Skocz do zawartości

Dzień Mężczyzny


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję @Lalka :)

 

Swoją drogą chłopaki w pracy odebraliście już kwiaty dla Was? Wasze drugie połówki przyleciały z bukietem? Wiedzieliście ile publikacji o nas na Onecie, WP i w winnych mediach? Bo ja dziś rano widziałem stada kobiet pod kwiaciarniami i monopolowymi i każda mówiła, że przecież skoro jest dzień kobiet, to muszą uczcić dzień mężczyzny :D 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Dzięki 4
  • Haha 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

Dziękuję.

 

Swoją drogą chłopaki w pracy odebraliście już kwiaty dla Was? Wasze drugie połówki przyleciały z bukietem? Wiedzieliście ile publikacji o nas na Onecie, WP i w winnych mediach? Bo ja dziś rano widziałem stada kobiet pod kwiaciarniami i monopolowymi i każda mówiła, że przecież skoro jest dzień kobiet, to muszą uczcić dzień mężczyzny :D 

No właśnie jestem pozytywnie zaskoczony. Panie zakupiły nam po dużym ciachu. Jak pracuje w tej firmie 3 lata tak cos takiego zdarzyło się po raz pierwszy 😂

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę w pracy, mistrz zmianowy na dzień kobiet zalecił "podmianki" dla kobiet żeby się za dużo nie napracowały, dzisiaj będę wymagał tego samego od nich, wkońcu równouprawnienie nie? 

 

 

 

 

Dzięki @Lalka@Lalka, ale jutro wstawimy post grupowy, że mydlisz nam oczy i mamy z Tobą pieklo cały rok 😘

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Panowie,

 

życzę Wam miłości tej spokojnej, codziennej, rutyniarskiej oraz namiętnej, tajemniczej i spontanicznej, wiary we własne siły i możliwości, w to, że jesteście potrzebni i fajni, spokojnych myśli, mnóstwa powodów do radości, zdrowia i nie zmieniajcie się dla nikogo na siłę (i siłkę).

 

           Miejcie sympatyczny dzień i nastrój 🍀 🥰🥂

Edytowane przez Wewerka
  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 marca strona startowa gazeta.pl - wielkie banery od samej góry poświęcone kobietom. Zajawki tekstów, historia, życzenia.

10 marca strona startowa gazeta.pl - ZERO O DNIU MĘŻCZYZNY. Główny artykuł - kiedyś w Polsce można było się skrobać ale cofamy się do średniowiecza.

 

NAJLEPSZEGO PANOWIE, bo świat ma na nas wyjebane.

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gaźnik napisał:

ZERO O DNIU MĘŻCZYZNY. Główny artykuł - kiedyś w Polsce można było się skrobać ale cofamy się do średniowiecza.

A czego się po GWnie spodziewałeś?

3 minuty temu, gaźnik napisał:

NAJLEPSZEGO PANOWIE, bo świat ma na nas wyjebane.

Na szczęście GWno to nie cały świat:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szalony Koń napisał:

A czego się po GWnie spodziewałeś?

Na szczęście GWno to nie cały świat:)

 

Niczego, piszę to jako ciekawostka. Bo GW pałuje się przecież od lat na temat walki o prawa ludzi, KOBIET!, błyskwice wstawione, aborcja, dzień kobiet. No ale w drugą stronę to już cisza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do życzeń dla wszystkich Panów. Życzę oczywiście wspaniałej, kobiecej, kochającej kobiety tym, którzy pragną związku czy związku i rodziny. Panom zdecydowanym na życie w pojedynkę życzę poczucia spełnienia w obszarach, którymi swoje życie zapełnili. Panom w szczęśliwych związkach życzę 'chwilo trwaj'.

 

Szczególne życzenia składam @absolutarianin'owi by znalazł właściwą kobietę na żonę i matkę swoich dzieci oraz by swoje szczęśliwe życie nam tu opisywał do końca swoich dni ku pokrzepieniu serc tych, którym się jeszcze nie udało ale wiary nie stracili.

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pamięć, ale miłości to ty nam nie życz zwłaszcza od kobiet bo w nadmiarze to tylko szkodzi😁 Swoją drogą dzisiaj jeszcze nie widziałem by kobiety masowo odwiedzały kwiaciarnie, kupowały prezenty czy były przesadnie mile dla mężczyzn. Dzień długi zobaczymy jak się sytuacja rozwinie osobiście jesteś dzisiaj pierwsza, która pamiętała plus dla ciebie👍 @Colemankajuż się zaczyna życzenie kobiet tego to raczej nie😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Dziękuję @Lalka :)

 

Swoją drogą chłopaki w pracy odebraliście już kwiaty dla Was? Wasze drugie połówki przyleciały z bukietem? Wiedzieliście ile publikacji o nas na Onecie, WP i w winnych mediach? Bo ja dziś rano widziałem stada kobiet pod kwiaciarniami i monopolowymi i każda mówiła, że przecież skoro jest dzień kobiet, to muszą uczcić dzień mężczyzny :D 

Dzisiaj rano jak byłem na zakupach to jeden facet miał cały koszyk piwa żubr a przy kasie kobita z uśmiechem płaciła za nie do tego pytała się go czy coś jeszcze chce bo zostało jej całe 20 zł 😁 Także ten dziewczyny uczcie sie😉

  • Like 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia.

Google też "zapomniało" magicznie jaki dziś dzień. 8 marca wielkie foto z dniem kobiet. 10 marca Wu Lien-teh - rocznica urodzin.

Już nie wspominając o Lidlu, który ogłosił "tydzień kobiet". Zapominając o płci murzynów, która utrzymuje ciężką pracą tę cywilizację.

 

  • Like 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.