młodziutka dziewczyna pracująca idzie w moją stronę (jakieś 10 metrów spokojnie). Sytuacja, jak w westernie. No i stoję tak, trochę się zawiesiłem, patrzę na nią w czarnej masce, zasłonięty całkowicie. Zbliża się do mnie na wyciągnięcie ręki, centralnie klęka przede mną i mówi dzień dobry patrząc w oczy 😆 Wszystko jakoś tak znienacka. Mocno się zaśmiałem, ale pierwsze, co mi przyszło na myśl to "prawdziwe miejsce kobiety", jakby same dążyły do parteru przed dominatorem 😆 

 

Jak widać jeszcze są kobiety, które znają swoje miejsce 😆 

 

Ja pierdolę, w złym dziale wstawiłem. Zwierzory to myślałem, że zwierzenia, a nie zwierzęta 😆 Buahahaha, proszę o przeniesienie i przepraszam 😆 

Edytowane przez mac
  • Like 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Ja pierdolę, w złym dziale wstawiłem. Zwierzory to myślałem, że zwierzenia, a nie zwierzęta 😆 Buahahaha, proszę o przeniesienie i przepraszam 😆 

 

To i tak nie najgorzej.

 

Kiedyś wystawiając srebrne monety na portal aukcyjny, miałem do tego szablon, gdzie punktem wyjścia był motyw monety z Jaszczurką Zieloną, później na bazie tego zmieniałem detale, opis itd.

I kiedyś zapomniałem o jednym, po czym patrzę na swoją aukcje, a tam: Srebrna moneta z Janem Pawłem II, a pod spodem kategoria: zwierzęta świata[tak jak przy tej jaszczurce miałem]."

😊

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krocze mężczyzny działa jak magnez na kobity, które nawet jakby były pijane zawsze znajdą drogę do celu🤣😂 W końcu tak je zaprogramowała natura zbliżać się do przyjemnosci😁

Edytowane przez Iceman84PL
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Iceman84PL napisał:

Krocze mężczyzny działa jak magnez na kobity, które nawet jakby były pijane zawsze znajdą drogę do celu🤣😂 W końcu tak je zaprogramowała natura zbliżać się do przyjemnosci😁

Ile razy miałem tak, że ręką szukała chuja - mam przeciętnego zwierzaka, problem był po jej stronie i wypitego przez panny alkoholu.

 

 

 

 

Miejsce kobiety jest w sercu mężczyzny.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie była miłość jak w Przeminęło z Wiatrem
Gdy ujrzałaś mą konserwę padłaś na kolana
Impreza w spożywczaku potem wziąłem cię na chatę
Wtedy nie wiedziałem że od mielonki wolisz sałatę

 

O 8:00 w spożywczym, spojrzenie, puszka no i poszło
Nowa sytuacja wydawała się być prostą
Siłka potem praca a wieczorem czas dla ciebie
Tak ładnie pierdoliłaś że lubisz mielonkę z chlebem
 

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

konserwy się zachciało

 

 

Gdy męczony wracasz do żony, a ta przy drzwiach odrzekła.. "Kochany, usiądź a ja otworzę Ci puszkę i dam zupy".

Ty, zmęczony, padnięty mówisz "a może zupy, a cipuszkę jutro gdy się wyśpię?...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.