Skocz do zawartości

Wkońcu mam pozytywne wrażenia po pierwszym spotkaniu.


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno pytałem się na forum o wrażenia z funkcji pt. "Randki" na FB.

No i na rezultaty długo nie trzeba było czekać w czwartek założyłem konto a wczoraj już spotkałem się z pierwszą "ofiarą". 😀 

 

Wkońcu po prawie 2.5 roku po rozstaniu z eks wróciłem zadowolony ze spotkania, a już pomału traciłem wiarę w to że występują na tym świecie względnie normalne baby. 

 

Oczywiście nie obyło by się bez "ale", ponieważ tą osobą była o 4 lata starsza ode mnie kobieta (ja 28 ona 32), co prawda wygląda na 25 i dałbym jej spokojnie 7/10. Widać że jest wyluzowaną osobą czego nie mogę powiedzieć o innych instagramerkach i innych tego typu wynalazkach które chodzą nadąsane z kijem w dupie.

 

Oczywiście zaraz pojawia się głosy że to jej ostatni dzwonek na dzidziusia i pewnie szuka frajera. Nie mogę tego wykluczyć, aczkolwiek szkopol jest taki iż wydaje się ogarnięta osobą, ponieważ jest po studiach medycznych i pracuje w branży, więc raczej szukałaby bogatego lekarza, a nie prostego ciołka. 

 

Nigdy wcześniej nie usłyszałem też tylu komplementów, zwłaszcza na pierwszym spotkaniu pt. "jaki ty przystojny i że na pewno masz dziewczynę i panny za tobą się uganiają" itp. 😂 

Byłem w szoku, bo nie uważam się za jakiegoś super przystojniaka, ale nie powiem bo fajnie się słucha takich dyrdymałow zwłaszcza od kobiety która też jest w jakimś stopniu pociągająca. 

 

Na dniach zobaczymy jak sytuacja się rozwinie, bo zapowiada się ciekawie 😅

 

 

 

 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekiwałbym wiele. Później można się zawieść. Trzymam kciuki ale zawsze w takich sytuacjach mam z tyłu głowy film CRP żeby nie umawiać się z laskami powyżej 25 roku życia. Dość sensowne argumenty tam zawarł potwierdzające moje obserwacje.

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Nigdy wcześniej nie usłyszałem też tylu komplementów, zwłaszcza na pierwszym spotkaniu pt. "jaki ty przystojny i że na pewno masz dziewczynę i panny za tobą się uganiają" itp. 😂 

Byłem w szoku, bo nie uważam się za jakiegoś super przystojniaka, ale nie powiem bo fajnie się słucha takich dyrdymałow zwłaszcza od kobiety która też jest w jakimś stopniu pociągająca. 

 

Cytat

ponieważ tą osobą była o 4 lata starsza ode mnie kobieta (ja 28 ona 32), co prawda wygląda na 25 i dałbym jej spokojnie 7/10. Widać że jest wyluzowaną osobą czego nie mogę powiedzieć o innych instagramerkach i innych tego typu wynalazkach które chodzą nadąsane z kijem w dupie.

 

Słuchaj szybciutko się oświadcz i zalewaj bo trafiła Ci się fajna partia. Nie patrz że starsza i albo jest desperatką albo za chwile dowiesz się czegoś, co w jej zamyśle i tak łykniesz bo przecież nie po to robi CI "bombardowanie miłością".

Gratulacje stary!

 

PS Dużo pracy przed Tobą nad poczuciem własnej wartości.

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 9
  • Haha 4
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, yrl napisał:

Nie oczekiwałbym wiele. Później można się zawieść. Trzymam kciuki ale zawsze w takich sytuacjach mam z tyłu głowy film CRP żeby nie umawiać się z laskami powyżej 25 roku życia. Dość sensowne argumenty tam zawarł potwierdzające moje obserwacje.

Przerobiłem tego troche i większość małolat i rówieśniczek ma w głowie siano i sianokosy. Pozatym kobieta 32 lata wyglądająca na 25 😀

Mi to tam nie przeszkadza, bo gdyby wyglądała na swój wiek to pewnie by mi się jakoś specjalnie nie spodobała. 

 

Ale oczywiście to dopiero pierwsze spotkanie i nie oczekuje dosłownie niczego.

Chciałem się tylko podzielić wrażeniami i zdziwieniem z zaistniałej sytuacji.

 

Być może pani ma męża, dzieci i chce się tylko rozerwać. Różnie to bywa 😂

3 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

 

 

Słuchaj szybciutko się oświadcz i zalewaj bo trafiła Ci się fajna partia. Nie patrz że starsza i albo jest desperatką albo za chwile dowiesz się czegoś, co w jej zamyśle i tak łykniesz bo przecież nie po to robi CI "bombardowanie miłością".

Gratulacje stary!

 

PS Dużo pracy przed Tobą nad poczuciem własnej wartości.

 

 

Ojej jakie gorzkie żale. Nie można już napisać o wrażeniach że spotkania bo cię zjedzą żywcem 😂 

Trochę mam w tym doświadczenia i wiem co robić, bo nie jedna mnie już próbowała urobic dupka i jeszcze nie płacę co miesiąc alimentów, aczkolwiek lepiej nigdy nie mówić nigdy, bo można się zdziwić.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Ojej jakie gorzkie żale. Nie można już napisać o wrażeniach że spotkania bo cię zjedzą żywcem 😂 

 

To nie są gorzkie żale ale na logikę zastanów się:

1. Jakim cudem 32 letnia kobieta może być jeszcze wolna? Co poszło nie tak? (Na moje oko jest trup w szafie)

2. Po co na pierwszym spotkaniu tak "bombarduje Cię miłością"? (tak działają sekty albo ludzie, którzy chcą coś sprzedać / zataić / urobić Cię)? (Na moje oko jest trup w szafie)

3. Przeczytaj sobie na spokojnie co Ci podkreśliłem - masz wypunktowane, że opierasz własne poczucie wartości na komplementach od kobiety - to jest do przerobienia bo gdybyś na to nie reagował / słyszał to na co dzień nawet byś o tym nie wspomniał. (W ten sposób wiele osób będzie umiało Cię podejść - komplementy kosztują 0, a dają dużo jak trafią na podatny grunt).

 

Z fartem i niech Ci się wiedzie :) 

 

  • Like 11
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wolverine1993 napisał:

 

Ojej jakie gorzkie żale. Nie można już napisać o wrażeniach że spotkania bo cię zjedzą żywcem 😂 

Trochę mam w tym doświadczenia i wiem co robić, bo nie jedna mnie już próbowała urobic ...

Fajnie, że masz pozytywne emocje.

Bracia zalecają tylko nie ekscytowanie się aby później nie było rozczarowania.

Sam wiesz, że teraz "jest pięknie" i pani musi zaprezentować się z jak najlepszej strony żebyś wszedł w związek. Za kilka miesięcy lub lat maska opadnie i będziesz mógł powiedzieć coś więcej.

Teraz sypie Ci komplementy, że jesteś przystojny itd. To standardowy schemat. 

Masz doświadczenie, więc nie będę mówił bo na pewno to znasz a życie uczy, że masz małe szanse aby "ona była inna".

Nie mniej, baw się dobrze, testuj i bądź czujny.

Życzę dużo szczęścia.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to baw się!

36 minut temu, Wolverine1993 napisał:

wydaje się ogarnięta osobą, ponieważ jest po studiach medycznych

 

Mój bardzo dobry kolega studiował ratownictwo medyczne, później przeniósł się na medycynę i z ręką na sercu mogę Ci powiedzieć, że dziewczyny na tych kierunkach są chyba najbardziej aktywne seksualnie, miałem okazję być na jego kilku imprezach i kij był moczony za każdym razem, proponowały bez gumy bo one są na tabletkach... a o narkotykach to nie wspomnę. W większości osoby studiujące ten kierunek to bananowcy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Oczywiście zaraz pojawia się głosy że to jej ostatni dzwonek na dzidziusia i pewnie szuka frajera.

A nie mówiła że szuka kompana do rozwiązywania krzyżówek panoramicznych ?

Już coś Ci nie pasuje, prawda ?

 

Cytat

Nie mogę tego wykluczyć, aczkolwiek szkopol jest taki iż wydaje się ogarnięta osobą, ponieważ jest po studiach medycznych i pracuje w branży, więc raczej szukałaby bogatego lekarza, a nie prostego ciołka. 

Racjonalizacja... może to właśnie TA myszka :D

Goście z jej branży ok 30 dopiero się dorabiają spłacając kredyty i nie mają czasu na relacje. Bawią się za to świetnie z młodymi studentkami które NAPRAWDE mają 20-25 lat.  A nie starą rurą która wyje o bombleka.

Ci którzy zawiesiliby na nie oko mają już 40-50 lat , rozwody,dzieci i prawników i  DOŚWIADCZENIE , i OSTATNIĄ rzeczą będzie poważny związek i dziecko  z chytrą siksą . Poruchają i wskażą drzwi. Ona to WIE.

 

Już wsiąkłeś.

 

Cytat

 

Nigdy wcześniej nie usłyszałem też tylu komplementów, zwłaszcza na pierwszym spotkaniu pt. "jaki ty przystojny i że na pewno masz dziewczynę i panny za tobą się uganiają" itp. 😂 

 

"Zerżnij mnie, zerżnij mnie , zerżnij mnie..."

Rżnij ... ale nie bądź zaskoczony że "gumka chyba pękła" 

 

Cytat

Byłem w szoku, bo nie uważam się za jakiegoś super przystojniaka, ale nie powiem bo fajnie się słucha takich dyrdymałow zwłaszcza od kobiety która też jest w jakimś stopniu pociągająca. 

Bon voyage :D

 

Edytowane przez ntech
  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Old Soul napisał:

Fajnie, że masz pozytywne emocje.

Bracia zalecają tylko nie ekscytowanie się aby później nie było rozczarowania.

Sam wiesz, że teraz "jest pięknie" i pani musi zaprezentować się z jak najlepszej strony żebyś wszedł w związek. Za kilka miesięcy lub lat maska opadnie i będziesz mógł powiedzieć coś więcej.

Teraz sypie Ci komplementy, że jesteś przystojny itd. To standardowy schemat. 

Masz doświadczenie, więc nie będę mówił bo na pewno to znasz a życie uczy, że masz małe szanse aby "ona była inna".

Nie mniej, baw się dobrze, testuj i bądź czujny.

Życzę dużo szczęścia.  

No ja pierwszy raz się spotkałem z takim natężeniem komplementów na pierwszym spotkaniu 😀 Nie wiem może jest po prostu otwarta, bezpośrednia i liczy na dobrą przygodę 😀 

 

Napisałem ten post też międzyinimi po to bo jest wiele znaków zapytania 🤔

6 minut temu, elogejter napisał:

Nie nastawiaj sie odrazu bóg wie na co. Wszystko z chłodną głową.

Po całej zimie posuchy każdy by ochujal 😂

W sumie to tak na prawdę od dwóch lat.

Jeszcze dwa, trzy spotkania i wszystko będzie wiadome 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wolverine1993 napisał:

No ja pierwszy raz się spotkałem z takim natężeniem komplementów na pierwszym spotkaniu

Jest jeszcze opcja że jest pierdolnięta.

Narcyzki, borderline i inne psychopatki tak właśnie działają, Idealizują obiekt od początku aby budować swoje poczucie wartości , tylko po to żeby go potem zniszczyć. Ale to wyjdzie w praniu.

Powiedz jakąś krytyczną uwagę na temat jej wyglądu , niby dla żartu. Obserwuj reakcją. Jak potrafi żartować z siebie i miec dystans ok. Jak zacznie walić fochy i dramy to "ciepło,ciepło"....

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Oczywiście zaraz pojawia się głosy że to jej ostatni dzwonek na dzidziusia i pewnie szuka frajera. Nie mogę tego wykluczyć, aczkolwiek szkopol jest taki iż wydaje się ogarnięta osobą, ponieważ jest po studiach medycznych i pracuje w branży, więc raczej szukałaby bogatego lekarza, a nie prostego ciołka. 

 

Miałeś fajne spotkanie, ciesz się z tym i niech flow Cię niesie. Nie pozwól, by redpill zabrał Ci radość z życia, ale z tyłu głowy pamiętaj o naukach braci z forum. Są takie agentki, o których prawdę poznasz dopiero po latach. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ntech napisał:

Jest jeszcze opcja że jest pierdolnięta.

Narcyzki, borderline i inne psychopatki tak właśnie działają, Idealizują obiekt od początku aby budować swoje poczucie wartości , tylko po to żeby go potem zniszczyć. Ale to wyjdzie w praniu.

Powiedz jakąś krytyczną uwagę na temat jej wyglądu , niby dla żartu. Obserwuj reakcją. Jak potrafi żartować z siebie i miec dystans ok. Jak zacznie walić fochy i dramy to "ciepło,ciepło"....

Dzięki za uwagę, zrobię jej shit test. Chociaż zdaje mi się że coś już takiego wczoraj powiedziałem i nie zareagowała jakby miała kija w dupie 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wolverine1993 napisał:

Nigdy wcześniej nie usłyszałem też tylu komplementów, zwłaszcza na pierwszym spotkaniu pt. "jaki ty przystojny i że na pewno masz dziewczynę i panny za tobą się uganiają" itp. 😂 

Byłem w szoku, bo nie uważam się za jakiegoś super przystojniaka

 

Oj coś czuję w kościach, że ktoś tu jest kandydatem na zostanie przybranym tatą 😂

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Dzięki za uwagę, zrobię jej shit test. Chociaż zdaje mi się że coś już takiego wczoraj powiedziałem i nie zareagowała jakby miała kija w dupie 😀 

Z pewnościa jeżeli jest zaburzona to będziesz miał  teraz "love bombing" . Korzystaj, to miły okres, ruchaj ile wlezie i pamiętaj żeby pilnować plemników i rozliczać jak amunicję na poligonie. Żeby nawet jednego nie brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pancernik napisał:

 

Oj coś czuję w kościach, że ktoś tu jest kandydatem na zostanie przybranym tatą 😂

Już o to wypytywałem czy nie ma ukrytego męża i dzieci 😂 Pozatym golodupiec ze mnie, więc zakładam że tak nie jest , jeszcze żeby to była Karina z żabki to może bym był skłonny tak myśleć😀

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole czytając ten temat coraz bardziej odechciewa mi się czytać forum, ta nie, tamta nie, ta za stara i chuj wie co kurwa jednorożca szukacie?

Gościu spotkał się z nią pierwszy raz dopiero dajcie mu trochę luzu, dla mnie zajebisty plus że laska po medycynie i coś robi w tym kierunku.

I te domysły że coś nie tak bo ma 32 lata i sama, może samych zjebów miała na swojej drodze, pseudo alfa ruchaczy co oferują tylko swojego kutasa na jedną noc i nic poza tym ?

Sami pierdolicie że laski z przebiegiem beeeeeee a 32 lata sama to już musi być pierdolnięta.

 

Kurwa opanujcie się trochę, to forum zaczyna popadać w skrajność jak te blackpillowe rakowiska typu lookism i looksmax.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pancernik napisał:

 

Bass, dobroć Twojego serduszka jest niesamowicie ujmująca 😂

Prawo przyciągania, skoro będę ruchał pierwsze lepsze kurwiska co dają na 1 spotkaniu to co ja reprezentuje sobą jako facet? Mam budować ego ruchaniem odpadów?

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.