Skocz do zawartości

Znany piłkarz oskarżony o gwałt


Rekomendowane odpowiedzi

Co stało się tej nocy?

O 1:30 przyjaciółki wyszły. Prowadząca auto kumpela obiecała wrócić po świętującą urodziny Albankę, ale tego wieczoru już się nie spotkały. Jubilatka dała się porwać wirom zabawy. Naprzemiennie tańczyła i piła z Brazylijczykami, coraz bardziej tracąc świadomość i kontrolę nad własnym ciałem...

--------------------

Kobieta pijana = dupa sprzedana. Nachlała się, dała szpary gwiazdom. Gdy wytrzeźwiała, pomyślała, że może na tym coś ugrać.

Czyli standard, oskarżenie o gwałt i ugoda za kasę. Tyle, że Robinho jeszcze nie chce dać się naciągnąć na hajs. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inną sprawą jest, że Brazylijczycy raczej znani są z imprezowej natury i nie są zbyt rozważni w tym. Także jak głupi, no to dał się wciągnąć. ;) No i Robinho też nie wygląda raczej na aniołka. Także w tym przypadku akurat myślę, że może być trochę prawdy w tym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwykle bywa, że oskarżenia są skierowane do mężczyzn sławnych i majętnych przypadek nie sądzę.

Była już sprawa z Ronaldo, Neymarem, gwiazdami kina które okazały się kłamstwami i pomówieniami ze strony kobiet,

które wiedziały ,że dzięki metoo mogą ugrać własny interes i pozyskać środki na swoje potrzeby.

Z Robinho może być podobnie aczkolwiek prawda jest, że Brazyliczycy są znani z dobrej zabawy zakrapianej alkoholem

do tego ładne dziewczyny w tle jak choćby znane przypadki z przed lat Ronaldinho.

Reasumując nie musi być to prawda jednak dzisiaj mężczyzna jest wrogiem numer jeden dla systemu i kobiet, więc takich przypadków będzie więcej.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać, wiele kobiet po kilku latach przypomina sobie o swojej zszarganej gwałtem pusi.

 

Zazwyczaj takie zjawisko występuje, gdy potwór - gwałciciel się czegoś dorabia :D 

 

Co do historii to Hajs, hajs, hajs i  odszkodowanie za poniesioną rzekomo tragedię pusi.

 

A wiła się w rozkoszach jak najlepsza kurewka.

 

Na 100 %.

 

W Poznaniu jest taki jeden rugbista, chłop robi w tydzień 7 kobiet, wszystko młode  psychofanki.

 

To jest życie.

 

Do czasu, aż któraś nie posądzi o gwałt, chcąc się ustatkować życiowo.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skupmy się na faktach :)

Cytat

Sąd Apelacyjny w Mediolanie orzekł, że Robinho jest winny gwałtu z 2013 roku na 23-letniej wówczas Albance i podtrzymał tym samym wyrok z 2017 roku skazujący Brazylijczyka na dziewięć lat więzienia. Byłemu gwiazdorowi Canarinhos pozostaje jeszcze ostatnia instancja – Sąd Kasacyjny. Na odwołanie ma półtora miesiąca. Prawdopodobnie będą to jego ostatnie chwile na wolności, bo włoscy śledczy twierdzą, że sprawa jest wnikliwie przenalizowana i skrupulatnie udokumentowana.

Czyli Sąd podtrzymał wyrok z 2017, nie wiem jak Wy ale mi się wydaje, że sąd wie po pierwsze o sprawie więcej niż my.

Po drugie podtrzymał wyrok, więc wygląda na to, że dowody są mocne. Może niech mnie @Mosze Red poprawi ale dla mnie to wygląda jasno.

 

Czytając dalej widzimy, że laska prawdopodobnie była grubo wypita i skoro do teraz ma z akcji flashbacki to można śmiało orzec, że nie była w pełni świadoma.

A wykorzystanie kogokolwiek, kto nie jest w pełni świadomy, to jedno wielkie skurwysyństwo.

 

Do tego podkreślmy:

Cytat

Sąd Apelacyjny w Mediolanie określił czyn Brazylijczyków jako „wykonany ze szczególnym okrucieństwem i pogardą”

A ja powtórzę, że Sąd musiał jakieś podstawy do tego mieć. Wszystkich szczegółów nie znamy.

I zacytuję:

Cytat

Przyjaciel: – Ona pamięta tamtą sytuację. Wie, że wszyscy z nas uprawiali z nią seks.

Robinho: – Śmieję się, bo mnie to nie obchodzi, kobieta była kompletnie pijana, nawet nie wie, co się stało.

Już sam fragment wyżej pokazuje co to za persona z tej "gwiazdy".

A pod tym się podpisuję obiema rękami:

Cytat

Jeśli jest niewinny, jak sam twierdzi, udowodni to w ostatniej instancji. Po to ona jest. Prawo to prawo. Ale jeżeli jest winny gwałtu, a wszystko na to wskazuje, bo jednak skazany został już w dwóch niezależnych od siebie śledztwach, to gorąco jesteśmy za tym, żeby już nigdy nie znalazł klubu i żeby odsiedział swoje w więzieniu, bo na to zasłużył. Za błędy trzeba płacić. Nie ma zbrodni bez kary.

 

 

Do tego wydaje mi się, że to jest nieco inny przypadek niż ten Ronaldo choćby :)

Brazylijczycy często najpierw robią a później myślą. Po pierwsze grupowo, po drugie nie w pełni świadomą tego co sie dzieje osobę.

A chyba łatwo jest zauważyć, że ktos nie jest w pełni świadomy, co? Jakoś pocałunkom się opierała.

 

Zastanowiłbym się też czasem nad przypisywaniem wszystkich gwałtów pod to, że "chce sie wybić" czy inne tego typu teksty.

W tym wypadku, uważam je za mocno krzywdzące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Quo Vadis? napisał:

@Mosze Red poprawi ale dla mnie to wygląda jasno.

 

Nie widziałem akt sprawy, nie jestem tak mocno obeznany z ich systemem prawnym, ale wszystko wskazuje na to, że zarzuty się potwierdziły.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Iceman84PL napisał:

więc takich przypadków będzie więcej.

Bo prawo na to pozwala, gdyby była odpowiedzialność karna i groziło za to 15 lat więzienia, albo wysokie odszkodowania finansowe i publiczne przeprosiny w gazecie za pomówienia, problemu by nie było.

10 godzin temu, RENGERS napisał:

W Poznaniu jest taki jeden rugbista, chłop robi w tydzień 7 kobiet,

Powinien się pilnować z tym, żeby któraś go nie oskarżyła fałszywie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Boromir napisał:

Bo prawo na to pozwala, gdyby była odpowiedzialność karna i groziło za to 15 lat więzienia, albo wysokie odszkodowania finansowe i publiczne przeprosiny w gazecie za pomówienia, problemu by nie było.

 

Dokładnie kobiety nie są karane za fałszywe oskarżenia i pomówienia mało tego są wręcz zachęcane by to robić a skoro maja pozwolenie to hulaj duszo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.