Skocz do zawartości

Kobietki


elogejter

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, zychu napisał:

Czy ty czasem nie pisujesz dla Krytyki Politycznej? Wyczuwam wielkomiejski lewicujący trolling w oparach latte à la cuck. :)

Chciałbym, ale dopóki jest tam Kapela dopóty tam stopy nie postawię.
A mnie bawi po prostu ta zgraja mgtow na sto procent, którzy mają ból dwunastnicy o rzecz która tak naprawdę w niczym nikomu nie przeszkadza.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, samiecżeta napisał:

Teraz to jest dzień KUKOLDÓW! 

 

   Błem dziś w galerii. Co ONI nie odpierdalali dla tych "Anielic"

 

Masz rację, oni chcą "kupić kobietę". Sądzą, że to jest tak samo jak z przedmiotem.

 

"Ja jej kupię prezent ona mi da tyłka". Sami programują kobiety na prostytutki, które wydzielają im sex za opłatą.

 

Wystarczyłby skromny kwiatek, komplement i wino do wspólnej konsumpcji wieczorem.

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RabarbaR napisał:

Moja znajoma się ostatnio obruszyła. 

Jak nazwałem jej czworonoga suką .

 

Dowcip mi się przypomniał.

W latach okupacji zakopiańskimi Krupówkami dwóch Niemców prowadzi owczarka niemieckiego.

Podchodzi do nich nagle mały chłopiec i psu zaczyna spoglądać w podbrzusze.

Niemiec zdziwiony łamaną polszczyzną pyta - co ty chlopec pod hund tak patrzysz?

A, bo Jasiek z wierchu mi mówił, że Krupówkami idzie pies z dwoma kutasami.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Brat Jan napisał:

Masz rację, oni chcą "kupić kobietę".

A ja bym poszedł trochę dalej. 

Jakby jeden z drugim nie kupił tulipan w biedrze, to by tyłeczka nie zobaczył dłuuuuugo! 

Pierdolamento jakby się świat kończył. Albo ciche tygodnie. 

To kupuje. I robi z siebie... Szkoda gadać😶

Edytowane przez samiecżeta
Pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam panowie, przesadzacie.  To nasze forumowe dziewuszki, osiedlowym karynom nawet bym się nie zająknął, ale widać że dziewczyny chcą przebywać w męskim gronie czyli że coś w tym mózgu mają oprócz biedronek i innych stonek.  Kukoldera by była gdyby autor wszedł na netkobiety i tak wszystkim składał życzenia.  Ja tam się przyłączam do życzeń, i życzę więcej zdrowego rozsądku i kobiecości.

Edytowane przez mph25
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisek odnośnie mojego powyższego postu.

Nie pamiętam jak jest w przypadku rezerwatu na tym forum, ale jeżeli jego uczestniczki składały z niego nam facetom życzenia z okazji dnia chłopaka / mężczyzn to zwrócę honor i rzeczywiście powiem, że nie ma co w tym temacie się burzyć i w porządku będzie złożenie życzeń.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mąż powiedzial na walentynki, ze dostanę coś czerwonego, kształtnego i lśniącego. A że mieliśmy nie obchodzić tego święta to sie zdziwiłam i w te pędy pojechałam coś kupić. Niestety to byla 20.00 i u nas tylko biedra była otwarta. Nakupowałam jakichś przydasiek, głupio mi było jak diabli. Poczułam ulgę, gdy okazało się, że dostalam gaśnicę do auta. 

A za życzenia dziekuję rzecz jasna :)

Edytowane przez Amperka
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Iceman84PL said:

Chłopie przestań dawać darową atencje kobietom zwłaszcza w ten dzień,

 

Nie Tobie oceniać czy jest ‘darmowa’. W końcu pod łóżkiem nikomu nie siedzisz ani na cudze randki zapraszany nie jesteś. Z doniesień źródłowych wiemy, że niejeden udany związek się na tym forum uformował (w kuluarach rzecz jasna).

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

"Święta" w cudzysłowie gdyż jest to fajna zabawa jeżeli potrafi się z tego korzystać.

 

No właśnie - potrafi z tego korzystać. Zobacz sobie na stado cuckoldów latających dziś z kwiatami do pracy, koleżanek i masy kobiet, które mają ich w dooopie. Tak się właśnie produkuje armie idiotów bo facet o mniejszej sile charakteru będzie temu przytakiwał dla świętego spokoju i znów napędzał kulę śnieżną. 

Z drugiej strony widzisz kobiety latające po mieście z prezentami w dzień chłopaka? W dzień mężczyzny? Widzisz, jak wyglądają walentynki?

To ostatnie to jest w ogóle ciekawy case - 14 lutego umówiłem się z panną i co najśmieszniejsze - byłem jedynym facetem, który nie szedł z kwiatami. To jest dzień kobiet czy walentynki? Czy, skoro obchodzimy dzień kobiet, obchodzimy też dzień mężczyzn / chłopaka?

Sam sobie odpowiedz.

 

Cytat

A kto nie chce niech nie korzysta, ale po co się tak unosić.

 

Tylko, że z wszystkiego korzystać trzeba z głową.

Ja jestem dość staromodny i dwóm kobietom zrobiłem dziś prezent (Matce i Siostrze) oraz ok 10 złożyłem życzenia. Tylko wiesz kto to był?

- Babcia

- kilka kobiet z którymi spałem w zeszłym roku - odpisały wszystkie

- kilka kobiet z którymi załatwiałem biznesowe sprawy - tych mniej urodziwych

- dwie kobiety pracujące w osiedlowym sklepie (od razu mówię - mało urodziwe - bardzo się ucieszyły)

- sąsiadka - Pani na emeryturze

 

Jaki to ma wspólny mianownik - 0 atencji dla kobiet w wieku "rębnym" które mają branie.

 

--------------------------------------------------------

 

W tym wątku jest jeszcze coś ciekawego - poszła znów, bardzo schematyczna ale i skuteczna, manipulacja - samica głaszcze samca po główce (nic nie kosztuje), a on zamerda ogonem. Widzę to już 3 raz od tej samej osoby, patrząc po reakcjach dwóch poprzednich mężczyzn, którzy byli przez nią chwaleni - sukces w pełni.  

 

Widzisz przedstawienie, a nie widzisz rzeczy.

 

Tego się należy od kobiet uczyć.

 

--------------------------------------------------------

 

Cytat

 

To kiedyś był "dzień kobiet"! 

Teraz to jest dzień KUKOLDÓW! 

 

   Błem dziś w galerii. Co ONI nie odpierdalali dla tych "Anielic".

 

 

@samiecżeta - mnie to niesamowicie cieszy. Niech cucki latają i się płaszczą i tak gooowno z tego mają :) 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mph25 napisał:

E tam panowie, przesadzacie.  To nasze forumowe dziewuszki, osiedlowym karynom nawet bym się nie zająknął, ale widać że dziewczyny chcą przebywać w męskim gronie czyli że coś w tym mózgu mają oprócz biedronek i innych stonek.  Kukoldera by była gdyby autor wszedł na netkobiety i tak wszystkim składał życzenia.  Ja tam się przyłączam do życzeń, i życzę więcej zdrowego rozsądku i kobiecości.

 

O to to. 

 

Podłączam się do życzeń :) 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Chciałbym, ale dopóki jest tam Kapela dopóty tam stopy nie postawię.
A mnie bawi po prostu ta zgraja mgtow na sto procent, którzy mają ból dwunastnicy o rzecz która tak naprawdę w niczym nikomu nie przeszkadza.

 

Zacznij jak ten gamoń Kapela - od portiera w "Świetlicy KP" a tak na serio . Niezłe wydawnictwo książkowe, no szkoda ze w większości obcych autorów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, niemlodyjoda napisał:

No właśnie - potrafi z tego korzystać. Zobacz sobie na stado cuckoldów latających dziś z kwiatami do pracy, koleżanek i masy kobiet, które mają ich w dooopie. Tak się właśnie produkuje armie idiotów bo facet o mniejszej sile charakteru będzie temu przytakiwał dla świętego spokoju i znów napędzał kulę śnieżną. 

Chłopie, dzisiaj śpiewaliśmy paniom sto lat w robocie. Wyjątkowa żenada. Kupili czekoladki, a za wręczanie ich byli odpowiedzialni najwięksi kukoldzi rzecz jasna w robocie. O dziwo na te osoby mają panie najbardziej wyjebane, ciekawe czemu? Ja mam wyjebane na to święto już parę lat, w tym roku nie składałem życzeń, 2 lata temu też, w innej robocie, gdy widziałem te fałszywe gęby. Nie żałuję. Po co mam latać z kwiatkami jak skończony debil, a później i tak jesteśmy winni wszystkiemu. Międzynarodowy Dzień Kukoldztwa, tak powinien się nazywać 8 marca. Mam wyjebane, potem słyszę, że kolejny facet ma fałszywe zarzuty za gwałt czy pedofilię, albo kobieta gorzej statystycznie zarabia od faceta. Niech jednak białorycerze nadskakują dalej, część z nich skończy z alimentami albo rozpici pod mostem. A przecież byli tacy dobrzy...

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Colemanka said:

Nie Tobie oceniać czy jest ‘darmowa’. W końcu pod łóżkiem nikomu nie siedzisz ani na cudze randki zapraszany nie jesteś. Z doniesień źródłowych wiemy, że niejeden udany związek się na tym forum uformował (w kuluarach rzecz jasna).

Po głębszym wczytaniu się w tą wypowiedź oceniam, że jednak te "osiedlowe" samice nie różnią się tak bardzo od tych "pozostałych". 

"Ja jestem inna". :D 

Edytowane przez eknm2005
literówka
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zychu napisał:

A Trammera czytałeś? Dioniosłością bije Hobsbawma, przynajmniej w lokalnej skali. :)

Czytalem rzecz jasna "Ostre ciecie" ale on kojarzy mi sie raczej z NO niz KryPolem. KryP rozpropagowali tez  kilku wartościowych moim zdaniem  autorow z Zachodu jak Zinn, Deleuze, O 'Connel. Dobre są tez  książki o muzyce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.