Skocz do zawartości

Dzień Mężczyzny


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

Na LinkedIn dalej logo z "Honoring International Women's day", miło że panie jak @Lalka pamiętają. Osobiście nie obchodzę ani jednego ani drugiego.   

3 hours ago, niemlodyjoda said:

Swoją drogą chłopaki w pracy odebraliście już kwiaty dla Was?

U mnie dla pań są prezenty od firmy, panowie dostają od pan jak się zrzucą (w biurach). Ja 8 marca nie obchodzę i biorę zawsze urlop żeby tego spektaklu nie oglądać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Panowie tak sobie kminie o tym kwiatku, przysłowiowym tulipanie i dochodzę do wniosku że gdyby do samca uderzyć z kwiatkiem to jakieś degradujące dla niego. Ja bym nie potrafiła tak się zachować. Czułabym że mu podcinam jaja. Jakieś takie zgejowanie go. Lepiej z czymś męskim uderzyć. Nie wierzę że mężczyzna chciałby od kobiety dostać kwiaty. Mówię tu o geście wręczania. Można udekorować dom ale wręczać? Także rozumiem że to takie żarciki rzucacie, co?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colemanka Tak, czułbym się trochę dziwnie dostając kwiaty, ale już o wiele lepiej dostając jakąś bransoletkę czy inną rzecz którą mogę mieć pod ręką i przypomina mi o swojej wybrance. A tak w ogóle to perfumy, antyperspirant, woda po goleniu i płyty moich ulubionych wykonawców to najlepszy prezent. :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest żart xd chyba tak się przyjęło że sarkazmu nie odróżniasz.

46 minut temu, Lalka napisał:

@WsiunzSuchej Ci piszemy z dużej litery, a reszty nie skomentuje. Tak żenująco niski poziom.

 

42 minuty temu, Patton napisał:

 

@WsiunzSuchej

Nie rób offtopu.

Patrz wyżej

Edytowane przez WsiunzSuchej
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Colemanka said:

Nie wierzę że mężczyzna chciałby od kobiety dostać kwiaty.

Przykłady prezentów od pań w mojej robocie:

- krawaty ze śmiesznymi hasłami

- fotografia z paniami w bikini i photoshopowanymi twarzami pań z pracy

- piesek kiwający głową

Na śmiesznie lepiej niż kwiaty.  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

o wiele lepiej dostając jakąś bransoletkę czy inną rzecz którą mogę mieć pod ręką i przypomina mi o swojej wybrance

https://pl.wikipedia.org/wiki/Talizman

Jeśli kobieta naprawdę kocha swojego "wybranka" to utożsamia się z tym przedmiotem i przekazuje swoją energię.

Wtedy taki talizman ma moc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Egregor Zeta napisał:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Talizman

Jeśli kobieta naprawdę kocha swojego "wybranka" to utożsamia się z tym przedmiotem i przekazuje swoją energię.

Wtedy taki talizman ma moc...

Patrząc po nicku i avatarze to masz pewnie dość egzotyczne poglądy, ja w magię nie wierzę, ale traktuję to jako przenośnię, tzn. dostając taką bransoletkę i patrząc na nią w chwilach załamania naprawdę myśląc o tej osobie może ona dać moc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WsiunzSuchej napisał:

Człowiekiem jestem i błędy językowe oraz teorię forum nie są mi obce 😁

Teorie teoriami, wyobraź sobie co by było gdyby ludzie w życiu kierowali się tylko teoriami i schematami, gdyby detektyw lub psycholog postępował tylko według schematów które przekazały mu książki, a na życzenia dla mężczyzn pan psycholog powiedziałby że to jakieś zaprzeczenie lub wyparcie. :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Turop said:

Witamy w piekle mężczyzn, wkurwili zaraz z południa, i weź tu powalcz o swoje. 

Ja czekam na zmianę płci na podstawie "bo czuję się kobietą". Będę pierwszy po nowy nie-binarny dowód i wcześniejszą emeryturę :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.