Skocz do zawartości

Kobietki


elogejter

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, dyletant napisał:

Zapraszam na budowę, chętnie popatrzymy na twój uśmiech.

Nie dałabym rady pracować na budowie, bo nie uniosę pustaka.

Natomiast nie straszna mi praca fizyczna, na miarę mojej fizjonomii. Ponadto marudzenie i czarnowidztwo nie jest równoznaczne z pracą fizyczną, to stan umysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Wewerka napisał:

Uśmiechnijcie się trochę Panowie - Forumowicze, czasem, bardziej, odrobinkę więcej...

Ja dziś od rana śmieję się na widok spermiarstwa wam usługującego, a w nagrodę otrzymujacego hektolitry pogardy. Jutro jeszcze bardziej się uśmiechnę na samą myśl, że, jeśli wierząc reklamom puszczanym w TV, 1/3 z was uda się po specjalistyczne wkładki, ponieważ nie trzyma moczu, kolejna 1/3 uda się do apteki po te mocno reklamowane tabletki na grzybicę pochwy, a kolejna 1/3 z was do Rossmana po żel do higieny intymnej, ponieważ na ostatniej imprezie przesadziły z używkami i zupełnie nie wiedzą jak to się stało, że znowu wali jak z kutra rybackiego.

 

Mam nadzieję, że się liczy:D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Libertyn napisał:

Zapraszam do DPS. Nie wiem co cieższe, targanie woru z cementem czy targanie czyjegoś cielska by je obmyć po defekacji..

Robiłem to przez blisko 20 lat - kierujesz swój żal do nieodpowiedniej osoby.

 

14 minut temu, Wewerka napisał:

Nie dałabym rady pracować na budowie, bo nie uniosę pustaka.

Natomiast nie straszna mi praca fizyczna, na miarę mojej fizjonomii. Ponadto marudzenie i czarnowidztwo nie jest równoznaczne z pracą fizyczną, to stan umysłu.

Fizjonomii? Piękna wymówka. I ty chcesz komuś zwracać uwagę o marudzeniu i czarnowidztwie... Jesteś żałosna i strasznie trącasz manipulacją, choćbyś polubiła nie wiem ile postów, zgodnych z twoim światopoglądem to pamiętaj że zawsze możesz się mylić.

 

Ja myślę że po prostu jesteś przebiegła i leniwa... nawet dzieci potrafią...

kiedy muszą i nie mogą nikogo wykorzystywać...

 

 

Edytowane przez dyletant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Krugerrand napisał:

Ja dziś od rana śmieję się na widok spermiarstwa wam usługującego, a w nagrodę otrzymujacego hektolitry pogardy.

 

Mam nadzieję, że się liczy:D

Jeśli sprawia Ci to autentyczną radość, czujesz się z tym dobrze, nie obrażasz przy tym drugiego człowieka, to myślę, że się liczy.

 

Jutro jeszcze bardziej się uśmiechnę na samą myśl, że, jeśli wierząc reklamom puszczanym w TV, 1/3 z was uda się po specjalistyczne wkładki, ponieważ nie trzyma moczu, kolejna 1/3 uda się do apteki po te mocno reklamowane tabletki na grzybicę pochwy, a kolejna 1/3 z was do Rossmana po żel do higieny intymnej, ponieważ na ostatniej imprezie przesadziły z używkami i zupełnie nie wiedzą jak to się stało, że znowu wali jak z kutra rybackiego.

 

Nie wiem, nie oglądam TV od ponad 10 lat, myślę samodzielnie, obce mi są Twoje porównania, bo mimo iż jestem zwyczajną kobietą ze wsi, nie lubię grubiaństwa, pogardy dla człowieka, słownictwa "wali jak z kutra rybackiego" i zwykle nie wiem wówczas jak się zachować. Raczej wycofuję się i milczę, obserwując.

 

Ja dziś od rana śmieję się na widok spermiarstwa wam usługującego

Ja to widzę inaczej: skoro mężczyźni, Ci którzy są dla mnie w jakiś sposób ważni złożyli mi dziś życzenia, to świadczy, że szanują i są wdzięczni za moją postawę kobiety. Wiem, że robili to świadomie, tak samo jak i ja świadomie i SZCZERZE będę im składać życzenia. Za to, że są. Ze swymi zaletami i wadami. :)

 

14 minut temu, dyletant napisał:

Robiłem to przez blisko 20 lat - kierujesz swój żal do nieodpowiedniej osoby.

 

Fizjonomii? Piękna wymówka. I ty chcesz komuś zwracać uwagę o marudzeniu i czarnowidztwie... Jesteś żałosna i strasznie trącasz manipulacją, choćbyś polubiła nie wiem ile postów, zgodnych z twoim światopoglądem to pamiętaj że zawsze możesz się mylić.

 

:)

 

 

14 minut temu, dyletant napisał:

 

Ja myślę że po prostu jesteś przebiegła i leniwa... nawet dzieci potrafią...

kiedy muszą i nie mogą nikogo wykorzystywać...

 

 

 

Tak. Na pewno mogę się mylić. Nigdy nie twierdziłam inaczej. A to, że dzieci pracują, to WSTYD dla dorosłych! Tych, którzy uczynili ten świat takim właśnie, tych którzy są WŁADCAMI i na to pozwalają.

Edytowane przez Wewerka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wewerka napisał:

A to, że dzieci pracują, to WSTYD dla dorosłych! Tych, którzy uczynili ten świat takim właśnie, tych którzy są WŁADCAMI i na to pozwalają.

A to że dzieci są w domu dziecka to wina rodziców i poniekąd ich bo się urodzili.

Typowa egoistyczna demagogia dla usprawiedliwienia jeszcze bardziej egoistycznych twierdzeń.

Życzę życia, bo chyba obserwujesz je zza okna.

7 minut temu, Wewerka napisał:

Ja to widzę inaczej: skoro mężczyźni, Ci którzy są dla mnie w jakiś sposób ważni złożyli mi dziś życzenia, to świadczy, że szanują i są wdzięczni za moją postawę kobiety. Wiem, że robili to świadomie, tak samo jak i ja świadomie i SZCZERZE będę im składać życzenia. Za to, że są. Ze swymi zaletami i wadami.

Naprawdę nie wiesz po co to robią? Czy tylko udajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dyletant napisał:

A to że dzieci są w domu dziecka to wina rodziców i poniekąd ich bo się urodzili.

Typowa egoistyczna demagogia dla usprawiedliwienia jeszcze bardziej egoistycznych twierdzeń.

Życzę życia, bo chyba obserwujesz je zza okna.

Naprawdę nie wiesz po co to robią? Czy tylko udajesz?

Zza firanki. Jak prezes.

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o składanie życzeń kobietom, to nie mam z tym żadnego problemu. Akurat tak się składa, że 7 marca obchodzę urodziny, więc życzenia składam wyłącznie tym paniom, które pamiętają moich urodzinach. One składają mi życzenia urodzinowe, a ja następnego dnia odwdzięczam się życzeniami z okazji dnia kobiet. Uczciwe podejście, które praktykuję od wielu lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dyletant napisał:

A to że dzieci są w domu dziecka to wina rodziców i poniekąd ich bo się urodzili.

Zważywszy na to że większość dzieciaków z domu dziecka ma rodziców którzy są niewydolni to tak. 

 

15 minut temu, dyletant napisał:

Naprawdę nie wiesz po co to robią? Czy tylko udajesz?

Ja to robię dla polepszenia nastroju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę dziś ulicą. Wyszczerz na maksa, bo mi tam jedna sprawa akurat się pozytywnie rozwiązała. 

 

Idę i co widzę. Stragany z tulipanami. 

 

A przy każdym wężyk starszych i młodszych Januszków ze smutnymi i ponurymi gębami. Wszak tulipan pańci się należy jak psu kość 😁

 

Patrzą na mnie, widzą wytrzeszcz, widzą że tulipana w dłoni nie targam i zaczyna im się w oczach pojawiać ZŁOŚĆ 😁

 

Przyznam, że dawno takiego ubawu nie miałem patrząc na tych smutnych steranych życiem frajerów. 

 

Choć przyznać muszę, że zasadniczo smutne to, nie śmieszne 🤔

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wielokropek napisał:

Dzięki za życzenia, to miłe.

Wytłumacz co jest miłego w tym że ktoś całkiem obcy pisze coś co może nie być prawdą, tak samo jak on sam - może być kimkolwiek...i po prostu kadzić?

Co jest mocno prawdopodobne - stwierdzam to jako facet - nie ma w tym żadnego sensu.

 

Tak mało wam pewności siebie, tak niską samoocenę macie że trzeba was głaskać jak dzieci?

 

Żałosne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bassfreak napisał:

Ciągle widzę że coś takiego przewija się na forum, jakaś przysięga przed Bogiem była na ten temat albo jest zakaz w regulaminie forum?

Pytam z ciekawości forum jak forum. 

 

Patrząc po tym co się dzieje to lepiej na forum niż na tinderach i badoo xD

 

Trochę już jesteś na forum i widzisz jakie są rezerwatki niestety nie są inne niż wszystkie.

Skoro wielu braci zauważyło to samo to musi być coś na rzeczy.

Nie ma żadnego zakazu także jeżeli reflektujesz to działaj droga wolna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, dyletant said:

A ja wam życzę, żebyście chociaż przez rok w swoim życiu, poczuły się jak mężczyźni.

 

Nie wiem co odpowiedzieć na to życzenie, bo ja cały czas pokazuje że żyje jak mężczyzna i sobie to cenię, to mi dopier*alają że babochłop fuj i takie tam, wiszenie na cywilizacji, te sprawy. Tam wcześniej Panowie życzyli więcej kobiecości, a kobiecość ma się nijak do poczucia bycia mężczyzną. Czego zatem właściwie życzysz? Przyznam nie rozumiem, a chętnie się dowiem.

 

EDIT

Dobra doczytałam wątek do końca. Nie musisz odpowiadać.

 

2 hours ago, Krugerrand said:

Jutro jeszcze bardziej się uśmiechnę na samą myśl, że, jeśli wierząc reklamom puszczanym w TV, 1/3 z was uda się po specjalistyczne wkładki, ponieważ nie trzyma moczu, kolejna 1/3 uda się do apteki po te mocno reklamowane tabletki na grzybicę pochwy, a kolejna 1/3 z was do Rossmana po żel do higieny intymnej, ponieważ na ostatniej imprezie przesadziły z używkami i zupełnie nie wiedzą jak to się stało, że znowu wali jak z kutra rybackiego.

 

Nie wiem co to ma na celu ale zapewne nadaje się do jakiejś szerszej publikacji.

Edytowane przez Colemanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Wielokropek said:

Dzięki za życzenia, to miłe. :) Choć jak @BrainlikePennylooklikeAmy zauważyła czasem strach się tu odezwać ;) 

 

Ciekawe czy za podziękowanie za życzenia będą jakieś bany? 🤭 Już nawet nie chce myśleć co z założycielem wątku ani z Tymi co do życzeń się przyłączyli 😱

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja złoże życzonka wszystkiego najlepszego forumowiczki , mam vpn i serwery w Meksyku więc się nie spóźniłem😎. Na zajęciach z BJJ wczoraj też złożyłem życzenia koleżance a niech ma pomyślałem a później bez litości gilotyna i Kimura w prezencie taka była zadowolona klepała mnie niemiłosiernie chyba jej się spodobało😃.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2021 o 17:36, niemlodyjoda napisał:

poszła znów, bardzo schematyczna ale i skuteczna, manipulacja - samica głaszcze samca po główce (nic nie kosztuje), a on zamerda ogonem. Widzę to już 3 raz od tej samej osoby, patrząc po reakcjach dwóch poprzednich mężczyzn, którzy byli przez nią chwaleni - sukces w pełni.  

Łał!

Nie jestem na bieżąco z forum.

 

W dniu 8.03.2021 o 16:44, elogejter napisał:

Dobry koń i w błocie pociągnie

Ze smutkiem przyznaję, że już mnie nie rajcują excesy.

 

 

Pany!

Coś się słabo staracie!

Miało być 10 stron gównoburzy, a jest dopiero 4 :D

Edytowane przez Brat Jan
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.