Skocz do zawartości

Szowinista


Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, baca napisał:

Jest. Większość braci na forum, może być co najwyżej określonych mianem seksistów, ale to akurat pozytywna cecha, bo panie i panowie się różnią, wbrew obiegowym opiniom ;-)

 

baca, nie badz taki poprawny politycznie, lewackim opiniom jak juz ?

 

 

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Tarnawa napisał:

Chłopy jak nie macie nic w temacie do powiedzenia to REZERWAT tam pierdolą od rzeczy ☺ ,bozie zostawcie klerykąitd.

Zbyt dużo wymagasz, moalem sobie isc z kolegami na impreze, ale od kiedy pannica z dzieckiem sie do niego przytulila, zapomnial o mnie. Warto dodac ze jak byl wolny, juz w srode pisal, co robimy w weekend...Widac, ja jako wolny mezczyzna, jestem zagrozeniem, bo jeszcze zaczne proponowac wypadzik do klubu, a tak wiadomo, kolejne samice, lalunie to wyczuly i idealnie ustawily swoich partnerow zeby mysleli o "powaznych" sprawach a nie o glupotach...

 

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Assasyn napisał:

Zbyt dużo wymagasz, moalem sobie isc z kolegami na impreze, ale od kiedy pannica z dzieckiem sie do niego przytulila, zapomnial o mnie. Warto dodac ze jak byl wolny, juz w srode pisal, co robimy w weekend...Widac, ja jako wolny mezczyzna, jestem zagrozeniem, bo jeszcze zaczne proponowac wypadzik do klubu, a tak wiadomo, kolejne samice, lalunie to wyczuly i idealnie ustawily swoich partnerow zeby mysleli o "powaznych" sprawach a nie o glupotach...

 

 

Morda teź cię lubię☺ale zaraz zakładam temat "pierdol bąka niech się błąka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.