Skocz do zawartości

Dzień Mężczyzny


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Nakhema napisał:

polegające na zainteresowaniu swoją osobą kobietę, która Ci się podoba, uważasz za upokarzające?

 

5 minut temu, Nakhema napisał:

. Co jest w tym uwłaczającego?

 

Zbyt dużo widziałem akcji typu chad i "stateczna Mariola z biblioteki". Inaczej - uważam, że grając takimi kartami jakie dostało się od losu nie należy demonizować div i swoje energię i czas zamiast wytracać na "tańcu godowym"- skupić na czymś pożyteczniejszym.

 

9 minut temu, Nakhema napisał:

? Nie potrzebują budować głębokich relacji?

Czy ja to zanegowałem?

 

9 minut temu, Nakhema napisał:

I gdzie miałby szukać dziewczyny, jeśli nie na appkach randkowych?  

W realu? Chyba, ze jest marynarzem, pracuje na platformie czy innym miejscu, gdzie są sami faceci.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tornado napisał:

eliminując konkurencję ilość zasobów mistycznie rośnie(potencjalnie)

 

 

To raczej

Technika psa ogrodnika-

Sam taki nie zeżre a jeszcze drugiemu obrzydzi.

 

12 minut temu, Nakhema napisał:

Dlaczego zabiegi polegające na zainteresowaniu swoją osobą kobietę, która Ci się podoba, uważasz za upokarzające?

 

Prawdziwy mężczyzna nie zabiega.

Prawdziwy mężczyzna łaskawie pozwala się uwieść.

I to nie kazdej- wygląd, kasa i pasje muszą się zgadzać, plus sprawdzona historia do siódmego pokolenia wstecz.

Czego nie rozumiesz?! 

 😉 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Kiroviets napisał:

Z zaje**ście silnOM psyHikOM w dodatku.

 

Zajebiście silną. Jestem człowiekiem z miasta 🙃

 

46 minut temu, Kiroviets napisał:

Zastanawia mnie, dlaczego dla poparcia swoich w wiekszości farmazonów używasz derprecjonowania i wyśmiewania RP/ BP przy jednoczesnym zarzucaniu braku doświadczenia w interakcjach D/M swoim interlokutorom.🤔,

 

Sam wypisujesz farmazony mordo. Skąd Ty z resztą możesz wiedzieć co jest farmazon a co nie jak z kobietami masz kontakt (jak sam często piszesz) jedynie na bałaganie. A pamiętasz jak się mnie na priv pytałeś czy jak zrobisz sobie 5 strzałów teścia, bez siłki to czy będziesz miał efekty ;)

 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nakhema napisał:

Tylko, że ciekawa osobowość to niekoniecznie 3 zawody i poczucie wyższości nad innymi.

 

Zgadza się

 

 

1 godzinę temu, Nakhema napisał:

Każda kobieta wyczuje niechęć i pogardę, której nie da się ukryć, jeśli realnie takie ma się podejście, i albo weźmie takiego delikwenta na jednorazowy wyskok albo da sobie spokój.

 

Wyczuje jeśli to będzie średniak. Dla kogoś kto realnie umie grać emocjami, jeszcze pomyśli, że on jest taki słodki/mężny/nietypowy ale "fajny". Część kobiet też pociąga takie traktowanie ( np socjopaci, odpowiedni! mężczyźni z więzienia, mają to opanowane). Przeważająca większość kobiet wierzy swojemu "szóstemu zmysłowi" czyli emocjom. A co jeżeli ktoś jest dobry w te klocki i umie aktywować takie jakie chce, zarządzać nimi, maskować, aktorzyć? Jedzą mu z ręki. 

 

Mnie samego odrzuca tego typu emocja (nawet u brata wyżej, co bardzo dobrze, że wyszło), ale da się wejść w związek, podrywać z tym (nawet swego czasu @Mosze Red opisywał takiego jegomościa). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Iceman84PL napisał:

@SamiecGamma

Brachu szkoda czasu i nerwów na tłumaczenie oczywistości randomowym dbanom. 

Ten pierwszy to gówniarz dwudziestoparoletni co nasłuchał się pua i spermi do kobiet dostając masę zlewek, kolejny to rozwodnik po czterdziestce, który rywalizował z drugim userem na forum o rezerwatke😆🤦‍♂️ Jak to mawia klasyk beka z typów. 

 

Albo rozwodnik po 40-tce, który jebie na alimenty... i jeszcze długo będzie jebał i nawet na męskim forum szydzi z gości takich jak ja czy ty, którzy są singlami z czystą kartą i są wolnymi ludźmi... No cóz - komentarza nie wymaga. 

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Kiroviets napisał:

Zbyt dużo widziałem akcji typu chad i "stateczna Mariola z biblioteki". Inaczej - uważam, że grając takimi kartami jakie dostało się od losu nie należy demonizować div i swoje energię i czas zamiast wytracać na "tańcu godowym"- skupić na czymś pożyteczniejszym.

Tu się zgodzę, że nie należy brać związków i relacji międzyludzkich za treść życia. 

 

33 minuty temu, Kiroviets napisał:

W realu? Chyba, ze jest marynarzem, pracuje na platformie czy innym miejscu, gdzie są sami faceci.

 

Wybrał szukanie na Tinderze. Dlaczego tak robi, nigdy nie pytałam. Może w pracy nie chce mieć kłopotów jeśli coś by nie pykło. Może nie ma znajomych, którzy by go wyswatali. Swoją drogą, może właśnie ten Tinder jest głównym powodem, dla którego nie może sobie znaleźć sensownej dziewczyny na stałe.

 

W każdym razie, chodziło mi o przytoczenie przykładu, który pokazuje, że topowy wygląd wcale nie gwarantuje satysfakcji w życiu związkowym. Pomaga bardzo, to na pewno, ale nie daje 100% gwarancji na dobry związek i mega powodzenie. Bo do tego trzeba dać z siebie trochę więcej. No i mieć też trochę szczęścia.

 

40 minut temu, Yolo napisał:

Prawdziwy mężczyzna nie zabiega.

Prawdziwy mężczyzna łaskawie pozwala się uwieść.

I to nie kazdej- wygląd, kasa i pasje muszą się zgadzać, plus sprawdzona historia do siódmego pokolenia wstecz.

Czego nie rozumiesz?! 

 😉 

Ja to jak klasyczny babon - jak drzwiami nie puszczą, to oknem się wedrę z moimi feminazistowskimi poglądami :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Skąd Ty z resztą możesz wiedzieć co jest farmazon a co nie jak z kobietami masz kontakt (jak sam często piszesz) jedynie na bałaganie.

Kolejna próba deprecjacji i ośmieszenia. Owszem, wielokrotnie pisałem o korzystaniu z div, lecz nigdzie, że są to moje jedyne interakcje z płcią przeciwną. 

 

20 minut temu, Sankti Magistri napisał:

A pamiętasz jak się mnie na priv pytałeś czy jak zrobisz sobie 5 strzałów teścia, bez siłki to czy będziesz miał efekty

Pamiętam, pamiętam, nie zawstydziłeś mnie tym ;) . Pytałem o to również innych userów. Nie uważam sięganie po poradę od osób mających wiedze w danej dziedzinie za słabość, gdy sam jestem laikiem.

 

 

Pamiętam, że w drugim zdaniu chyba napomknąłem, ze nie chodzi mi o wzrost libido i inne  pozytywne efekty mogące zaistnieć po zastosowaniu tego. 

 

Samo przywołanie tego faktu świadczy to totalnym k***ie.

 

 

 

 

20 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Zajebiście silną.

Widać szczególnie po tym jak się tłumaczysz potem na pół strony robiąc off top. A to niby wilk nie dba o zdanie owiec czy jakoś tak. ;) 

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Albo rozwodnik po 40-tce, który jebie na alimenty

 

 

A Ty mlody nie masz jaj, by wprost się odnieść? 

Jak zwykle wiesz co u kogo, nawet jeśli nic nie wiesz. I tak to z wami, gogusie.

Alimentów nie płacę, bo nie muszę. Dla Twojej informacji, wirtuozie klawiszy. Pudło ;) 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Yolo napisał:

A Ty mlody nie masz jaj, by wprost się odnieść? 

Jak zwykle wiesz co u kogo, nawet jeśli nic nie wiesz. I tak to z wami, gogusie.

Alimentów nie płacę, bo nie muszę. Dla Twojej informacji, wirtuozie klawiszy. Pudło ;)

 

Kulturalni ludzie palcami nie pokazują. Zresztą zależy mi na tym, żeby dyskusja była merytoryczna, a nie sprowadzająca się do osobistych przepychanek. Jednakże zmartwię Cię - z tymi alimentami to nie chodziło o Ciebie. Nie znam Twojej sytuacji prywatnej i nie obchodzi mnie ona.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, OdważnyZdobywca napisał:

Wyczuje jeśli to będzie średniak. Dla kogoś kto realnie umie grać emocjami, jeszcze pomyśli, że on jest taki słodki/mężny/nietypowy ale "fajny". Część kobiet też pociąga takie traktowanie ( np socjopaci, odpowiedni! mężczyźni z więzienia, mają to opanowane). Przeważająca większość kobiet wierzy swojemu "szóstemu zmysłowi" czyli emocjom. A co jeżeli ktoś jest dobry w te klocki i umie aktywować takie jakie chce, zarządzać nimi, maskować, aktorzyć? Jedzą mu z ręki. 

 

Mnie samego odrzuca tego typu emocja (nawet u brata wyżej, co bardzo dobrze, że wyszło), ale da się wejść w związek, podrywać z tym (nawet swego czasu @Mosze Red opisywał takiego jegomościa). 

 

Pełna zgoda. Są faceci, którzy potrafią rozgrywać kobiety emocjami tak, że te same nie wiedzą kiedy budzą się z długami i zniszczonym życiem, bo złapały się na "słodziaka/twardziela z Tindera". Mam jednak wrażenie, że tacy panowie przyciągają określony rodzaj kobiet - z małym doświadczeniem, niską samooceną, dopamin junkies, z problemami. Wiem sama po sobie. Miałam w życiu czas, kiedy miałam strasznie roztrzaskaną osobowość i emocjonalność i dałam się złapać na taki mechanizm, o którym piszesz. Po wyjściu z takiej relacji i bardzo długiej i żmudnej pracy nad sobą mam wrażenie, że mam trochę inne filtry rzeczywistości i szybko włączają mi się czerwone lampy, jak widzę takie zachowania. Może nie jest to właściwy wniosek, ale zauważam w swoim otoczeniu, że na takich socjopatów/bad boyów łapią się głównie kobiety z deficytami. 

 

W drugą stronę to działa tak samo. Są też kobiety socjopatki/bad girls, które tak manipulują mężczyznami. Co niestety często przewija się na tym forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Kulturalni ludzie palcami nie pokazują

 

A tchórze używają pasywnej agresji zamiast napisać wprost.

 

4 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Zresztą zależy mi na tym, żeby dyskusja była merytoryczna, a nie sprowadzająca się do osobistych przepychanek. Jednakże zmartwię Cię - z tymi alimentami to nie chodziło o Ciebie. Nie znam Twojej sytuacji prywatnej i nie obchodzi mnie ona.  

 

Jasne, dlatego napisałeś a alimentach. To było merytoryczne fchuj.

Udając, że nie wiesz do kogo pił Twój kolega teoretyk. 

 

Chcesz pisać merytorycznie, to najpierw się postaraj o odrobinę rzetelnej wiedzy i obiektywizmu.

Póki co, do merytoryki Ci daleko, za to jesteś w czołówce tych, którzy robią z tego miejsca pośmiewisko. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nakhema napisał:

Są też kobiety socjopatki/bad girls, które tak manipulują mężczyznami.

Takie osoby to często biorą się za naiwne, męskie tzipeczki. Żaden świadomy facet z męską ramą, nie zostanie, przez nią zmanipulowany, bo to on dyktuje warunki. Miałem podobną sytuację, gdzie właśnie taką bad girl próbowała mnie urobić, nieskutecznie, odbiła się od męskiej ramy i wrodzonej nieufności do płci przeciwnej :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Yolo napisał:

Jasne, dlatego napisałeś a alimentach. To było merytoryczne fchuj.

Udając, że nie wiesz do kogo pił Twój kolega teoretyk. 

 

Nie bardziej absurdalne niż Twoje wstawki o opublikowanym zdjęciu, które było jedynie ilustracją pewnego zjawiska. Choć oczywiście sprawy by nie było, gdybym zamiast tamtego zdjęcia wrzucił jakiegoś stocka.

 

15 minut temu, Yolo napisał:

Chcesz pisać merytorycznie, to najpierw się postaraj o odrobinę rzetelnej wiedzy i obiektywizmu.

Póki co, do merytoryki Ci daleko, za to jesteś w czołówce tych, którzy robią z tego miejsca pośmiewisko. 

 

Nie podoba się, nie czytaj. Możesz też merytorycznie się odnosić, ale słabo Ci to idzie. Zamiast tego wolisz atakować ad personam. Ja kończę z Tobą rozmowę i nie zamierzam się odnosić do następnych wypowiedzi. Miłego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nakhema napisał:

 

 Jeśli założymy, że wygląd to 100% sukcesu, to dlaczego ten piękny mężczyzna nie może znaleźć sobie fajnej babki na dłuższą i ciekawą relację? Przecież do takiego chada to powinny się ustawiać kolejki składające się między innymi z kobiet z topki, no nie?

 

 

No ale przecież odnosił sukcesy.

-babki go nie zlewały

-odpisywały

-umawiały się z nim

-wchodziły z nim w relacje.

 

Koleś odnosił sukcesy.

To, że te babki były tak zjebane, że się nie nadawały na LTR, to przecież nie wina gościa - no chyba że stosujemy łYmYn loDżIk - to wtedy wszystko jest winą faceta xD

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, sargon napisał:

 

No ale przecież odnosił sukcesy.

-babki go nie zlewały

-odpisywały

-umawiały się z nim

-wchodziły z nim w relacje.

 

Koleś odnosił sukcesy.

To, że te babki były tak zjebane, że się nie nadawały na LTR, to przecież nie wina gościa - no chyba że stosujemy łYmYn loDżIk - to wtedy wszystko jest winą faceta xD

Kategoria winy nie pojawiła się w moich postach na jego temat ani razu :P 

 

Moim zdaniem sukces jest wtedy, kiedy osiągasz to czego chcesz - on się zmęczył przelotnymi znajomościami i chciał czegoś na stałe. Nie mógł tego znaleźć/zdobyć, ergo jego misja nie zakończyła się sukcesem. 

Nie oceniam czy jest to wynik jego podejścia do tematu, czy trafiał na niewłaściwe egzemplarze, czy tam gdzie szukał w ogóle można kogoś znaleźć na stałe, czy ma za wysokie oczekiwania, czy babki są, jak to napisałeś, zbyt "zjebane" na związek. Odpowiedź na to pytanie zna on i dziewczyny, z którymi się spotykał. 

 

Chodziło mi o podkreślenie, że chłopak mimo wyglądu chada nie potrafi sobie znaleźć dziewczyny do związku. A więc sam wygląd nie jest jedynym kryterium, które w topowym wariancie daje zawsze to czego chcesz. Nie neguję tego, że super wygląd zwiększa szanse na zainteresowanie płci przeciwnej (to zainteresowanie też nie zawsze będzie pochodzić od osób, od których by się tego chciało, więc nie jestem pewna, czy to zawsze taki "sukces"). Nie neguję, że przystojny facet będzie miał szansę na więcej randek, niż taki mniej atrakcyjny. Neguję natomiast pogląd, że wystarczy mieć wygląd chada, żeby uzyskiwać w relacjach z kobietami to, czego się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kiroviets napisał:

Kolejna próba deprecjacji i ośmieszenia.

Życie Cię wyjaśnia piękny kawalerze, nie ja.

 

2 godziny temu, Kiroviets napisał:

Pamiętam, pamiętam, nie zawstydziłeś mnie tym ;) . Pytałem o to również innych userów. Nie uważam sięganie po poradę od osób mających wiedze w danej dziedzinie za słabość, gdy sam jestem laikiem.

 

 

Pamiętam, że w drugim zdaniu chyba napomknąłem, ze nie chodzi mi o wzrost libido i inne  pozytywne efekty mogące zaistnieć po zastosowaniu tego. 

 

To dobrze że pamiętasz. Musisz pamiętać też to silne uczucie odrzucenia jak Ci przestałem odpisywać no bo przecież od tego zaczęło się stalkowanie mnie po forum przez Ciebie i czepianie się na każdym kroku. Słaby, małostkowy chłopcze.

 

2 godziny temu, Kiroviets napisał:

Widać szczególnie po tym jak się tłumaczysz potem na pół strony robiąc off top. A to niby wilk nie dba o zdanie owiec czy jakoś tak.

A Ty masz problem z czytaniem sarkazmu. Jak ktoś dopytuje to odpowiadam, po prostu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sankti Magistri napisał:

no bo przecież od tego zaczęło się stalkowanie mnie po forum przez Ciebie i czepianie się na każdym kroku.

Tobie  się sufit na łeb spierdolił czy ki c**j?! 😲;) Nie mam co robić tylko scrolluję forum w poszukiwaniu farmazonów zj**a pozującego na alfę- sraflę za 5złotych. 😂

 

15 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Musisz pamiętać też to silne uczucie odrzucenia jak Ci przestałem odpisywać

 

Wydziarałem sobie pierwsze literki twojego nicku jako sznytę,😂😂😂

15 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Życie Cię wyjaśnia piękny kawalerze,

Tu cię zaskoczę - wszystko ok u mnie ;) .

 

15 minut temu, Sankti Magistri napisał:

. Słaby, małostkowy chłopcze.

Lepsze to niż robienie z siebie zza klawiatury jeb**go dzbana z ego wyje**ym bardziej  niż wskaźnik inflacji i długu publicznego  w Pl.

 

Tyle w temacie.

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kiroviets napisał:

Tobie  się sufit na łeb spierdolił czy ki c**j?! 😲;) Nie mam co robić tylko scrolluję forum w poszukiwaniu farmazonów zj**a pozującego na alfę- sraflę za 5złotych.

 

12 minut temu, Kiroviets napisał:

Lepsze to niż robienie z siebie zza klawiatury jeb**go dzbana z ego wyje**ym bardziej  niż wskaźnik inflacji i długu publicznego  w Pl.

 

Ciekaw jestem co o takim jawnym obrażaniu mówi regulamin forum ;)

 

17 minut temu, Kiroviets napisał:

Tu cię zaskoczę - wszystko ok u mnie

 

Właśnie widać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sankti Magistri Abstrahując od całego tego sporu, którego przyczyn znać nie chcę i tym bardziej tego, że po żadnej ze stron nie stoję - po co publikować fragmenty prywatnych rozmów na forum publicznym? Tym bardziej, jeśli jesteś mocniejszy psychicznie, sprawia Ci przyjemność upokarzanie publicznie słabszego? 

 

Nawet bedąc w top 1% trafisz na mocniejszego zawodnika (mądrzejszego, bogatszego itd.) - raczej nie chciałbyś, żeby traktował Cię z góry i bez szacunku, prawda?

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nakhema napisał:

A więc sam wygląd nie jest jedynym kryterium, które w topowym wariancie daje zawsze to czego chcesz.

 

Ale ma szanse.

Za wygląd ma wjazd na 90 na 100 randek.

Bez wyglądu ma wjazd na 10 na 100 randek.

 

Który gość ma jakieś szanse na znalezienie związku , ten co ma 90 szans, czy ten co ma 10 szans, w tym przerabia dziewczyny, które już przerobił ten z wyglądem ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SamiecGamma napisał:

po co publikować fragmenty prywatnych rozmów na forum publicznym?

A gdzie ja udostępniłem jakikolwiek fragment rozmowy ? Wspomniałem tylko gdyż drażni mnie już postawa @Kiroviets , który to od momentu gdy mu przestałem odpisywać obrał mnie sobie za cel.

 

7 minut temu, SamiecGamma napisał:

sprawia Ci przyjemność upokarzanie publicznie słabszego? 

A skąd wniosek że jestem tym silniejszym ? Po postach @Kiroviets w stosunku do mnie można odnieść wrażenie że to silny chłop co się w tańcu nie pierdoli.

Ja zawsze odpowiadam kulturalnie. Nawet prawię mu komplementy, do serca tulę, a on co ? :)

Nie próbuj mnie tu shamingować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień mężczyzny był dwa dni temu, a wy w wątku z przed dwóch lat prężycie sobie muskułki i mierzycie się przyrodzeniami na milimetry. Żenująca jest lektura tego wątku tak mniej więcej od wpisów wczorajszych, może nawet piątkowych. Gównoburza godna Rezerwatu. Chyba dlatego nam jest tak trudno w dzisiejszych czasach, nie potrafimy się zjednoczyć przeciwko jawnie antymęskiemu systemowi, a potem płaczemy na forum jak jest źle i niedobrze. Weżmy się w garść zamiast robić sobie osobiste wycieczki. Każdy z nas, ja również, ma swoje za uszami. Tu wychodzi też niestety męska rywalizująca z każdym, na każdym kroku natura.

 

Wracając do tematu opiszę wam sytuację z piątku z roboty. Na Teams jakieś tam uwagi, że dziś dzień mężczyzn i żadna nie pamięta, nie złożyła życzeń itp. Napisałem więc, że przecież nasze panie mają nas jawnie i bezceremionialnie w dupie, życzeń same nie złożą, prezentów nie kupią, no chyba że czegoś chcą, dla przykładu żeby coś ciężkiego im przenieść, bo zawsze w takich sytuacjach i niezależność oraz feminizm się kończą.

 

Oczywiście oburzenie pań i wbijanie szpilki, że my panowie we środę przecież nie złożyliśmy życzeń i nic.

 

A ja na to: przecież miałyście w biurze uroczystość, przecież zorganizowano wam jakiś "event", przecież piano w miediach firmowych, że jest święto kobiet itp. a wy jeszcie macie pretensje, że nikt z nas wam nic nie zorganizował ani nie życzył. Media głównego nurtu przecież caly dzień piały, że macie swoje komunistyczne święto. Mało wam? Jeszcsze więcej chcecie?

 

Oczywiście dalszy ból dupy itp. A prawda jest taka, że u mnie w firmie coraz więcej mężczyzn widzi tę dysproporcję i zwraca na nią uwagę. Lubie jaki mi się czasem włącza tak krytykowana tutaj czerwona pigułka i staję się "bad guy". Ale jeszcze fajniej jest widzieć, że inni, po których nawet byś się nie spodziewał, że mogą głośno się odezwać na temat nierównego traktowania płci i faworyzowania kobiet w przestrzeni publicznej robią to i to jest prawdziwy pszczeli miód na moje nadmizogińskie serce:D

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

 

Zajebiście silną. Jestem człowiekiem z miasta 🙃

 

 

Sam wypisujesz farmazony mordo. Skąd Ty z resztą możesz wiedzieć co jest farmazon a co nie jak z kobietami masz kontakt (jak sam często piszesz) jedynie na bałaganie. A pamiętasz jak się mnie na priv pytałeś czy jak zrobisz sobie 5 strzałów teścia, bez siłki to czy będziesz miał efekty ;)

 

To zależy czy krótki lub długi estr.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, SamiecGamma napisał:

- po co publikować fragmenty prywatnych rozmów na forum publicznym?

Ja chyba zaraz sam wrzucę screen'y, żebym nie wyszedł na jednego z tych co np piszą na forum o trzymaniu ramy a na priv spermią do Rezerwatek.😂

 

39 minut temu, SamiecGamma napisał:

upokarzanie publicznie słabszego? 

Nie czuje się upokorzony, lubię konfrontację ;) 

 

44 minuty temu, Sankti Magistri napisał:

co o takim jawnym obrażaniu mówi regulamin forum ;)

Poskarż się, jak na prawdziwego alfę przystało. ;) 

 

26 minut temu, Sankti Magistri napisał:

, który to od momentu gdy mu przestałem odpisywać obrał mnie sobie za cel.

Od wysłania ostatniej wiadomości  do tej, w której wspomniałem o kwiatach minęło ponad 1,5msc. W międzyczasie polajkowałem kilka postów, w których uważam, że podzieliłeś się przydatną wiedzą i w międzyczasie wdałem się w podobną polemikę z innymi userami. Taki to ze mnie hejter i stalker xD.

 

EoT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Krugerrand napisał:

Oczywiście dalszy ból dupy itp. A prawda jest taka, że u mnie w firmie coraz więcej mężczyzn widzi tę dysproporcję i zwraca na nią uwagę. Lubie jaki mi się czasem włącza tak krytykowana tutaj czerwona pigułka i staję się "bad guy". Ale jeszcze fajniej jest widzieć, że inni, po których nawet byś się nie spodziewał, że mogą głośno się odezwać na temat nierównego traktowania płci i faworyzowania kobiet w przestrzeni publicznej robią to i to jest prawdziwy pszczeli miód na moje nadmizogińskie serce:D

 

Czy to iskierka nadziei na męskie poruszenie/obudzenie? Również zaobserwowałem jakby więcej facetów zrozumiało w co się gra.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.