Skocz do zawartości

Kobietki


elogejter

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

Co roku jest gówno-burza z powodu tego "święta".

"Święta" w cudzysłowie gdyż jest to fajna zabawa jeżeli potrafi się z tego korzystać.

A kto nie chce niech nie korzysta, ale po co się tak unosić.

 

Można było zrobić inaczej założyć temat Dzień kobiet czyli festiwal spermiarstwa i było by git.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Zobaczymy jaki będzie odzew w dzień mężczyzn, bo tak z rok temu to nie wiem w sumie czy oprócz kilku osób, które policzę na palcach jednej ręki z przestrzeni publicznej widziałem jakieś życzenia dla mężczyzn :P

 

W ogóle nic nie będzie.  Tak samo jak w Dniu Przeciw Alienacji Rodzicielskiej, gdzie pewnie pod Sejmem będzie garstka mężczyzn. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Personal Best napisał:

W ogóle nic nie będzie.  Tak samo jak w Dniu Przeciw Alienacji Rodzicielskiej, gdzie pewnie pod Sejmem będzie garstka mężczyzn. 

 

Kobietom nawet przez gardło nie przejdzie słowo dziękuje za pomoc a co dopiero życzenia czy podarunki robić.

Mają tam potrzeby mężczyzn gdzie nie dochodzi słońce.

Dlatego my róbmy to samo i pilnujmy swoich interesów.

Co do dnia mężczyzny raz od koleżanki dostałem życzenia a tak to dla nich zwykły dzień, który przechodzi bez echa.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, zychu said:

Śmiało, panowie, udowodnijcie paniom, że nie należycie do tych zgorzkniałych.

Wprost przeciwnie, Pani trafiła w punkt.

Ja jem dużo gorzkiej czekolady, stąd moje zgorzknienie. :) 

 

Quote

życzę więcej szczęścia do fajnych kobiet (i ludzi w ogóle).

odjazdowefocus_31082018_mini2.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, niemlodyjoda said:

Ja jestem dość staromodny i dwóm kobietom zrobiłem dziś prezent (Matce i Siostrze) oraz ok 10 złożyłem życzenia. Tylko wiesz kto to był?

- Babcia

- kilka kobiet z którymi spałem w zeszłym roku - odpisały wszystkie

- kilka kobiet z którymi załatwiałem biznesowe sprawy - tych mniej urodziwych

- dwie kobiety pracujące w osiedlowym sklepie (od razu mówię - mało urodziwe - bardzo się ucieszyły)

- sąsiadka - Pani na emeryturze

 

Jaki to ma wspólny mianownik - 0 atencji dla kobiet w wieku "rębnym" które mają branie.

 

😵😵😵

 

1 hour ago, niemlodyjoda said:

W tym wątku jest jeszcze coś ciekawego - poszła znów, bardzo schematyczna ale i skuteczna, manipulacja - samica głaszcze samca po główce (nic nie kosztuje), a on zamerda ogonem. Widzę to już 3 raz od tej samej osoby, patrząc po reakcjach dwóch poprzednich mężczyzn, którzy byli przez nią chwaleni - sukces w pełni.

 

Kolego tu na forum ‘głaskałam’ wielu samców (i samic) wielokrotnie gdyż wszędzie tam, gdzie widzę coś dobrego w człowieku, tam to podkreślam. Spójrz w równoległym wątku. Nawet Brat, do którego się zwracasz podśmiewał się (i słusznie), że być może powinnam założyć do tego celu odrębny wątek (‘z opisem kandydatów’) czym mnie przyjemnie rozbawił. Żaden samiec nie ‘merdał’.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to jebane pudło zwane TV było moje a nie mojej mamy to wyleciało by za okno, takich stulejarskich i feministycznych wydarzeń na polsacie nie widziałem nigdy.

A ja dziś cały dzień chodziłem i ironicznie uśmiechałem do wszystkich kobiet :D

 

 

A to jebane RMF FM cały dzień lecące w pracy, myślałem że majster wyjebie swój własny głośnik JBL przez okno bo sam nie mógł tego słuchać. Sam złożył życzenia matce i swojej kobiecie i KONIEC ATENCJI DLA INNYCH ZA FREE.

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

Jakim to trzeba być desperatem żeby szukać kobiety w rezerwacie😆

Racjonalizuj sobie dalej. Żałosne to Twoje podejście. 

Rezerwat jest jednym z najlepszych miejsc by szukać partnerki, bo wiadomo czego się po niej spodziewać.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Rezerwat jest jednym z najlepszych miejsc by szukać partnerki, bo wiadomo czego się po niej spodziewać..

Wersji demo naciągniętych do retoryki forum na pewno :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

Jakim to trzeba być desperatem żeby szukać kobiety w rezerwacie😆

Ciągle widzę że coś takiego przewija się na forum, jakaś przysięga przed Bogiem była na ten temat albo jest zakaz w regulaminie forum?

Pytam z ciekawości forum jak forum. 

 

Patrząc po tym co się dzieje to lepiej na forum niż na tinderach i badoo xD

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, dyletant napisał:

A ja życzę, żebyście się poczuły jak mężczyźni, chociaż przez 1 rok w życiu.

Ale po co? Skoro natura stworzyła nas kobietami, a Was mężczyznami? Nie chcę czuć się mężczyzną, bo dobrze czuję się w kobiecej skórze. (choć mam sporo męskiego ...pierwiastka😮😂, podejrzewam, że to dlatego iż nosiłam w sobie męską płeć przez 18 miesięcy... :D) Także pięknie upraszam o nie narzekanie. Jako kobieta nie wyobrażam sobie świata bez MĘŻCZYZN, oszalałabym. :D Ja wiem, że świat jest okrutny, podły i zły, ale to my ludzie, go tworzymy...Uśmiechnijcie się trochę Panowie - Forumowicze, czasem, bardziej, odrobinkę więcej...

🍰🍰🍰🍰🍰🍰

Edytowane przez Wewerka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.altair.com.pl/news/view?news_id=32963

 

Cytat

Z okazji obchodzonego dzisiaj Międzynarodowego Dnia Kobiet i nadchodzącego Tygodnia Kobiet w Lotnictwie linie Wizz Air zobowiązały się do zwiększenia zaangażowania w zachowanie równości płci w branży lotniczej poprzez zatrudnianie jeszcze większej liczby jako pilotów samolotów komunikacyjnych i na najwyższych stanowiskach kierowniczych.

Czy to wam czegoś nie przypomina?

Z okazji zbliżającej się n-tej rocznicy Rewolucji październikowej, Zakład nr XY zobowiązuje się do wykonywania 200% normy. Niech żyje Rewolucja!

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, dyletant napisał:

A ja wam życzę, żebyście chociaż przez rok w swoim życiu, poczuły się jak mężczyźni.

Jak przeciętni mężczyźni, gwarantuję każdej hardkorową depresję albo nawet skłonności samobójcze.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.