Skocz do zawartości

40% kobiet deklaruje poglądy lewicowe w wieku 18-24 lata


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Wielki Mistrz Zakonu napisał:

ale 15letnie na tyle gotowe, by zabić dziecko w swoim brzuchu.

Rozróżniamy dziecko =\= płód. A nawet jesli to 15 letnie dziecko jest gotowe urodzić dziecko? 
Jest to sytuacja niecodzienna i skrajna. 
 

3 minuty temu, Wielki Mistrz Zakonu napisał:

Jaki katolicki rząd? Co do tego w ogóle ma katolicyzm?

Kto jest u władzy? Kto liże dupe kościołowi? 
 

 

4 minuty temu, Wielki Mistrz Zakonu napisał:

Nie mają nic do gadania jeśli chodzi o aborcję a potem faceci alimenty muszą płacić. Gdzie jest wrzask o te prawa? O jaką równość one walczą?

Tak jak kolega wyżej napisał, najwiecej do powiedzenia o aborcji mają ci którzy rodzic nigdy nie będą, jesteśmy cywilizacją, po to mamy nowinki technologiczne, żeby ułatwiać człowiekowi życie. Aborcja jest ułatwieniem życia. 
 

7 minut temu, Wielki Mistrz Zakonu napisał:

Osobiście podejrzewam, że widocznie zaczynają ich mieć za dużo.

Jakich np? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wielki Mistrz Zakonu napisał:

Te same środowiska, które wrzeszczą na tych strajkach, to domagają się w sejmie zakazu poruszania się hulajnogami dzieci do 14 roku życia - oczywiście w imię wolności, bo jakby inaczej. Dziecko 13letnie jest na tyle ograniczone, by poruszać się hulajnogami na ścieżkach

A wiesz skąd się to wzięło? Bo dzieciaki dostają elektryczne hulajnogi. Często zaś ścieżek nie ma. Cały projekt wziął się od dzieciaka na hulajnodze co wymusił pierwszeństwo, tyle że samochód na którym wymusił nie zdążył zahamować. 

Mamy kierowce który zabił i jednocześnie nie ponosi winy. Ale skaza na psychice zostaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Stefan Batory napisał:

Najwięcej do powiedzenia w tej sprawie mają ci, których to zupełnie nie dotyczy. Kobiety mają rację, że protestują. 

Mężczyzn urodzenie niepełnosprawnego dziecka nie dotyczy? Stary chłop, a nie wie, że do zapłodnienia potrzebne są dwie płcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SławomirP napisał:

Mężczyzn urodzenie niepełnosprawnego dziecka nie dotyczy? Stary chłop, a nie wie, że do zapłodnienia potrzebne są dwie płcie.

Mężczyzna daje nieraz dyla. Samotna matka dziecka niepełnosprawnego to smutna norma. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SławomirP napisał:
37 minut temu, Stefan Batory napisał:

Najwięcej do powiedzenia w tej sprawie mają ci, których to zupełnie nie dotyczy. Kobiety mają rację, że protestują. 

Mężczyzn urodzenie niepełnosprawnego dziecka nie dotyczy? Stary chłop, a nie wie, że do zapłodnienia potrzebne są dwie płcie.

 

 Zapładnianie kobiety to jednak nie to samo, co rodzenie przez kobietę dziecka w stanie letalnym. Mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

15 minut temu, Libertyn napisał:

A Ty taki podróżnik czy tylko kursorem po clickbaitach jeździsz?

Podróżnik. Tak się akurat złożyło, że zwiedziłem 1/4 globu. 

 

16 minut temu, Libertyn napisał:

Poczekamy aż będziesz chciał mieć dzieci i jakimś cudem stwierdzą ciężki niedorozwój płodu. I co wtedy? 

Spojrzysz na ten wpis i stwierdzisz żeś kretyn. 

Nic. Na tyle rozumiem, że ten świat już taki jest. Różne rzeczy mogą mi się przydarzyć tak jak każdemu. Przydarzają mi się dolegliwości życiowe, których nie przewidzę ani nie wkalkuluję. Ale co to zmienia? Prawdopodobieństwo, że tak się może zdarzyć nie zmienia reguł gry. 

 

5 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Rozróżniamy dziecko =\= płód. A nawet jesli to 15 letnie dziecko jest gotowe urodzić dziecko? 
Jest to sytuacja niecodzienna i skrajna.

No płód to człowiek. Chyba, że wielbłąd albo krzesło jeśli się coś zmieniło. Nie wiem czy 15letnie dziecko jest gotowe urodzić. Tak się czasami zdarza. Czy małe dziecko gotowe jest zginąć w wypadku? Pewnie nie, ale tak w życiu czasem jest. Jeśli ktoś wrzuci mi w ręce małe dziecko, to czy mam prawo je upuścić na ziemię? Moje ciało moja sprawa. 

 

8 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Kto jest u władzy? Kto liże dupe kościołowi?

Nie wiem kto liże co komu. Czy musi lizać? Kto komu każe coś lizać? Komu liże dupę lewica? Albo skąd ma forsę na rewolucję? 

 

9 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

po to mamy nowinki technologiczne, żeby ułatwiać człowiekowi życie. Aborcja jest ułatwieniem życia

I to jest prawda. Aborcja jest ułatwieniem życia. Osobiście uważam, że jest to jedna zasad, która powoduje gnicie cywilizacji. Czas pewnie pokaże, kto miał rację. Zwykle jestem przeciwnikiem zabijania niewinnych ludzi dla swojej wygody. 

 

10 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Jakich np?

Nie wiem, to jest tylko hipoteza. Trzeba by się dobrze zastanowić nad tym. Ale jest coś na rzeczy, że jak w związku kobieta facetowi wejdzie na głowę i traci do niego szacunek (mimo, że wprost się do tego nie przyzna), to na poziomie cywilizacji jeśli mają takie same prawa, to tracą szacunek do facetów i nimi gardzą i mamy, to co mamy. I potem znajoma wrzeszczy na temat jakiegoś programu ochrony zdrowia kobiet - a to one żyją średnio kilka lat dłużej od facetów. I to wykształcone dziewczę. Co to ma być? Gdzie tu jest granica? Też jesteś za podatkiem nakładanym dla facetów za brak miesiączki? Za to, że kobiety muszą rodzić? Za to, że mniej zarabiają? Za to, że są podrywane wtedy kiedy nie mają na to ochoty? Gdzie jest granica? I jaka etyka ją wyznacza, bo dzisiaj jest jedno, a jutro będzie jeszcze bardziej?

 

15 minut temu, Libertyn napisał:

Cały projekt wziął się od dzieciaka na hulajnodze co wymusił pierwszeństwo, tyle że samochód na którym wymusił nie zdążył zahamować

No piękny przykład. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale takie sytuacje będą się zdarzały. To jest to, o czym trąbię od jakiegoś czasu. Świat jest niedoskonały i zrównanie wszystkiego prowadzi do katastrofy. Czy temu samemu dzieciakowi zabroni się chodzić pieszo, bo przecież ryzyko jest podobne? Pieszo może czy nie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Kobieta od zawsze myślała, myśli i będzie myśleć tylko to co jej się każe myśleć w telewizji.

Tak zwana niezależna - tak, ale jeśli ma przy sobie silnego faceta, to głosuje tak jak on :)

 

2 godziny temu, eknm2005 napisał:

 Ale fakt, nie ma różnicy czy to głosować na Konfę, PiS czy PO. Wsio to samo. 

Jest jeszcze Szymonek Hołownia, płaczek :D

W jakimś sondażu niedawno mu dawali ponad 30proc. i pierwsze miejsce w rankingu partii haha

 

Nieźle go pompują. Najpierw Tusk, później Petru, teraz Hołownia.

 

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Natomiast śmiać mi się chce z bezmózgów, którzy latali na "protesty kobiet" ze swoimi Pańciami.

Frajerzy kompletni...

 

2 godziny temu, Krugerrand napisał:

Kilka lat temu zdaje się była też głośna sprawa na jednym ze szwedzkich dworców, gdzie miejscowi kibice przy pomocy naszych z Polski, zdaje się z Twojego rodzinnego Trójmiasta, pomogli miejscowym położyć kres zastraszaniu przez miejscowe gangi nieletnich, z którymi zdaje się miejscowa policja nie mogła sobie poradzić:

Biedni imigranci, uciekają przed wojną do bezpiecznej Szwecji, ale tam też są prześladowani haha

 

2 godziny temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

ale skłaniałbym się ku lewicy, poglądy antyklerykalne, rozdział kościoła od państwa, liberalizm, prolgbt, zalegalizowanie trawy, gospodarka na ten moment już jest wystarczająco spierdolony, więc bardziej się jej już chyba popsuć nie da i tak żyje tu tylko dla beki, jakby nie jakaś dziwna wewnętrzna tęsknota za tym krajem już dawno wyjechałbym gdzieś gdzie szanuje się człowieka i nie robi się z niego debila. 

Naczelny lewicowiec, czyli Biedroń rządził w Słupsku. Później kandydował na prezydenta Polski. Wiesz jakie miał poparcie w Słupsku, którego był prezydentem? 3,5%. Mniej niż Bosak. 1/3 czasu urzędowania spędził zagranicą.

 

Chciałbym żeby w Polsce rządził ktoś w stylu Eisenhowera, który na doradców brał sobie przedsiębiorczych ludzi, którzy coś w życiu osiągnęli.

 

 

Godzinę temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

A co ja rodzę że mam mieć prawo do aborcji? :D Czy chodzi ci o kobiety które zmieniły płeć ale są w stanie urodzić dziecko? :D 

Czyżbyś brał udział w strajkach feministek? :)

 

 

54 minuty temu, zychu napisał:

Szerokie spektrum postulatów przyczyniło się do osłabienia poparcia dla Strajku Kobiet. Dla większości społeczeństwa są one zbyt radykalne lub zbyt oderwane od rzeczywistości.

Co zarobiła na frajerach Lempartowa to jej :)

44 minuty temu, Libertyn napisał:

Mężczyzna daje nieraz dyla. Samotna matka dziecka niepełnosprawnego to smutna norma. 

 

Jaki Ty humanitarny...

 

Tam gdzieś w Afryce dzieci głodują, dlaczego im nie pomożesz?

 

Afryka i jej biedni mieszkańcy to przecież Twój ulubiony temat dyskusji.

 

@Wielki Mistrz Zakonu pewna wskazówka: z użytkownikiem @Libertyn nie warto dyskutować, zaraz wyskoczy z jakimś zastępczym tematem. Gorzej niż rozhisteryzowana kobieta.

Edytowane przez cst9191
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Ten podział na lewaków i prawaków to jeden z największych debilizmów tych czasów.

 

Dokładnie.

Dziś jest tylko jeden prawdziwy podział w polityce:

  1. syjoniści
  2. antysyjoniści

 

Dziś w szczególności należy uważać na chrześcijańskich syjonistów, którzy pociągną swoich zwolenników do całkowitego zgnojenia byle by bogaci syjoniści się dorobili na nich.

Link: https://wordpress.com/read/blogs/28621955/posts/72383

Przykładowo najpierw koszerne korporacje rujnują ekonomicznie daną okolicę u jankesów, a potem młodzież wstępuje do USArmy i walczy w interesach tych korporacji...

 

A te badania to CBOSu to można spalić. Statystyki podawane na potrzeby chwili! Z resztą z tych dziewczynek idzie zrobić w rok skrajne nacjonalistki przy takiej podatności na propagandę.

 

4burJY206BA.jpg

Edytowane przez Lukas3k
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, cst9191 said:

@Wielki Mistrz Zakonu pewna wskazówka: z użytkownikiem @Libertyn nie warto dyskutować, zaraz wyskoczy z jakimś zastępczym tematem. Gorzej niż rozhisteryzowana kobieta.

Nie zgadzam się. Dyskutować warto z każdym, kto prezentuje minimum w dyskusji. 

Skoro "pierwszy rurkowiec" się nawrócił, to i jest szansa dla kolegi Libertyna, że kiedyś napiszę temat zaczynając od słów: "Przepraszam, zrozumiałem..." :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eknm2005 napisał:

Nie zgadzam się. Dyskutować warto z każdym, kto prezentuje minimum w dyskusji. 

No właśnie, w tym przypadku chodzi o te minimum.

21 minut temu, Lukas3k napisał:

antysyjoniści

Uważaj @Lukas3k, bo Netanjahu jakiś czas temu powiedział, że antysyjonizm to antysemityzm :D

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn

Po oglądnięciu tego filmu, mam wątpliwości czy <cenzura: antysemityzm> na podobnej zasadzie, że to "etycy" decydują, kto jest <cenzura: antysemityzm, cc: George Soros>...

 

Chciałbym napisać, że takiego zgromadzenia bredni nigdy nie słyszałem - ale z racji, że studiowałem filozofię, nie mogę. :) 

Autor tego filmu nie tylko podważa porządek moralny, ale również prawny.

W przypadku argumentu skrzypka zgodnie z art. 162 § 1 Kodeksu karnego taka osoba ma obowiązek do udzielenia pomocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Julki, ale przeważnie większość dorosłych kobiet ma poglądy lewicowe. One zawsze chcą coś dostać umościć się w systemie by mieć profity. Kobiety dodatkowo wybierają środowiska lewicowe bo pilnują ich interesów i wprowadzają dodatkowe prawa na ich korzyść. To pokazuje również, że kobiety idą na łatwiznę i wybierają życie bez odpowiedzialności za siebie i innych bo zawsze za ich sukcesem ktoś stoi przeważnie mężczyzna. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Stefan Batory napisał:

Ja jestem zwolennikiem

wolności słowa,  - faszysta/hejter/mówca nienawiści

wyznania, - faszysta-katol/prawak

rozdziału kościoła i państwa, - kościół trzeba spalić, a nie tylko rodzidzielać. oczywiste katolicki. meczety są cool.

"Ustawy Wilczka",  - obrzydliwy burżuj prawacki

niskich podatków, - i skąd będzie na socjal? Tylko państwo sprawiedliwie rozdziela. Prawcaki burżuj/kułak.

demokracji, - prawak i to niepostępowy.

bezpłatnego dla ludzi dostępu do oświaty i tzw. służby zdrowia. - jakoś ujdzie w lewicowym kanonie

Równych szans, - ty niedobry prawak. Należy pozytywnie dyskryminować białych heteryków i boosotować biednych przedstawicieli mniejszości + kobiety, bo oni są tacy pokrzywdzeni.

in vitro, - ok.

legalności aborcji uszkodzonych płodów itd. - prawacki beton na smyczy jarkacza i hierarchów. Mój płód moja sprawa, łącznie z aborcją postnatalną.

 

 Mam poglądy lewicowe, czy prawicowe?

Jesteś prawakiem. Takim w trochę na prawo od PIS.

Edytowane przez BumTrarara
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Król Jarosław I napisał:

@Wielki Mistrz Zakonu , @cst9191 zgadzam się. Jeśli chodzi o @Libertyn to rozmowa z nim to jeden wielki SOFIZMAT lub po prostu pierdolenie śmieci jak kto woli.

 

Gorzej niż z babami.

Z babami da się dyskutować. Z Tobą nie bo zbyt szybko łapiesz ból dupy Fitdariuszu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Jak nie chcesz wspierać swojej kobiety, matki, siostry, córki, przyjaciółki, kochanki, pielęgniarki, pani w sklepie, to nie wspieraj, ale zamilcz i nie szerz toksycznych poglądów. :)

Jeszcze jej popychacza znajdź i odwieź swoją dziewczynę na randkę do jego domu😜

Wtedy będzie miała pełne wsparcie😂

 

Niby forum istnieje a niektórzy... 

Edytowane przez Mosze Black
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.