Skocz do zawartości

Mąż wyjawił wynik testu DNA przy obiedzie z rodziną


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Ja bym się nie rozwiódł. Kupiłbym jej pas cnoty i zarządził że będziemy praktykować cuckquean (cuckold w stronę damską) i będzie sponsorować mi kochankę. 

 

A jak nie to rozwód z jej winy. 

Oj tak i kochanka może urodzić brzdąca a ona będzie wykładać kasę na niego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Libertyn napisał:

Ja bym się nie rozwiódł. Kupiłbym jej pas cnoty i zarządził że będziemy praktykować cuckquean (cuckold w stronę damską) i będzie sponsorować mi kochankę. 

 

A jak nie to rozwód z jej winy.

Czasami mam wrażenie, że jesteś kobietą podszywającą się pod faceta na forum. Nie mam zamiaru Ciebie obrazić jak by co.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Martius777 napisał:

Testy powinny być obowiązkowe przed rejestracją dziecka.

Na 100% w niedalekiej przyszłości każdy test wykonany przez mężczyznę będzie karany bezwzględnym więzieniem, albo ogromną karą finansową. Do tego zmierza cały system. Nikt nie dopuści do obowiązkowych testów, bo zaraz się okaże, że kurwa 100% dzieci to od listonosza 😆 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucjusz napisał:

Czasami mam wrażenie, że jesteś kobietą podszywającą się pod faceta na forum. Nie mam zamiaru Ciebie obrazić jak by co.

Nie Ty jeden.
Mnie to śmieszy.

12 minut temu, Optimus Prime napisał:

Oj tak i kochanka może urodzić brzdąca a ona będzie wykładać kasę na niego. 

Kochanka może mieć tokofobie lub nie chcieć dzieci, nie musi być jedna..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak najpierw bym poszedł do prokuratora / sądu i zapszeczył ojcostwo i kazał zrobić oficjalne testy DNA, nie przyznawałbym się że zrobiłem potajemnie, bo skończy się tak jak we Francji że zakażą testów. Szkoda chłopa i wigóle kim trzeba być by podstawić męzowi obce dziecko. Podkreslmy że puściął się bez gumy, pół biedy jakby w gumie, ale zrobiła to specjalnie z premedytacją, sorry, ale taka prawda.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Martius777 napisał:

Testy powinny być obowiązkowe przed rejestracją dziecka.


Jest też ciekawa opcja zrobienia testów DNA z prześcieradła.
Kupuje się nowe prześcieradła. Jedzie się na delegację i oddaje się je na badania. 
Można wykryć obce Dna nawet po dłuższym czasie
Znajoma robi takie badania dość często w laboratorium. Głównie robią je detektywi. 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Za takie wkręcenia kogokolwiek na nieswiadomce w koszta powinien być kryminał i tyle...

Jeszcze bardziej byłbym ciekawy reakcji takiej Pani jakby jej oznajmić że dziecko jej podmienili (przez przypadek - co się pewnie dzieje od czasu do czasu) na porodówce, kurwa ja pierdole już to sobie wyobrażam :( 

Pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PyrMen już na rynek matrymonialny na pewno nie wrócę. Nie lubię kobiet i wszystkiego, co się z nimi wiąże. Jeżeli ten świat tak został zaprojektowany to się kurwa z tym po prostu nie zgadzam i pierdolę 😆 To takie proste. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, bassfreak napisał:

Ale pierdolone kurwisko, takie baby powinny być publicznie piętnowane

 

@spitfire Zgasił ją bardziej epicko niż peta na dworcu.

Ale tylko satysfakcja..... Kurwiskoi i tak może dostać pół majątku, jak dobra papuga to zrobi obopólną winę, a nie wyłączną.... A zaprzeczenie ojcostwa.... Tu podobno ciężko ale mniej niż pół roku od narodzin to pewnie się da to ogarnąć.   

 

Jeśli mała społeczność to największa karę poniosą rodzice puszczalskiej, bo będą piętnowani, ona się pewnie ulotni bo opinia zepsuta....

 

 

 

Edytowane przez Mmario
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mac napisał:

Na 100% w niedalekiej przyszłości każdy test wykonany przez mężczyznę będzie karany bezwzględnym więzieniem, albo ogromną karą finansową. Do tego zmierza cały system. Nikt nie dopuści do obowiązkowych testów, bo zaraz się okaże, że kurwa 100% dzieci to od listonosza 😆 

We Francji już są zakazane do tego jak zrobisz gigantyczna kara. Jak to się mówi Alfa szmaci a beta płaci tak to ustaliła władza, która nie che ponosić kosztów zdrad kobiet i obciąża uczciwych mężczyzn. A czy przy tym mężczyzna się zapije, walnie sobie samobuja czy umrze w wyniku choroby przez permanentny stres to mają tam gdzie nie dochodzi słońce. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Iceman84PL napisał:

We Francji już są zakazane do tego jak zrobisz gigantyczna kara. Jak to się mówi Alfa szmaci a beta płaci tak to ustaliła władza, która nie che ponosić kosztów zdrad kobiet i obciąża uczciwych mężczyzn. A czy przy tym mężczyzna się zapije, walnie sobie samobuja czy umrze w wyniku choroby przez permanentny stres to mają tam gdzie nie dochodzi słońce. 

Jakoś to obchodzą podobno, ale nie pamiętam. Chyba za granicą robią, a później przychodzi mailem, czy jakoś anonimowo decyzja. Mam człowieka-rozwodnika we Francji to czasami coś tam posłucham o patologiach. Gość ma syna, który wiecznie na zasiłku jedzie, nigdy nie pracował. Żonka żyje z jego hajsu i ciągle go oskarża o zmarnowane życie. Mówi mi od zawsze, że mam rację i sam się dziwi po chuj mu te kobiety były i dziecko. Jakby wiedział, że tak będzie to by olał temat. Starszy znajomy. Mam kilka historii wśród znajomych, które naprawdę łamią serce. Sam nie mam złudzeń od dawna, jak świat wygląda. Żyjesz właściwie do pierwszego, większego problemu, a później cię nie ma.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, mac said:

Jakoś to obchodzą podobno, ale nie pamiętam. 

Jak dobrze kojarze to kara za testy we Francji to jakieś 3500 eurosów, a jak cię złapią przy wysyłce za granicę to już około 15000. :) 

Do tego wynik takich testów nie może być użyty w sądzie, a najpewniej będzie wykorzystany przeciwko tobie.

A podobno (za wyborczą) Francuzi nie mogą przestać się śmiać, jaki to w Polsce ciemnogród i katotaliban. :)

C'est la vie! :D 

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, dyletant napisał:

@mati248 spoko, ta grupa reklamuje u siebie forum BS.

 

Możliwe, albo ktoś to już wrzucił na inne grupy. Dzisiaj to zostało wrzucone na grupę.  

 

28 minut temu, mac napisał:

 Mam kilka historii wśród znajomych, które naprawdę łamią serce. Sam nie mam złudzeń od dawna, jak świat wygląda. Żyjesz właściwie do pierwszego, większego problemu, a później cię nie ma.

 

Opowiedz trochę o nich, jak możesz. 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mati248 nie mogę, bo zbyt charakterystyczne.

30 minut temu, eknm2005 napisał:

Jak dobrze kojarze to kara za testy we Francji to jakieś 3500 eurosów, a jak cię złapią przy wysyłce za granicę to już około 15000. :)

To nieźle, ale i tak bym wolał wiedzieć, nawet z karą finansową opłaca się zrobić dla czystej świadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Mąż wyjawił wynik testu DNA przy obiedzie z rodziną
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.