Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cream della cream zaczyna się od 28:35.

Zobaczcie na wyraz twarzy Edytki. Jak ona przewraca ślepiami kiedy on jej słodzi że jest jego 🌞. Kurwa! Jak on ją kocha.

A ona... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

A i jeszcze. On dla siebie zostawia tylko 10% zasobów  finansowych, "resztą włada żona bo ja jestem rozrzutny". 😂

 

 

Edytowane przez samiecżeta
Zmiana linku
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włosy nie myte od 4 dni, łeb się świeci od oleju na głowie jak kujawski na patelni, ale i tak wygląda wspaniale.

 

Przynajmniej wie, że jest ślepo zakochany.

 

Jak gada o gabinecie "to mój" a chłop po chwili mówi, że 90% mu z konta znika.

Edytowane przez WoLe
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dałby sobie za nią rękę uciąć?

Czy zakłada jej chomąto i ora nią pole? :D

 

A co do komów, że przestali go oglądać z powodu jego pantoflarstwa to wielki LOL. 

Normalnie jak baby ze wsi, co nie lubią jakiegoś aktora bo skrzywdził jakąś brzydulę w serialu i jest be od tej pory... :D 

 

Szacun dla Pazury za kultowe filmy, wiadomo Psy / Kroll... 

Edytowane przez eknm2005
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Montella26 napisał:

25 lat starszy jest od niej heh. To się lalunia ustawiła

To że się lalunia ustawiła przy boku zasobnego i znanego to nie ma się co jej dziwić. It's business as usual. Nawet nie dziwnym jest to, że Czaruś się napompował bo zdobył młodą landrynę, no ale jest coś takiego jak granice przyzwoitości. Ludzie! Trochę już w życiu widział, po co ta publiczna autokastracja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Perun82 napisał:

Nawet z Chuka Norrisa zrobił się trochę wierzący pantofelek :) Uwielbiałem jego rolę - ale widać różnicę jak się drugi raz hajtnął z wierzącą..różnica nawet w pewnym serialu była widoczna..

Mnie cieakwi Georege Cloney bo też widzę że ma pełne masło w oczach z panną Amal. Ciekawe czy go przerobi na Cucka 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, eknm2005 napisał:

A co do komów, że przestali go oglądać z powodu jego pantoflarstwa to wielki LOL. 

Normalnie jak baby ze wsi, co nie lubią jakiegoś aktora bo skrzywdził jakąś brzydulę w serialu i jest be od tej pory... :D 

To o mnie. Jak gość wplata coraz częściej do materiałów pierdolety o żonce i wielkim szczęściu to wiem, że mam do czynienia z debilem, a nie poważnym człowiekiem, a to rzutuje na całokształt. Tak, nie oglądam, bo spojrzenie na typa wywołuje we mnie uczucie zażenowania. Nie pantoflarstwo stricte jest powodem zniechęcenia, tylko postawa człowieka, który się promuje częściowo na super znawcę życia, na jakiegoś mędrca wręcz, wujka ludu, autorytet. Samo przez siebie wynika. 

 

Temat idzie dalej. Oglądałem gościa z amerykańskiego YouTuba, recenzje filmów rozbudowane, jakieś ciekawostki, fajnie omawiał. Wiedziałem, dzięki niemu, co mniej więcej oglądać. Zaprosił RAZ żonkę do filmu, bo niby też pasjonatka. Materiał totalnie z dupy. Gościu przy niej skakał, komplementował, a to kurwa ameba umysłowa. Pojechali go tak w komentarzach, że już więcej żonki nie zaprosił, ale już też go nie oglądam. Kolejny debil, który chce się wpasować w gównodebilnąmodę promowania kobiet za wszelką cenę. Ja już nie mogę patrzeć na te baby i na te fałszywe uśmieszki. 

 

Masa youtuberów się przejechała na takim wplataniu kobiet, które nic nie wnoszą. Baba kanał rozpierdala, jak wszystko. Nikt poważny nie będzie tego gówna obyczajowego oglądać. Na pewno nie ja.

Edytowane przez mac
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ceranthir napisał:

Ale za 13 posterunek szanuje.

To, że jest bardzo dobrym aktorem nie oznacza, że bezwzględnie należy mu się szacunek i uznanie. Ważne jest to, co robisz i prezentujesz sobie na co dzień. A przez takich ludzi z kukoldów, młodzi tego świata będą cierpieć, chłonąc te brednie, jak na przykład oddawanie wypłacie żonie. Potem przez ludzi sukcesu są różne, większe i mniejsze problemy, zwłaszcza u młodych, niedoświadczonych i naiwnych ludzi.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, mac said:

To o mnie. Jak gość wplata coraz częściej do materiałów pierdolety o żonce i wielkim szczęściu to wiem, że mam do czynienia z debilem, a nie poważnym człowiekiem, a to rzutuje na całokształt. Tak, nie oglądam, bo spojrzenie na typa wywołuje we mnie uczucie zażenowania. Nie pantoflarstwo stricte jest powodem zniechęcenia, tylko postawa człowieka, który się promuje częściowo na super znawcę życia, na jakiegoś mędrca wręcz, wujka ludu, autorytet. Samo przez siebie wynika. 

Ale potrafisz rozróżnić to co robił jako aktor od tego, co wygaduje w życiu osobistym?

Jak dla mnie to jakieś nieporozumienie, by podważać jego wkład w polską kinematografię, zwłaszcza początku lat 90'. Pominę te nowe filmy, jak Killer czy 13 Posterunek, gdzie robił z siebie błazna, bo to inna historia.

Tak samo jakiś guru buddyzmu może opowiadać, że należy być wstrzemięźliwym, a po "pracy" pukać na boku jakieś laski. To zapewne dyskredytuje go jako nauczyciela, ale nie oznacza, że jego nauki muszą być o kant wiadomo czego potłuc.

Na podobnej analogii to, że pan Pazura gada jakieś głupoty poza planem, nie powinno rzutować na mądrości, których można nauczyć się z jego monologów/dialogów.

 

P.S.

Nie wiem jakie role teraz odgrywa. Dla mnie jego aktorstwo to przede wszystkim Psy1+2, Kroll, Nic śmiesznego. Na tej podstawie oceniam jego wkład w polskie kino jako dobry.

Nowych filmów (po 200x roku) prawie* w ogóle nie oglądam.

 

* za wyjątkiem LoTR/Hobbita i Matrixa, może jeszcze paru innych. :) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eknm2005 oczywiście, że rozróżniam. Pewnych postaw po prostu nie akceptuję. Oglądałem jego materiały, jak mówił o sztuce filmowej, o edukacji i tak dalej, o historyjkach z planu, a później ni z gruchy ni z pitruchy o żonce zaczyna nawijać, wstawiać ją w materiałach, pierdolić coś o wielkiej miłości i obowiązkach mężczyzny. Ja pierdolę, no nie. I pyk, zamknij, koniec historii. Tak to właśnie wygląda. 

 

Jak ktoś wykracza poza granice kompetencji to traci wiarygodność, po prostu. To niepowstrzymana siła. Dotyczy to większości celebrytów, nie tylko na naszym podwórku. Do telewizji śniadaniowej zapraszają w USA jakieś gwiazdeczki, raperów, żeby gadać o problemach klimatycznych i innych tego typu gównach. Nie zaproszą naukowca światowej klasy, tylko kurwa jakiegoś rapera nawijającego o dziwkach i koksie 😆 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eknm2005 napisał:

co do komów, że przestali go oglądać z powodu jego pantoflarstwa to wielki LOL. 

Tu nie chodzi o obrażenie się na film PSY i rolę Pazury. Nie chodzi o odwracanie wzroku jak tylko leci zwiastun filmu z nim. Argumentem nie jest babskie "nie bo nie". Tu chodzi o to, że Cezary jest obecny w przestrzeni medialnej i promuje nowego siebie (albo znamy go tylko z ról, a prywatnie gdzieś to w nim siedziało) uosabiając mentalnie najbardziej rycerski etos, wpadający wręcz w karykaturę mężczyzny, którym fizycznie i zawodowo (forma w dojrzałym wieku, osiągnięcia w pracy) zdaje się w pełni być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mac napisał:

Masa youtuberów się przejechała na takim wplataniu kobiet, które nic nie wnoszą. Baba kanał rozpierdala, jak wszystko. Nikt poważny nie będzie tego gówna obyczajowego oglądać. Na pewno nie ja.

Gonciarz może i ma kontrowersyjne poglądy, ale liczy się program odcinka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest kimś znacznie gorszym niż zwykly cuck. Jest AMBASADOREM cucoldow. No ale najwidoczniej go stać albo sobie to kalkuluje.
Natomiast mężczyźni którzy go oglądają i łykają to …brak słów.  Szkoda, że mało jest publicznie wypowiadających się o związkach ich (skrajnie niesymetrycznej) naturze, ludzi jak Maleńczuk czy stary Nowicki.  

Edytowane przez Personal Best
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Cezary Pazura
4 godziny temu, SamiecGamma napisał:

chłonie zjebane wzorce uległego beciaka oddającego 90% wypłaty żonie

Cytat

Nie wiem, czy mi przysługuje jakaś emerytura czy nie - mówił dwa lata temu Jerzy Urban I ze znaną sobie bezpośredniością przedstawiał się jako utrzymanek żony.

 

Nie wazne czy z lewej czy prawej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.