Skocz do zawartości

Historia Memów - Aleksander Jabłonowski [Wojciech Olszański]


Rekomendowane odpowiedzi

Puściłem filmik, w międzyczasie zacząłem szukać jakiejś grafiki porównującej go do Majora, wiadomo którego i wiadomo dlaczego, wracam do filmu i co widzę? :D

 

Btw. z takimi oficerami to nasze wojsko wkrótce zdobywałoby dla nas Kijów. Swoimi dokonaniami przebiliby samego Świerczewskiego.

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubię tego gościa. 😁

8 minut temu, ntech napisał:

stygmatyzowac prawdziwą prawicę.

W Polsce nie ma prawicy. A ci, którzy się za nią podają, nie potrzebują takich dywersantów jak Olszański, sami się pieknie orzą.

Edytowane przez zychu
  • Like 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię go oglądać jest ekspresyjny i wali prosto z mostu do tego opowiada o historii, zawsze jest na marszach, wiecach, wspiera ludzi w inicjatywach. Jedni o nim mówią, że to agent na logikę agent nigdy się nie ujawnia a to, że czuję więź z Białorusinami czy Rosjanami nic nie znaczy.  Ostatnio po śmierci swojej żony jest jakiś taki nieobecny pozwala sobie na więcej agresji w nagraniach przechodzi ciężki okres współczuję mu. Tak czy inaczej więcej świadomych ludzi takich jak on nam potrzeba. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dassler89 napisał:

@zychu - czym jest zatem dla Ciebie prawdziwa prawica? Przywołasz przykład zagraniczny?

Z pewnością nie jest prawicą pis, czyli narodowi socjaliści. Ugrupowania nacjonalistyczne są zbyt anarchizujące, nie mają zaplecza intelektualnego, to banda tępych odwetowców. Może bym wskazał na gospodarczych liberałów od Mikke, ale to też niezbyt poważne towarzystwo. Poza tym, ja nie pokładam żadnych nadziei w partiach politycznych. Tylko oddolna inicjatywa społeczna może być odpowiedzią na obecny burdel. Na przewrót wojskowy też nie ma co liczyć, bo od trzydziestu lat armia jest kastrowana.

3 minuty temu, Carl93m napisał:

każdego to może spotkać. Generalnie Choroszcz dla niego.

Ty durniu, ty!, jak cię Wojtek znajdzie to ci łeb upierdoli!!

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mu przyznać, że jako pierwszy mówił o władcy Chin w Polsce parę lat temu gdy był z wizytą. Parę lat temu oglądałem jego materiały, kiedyś coś skomentowałem i nawet mi odpisał. 

 

Uważałem że dobrze mówi, aczkolwiek dla mnie przesadzał i wyolbrzymiał.

 

Natomiast teraz są dwie opcje: odjebało mu konkretnie albo to fałszywa flaga, utożsamianie się z pewną grupą a potem ośmieszanie jej (tak jak u nas trolle zostawiali pedofilskie wpisy, robili screeny a potem psuli nam opinię). 

 

Niezależnie od wszystkiego, robi negatywny pijar i nie chciałbym być z nim utożsamiany. 

 

To jakby u nas jakiś świr pisał "kurwy żydowskie" czy "zdychaj kurwo" i inne skrajne treści 

Edytowane przez DOHC
Literówka - DOHC
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Carl93m napisał:

Gość prawilny, ale mu się odkleiło no i cóż... każdego to może spotkać. Generalnie Choroszcz dla niego.

"ILE MASZ LAT KURWA POWIEDZ!! Potrafisz powiedzieć ile masz lat?"

Musiałem :D

@zychu no wlaśnie, dziś łatwo nam się wskazuje lewaków - tak naprawę każda partia ma jakieś cechy lewicujące. Ale wskazać czym lub kim jest prawica? Już trudno... I zgodzę się, że ewenutalnie wskazałbym na Mikkego, problemem jednak jest to - że on nigdy nie zbudował sobie poważnego zaplecza ekspertów go popierających. Żaden poważny ekonomista nie stoi za Mikke i nie przywołuje jego tez...

Edytowane przez Dassler89
  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej ten Marcin rozpierdala :D Taki pantofel Jabłonowskiego, oddaje swój komfort w zamian za fame i wyświetlenia. Dodatkowo wygląda jak stłamszony beciak przez płodną Kaśkę lat 34 z trójką dzieci, każde z innym ziomem z osiedla.

Edytowane przez Carl93m
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Ostatnio po śmierci swojej żony jest jakiś taki nieobecny pozwala sobie na więcej agresji w nagraniach przechodzi ciężki okres współczuję mu.

 

Tak właśnie, współczuję mu nagłej utraty żony, dramat.

 

Chwilę po tym wydarzeniu myślałem, że od tego momentu będzie trochę bardziej wyciszony.

Również Wojciech Olszański wczoraj:

 

 

😊

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Chwilę po tym wydarzeniu myślałem, że od tego momentu będzie trochę bardziej wyciszony.

 

Czasami zdarza mu się być całkiem radosnym i sypać kawałami😁

 

 

13 godzin temu, DOHC napisał:

Parę lat temu oglądałem jego materiały, kiedyś coś skomentowałem i nawet mi odpisał. 

 

Uważałem że dobrze mówi, aczkolwiek dla mnie przesadzał i wyolbrzymiał.

 

 

Dokładnie stare nagrania z przed kilku lat są fantastyczne być może trochę przesadzał lub wyolbrzymiał.

Tutaj wrzucam jedno z takich nagrań na temat powstania warto przesłuchać😉

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś struga wariata z nudów, albo dla pieniędzy. Nie uwierzę, że ktokolwiek myślący o karierze politycznej w Polsce może nazywać się stalinistą. Facet uważa się za prawicowca, a jego córka od młodzieńczych lat świeci golizną w artystycznym kinie i na netflixie :D By nie być gołosłownym: https://nudografia.pl/Michalina_Olszańska 

 

Mój ulubiony fragment jego twórczości: 

 


 

Edytowane przez horseman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, horseman napisał:

Facet uważa się za prawicowca, a jego córka od młodzieńczych lat świeci golizną w artystycznym kinie i na netflixie :D

 

Osobiście nie mam zastrzeżeń. 😊

Zresztą, wyjaśnił także tę kwestię:

 

 

😊

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.