Skocz do zawartości

Zakończyć wojnę płci


absolutarianin

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Wincenty napisał:

No i znowu kantar kurwa w koło macieju xD

 

A czego się spodziewałeś? :) Zadałem powyżej autorowi parę pytań, w tym to, czy kobieta nie ma prawa do realizacji i pracy zawodowej zgodnie ze swoją pasją i dlaczego miałbym jej to odbierać, to się nie doczekałem odpowiedzi. 

 

Zabawne jest stosowanie takich górnolotnych frazesów w rodzaju "my, my chcemy". Jacy my? Jestem ja, jesteś Ty. Jednostki. Jednostki, które mogą połączyć się w celu realizacji wspólnych planów i celów na niwie politycznej, ideologicznej czy obyczajowej. Chcemy przykładowo niskich podatków, rozdziału Kościoła od państwa, równouprawnienia wszystkich organizacji religijnych bez handicapów, redukcji socjalu, równej pozycji mężczyzn w polskich sądach, walki z patologią ich sfeminizowania, podobnie jak paru innych zawodów itd. Diagnozujemy współczesne patologie feminizmu trzeciej fali, który stał się własną karykaturą itd.

 

I to jest fajne, to jest ok. Ale jednostki pozostają jednostkami i mają prawo szukać szczęścia i miejsca w życiu na własny rachunek. I ponosić tego konsekwencje. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo.

 

Ale czy chcemy same kobiety? Cechy prymarne, zawsze te same? Charakterologicznie? Przecież to nie budzi nic więcej, niż pusty śmiech.  Nie chcesz Julek, simpów, kukoldów i innych baranów w swoim życiu? To ich do niego nie zapraszaj. Niech nie mają tam wstępu. A jeżeli nie masz jeszcze takiego komfortu to Ci życzę, byś go miał jak najszybciej. Nie, Julki nie występują w 100%. Po to utrzymuję kontakty z ludźmi w różnym wieku i płci (najmłodsi są po 20-tce), by regularnie tę tezę na własną rękę weryfikować.

 

A w zamian dostaję mantrę i piłeczkę - ja jestem jedyny normalny z monopolem na prawdę, świat jest nienormalny.

 

Ja jestem normalny, świat jest nienormalny i jest przeciwko mnie: bankierzy, korposi, feminazistki (to akurat prawda, patologia), cyfroza (która dała światu dziesiątki współczesnych milionerów nie mających na to szans chociażby w latach 80-tych i ułatwia ludziom życie i biznes) itd.

Ja jestem normalny, świat jest nienormalny i jest przeciwko mnie.

Ja jestem normalny, świat jest nienormalny i jest przeciwko mnie.

 

No proszę Cię :)

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, TwojMalyMisio said:

w której faceci zastanawiają się jak zaruchac, nie wydając jednocześnie ani złotówki na kobietę.

Może moje relacje były tylko z aktorkami ale seks miałem wrażenie sprawiał przyjemność obu stronom.

9 hours ago, maroon said:

The war. The war never ends. 🤔

Już nawet grzyby jak w Fallout'cie były w tym wątku. :)

@Anonim84 Posłuchaj gościa Lamprade z MGTOW Chats opowiada o swoich latach w Wietnamie, jakie jest podejście do Europejczyków (me money now) itd.

 

 

 

On 3/11/2021 at 7:41 AM, Obliteraror said:

Dołączam się do pytania. Jedno leci biznesem, drugie ekonomiczną? : )

A w hotelu śpi na podłodze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, Stefan Batory said:

Dziecko możliwie jak najwcześniej powinno iść do przedszkola, tj. od 4 roku życia najpóżniej. Ja osobiście znalazłem się w takowym w wieku 3 lat. ma to głęboki sens wychowawczy.

Dziecko nie musi iść do sformalizowanego jak koszary przedszkola żeby mieć kontakt z rówieśnikami. Chodziłem już do żłobka, najgorsze wspomnienia z dzieciństwa to poranne wstawanie na siłę, nuda leżakowania, kanapki z jajecznicą wmuszane w dzieci. Wcale mnie to jakoś nie socjalizowało, dalej wolałem się bawić sam, nie lubię gier zespołowych a w szkole i liceum zawsze byłem przewodniczącym bo wtedy zamiast być trybikiem byłem tym który jakoś wpływał i kombinował. Gdy w przedszkolu panie się mną wyręczały i czytałem moim rówieśnikom (bo mnie wcześnie w domu nauczono) wgryzł mi się indywidualizm, pogarda dla "kolektywu" i postawa "jestem najmądrzejszy w całej wsi". Dopiero gdy w podstawówce trafiłem do "autorskiej" klasy i potem do dobrego liceum nauczyłem się współpracować.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, manygguh napisał:

Wolę miejscową Julkę od polskiej. Chociażby że względu na status, którego w Polsce nie mam. Poza tym i tak tych z lepszego sortu trzeba będzie pewnie poszukać na prowincji. Założyłbyś jakiś temat o Wietnamie i swoich wnioskach stamtąd? 

Ja to Wietnam i Wietnamki znam z netu, więc żadnym ekspertem się nie czuję. :) Chociaż nawet w Polsce poznałem Chinkę, z którą bardzo łatwo wszedłem w kontakt na przystanku, czekając na autobus. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Orybazy napisał:

Może moje relacje były tylko z aktorkami ale seks miałem wrażenie sprawiał przyjemność obu stronom.

Bo tak jest. Nie mniej nie może być jedynym lącznikiem w relacji i jej fundamentem. No i musi być dobry. 8 minut walenia w tej samej pozycji z punktu widzenia kobiety jest takie sobie. Wręcz nudne. Chociaż dochodzi do męskiego orgazmu. 

 

Wisłocka pisała o przypadku gdzie chłopak radośnie ruchał swoją laskę, a ta bardziej zainteresowana była jedzeniem pestek ze słonecznika. 

On doszedł, ona się jeszcze nie rozgrzała. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba układ, w której kobieta pracuje mniej godzin niż cały etat i jednocześnie ma czas na aspekty poniżej zacytowane;

 

W dniu 9.03.2021 o 17:22, absolutarianin napisał:

komfortu domowego (nie jazd, nie challengowania, nie gapienia się w telefon, nie shit-testów, nie bałaganu, nie marnotrawstwa - KOMFORTU)

- potomstwa (i to w młodym wieku, a nie na starość, po karierach, karuzelach, obijaniu się po wszystkich toksycznych społecznych pomysłach i ideologiach)

- pożądania i uwielbienia, które daje nam siłę do działania i opierania się tym skurwysynom, którzy nas wepchnęli w tę wyniszczającą a bezcelową wojnę 

 

Z mojej perspektywy układ typu wszystko na pół jest dość dziwny i nienaturalny, gdyż kobieta z natury ma inne predyspozycje niż mężczyzna. 

 

Szczerze mówiąc nie pamiętam dnia, kiedy nie musiałam nic robić ani nie chodzić do pracy, nawet póki co w weekendy chodzę do pracy, ale po obronie dyplomu zawężam czas pracy do poniedziałek-piątek 4 godziny i nie wyobrażam sobie więcej pracować. Lubię swoją branżę i to, że czuję się potrzebna dla pacjentów, ale gdy się pracuje na codzień po 8 czy 10 godzin to ma się mało czasu nawet i dla siebie, a co dopiero dla rodziny. U mnie w rodzinie prawie nikt nie pracuje 8 godzin dziennie, a mam bardzo majętną rodzinę, a wręcz niektórzy za jeden dzień pracy zgarniają więcej niż średnia krajowa, także trzeba sobie ułożyć życie tak, żeby nie musieć zapieprzać od rana do nocy, a zarabiać kokosy i mieć potem czas dla siebie. Gdy ktoś za wczasu o tym nie pomyśli, na etapie edukacji to może się potem obudzić z ręką w nocniku i tyrać na etacie czy więcej. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Bo tak jest. Nie mniej nie może być jedynym lącznikiem w relacji i jej fundamentem. No i musi być dobry. 8 minut walenia w tej samej pozycji z punktu widzenia kobiety jest takie sobie. Wręcz nudne. Chociaż dochodzi do męskiego orgazmu. 

 

Wisłocka pisała o przypadku gdzie chłopak radośnie ruchał swoją laskę, a ta bardziej zainteresowana była jedzeniem pestek ze słonecznika. 

On doszedł, ona się jeszcze nie rozgrzała. 

Orybazy, może odniosłeś mylne wrazenie, może udawały, żeby nie sprawić Ci przykrości 😁

Niewielu facetów potrafi dać satysfakcje kobiecie, a nawet jeśli potrafi to później często traktują kobietę, która oddała się bez zobowiązań jak zużyty kondom.

Rzadko traktują taką jako materiał na żonę, raczej jako jednorazowa uczestniczkę cock carusel.

Zawsze bardziej szanowalam laski, które leciały do tego przysłowiowego Dubaju i tam dostawały po 800 euro dziennie za bycie ozdoba jachtu+ plus seks raz w tygodniu niż takie, które dały za darmo, w różne otwory i jedyne co z tego wyciągnęły to bycie bohaterka obleśnych męskich przechwałek w gronie kumpli.

 

2 godziny temu, Orybazy napisał:

Dziecko nie musi iść do sformalizowanego jak koszary przedszkola żeby mieć kontakt z rówieśnikami. Chodziłem już do żłobka, najgorsze wspomnienia z dzieciństwa to poranne wstawanie na siłę, nuda leżakowania, kanapki z jajecznicą wmuszane w dzieci. Wcale mnie to jakoś nie socjalizowało, dalej wolałem się bawić sam, nie lubię gier zespołowych a w szkole i liceum zawsze byłem przewodniczącym bo wtedy zamiast być trybikiem byłem tym który jakoś wpływał i kombinował. Gdy w przedszkolu panie się mną wyręczały i czytałem moim rówieśnikom (bo mnie wcześnie w domu nauczono) wgryzł mi się indywidualizm, pogarda dla "kolektywu" i postawa "jestem najmądrzejszy w całej wsi". Dopiero gdy w podstawówce trafiłem do "autorskiej" klasy i potem do dobrego liceum nauczyłem się współpracować.  

Tutaj się z Tobą zgodzę. W wielu krajach nauka domowa, nawet przez całą edukację to norma. Jeżeli rodzic potrafi to ogarnąć, taki dzieciak nie traci nic nie uczęszczając do zinstytucjonalizowanej szkoły.

W Polsce mamy mało kompetentnych rodziców, którzy czesto jedyne co potrafią to pokazać jak obsługiwać tablet, pokazał nam to eksperyment ,,Covid" i miesiące zdalnej nauki.

 

Natomiast totalnie nie rozumiem jak można porzucić 1-2 letnie dziecko w żłobku.

Jest tylko kilka sytuacji tłumaczących coś takiego np. bycie samotna, pracująca matką lub ojciec dziecka w śpiączkę.

Kobieta do ukończenia przez dziecko 5u lat powinna opiekować się nim w domu, a na rodzinę musi pracować facet.

Jeżeli nie potrafila znaleźć faceta, który jest w stanie utrzymać rodzinę, to znaczy, że jest głupia lub niska jakościowo, np. bardzo brzydka.

 

 

Edytowane przez TwojMalyMisio
  • Like 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zawsze bardziej szanowalam laski, które leciały do tego przysłowiowego Dubaju i tam dostawały po 800 euro dziennie za bycie ozdoba jachtu+ plus seks raz w tygodniu niż takie, które dały za darmo, w różne otwory i jedyne co z tego wyciągnęły to bycie bohaterka obleśnych męskich przechwałek w gronie kumpli.

Jaka Ty jesteś pusta - to w jaki sposób się wyrażasz i jak traktujesz seks o tym świadczy.

 

Cytat

Jeżeli nie potrafila znaleźć faceta, który jest w stanie utrzymać rodzinę, to znaczy, że jest głupia lub niska jakościowo, np. bardzo brzydka.

  Szukanie frajera ciąg dalszy.

Edytowane przez mph25
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, TwojMalyMisio said:

Orybazy, może odniosłeś mylne wrazenie, może udawały, żeby nie sprawić Ci przykrości 😁

W sumie nie sprawdzałem, może robią właśnie karierę w Hollywood.

9 minutes ago, TwojMalyMisio said:

Zawsze bardziej szanowalam laski, które leciały do tego przysłowiowego Dubaju i tam dostawały po 800 euro dziennie za bycie ozdoba jachtu+ plus seks raz w tygodniu niż takie, które dały za darmo, w różne otwory i jedyne co z tego wyciągnęły to bycie bohaterka obleśnych męskich przechwałek w gronie kumpli.

Każdy ma swoich bohaterów/ki.

11 minutes ago, TwojMalyMisio said:

Natomiast totalnie nie rozumiem jak można porzucić 1-2 letnie dziecko w żłobku.

To już dramat. Widziałem kiedyś jak matka podjechała 7 rano pod przedszkole, wyciągnęła śpiącego syna z auta i biegła z nim na rękach żeby go komuś innemu podrzucić bo pewnie leciała w korpo robić karierę. Takie kobiety potem się chwalą jak bohatersko łączą karierę z byciem matką.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mph25 napisał:

Jaka Ty jesteś pusta - to w jaki sposób się wyrażasz i jak traktujesz seks o tym świadczy.

 

  Szukanie frajera ciąg dalszy.

Chyba z tej pustoty, w wieku 18u lat wyprowadziłam się od patologicznej rodziny i zaczęłam na siebie zarabiać. Były lata, w których nie zarabialam mniej niż 10tys miesięcznie.

Nie każdy jest zazdrosnym nieudacznikiem, który nie potrafi ogarnąć kariery zawodowej i wiecznie szuka sponsorki, czyli Tobą.

Edytowane przez TwojMalyMisio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, TwojMalyMisio napisał:

Chyba z tej pustoty, w wieku 18u lat wyprowadziłam się od patologicznej rodziny i zaczęłam na siebie zarabiać. Były lata, w których nie zarabialam mniej niż 10tys miesięcznie.

Nie każdy jest zazdrosnym nieudacznikiem, który nie potrafi ogarnąć kariery zawodowej i wiecznie szuka sponsorki, czyli Tobą.


A gdzie ja napisałem że szukam sponsorki ? :) oczywiście że nie schodziłaś z 10 tysięcy miesięcznie, w Dubaju dobrze płacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mph25 napisał:


A gdzie ja napisałem że szukam sponsorki ? :) oczywiście że nie schodziłaś z 10 tysięcy miesięcznie, w Dubaju dobrze płacą.

W którym miejscu napisałam, że byłam w Dubaju? Nie mogę przebywać w gorącym klimacie, bo choruje przewlekle. Nie miałam problemu ze spotkaniem w Polsce, kogoś odpowiedniego. 

Z Twoich wszystkich postów wyziera zazdrość o pieniądze, nie szukasz, bo wiesz, że nie znajdziesz. Ja Ciebie na utrzymanie nie wezmę, weź się w końcu do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TwojMalyMisio napisał:

Z Twoich wszystkich postów wyziera zazdrość o pieniądze, nie szukasz, bo wiesz, że nie znajdziesz. Ja Ciebie na utrzymanie nie wezmę, weź się w końcu do pracy.

Z których postów ? zacytuj proszę kilka, chętnie się dowiem o sobie czegoś nowego.  Nie weźmiesz, bo sama nic nie masz - było już tutaj wiele mitomanek. Zresztą nie wiem czy chciałbym eksplorować twoje "otwory"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, TwojMalyMisio napisał:

Zawsze bardziej szanowalam laski, które leciały do tego przysłowiowego Dubaju i tam dostawały po 800 euro dziennie za bycie ozdoba jachtu+ plus seks raz w tygodniu niż takie, które dały za darmo

Ani jedne, ani drugie nie zasługują na szacunek, bo same się nie szanują. Wszystko jedno ścierwo. Nie dorabiaj kurwom filozofii.

Edytowane przez zychu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mph25 napisał:

Z których postów ? zacytuj proszę kilka, chętnie się dowiem o sobie czegoś nowego.  Nie weźmiesz, bo sama nic nie masz - było już tutaj wiele mitomanek. Zresztą nie wiem czy chciałbym eksplorować twoje "otwory"

Choćby z postów w tym temacie.

Już sam fakt, że dla Ciebie każda kobieta zarabiająca powyżej przeciętnej to mitomanka o czymś świadczy. Masz wąskie horyzonty, każdego mierzysz swoją miarą, nie każdy człowiek to nieudacznik.

Wiele razy zaliles się na forum jak to z lenistwa, nie potrafisz się ogarnac, teraz zaprzeczasz.

Jest sporo kobiet zarabiających dobrze, nawet proste prace typu nakładanie sztucznych rzęs, moga przynieść dobry dochód.

Moja znajoma zarabia na tym 7 tys netto.

Musisz ruszyć po za swój świątek chłopców z ławki i zobaczyć jak niektórzy sobie radzą.

Edytowane przez TwojMalyMisio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TwojMalyMisio napisał:

Choćby z postów w tym temacie.

Już sam fakt, że dla Ciebie każda kobieta zarabiająca powyżej przeciętnej to mitomanka o czymś świadczy. Masz wąskie horyzonty, każdego mierzysz swoją miarą, nie każdy człowiek to nieudacznik.

Wiele razy zaliles się na forum jak to z lenistwa, nie potrafisz się ogarnac, teraz zaprzeczasz.

Jest sporo kobiet zarabiających dobrze, nawet proste prace typu nakładanie sztucznych rzęs, może przynieść dobry dochód. Moja znajoma zarabia na tym 7 tys netto.

Nigdzie nie przejawiłem zazdrości o pieniądze, ani w tym temacie.   Nie uważam że zarobki powyżej przeciętnego wynagrodzenia dla kobiety to mitomania, natomiast Ty jesteś anonimową osobą w internecie, więc mam prawo o Tobie tak uważać, w internecie każdy może być kimkolwiek zechce.  Jak definiujesz nieudacznika? ja się za takiego nie uważam.  Skąd Ty możesz wiedzieć na co ja się żaliłem a na co nie, skoro wczoraj założyłaś tu konto, widzę w Twoich wpisach mocną frustację i agresję, nie wiem dlaczego.. tabsy na bordera nie działają?  od 4 lat podczytujesz forum, ale dopiero teraz postanowiłaś założyć temat, i nie wiem nawet w jakim dziale zakłada się dla kobiet temat powitalny ? 


@zychu   Dorabia, bo sama ma taką mentalność, to taki typ cwanej lekko dorobionej panienki - ruchanie z szefem, ruchanie na wyjazdach, przez łóżko do bogactwa, szpileczki, usta na czerwono,  bardzo podobny przykład do tej Pani -> https://www.wykop.pl/link/5998539/blogerka-usuwa-posty-i-placze-szkoda-ze-ludzie-nie-maja-tyle-empatii-do-innych/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zychu napisał:

Ani jedne, ani drugie nie zasługują na szacunek, bo same się nie szanują. Wszystko jedno ścierwo. Nie dorabiaj kurwom filozofii.

Nie wiem, czy luksusowa laska, rozpieszczana przez Arabów tak bardzo się nie szanuje. Mam znajomą, której jeden taki kupił mieszkanie w nowym apartamentowcu, w Polsce, znana trojmiejska dziewczyna z okładek.

Podejrzewam, że 90% mężczyzn marzy o takim Arabie i zazdrości tym kobietom 😉

Jedynie zawsze razi mnie hipokryzja i zakłamanie tych dziewczyn, które zamiast przyznać się skąd są pieniądze, kłamią wszem i wobec, że to z modelingu 😁 Jak już powiedziałaś ,,a", powiedz ,,b"

4 minuty temu, mph25 napisał:

Nigdzie nie przejawiłem zazdrości o pieniądze, ani w tym temacie.   Nie uważam że zarobki powyżej przeciętnego wynagrodzenia dla kobiety to mitomania, natomiast Ty jesteś anonimową osobą w internecie, więc mam prawo o Tobie tak uważać, w internecie każdy może być kimkolwiek zechce.  Jak definiujesz nieudacznika? ja się za takiego nie uważam.  Skąd Ty możesz wiedzieć na co ja się żaliłem a na co nie, skoro wczoraj założyłaś tu konto, widzę w Twoich wpisach mocną frustację i agresję, nie wiem dlaczego.. tabsy na bordera nie działają?  od 4 lat podczytujesz forum, ale dopiero teraz postanowiłaś założyć temat, i nie wiem nawet w jakim dziale zakłada się dla kobiet temat powitalny ? 


@zychu   Dorabia, bo sama ma taką mentalność, to taki typ cwanej lekko dorobionej panienki - ruchanie z szefem, ruchanie na wyjazdach, przez łóżko do bogactwa, szpileczki, usta na czerwono,  bardzo podobny przykład do tej Pani -> https://www.wykop.pl/link/5998539/blogerka-usuwa-posty-i-placze-szkoda-ze-ludzie-nie-maja-tyle-empatii-do-innych/

 

To Ty cierpisz na psychoza maniakalną, wszędzie widzisz kobiety dające szefowi.

Nie pamiętasz nawet co napisałeś kilka minut wcześniej, przypomne: wyzwales mnie od pustaków, bo napisałam, że to facet ma utrzymywać rodzine.

Jednak to ja jestem sfrustrowana i agresywna?😁 Wiesz co to logika? 

Podejrzewam, że najchętniej byś z tej zazdrości i chęci kradzieży wyszedł na ulicę i napadał na kobiety, którym powodzi się lepiej niż Tobie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, TwojMalyMisio napisał:

To Ty cierpisz na psychoza maniakalną, wszędzie widzisz kobiety dające szefowi.

Nie pamiętasz nawet co napisałeś kilka minut wcześniej, przypomne: wyzwales mnie od pustaków, bo napisałam, że to facet ma utrzymywać rodzine.

Jednak to ja jestem sfrustrowana i agresywna?😁 Wiesz co to logika? 

Podejrzewam, że najchętniej byś z tej zazdrości i chęci kradzieży wyszedł na ulicę i napadał na kobiety, którym powodzi się lepiej niż Tobie.

 
Tak dla sprecyzowania, jeżeli już bawisz się w psychiatrę - halucynacje wzrokowe prawie nigdy nie występują w psychozie, jedynie słuchowe.
Nazwałem Cię pustakiem nie tylko dlatego że napisałaś że facet ma utrzymywać rodzinę, napisałaś również o tym że bardziej szanujesz kurvy sprzedające się w dubaju bo przynajmniej nie dają swoich dziur na darmo - sam fakt jaki słów użyłaś do przeniesienia swojej myśli świadczy o tym o czym wspomniałem w swoich wiadomościach powyżej.
"Zazdrość i chęć kradzieży" nie czuje w ogóle frustracji wobec osób które zarabiają więcej ode mnie, i nie ma znaczenia czy jest to kobieta czy mężczyzna.  Natomiast zdania nie zmienie, jestem przekonany w 100% że jesteś mentalnym pustakiem, to po prostu jest się wstanie wyczuć poprzez składnie zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mph25 napisał:

Nigdzie nie przejawiłem zazdrości o pieniądze, ani w tym temacie.   Nie uważam że zarobki powyżej przeciętnego wynagrodzenia dla kobiety to mitomania, natomiast Ty jesteś anonimową osobą w internecie, więc mam prawo o Tobie tak uważać, w internecie każdy może być kimkolwiek zechce.  Jak definiujesz nieudacznika? ja się za takiego nie uważam.  Skąd Ty możesz wiedzieć na co ja się żaliłem a na co nie, skoro wczoraj założyłaś tu konto, widzę w Twoich wpisach mocną frustację i agresję, nie wiem dlaczego.. tabsy na bordera nie działają?  od 4 lat podczytujesz forum, ale dopiero teraz postanowiłaś założyć temat, i nie wiem nawet w jakim dziale zakłada się dla kobiet temat powitalny ? 


@zychu   Dorabia, bo sama ma taką mentalność, to taki typ cwanej lekko dorobionej panienki - ruchanie z szefem, ruchanie na wyjazdach, przez łóżko do bogactwa, szpileczki, usta na czerwono,  bardzo podobny przykład do tej Pani -> https://www.wykop.pl/link/5998539/blogerka-usuwa-posty-i-placze-szkoda-ze-ludzie-nie-maja-tyle-empatii-do-innych/

 

Ponadto ani razu nie byłam w łóżku z szefem, od 6u lat prowadzę własną działalność, na stałe zatrudniam, złodzieju psychopato, który powinien być zamknięty, 5 osób. 

Szefa, a raczej szefowa miałam przez rok, nie byłam z nią w łóżku.

Nie zmienia to faktu, że jeśli zwiąże się z kimś, poświęcę się wychowywaniu dzieci.

Edytowane przez TwojMalyMisio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TwojMalyMisio napisał:

Ponadto ani razu nie byłam w łóżku z szefem, od 6u lat prowadzę własną działalność, na stałe zatrudniam, złodzieju psychopato, który powinien być zamknięty, 5 osób. 

Szefa, a raczej szefowa miałam przez rok, nie byłam z nią w łóżku.

Nie zmienia to faktu, że jeśli zwiąże się z kimś, poświęcę się wychowywaniu dzieci.

Ponadto ani razu nie byłam w łóżku z szefem, od 6u lat prowadzę własną działalność, na stałe zatrudniam, złodzieju psychopato, który powinien być zamknięty, 5 osób. 

Szkoda że nie ma kursu na lvbet, postawiłbym że jesteś chora psychicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, TwojMalyMisio napisał:

Podejrzewam, że 90% mężczyzn marzy o takim Arabie i zazdrości tym kobietom

Jedzenia gówna nie zazdroszczę, obciągania dla wielbłąda hmmm chyba też.

Kurwa samo oglądanie 2girls1cup ryje psychikę do końca życia a to co odpierdalają a raczej wpierdalają tam "dziewczyny z okładek czasopism dla kobiet i idolki nastolatek" to pełna degradacja, upodlenie i zezwierzęcenie (bez obrazy dla zwierząt)...

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, TwojMalyMisio napisał:

Utopijne postulaty absolutarianina pasuja jak kwiatek do kożucha do społeczności,w której faceci zastanawiają się jak zaruchac, nie wydając jednocześnie ani złotówki na kobietę.

Absolutarianin to taki trochę nawiedzony, błędny rycerz, ktory zdaje się nie widzieć gdzie jest, lub nie chce tego widzieć...

 

 

Ja bym tego nie nazwał utopijnymi postulatami. Model, który proponuje kolega @absolutarianin radykalnie zmniejsza prawdopodobieństwo powstawania związków (czyli rodzin) opisywanych w Świeżakowni. Coś się przecież musi zmienić, żebyśmy dalej nie szli w tym kierunku, bo o tym w gruncie rzeczy jest ten wątek:

 

https://www.rp.pl/Polityka/210229806-W-rzadzie-Japonii-pojawil-sie-minister-ds-samotnosci.html

https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/180119258-Wielka-Brytania-ma-ministra-ds-samotnosci.html

 

 

Jak zmienić te trendy obecne w całym świecie zachodnim, w tym i w Polsce? Gdyby to ode mnie zależało, to przekazałbym w Polsce całe szkolnictwo, tj. szkoły podstawowe i średnie zakonnikom- Jezuitom, albo Braciom Szkolnym, albo jednym i drugim. Od tego

 

bym zaczął. Moim zdaniem ateisty mniej więcej od dwóch tysięcy lat, nikt nie wymyślił nic lepszego niż życie z "Biblią w ręku". 

 

W dniu 9.03.2021 o 19:37, melody napisał:

Nie ma jednej, właściwiej drogi i jednego, właściwego wzorca.

 

Jest jeden właściwy wzorzec i jedna właściwa droga. Jeśli nie ma, to skąd się wzięła plaga samotności? Coś chyba poszło nie tak, że mamy to co mamy.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, TwojMalyMisio napisał:

Nie wiem, czy luksusowa laska, rozpieszczana przez Arabów tak bardzo się nie szanuje. Mam znajomą, której jeden taki kupił mieszkanie w nowym apartamentowcu, w Polsce, znana trojmiejska dziewczyna z okładek.

Podejrzewam, że 90% mężczyzn marzy o takim Arabie i zazdrości tym kobietom

Nie chcę Wam przerywać tej przemiłej dyskusji, więc tak tylko wtrącę, że ja osobiście nie marzę o Arabie i ani trochę nie zazdroszczę tym "modelkom".

Już nawet nie chodzi o fakt, że nie jestem gejem, ale kupy jakiegoś szejka bym za cholerę nie tknął.

https://www.wprost.pl/blogi/michal-witkowski/8003502/dubaj-dziewczyny-lubia-braz.html

Podobno pecunia non olet, ale kurwa nie w tym przypadku 😕 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.