Skocz do zawartości

Mąż wyjawił wynik testu DNA przy obiedzie z rodziną


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fikakowo napisał:

Zawsze mnie zastanawia fakt

To jeden z mechanizmów upokorzenia, seks bez prezerwatywy, w dni płodne itd. Często kobiety całują męża po powrocie od kochanka, gdzie był seks oralny aby miał kontakt z nasieniem kochanka. 

 

Z mężem jest nudno, przynosi kasę, zmęczony po robocie coś porobi, a potem idzie spać. 

 

A kochanek? Złapie za włosy, zerżnie jak dziwkę a ona ma podbudowane ego że się komuś podoba, ma silne emocje. Kochanek może to, na co nie zgodzi się z mężem, np z dupy do japy itd.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, xander99 napisał:

JA uważam że slub nie jest taki zły.

Zastanawia mnie to. Tyle przykładów, obserwacji otoczenia, własnych doświadczeń. Jednak niektórzy nadal wierzą w poznanie Himalajki, wyjątkowej "myszki innej niż wszystkie". 

 

Matrix jest tak silny, że wypiera twarde fakty i racjonalne myślenie.

5da9b88252345_p.jpg?1572033248

37 minut temu, fikakowo napisał:

Zawsze mnie zastanawia fakt, że tylko kilka razy albo nawet tylko raz przespią się z kolegą i zachodzi w ciążę a jak mąż ją rżnie regularnie to jakoś nie.

To że spała z kolegą tylko raz czy dwa, to wersja dla męża. Nie wierz nigdy kobiecie. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz człowiek to nie jest istota racjonalna. Jakbyśmy byli racjonalni to byśmy nie żyli w tym pojebanym systemie tylko w tym momencie wyszli i wszystkich rozjebali bez wyrzutów sumienia. A co do kobiet przetłumacz chłopaczkowi 17-18 lat mądrości życia. Nie ma takiej siły na tej planecie. No i satysfakcja jest subiektywna, a preferencja krótkoterminowej przyjemności nad długoterminowe cierpienie w wielu przypadkach bierze górę, bo to pewniak. Można tak bez końca 😆

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PyrMen napisał:

@niemlodyjoda

@mac

 

Wy też kiedyś tam, kiśiliście ogóra.. 

 

Jeszcze się pośmiejemy z Was 😂

 

Takie czasy. 

 

Dają na prawo i lewo a później szukają leszczy. 

 

 

Przyjacielu - ja nigdy nie ukrywałem, że wpieprzyłem się w małżeństwo (trwające rok) i to był jeden z większych błędów w moim życiu.

Dlatego, jako rozwodnik, zwracam raczej uwagę aby ten krok bardzo rozważnie przemyśleć (tak jak podpisanie każdej umowy)

 

Pułapki (finansowe, bo reszta jest oczywista):

1. Podział majątku - tutaj może pomóc (ale i tak nie do końca) rozdzielność majątkowa - to jest kpina na maksa bo żona może Cię stuknąć w rogi a i tak należy jej się 50%

2. Alimenty na dzieciaki - gdybym miał to bym płacił bo dzieci nie są winne niczemu

3. Alimenty na żonę - wielu facetów nie zdaje sobie sprawy z ich istnienia. Wystarczy, że ona zarabia ok 3k na rękę, a Ty ok 6k na rękę i już możesz mieć "niedostatek" (nie piszę nawet o sytuacjach, gdzie zarabiasz 5-10 razy tyle co ona - rozwód z winy kobiety - jedyna możliwość aby odp*erdoliła się od Ciebie finansowo w takiej sytuacji).

 

Jeszcze taki smaczek - długi wobec funduszu alimentacyjnego nie ulegają przedawnieniu.

 

Najlepsi przyjaciele każdego, kto chce zawrzeć związek małżeński:

1. Zaufany i drobry prawnik

2. Konto poza systemem ognivo*

3. Dyskrecja finansowa

4. "Gotówka na start" w innym kraju.

 

Przesadzam?

 

Smaczek - kolega, kuzyna kolegi ze strony kolegów z innej części kraju miał już nawet wykupiony bilet do kraju na innym kontynencie (bez umowy ekstradycyjnej z PL) w razie niekorzystnego wyroku sądu. Zasada prosta - nigdy nie mówcie swojej kobiecie o wszystkich pieniądzach jakie macie, a część majątku powinna być bardzo "płynna" i szybko zbywalna. W dzisiejszych czasach, chcąc zawrzeć związek małżeński, musisz być trochę jak gangster, który wie jak tak dysponować kasą aby... dopowiedzcie sobie sami.

 

Dlatego - jeśli ktoś chce się żenić niech to naprawdę mocno przemyśli. Dzieci można mieć bez małżeństwa. Jeśli Pani Was "kocha" to papier nikomu niepotrzebny,

 

Ognivo umożliwia bezpieczną i szybką komunikację online pomiędzy bankami a innymi podmiotami uprawnionymi do uzyskiwania informacji objętych tajemnicą bankową. Pozwala na znaczne usprawnienie prowadzonego przez banki czasochłonnego procesu realizacji zapytań i reklamacji, który wcześniej odbywał sie w formie papierowej. Dzięki Ognivo wymiana informacji między uczestnikami usługi jest szybka i łatwa w obsłudze.

https://www.banki.kir.pl/ognivo/

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, mati248 napisał:

PANOWIE NAWET JEŚLI UFACIE SWOJEJ KOBIECIE, RÓBCIE TESTY!"

Obrzydliwe skurwysyństwo, współczuje ci, z drugiej strony dobrze to rozegrałeś, przy jej i swoich rodzicach.

 

Mam prośbę, gdzie można zrobić takie testy, co polecasz ?

21 godzin temu, Lambert napisał:

a jedynie stracił kartę przetargową, którą mógłby wykorzystać przy rozwodzie.

Jaką kartę przetargową ? Oświeć mnie.

20 godzin temu, Ursus napisał:

rozmowa sam na sam z żoną. 

To wówczas będzie warte tylko tyle, co słowo przeciwko słowu.

20 godzin temu, Libertyn napisał:

A jak nie to rozwód z jej winy. 

POWODZENIA

19 godzin temu, mac napisał:

w niedalekiej przyszłości każdy test wykonany przez mężczyznę będzie karany bezwzględnym więzieniem,

Patrząc co teraz odpierdziela się w prawie rozwodowym w Polsce, wcale mnie to nie zdziwi.

17 godzin temu, spitfire napisał:

Głównie robią je detektywi. 

A może pod nieobecność żony, ktoś inny się ruchał, na przykład jej koleżanka ? Co wtedy ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kolega z  pracy od poczatku był brany pod uwagę jako dawca genów ale nie chciał lub nie mógł się wiazać a partner był dobry do zapewnienia finansów I opieki. Swoja droga małżonek powinien wszystko nagrywać może miałby podstawy do dochodzenia odszkodowania I zwrotu kosztów  od prawdziwego ojca tym jak Pani się przyznała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2021 o 18:19, mac napisał:

Na 100% w niedalekiej przyszłości każdy test wykonany przez mężczyznę będzie karany bezwzględnym więzieniem, albo ogromną karą finansową. Do tego zmierza cały system. Nikt nie dopuści do obowiązkowych testów, bo zaraz się okaże, że kurwa 100% dzieci to od listonosza 😆 

Mogą zakazać testów DNA, tak jak w Francji

17 godzin temu, Morfeusz napisał:

Zastanawia mnie to. Tyle przykładów, obserwacji otoczenia, własnych doświadczeń. Jednak niektórzy nadal wierzą w poznanie Himalajki, wyjątkowej "myszki innej niż wszystkie". 

 

Matrix jest tak silny, że wypiera twarde fakty i racjonalne myślenie.

Ja chłopie dobijam do 30 rż i czasami poprzez błąd poznawczy nabieram się na taką iluzje. Myślę błędnie, że z tą czy inną kobietą odnajdę te mityczne ,, szczęście i spełnienie". Jednak podobnie jak reszta, przez cały czas byłem bombardowany przez rodzinę, znajomych oraz kukoldów z pracy, że znajdę ,, drugą połówkę", jakie to wielkie szczęście i inne głupoty. Już nie wspomnę o bzdurach o ślubie. No i matrix jest wzmacniany przez takie bodźce i wzorce, ciężko z tego wyjść, ale da się i trzeba próbować.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa historia. Sam motyw historii nie jest tak porywający jak jej zakończenie.

 

Słyszałem kiedyś podobną historię od długoletniego pracownika hotelu, który to usłyszał ją od weselnego grajka, a ci weselnych dram znają sporo.

 

Pan młody na jakiś czas przed ślubem dowiedział się o zdradzie i postanowił to trzymać aż do...tego właśnie dnia. Był ślub, a potem zaczęło się wesele. W pewnym momencie Pan Młody poprosił o mikrofon i powiększył weselną szopkę o jakieś tam upominki dla gości. Upominkiem miało być zdjęcie Panny Młodej, która opierdala gałę świadkowi.

 

Typ, który grał na tym weselu powiedział, że nigdy wcześniej nie widział takiej zmiany nastroju na weselu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, spitfire napisał:


Podeślesz mi na priv więcej info ?

 

Wygoogluj "Ognivo" i podrąż temat.  Następnie proponuję wizytę u dobrego prawnika (tylko gość musi mieć do czynienia z tym) bądź rozmowę z zaufaną osobą pracującą u komornika (albo komornikiem) / w banku. Nie jestem przedstawicielem żadnej z tych profesji i nie chcę Cię wprowadzić w błąd :) 

 

Podpowiem, iż polskie sądy i komornicy mają olbrzymi problem ze ściągnięciem kasy z innego kraju, a już szczególnie spoza UE. Trzeba wiedzieć jakie systemy bankowe są pospinane razem z polskim.

 

Więcej - zrób co napisałem powyżej.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/6/2021 at 12:35 AM, fikakowo said:

Zawsze mnie zastanawia fakt, że tylko kilka razy albo nawet tylko raz przespią się z kolegą i zachodzi w ciążę a jak mąż ją rżnie regularnie to jakoś nie.

Bo największa chcica u większości pań jest w owulację. Mężowi może wtedy mówić, że ją głowa boli albo weź miś gumę, a kochankowi będzie jęczeć żeby zalewał. Do tego kochanek bardziej podnieca, a to wpływa na gospodarkę hormonalną i ułatwia zapłodnienie. Nie od dziś też wiadomo, że przy silnym podnieceniu u kobiety owulacja może wystąpić poza cyklem. 

 

Dodatkowo laska w związku małżeńskim (choć nie tylko) i dająca dupy na boku, mniej się przejmuje ewentualną ciążą, bo jak coś to się wmówi misiowi, że jego i miś wychowa. 

 

Na tym te całe skurwysyństwo zdrady polega. 

Edytowane przez maroon
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kak gawarit' staroje ruskaje pasłowicy: dawieriaj no prawieriaj.

 

Czyli ufaj ale sprawdzaj.

 

On 3/5/2021 at 5:02 PM, Martius777 said:

Testy powinny być obowiązkowe przed rejestracją dziecka.

 

Powinny być dobrowolne, bez żadnych ograniczeń typu wymagana zgoda matki itp., jak to ma miejsce teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/6/2021 at 12:35 AM, fikakowo said:

Zawsze mnie zastanawia fakt, że tylko kilka razy albo nawet tylko raz przespią się z kolegą i zachodzi w ciążę a jak mąż ją rżnie regularnie to jakoś nie.

 

Bo z kochankiem łatwiej zaciążyć. ("Wojny plemników" Baker)

 

 

9 minutes ago, Martius777 said:

Powinny być automatycznie wykonywane po porodzie tak jak test Apgara aby żaden facet nie był wrobiony. 

 

Na to się nikt nie zgodzi a dobrowolność da się wywalczyć a to już były siedmiomilowy krok naprzód.

 

--

Testy we Francji można by zrobić po cichu po czym wystąpić o ustalenie ojcostwa do sądu powołując się na kobiecą intuicję matki, siostry, czy koleżanki.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2021 o 15:35, mati248 napisał:

Żona stała jak słup, wzrok wszystkich przeniósł się na żonę, po czym ona wybiegła do łazienki i tam się zamknęła. W pokoju panowała grobowa cisza, a z łazienki słychać był płacz

A to BYDLAK.
Jak on mógł!
Kombiemtka przez niego płakała!! I to madka. Podwójna kombiemtka!!!!

 

Co to za menszczyzna?! Jakiś ten, no... INCEL!

 

Przecież wiadomo, że...

 

UWAGA RAK INSTANT #logikarozowychpaskow... - MarianSkrzypek - Wykop.pl

 

To chyba wystarczy za wszystko:

 

http://twojememy.pl/wp-content/uploads/2019/12/Tylko-prawdziwy-mezczyzna-pokocha-samotna-matke-i-z-radoscia-przyjmie-dar-w-postaci-jej-bombelka.jpg

 

W dniu 5.03.2021 o 15:54, spitfire napisał:

Zniszczył jej reputację a tego już ona u rodziców nie obuduje. 

 

Czo? Przecież to JEGO WINA. Ona biedulka jest...

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.03.2021 o 16:32, niemlodyjoda napisał:

Najlepsze - jej zdrada nie wstrzymuje podziału majątku ;) :D 

 

 

A co ma majątek nabyty i osiagniety wspólnie do tego z kim kto sypia poza wspólnym łożem?

Ja wiem, moralnie to nie fair ale prawnie i ekonomicznie to bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2021 o 00:35, fikakowo napisał:

Zawsze mnie zastanawia fakt, że tylko kilka razy albo nawet tylko raz przespią się z kolegą i zachodzi w ciążę a jak mąż ją rżnie regularnie to jakoś nie.

W naturze tak jest. Najlepszy w danym czasie zapładnia. Normy społeczne nie zmieniają tej prawidłowości. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Mąż wyjawił wynik testu DNA przy obiedzie z rodziną
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.