Skocz do zawartości

Zaręczona małolatka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci.
To było 5 lat temu, Do mojej szkoły średniej przyszły pierwszaki, jakaś laska zaczęła do mnie pisać, coś tam popisaliśmy spotkaliśmy się 3-4 razy może ( ogólnie ona za bardzo nic nie mówiła, nie wiem czy ją onieśmielałem czy ki chuj ) Mało tematów do rozmów, ale od 1 spotkania była ślina, Po 3 czy tam 4 spotkaniu postanowiłem to skończyć, nudziła mnie w sumie, zaczęły jej koleżanki do mnie pisać, że się laska załamała itp, że powinienem z nią porozmawiać, a ja wyjebane przechodziłem obok niej w sql jak obok gówna, no cóż. Czasem coś tam popisaliśmy po tym wszystkim.

Ogólnie  ona jest zaręczona w tym momencie, ale pisze do mnie, jakieś głupoty, dwa tygodnie temu niby się umówiłem z nią, a potem olałem bo byłem faktycznie chory i mi sie nie chciało. Napisała, że chociaż na godzine chce sie spotkać bo chce ze mna porozmawiać a potem juz nie dostane takiej szansy? (wtf jakiej szansy) ok odpisałem, daj sobie spokoj, zaczela do mnie wydzwaniać wypisywać, żebym jej swój numer podał itp to wjebałem ją do spamu, bo mnie wkurwiała.  Wczoraj i dziś coś tam popisaliśmy o niczym szczególnym, chcę się dziś ze mną spotkać, wieczorem.

Co myślicie bracia spotkać się z nią na spokojnie czy nie psuć związku ?

Ogólnie to nie wiem może się ona faktycznie zmieniła na + ale po stylu pisania i tematach pisania wątpię w to, a poza tym taka 6/10 nie do końca mi się podoba.

Niby bym poruchał, ale sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elogejter napisał:

Niby bym poruchał, ale sam nie wiem

 

Odpowiedź jest bardzo prosta - czy chciałbyś być na miejscu tego kolesia? Jeśli bawi Cię zabawa w cuckold - śmiało roochaj - karma kiedyś wróci i Ciebie też ktoś tak przewali. A jak Cięto nie bawi to wolnych panien jest masa.

 

Zresztą tu jest też dobre rozwiązanie i niech się kooorwiszon nauczy:

 

7 minut temu, Moriente napisał:

Zaproś tego szczęśliwca narzeczonego też na spotkanie, we trójkę raźniej 😂

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, niemlodyjoda napisał:

 

Odpowiedź jest bardzo prosta - czy chciałbyś być na miejscu tego kolesia? Jeśli bawi Cię zabawa w cuckold - śmiało roochaj - karma kiedyś wróci i Ciebie też ktoś tak przewali. A jak Cięto nie bawi to wolnych panien jest masa.

 

 

 

 

I potem taki gościu powie tak : Wszystkie baby to ku***. Sam chcę obrać podobną taktykę co zdradzające panie, a potem narzekanie i mówienie : ,,Jak ona mogła mi to zrobić". No i dokładnie, wolnych lasek jest mnóstwo, można próbować, choć nie trzeba

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, elogejter napisał:

Ogólnie to nie za bardzo wierze w te wszystkie szczesliwe związki, moze i troche przez forum, moze i troche przez to wszystko co widze jaki baby maja wplyw na nas chlopow... i co baby z nami robia, lepsza partia, cyk zmieniamy i tak w kolko

Tak, a później zdziwienie skąd one mają kurwa takie przebiegi? 

 

A i tak mają skręcone liczniki.. (kłamstwa). 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, elogejter napisał:

Ogólnie to nie za bardzo wierze w te wszystkie szczesliwe związki, moze i troche przez forum, moze i troche przez to wszystko co widze jaki baby maja wplyw na nas chlopow... i co baby z nami robia, lepsza partia, cyk zmieniamy i tak w kolko.

Tak jest w większości, ale nie zawsze. Tak samo jak z facetami który zdradzają bo ich laska urabia dupą albo zawróci w głowie komplementami jak facet ma niską samoocenę.  Tu nie jest problem w kobietach ale w Tobie, musisz żyć tak żeby nie przepłacać, żyć tak żeby nie żałować że np przepisałeś mieszkanie na żonę, samochód albo firmę.  Szanuj kobiety ale pamiętaj jakie one są, chodzi o to żeby żyć rozważnie i zachowywać się mądrze, mieć odpowiednie podejście a nie sączyć na kobiety jadem i dymać wszystko co się rusza bez szacunku.  Bądź honorowym mężczyzną, nie dla kogoś - dla siebie.    Kobiety mają taki wpływ na mężczyzn na jaki sobie mężczyźni pozwolą - jeżeli jest łatwo kogoś urobić to one to robią, jeżeli mogą sprzedać majtki za 1000 złotych to to robią, jeżeli poprzez transmitowanie gier potrafią w miesiąc zebrać tyle ile ty zarabiasz przez rok, to z tego korzystają.  To mężczyźni je tego uczą.  Mniej lub bardziej każda kobieta chce dla siebie dobrze, a Ty będąc w związku powinieneś chcieć mieć dla siebie dobrze, związek polega na współpracy chodzi tylko o to żeby nie przepłacić.  Kobieta przestaje szanować mężczyznę gdy może z nim robić co chce .. bo wie że i tak go urobi dupskiem, bo zna go na wylot i wie że za dwa dni przyjdzie jak pies i może nawet jeszcze przeprosi :)  szanuj siebie, miej zasady i honor. 

Edytowane przez mph25
  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mph25 napisał:

Tak jest w większości, ale nie zawsze. Tak samo jak z facetami który zdradzają bo ich laska urabia dupą albo zawróci w głowie komplementami jak facet ma niską samoocenę.  Tu nie jest problem w kobietach ale w Tobie, musisz żyć tak żeby nie przepłacać, żyć tak żeby nie żałować że np przepisałeś mieszkanie na żonę, samochód albo firmę.  Szanuj kobiety ale pamiętaj jakie one są, chodzi o to żeby żyć rozważnie i zachowywać się mądrze, mieć odpowiednie podejście a nie sączyć na kobiety jadem i dymać wszystko co się rusza bez szacunku.  Bądź honorowym mężczyzną, nie dla kogoś - dla siebie.    Kobiety mają taki wpływ na mężczyzn na jaki sobie mężczyźni pozwolą - jeżeli jest łatwo kogoś urobić to one to robią, jeżeli mogą sprzedać majtki za 1000 złotych to to robią, jeżeli poprzez transmitowanie gier potrafią w miesiąc zebrać tyle ile ty zarabiasz przez rok, to z tego korzystają.  To mężczyźni je tego uczą.  Mniej lub bardziej każda kobieta chce dla siebie dobrze, a Ty będąc w związku powinieneś chcieć mieć dla siebie dobrze, związek polega na współpracy chodzi tylko o to żeby nie przepłacić.  Kobieta przestaje szanować mężczyznę gdy może z nim robić co chce .. bo wie że i tak go urobi dupskiem, bo zna go na wylot i wie że za dwa dni przyjdzie jak pies i może nawet jeszcze przeprosi :)  szanuj siebie, miej zasady i honor. 

Bracie dzięki za te słowa. Sam tu trafiłem na forum przez laske która tak jak to opisałeś, zawrociła mi cipką w głowie (mój pierwszy temat na forum, zawróciła mi w głowie) Starsza laska 4 lata, ogólnie znaliśmy się b.długo, wrocilem do PL na stałe, przyszla na urodziny do mnie przespalismy się( w sumie nie chciałem bo gumek nie miałem, ale nalegała fest, nie podobam Ci sie? ) Od tamtego momentu spała u mnie reguralnie 3-4x w tyg sex 1 klasa, a loda to w zyciu takiego nie mialem kurwa robionego, zakochalem sie w niej po uszy i ciezko bylo z tego wyjsc, ogolnie to z miesiac byly doły jak skurwysyn, ale dzieki braciom na forum wyszedlem z tego i ciesze sie ze tak sie stalo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z nią nie chce zadnego zwiazku ani nic. Sama do mnie pisze także bracia jak nie ja to ktos inny ja pewnie bedzie walił. Ja sie wcale nie narzucam to ona zaczela do mnie wydzwaniać.

Dobra nie potrzebnie zakładałem tu taki temat, bo sporo hejtu się sypie, a ogólnie to bardzo dużo mi pomogliście w innych sytuacjach.

Na całym świecie dziennie pewnie dochodzi do kilku tysiecy zdrad, albo chuj wie do ilu.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, elogejter napisał:

Ja z nią nie chce zadnego zwiazku ani nic. Sama do mnie pisze także bracia jak nie ja to ktos inny ja pewnie bedzie walił. Ja sie wcale nie narzucam to ona zaczela do mnie wydzwaniać.

Dobra nie potrzebnie zakładałem tu taki temat, bo sporo hejtu się sypie, a ogólnie to bardzo dużo mi pomogliście w innych sytuacjach.

Na całym świecie dziennie pewnie dochodzi do kilku tysiecy zdrad, albo chuj wie do ilu.

Ale oczywiście że tak, problem w tym że ona jest zaręczona - nie znasz gościa, może to przysłowiowy jeden z nas a nie zapijaczony seba z puszką piwa po przecenie z żabki.  Rób co uważasz za słuszne, ale chyba nie chciałbyś znaleźć się w jego sytuacji, jakbyś się poczuł?

Edytowane przez mph25
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cię cisną jaja to skorzystaj z ofert pań do towarzystwa a koleżance grzecznie podziękuj i powiedz, że nie jesteś zainteresowany

niszczeniem życia drugiemu mężczyźnie bo czy chciałbyś być za plecami walony w rogi przez swoją misiunię?

To zwykły szon szukający emocji i wrażeń bez żadnej moralności skoro narzeczonego chce zdradzić.

Szanuj się chłopie nie dawaj kobiecie atencji i przyjemności za kuciapę, która jest warta 150zł.

Chcesz by rynek matrymonialny się poprawił to zacznij od siebie bo im więcej mężczyzn mówiących nie i pokazujących kobiecie swoje

zasady, granice tym mniej kurestwa kobiet  i rozbijania relacji innym mężczyznom.

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elogejter napisał:

nie za bardzo wierze w te wszystkie szczesliwe związki, moze i troche przez forum

A zatem najwyższy czas odpocząć od forum.

 

a tak poza tym, to chyba szukasz u nas moralnego poparcia dla niemoralnego wyboru.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.