Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam normalnych. Ta sama miejscowość więc raz na 2tyg się moja musi spotkać. 

Jak nie mam ochoty to nie idę.  Na początku oczywiście szok.

 

Kilka razy tłumaczyłem teściom, że już tak mam  - lubie sobie czasem pobyć sam. I że to nie chodzi o nich.

To ważne żeby nie pozostawić miejsca na wybryki żony w tym temacie. Załatwiłem sprawę bezpośrednio  u adresata ew.  problemu.

 

Pośrednio zaleta inna, że od razu wiedzieli, że na głowę nie dam sobie wejść. 

 

Teraz przyjęte jest zatem , że ja taki już jestem trochę ekscentryczny.  

 

A moja nigdy się z tym nie pogodziła i zawsze jest foch.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, rafalfranco napisał:

Jak wasza połówka reaguje

REAGOWAŁA!....czas dokonany/zakończony.

 

Teściowa dobrze gotowała, zatem śmieciara była zawsze pełna.

Teściu spoko.

 

LECZ.

Najlepszy efekt da cytat.

"Żeniąc się, bierzesz ślub z całą rodXiną".....wysoki sądzie nie mam nic wincyj do dodania....sodoma i gomora serVice pack. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gościu napisał:

Rodziny to gwarantowane intrygi i zawiść, jak najrzadziej oglądać jednych i drugich :D

 

Żebyś ku*wa wiedział. U mnie podobnie, chytrość i zawiść, kto ma więcej, na co wydaję siano, normalnie kompletny wywiad. Dlatego ja, jak tylko mogę, dystansuje się od rodzinki i nie spędzam z nią zbyt dużo czasu. Szkoda czasu na ludzi, którzy chcą na tobie coś ugrać. Radzę przyjmować podobną taktykę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarkoBe napisał:

Żebyś ku*wa wiedział. U mnie podobnie, chytrość i zawiść, kto ma więcej, na co wydaję siano, normalnie kompletny wywiad. Dlatego ja, jak tylko mogę, dystansuje się od rodzinki i nie spędzam z nią zbyt dużo czasu. Szkoda czasu na ludzi, którzy chcą na tobie coś ugrać. Radzę przyjmować podobną taktykę.

Bo jesteśmy je***ymi Polakami i mamy judzić i się zwalczać między sobą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.