Skocz do zawartości

Spadek dyscypliny na wiosnę (przyzwyczajenie do zimna)


Trevor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci,

 

Zauważyłem że zazwyczaj na wiosnę mam mocny spadek dyscypliny. Zimą potrafię naprawdę mocno zasuwać, ale jak tylko pojawia się wiosna, i pierwsze cieplejsze temperatury zaczynam się robić ospały, więcej jeść, spada dyscyplina, czujność, i ogólna chęć do robienia czegokolwiek. W przypadku ochłodzenia nigdy to nie ma znaczenia (wręcz przeciwnie). Przyzwyczajenie się do letnich temperatur zawsze trwa w moim przypadku bardzo długo.

 

Jakie macie sposoby na przystosowanie się do zmieniających się temperatur, i warunków meteorologicznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odwrotnie i już nie mogę się doczekać wyższych temperatur uwielbiam jak jest ciepło dodatkowo dużo witaminy D3 że słońca i taka chęć do życia czlowieka ogarnia. Wiosną i latem w moim przypadku potrafię przy aktywnym trybie życia spalić jeden kilogram dziennie natomiast zimą ogarnia człowieka gorszy nastrój i zdarzają się momenty spadku motywacji czy działania dlatego staram się utrzymywać regularną wagę ciała choć nie jest to proste. Dobrym rozwiązaniem jest wytworzenie nawyku regularności wykonywania czynności o w miarę podobnych godzinach, do tego wysiłek fizyczny i ruch, unikanie negatywnych sytuacji, ludzi, suplementacja witamin, makro i mikro elementów czy pierwiastków. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.