Skocz do zawartości

Dzień Mężczyzny


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę z przymrużeniem oka i na serio. Za co lubię mężczyzn (swoich i obcych)? 😉  (oczywiście pomijam temat, który jest na forum wałkowany we dnie w nocy, w wierszach i pomiędzy, czyli seks) :

- za stosy śrubek i kabelków skitranych po szufladach,

- za dwudniowe skarpetki, w "których można jeszcze pochodzić" (no co?;)),

- za wypieki na twarzy i błysk w oku kiedy udało się mu naprawić alternator czy inne ustrojstwo spędzając jakieś 7 godzin pod autem,

- za autentyczne zdziwienie (;-)) w oczach: " tak? mówiłaś mi o tym? kiedy?",

- za tę owianą złą legendą deskę klozetową,

- za to, że kiedy zakopię się w śniegu na parkingu, zjawia się dwóch panów i stuka w szybkę:" wypchniemy panią" 😉 (a potem ukradkowe spojrzenia w obawie czy nieopatrznie nie zahaczę tyłem auta o ich busa ),

- za ich śmiech, kiedy podczas pomocy wypchnięcia auta rzucam: dziękuję panowie, spokojnie jestem córką kierowcy, jazdę mam we krwi,

- za to, że kiedy robię wielkie oczy nad dziwnymi nazwami oleju napędowego bez oznaczenia ON, (tak wiem, że miałam to zapamiętać) zjawia się mężczyzna i wskazuje odpowiedni,

- za to, że kiedy nie żartujemy, rozmawiamy bez wyższości płci zaznaczanej w którąkolwiek stronę, (szacunek)

- za to, że kiedy wyrażę autentyczny zachwyt nad samodzielnie przerobionym autem, widzę, że sprawiam tym przyjemność, co z kolei mi sprawia przyjemność, (bez podtekstów erotycznych),

- za to, że czasem mogę i ja im pomóc i zobaczyć uśmiech i ulgę w oczach( np kiedy domagam się od lekarza przyjęcia bez kolejki zagubionego, młodego ojca z chorym dzieckiem, nie mającego doświadczenia w "przepychankach kolejkowych", a który wrócił po naprawienie błędu w recepcie i kazano mu ponownie stać w kolejce),

- za widok, który zawsze poprawia mi humor: ojciec idący za rękę z dzieckiem; zwłaszcza małym, które non stop coś nawija, ojciec uczący dziecko pływać,

- za umiejętność orientacji w terenie,

- za nie robienie problemów z błahych spraw,

no i nieodmiennie za:

- - Mamo, sztos! Mogę przytulić jeszcze dwa kotlety? - Kotlety? Nie mnie? - Weźźźźźźź! :D😉

To w odpowiedzi na rozważania jednego z Userów "Wytłumacz co jest miłego w tym że ktoś całkiem obcy pisze coś co może nie być prawdą, tak samo jak on sam - może być kimkolwiek...i po prostu kadzić? (...) - nie ma w tym żadnego sensu."

Myślę, że życzliwość, bezinteresowność, wywołanie choć cienia uśmiechu na czyjeś twarzy, brak podejrzliwości, które stają się powoli archaizmem mentalnym, zawsze ma sens. No i wiadomo, że z racji dzisiejszego święta nie wymienię za co ich nie lubię 😉 :D

Edytowane przez Wewerka
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak dzień mężczyzny, patrzcie realnie.

4 godziny temu, Colemanka napisał:

Panowie tak sobie kminie o tym kwiatku, przysłowiowym tulipanie i dochodzę do wniosku że gdyby do samca uderzyć z kwiatkiem to jakieś degradujące dla niego.

Nie musi być to kwiatek choć szczerze mówiąc kwiaty są świetne i pięknie pachną (taka trochę baba ze mnie ale lubię zapachy kwiatów :D ), wystarczy kupienie nie wiem - snickersa, piwa czy co tam dana jednostka lubi. A jak jest bieda, że aż piszczy to można zrobić masaż 10 minutowy dla "mojego solenizanta" to jest tak proste, żadnej filozofii. Liczy się pamięć, ciepło - reszta to dodatki.  

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, SzatanKrieger said:

Nie musi być to kwiatek choć szczerze mówiąc kwiaty są świetne i pięknie pachną (taka trochę baba ze mnie ale lubię zapachy kwiatów :D ), wystarczy kupienie nie wiem - snickersa, piwa czy co tam dana jednostka lubi. A jak jest bieda, że aż piszczy to można zrobić masaż 10 minutowy dla "mojego solenizanta" to jest tak proste, żadnej filozofii. Liczy się pamięć, ciepło - reszta to dodatki.  

A może już czas skończyć z dzieciniadą celebrowania czegoś, co nie jest niczyją zasługą? Z płcią się rodzimy, tak jak z nosami. Nie celebrujemy dnia nosa.

Dzień kobiet to był wymysł amerykańskich komunistek, do jednego głupiego pomysłu nie dodawajmy drugiego, bo to niczego nie zrównoważy.

Płci jest coraz więcej a dni tylko 365 w roku więc skończmy z tym teraz zanim się wymknie spod kontroli jak unijne kategorie energochłonności AAA+++++++.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Colemanka napisał:

Słuchajcie Panowie tak sobie kminie o tym kwiatku, przysłowiowym tulipanie i dochodzę do wniosku że gdyby do samca uderzyć z kwiatkiem to jakieś degradujące dla niego. Ja bym nie potrafiła tak się zachować. Czułabym że mu podcinam jaja. Jakieś takie zgejowanie go. Lepiej z czymś męskim uderzyć. Nie wierzę że mężczyzna chciałby od kobiety dostać kwiaty. 

 

1269159672_by_yolcu_600.jpg

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Dziękuję @Lalka :)

 

Swoją drogą chłopaki w pracy odebraliście już kwiaty dla Was? Wasze drugie połówki przyleciały z bukietem? Wiedzieliście ile publikacji o nas na Onecie, WP i w winnych mediach? Bo ja dziś rano widziałem stada kobiet pod kwiaciarniami i monopolowymi i każda mówiła, że przecież skoro jest dzień kobiet, to muszą uczcić dzień mężczyzny :D 

Ejj, no rzeczywiście w dzień kobiet od rana wszędzie o tym trąbili i pisali a dzisiaj nawet nie wiedziałem, że jest dzień mężczyzny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę się przyłączyć do życzeń. :) 

 

Spełnionych marzeń, szczęki Chada, poczucia znalezienia swojego miejsca na tej planecie, radości, otoczenia ludźmi, którzy Was rozumieją, wspierają i kochają, jak również hordy dziewic 11/10 czekających na Was w zaświatach. :) 

 

 

Edytowane przez Wielokropek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Wielokropek napisał:

Ja też chcę się przyłączyć do życzeń. :) 

 

Spełnionych marzeń, szczęki Chada, poczucia znalezienia swojego miejsca na tej planecie, radości, otoczenia ludźmi, którzy Was rozumieją, wspierają i kochają, jak również hordy dziewic 11/10 czekających na Was w zaświatach. :) 

 

 

Dlaczego usunięte zdanie o byciu mądrzejszym ? :D czyżby refleksja co się może wydarzyć?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w ślad za @Wewerka też napiszę za co lubię mężczyzn.

Miałam sporo szczęścia, bo wszyscy mężczyźni w moim życiu są naprawdę wspaniali: mój tato, brat, mąż, syn, wujkowie. Także mogłabym o tym pisać całymi stronami.

Najbardziej sobie u was cenię (i to widać u panów z forum), że gdzieś tam ciągnie was do większych spraw, do tego żeby było lepiej. Macie potrzebę budowania, tworzenia, uszlachetniania.

Widzę to w relacjach między kobietami i mężczyznami. Zresztą oglądałam serial "Młody Piłsudski" i tam też kobieta (żona) nie rozumiała dlaczego mąż Ziuk porzuca myśl o wygodnym życiu i idzie walczyć w imię jakiejś sprawy. Przecież są dzieci, mir domowy - gdzie go niesie.

To jest właśnie to, co u mężczyzn piękne: myśl o sprawach większych, ta udręka, gdy piętno niewoli kołacze w duszach. Oby nigdy wam nie zabrakło tej wiary w lepsze jutro. Tak jak już pisałam: gdy widzę małego chłopca - widzę prawdę w krótkich spodenkach.

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Mężczyzny. Pomyślności we wszysykich waszych planach, zdrowia, otoczenia chętnego do współpracy i najlepszej wesji siebie jaką chcecie osiągnąć. 

Nie szalejcie dziś za bardzo,  życzene zdrowia nie chroni przed kacem 😀 .

  • Like 6
  • Dzięki 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od rana w radiu słyszę o Dniu Mężczyzn, jak jade autem skacze po stacjach więc widać, że audycje są przygotowane dla Was.

 

Ostatnio zauważyłam zmianę w pewnej reklamie leku. Był tam tekst, że mamy nie biorą zwolnienia, w domyśle ich lek działa cuda. Od jakiegoś czasu ten sam spot z małą zmiana na rodzice nie biorą zwolnienia :)

 

Tak zmiany się dzieją, czytając Was możliwe,  że bardziej dostrzegam Wasze problemy i potrzeby. A zawsze sądziłam, że facet ma we wszystkim łatwiej. 

 

No cóż nie do końca,  tak więc życzę Wam chłopaki zrozumienia. Najlepszego!

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj o trendzie jak przedstwiani jestesmy w reklamach, cala prawda... Jak zyc... jak zyc...?

Cytat: "Coraz gorzej jest też widziane sięganie po takie zabiegi, jak na przykład prezentowanie danego produktu (kierowanego zazwyczaj do mężczyzn) w towarzystwie mniej lub bardziej roznegliżowanej kobiety. Każdy przypadek „szczucia cycem” jest drobiazgowo odnotowywany przez organizacje feministyczne, co sprawia, że to zjawisko jest obecne jeszcze co najwyżej na billboardach reklamujących lokalne myjnie samochodowe albo sklepy z dachówkami. Kobiety praktycznie przestały być traktowane w reklamach przedmiotowo z powodu swojej płci. Czego nie można powiedzieć o mężczyznach."(...)

 

https://facetpo40.pl/wolne-mysli/glupek-maminsynek-kompletna-pierdola-jak-reklamy-przedstawiaja-mezczyzn/?fbclid=IwAR2W21CFyMolk7-7IgL-YxTKePDCiPyuuy9WC1ojmIU6DcSp0hv0nCFNMlY

Edytowane przez OGÓR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.