Skocz do zawartości

Historia Memów - Aleksander Jabłonowski [Wojciech Olszański]


Rekomendowane odpowiedzi

@Fury King @Covidianin @Obliteraror @Młody_Pelikan i inni wypowiadający się w temacie.

 

Jestem serio ciekawy Waszych reakcji na ten materiał, jak możecie to opiszcie odczucia nawet w paru słowach:

 

☺️

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga Mnie się podoba, jak niemal wszystko z Jaszczurem. Drażni mnie tylko u niego że jedzie po pejsach bez opamiętania a są i przecież pejsy sojusznicy (zob. Adar Blumenstein). Poza tym lubie oglądać jego i Osadowskiego bo działają "ku pokrzepienu serc" w tych dzisiejszych okropnych czasach. Dużo ludzi uważa że ma nierówno pod sufitem przez te jego odpały ale w moim odczuciu jest wiarygodny. Wole żywą i dynamiczną formę jaką prowadzą ci dwaj Kamraci niż jakieś skamieniałe występy prawicowców i skrupulatne cedzenie przez nich słówek.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Młody_Pelikan Mnie też się podoba to wykonanie i otoczka audio-video, którą stworzył ktoś z LSO.

A także podoba mi się ten kontrast między wydźwiękiem tekstu "Dezyderaty" z tymi wesołymi, agresywnymi momentami ze streamów. ☺️

Pozorne zaprzeczenie, ale jak widać jest człowiekiem wszechstronnym heh. 

 

A to już nie mój klimat, tylko pokażę, że LSO w 2017 roku umieściło melodeklamację Jabłonowskiego w intro do kawałka:

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, cst9191 napisał:

Widzę, że Leszek Żebrowski wypuści dziś o 19.15 nagranie o Majorze.

 

Żebrowski w jednym ze swoich artykułów pisał, że zachowanie Jabłonowskiego wskazuje na to, iż spełnia on definicję kliniczną debilizmu.

Ogólnie, na pewno jest do niego mocno uprzedzony - jednak z ciekawości obejrzę, bez wczutki. ☺️

 

Niektóre poglądy Jabłonowskiego które mam z nim zbieżne, pamiętam, że Żebrowski określił mianem ruskiej propagandy heh.

Z kolei Jabłonowski też za część moich poglądów mógłby chcieć mi łeb bagnetem ze szyi spierdolić. ☺️

 

Podzielone to takie, de besta i tu tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysy archiwista zazdrości Olszańskiemu popularności oraz lekkości z jaką prowadzą "żywce". Poza tym Łysy przecedza komara a połyka wielbłąda, antykomunistyczny bojownik nie dostrzegający lub nie chcący dostrzec zagrożenia dla swobód obywatelskich jakie niesie za sobą ta pandemiczna farsa. Ani słowa krytyki z jego strony o eksperymencie medycznym jaki się odbywa. W związku z tym dla mnie on jest bardziej pozorowany niż Olszański.

Edytowane przez Młody_Pelikan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Młody_Pelikan Z tego co pogooglowałem, Żebrowskiemu zdarzały się w przeszłości podobne agresywne, niby

merytoryczne ataki na innych autorów już wcześniej, vide np tu:

 

https://www.tygodnikprzeglad.pl/odpowiedz-atak-leszka-zebrowskiego/

 

Do tego w komentarzu pod filmem wyzywa sympatyków Olszańskiego od ptasich mózdżków, nie umiejących się prawidłowo posługiwać językiem polskim.

Tym czasem autor wklejonego przeze mnie powyżej artykułu tak opisuje komentarze fanów Żebrowskiego, którzy cisnęli go w takim tonie:

 

Cytat

Pod tekstem Żebrowskiego pojawiło się kilkadziesiąt wpisów, podpisanych imieniem i nazwiskiem, przeważnie agresywnych. Bezczelny postbolszewik, komunistyczny bełkot, śmieć, bydlak, swołocz, cham, – to pierwsze z brzegu przykłady określeń, jakie zostały wobec mnie użyte przez czytelników Żebrowskiego. „Przegląd” został nazwany „gniazdem żydobolszewii”. Ktoś zasugerował, że jestem wnukiem morderców żołnierzy NSZ. Większość komentujących domagała się postawienia mnie przed sądem za szarganie dobrego imienia „polskich patriotów”. Wtórował im Żebrowski, który stwierdził, że „potrzebne są prawdziwe sądy i zdrowy system prawny” oraz „bierzmy się wszyscy do pracy, bo chamokomuna wyłazi z czerwonego podziemia!”. Były też propozycje radykalniejsze. Pewna pani napisała, że „nie ma mu kto przyłożyć z liścia”, a pewien pan, że chciałby „dopaść osobiście takiego skurwiela”.

 

Mam takie odczucia obserwując konflikt L.Ż i W.O, że jeden jest pierdolnięty, ale udaje normalnego, a drugi jest normalny, ale czasem udaje pierdolniętego heh.

☺️

Mam lepsze zdanie o Olszańskim, mimo, że kilka kwestii mocno mi się w nim nie podoba, to ogólnie jakoś go lubię. ☺️

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2021 o 01:32, Dworzanin.Herzoga napisał:

@Fury King @Covidianin @Obliteraror @Młody_Pelikan i inni wypowiadający się w temacie.

 

Jestem serio ciekawy Waszych reakcji na ten materiał, jak możecie to opiszcie odczucia nawet w paru słowach:

 

☺️

 

Dzięki wielkie. Nie podejrzewałem, że LSO coś kombinuje z kamratami. Będę słuchał co rano jako mantrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.